Как перете активната гимнастика?

  • 2 461
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
И нашта е пеперуда и тъкмо вчера я прах и аз - в пералнята на 40 градуса с 1 центрофуга. Вярно малко се степа...как да кажа - абе както плюшените дрешки не излизат пухкави от прането, но ако си поиграеш да ги "посрешеш" с ръка се оправят.


# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Избягвайте да давате бебешките вещи на химическо чистене.Все пак не знаете с какво чистят там и препаратите често предизвикват алергий в бебетата.Най доброто средство за почистване на бебешките играчките е вода и сапун.За плюшените бебешки пералнята на 30 градуса с обикновен течен сапун(на пералнята нищо няма да и стане).Дори пода не се мие със препарати,а със тъмен разтвор на Калиев Перманганат,особено като бебето пролази.Мокети,килими също предизвикват алергий,независимо от честото чистене.И съвет купете си прахусмукачки с воден филтър.

# 17
  • Мнения: 2 467
В пералнята. Смело и безотговорно бухам всички, та каквото оцелее  Mr. Green
И свирките си свиркат след това, и шумящите крилца си шумят.
Пера и всички плюшени играчки. Дори тия с копчето. Само дето след това известно време се опъват и нещат да свирят или като засвирят, няма спиране, но това е 15-20 мин след пералнята. После всичко ок.

# 18
  • Мнения: 768
Под душа я пера с малко бебешки шампоан и после я слагам на простора. Работа за секунди.
Нашата активна гимнастика е голямо килимче с обрьчи одобно на това и в началото си ме беше страх да я изпера, но като опитах и нищо не и стана само станаха по ярки цветовете и  продьлжих все така. 

# 19
  • Мнения: 5 228
... каквото оцелее  Mr. Green

Това е и моят принцип!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
и наща в пералнята....мислех че по тъмните цветове ще пуснат,но не сега е като нова
ама обръчите не съм и опитвала да ги бутам в пералнята,ще опитам тия дни:)

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Избягвайте да давате бебешките вещи на химическо чистене.Все пак не знаете с какво чистят там и препаратите често предизвикват алергий в бебетата.Най доброто средство за почистване на бебешките играчките е вода и сапун.За плюшените бебешки пералнята на 30 градуса с обикновен течен сапун(на пералнята нищо няма да и стане).Дори пода не се мие със препарати,а със тъмен разтвор на Калиев Перманганат,особено като бебето пролази.Мокети,килими също предизвикват алергий,независимо от честото чистене.И съвет купете си прахусмукачки с воден филтър.
Есприт, не искам да се заяждам или да бъда безкрайно формална, но и в постинга си обясних, че женичките бяха много внимателни. Зависи от персонала. Конкретно щеразправя историята, защото там изпрахме и вълнената завивка на човека. Жените бяха много внимателни и обясниха, че ще го изперат отделно с препарати, които не са така силни и пр и пр. Те не са идиоти, а и считам, че имат много повече средства и възможности за правилното изпиране на различни неща. Химическото чистене не е единствено и задължително силна химия, която разяжда всичко.  Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз също я дадох на химическо като я взехме и освен,че беше свежа,миришеше много приятно!Обясниха ми,че не им е първата детска принадлежност,която обработват и така!След известно време пак ще я занеса Peace

# 23
  • Мнения: 1 873
В перялнята на вълнена програма на 30 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт