... защото те са родени да бъдат МЕЧТАТЕЛИ (Kavak Yelleri) - тема 46

  • 65 225
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Тук дали има чат newsm78

# 676
  • Мнения: 11 766
Роси, мисля че нямаме право да я питаме за Биркан.Все пак това са лични неща, но за другото ще споменем.А колко е броя на символите в туитър,за да знаем какво и как да напишем, така че да ни отговори

Извинявай бях в друга тема. Броя на символите е 125 на обикновенни съобщения в twitter. Имаше и функция за по-дълги, но не съм много на ясно как става ...  Wink

Ако искаш може да го пуснем това, което ти написа последователно в няколко съобщения. Така или иначе ще го получи. Но няма как да стане на едно. А ако искаш ще измислим нещо кратко ...  Hug

А относно Биркан - наистина по-добре да не питаме. Това си е нейна лична работа. Но според мен е вярно. Пишеше също, че двамата са запазили дата за сватбата 13 юли и тя щяла да е в Европейската част на Истанбул. Много се радвам за тях ...  txtloves newsm76 Two Hearts

# 677
  • Мнения: 0
Ами пусни това което съм написала, но гледай да са едно след друго за да може да го прочете на куп.Мерси много Роси (hug)

# 678
  • Мнения: 11 766
Ами пусни това което съм написала, но гледай да са едно след друго за да може да го прочете на куп.Мерси много Роси (hug)

Ок нямаш проблем. Така ще направя ...  Hug

# 679
  • Мнения: 0
Само да ти кажа, че една приятелка ми даде нейната регистрация, така че и писах и аз.Дано поне на един от туитовете да отговори М№
 Praynig

# 680
  • Мнения: 0
Снимка на Аслъ  Two Hearts, мисля че е нова, дано ви хареса   

# 681
  • Мнения: 2
ИСКАМ ДА КАЖА, ЧЕ Е НЕЕТИЧНО, НАГЛО И НЕУВАЖИТЕЛНО ДА СИ ПРАВИШ ГРУПА ВЪВ ФЕЙСБУК  С ИЗЦЯЛО ЧУЖД ТРУД , ПРЕВОДИ И ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЕТИТЕ!

НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ?????????   КРАДЦИ!!!!!!

ЕТO В ТОЗИ ФОРУМ Е ДОКАЗАТЕЛСТВОТО, ЧЕ ВСИЧКО В ТАЗИ ГРУПА
http://www.facebook.com/kavakyellery55 Е ОТКРАДНАТО!!!


Цялата информация в групата е не просто взета, а КОПИРАНА от постовете на ROXIS!!!!!!




# 682
  • Мнения: 2
Аз на няколко пъти помолих преди време точно тук в темата да спрете да се гаврите с труда на ROXIS, съжалявам, че я послушах и още тогава не дадох линк на всички групи, които си присвояваха нейните преводи, РАЗСЪЖДЕНИЯ и мнения!!!

Нагли сте, направо сте просташко нагли!!!  ИЗВИНЯВАМ се на админа и модовете, че пиша това в темата, но точно тук е източника, точно тук се пишат всички неща, които вие без капка срам крадете!!!!





# 683
  • Мнения: 2
Утре мислех да пусна една статия, изключително интересна за Сарп Апак, преведена!

Е, няма да я пусна НИКОГА, защото момичето, което я превеждаше два дена, не заслужава да бъде окрадено по този отвратителен начин!!!!

Слънце Hug Hug Hug, (знам че ще надникнеш), извинявам ти се, но не бих допуснала точно ТИ да бъдеш копирана както всички постове, които Роси пусна до днес!!! Не го заслужаваш!!!!

Благодаря ти за превода!!!!!  Hug Hug Hug



# 684
  • Мнения: 11 766
100% САРПка - хиляди благодарности за подкрепата приятелко. Ти си страхотна ... Hug

Искам само да кажа, че когато пускам нещо в темата го правя от сърце за всички верни фенове на сериала. Може понякога да има неточности, но се старая. Тук в темата има много стойностни хора, които го заслужават. Затова ще продължа да пускам новини, доколкото мога ...  thumbsup

Нямам против да се използват нещата, които пускам, но е редно поне да се пише кой е източника и от къде са взети. Това се нарича уважение, елементарно възпитание и зачитане на труда на хората. Пак казвам - не искам да споря с никого, но нека си имаме уважението. Когато пишете нещо, казвайте и от къде сте го взели и кой го е пуснал. За мен най-важното нещо е честността и коректността ...  newsm17

# 685
  • Мнения: 11 766
Само да ти кажа, че една приятелка ми даде нейната регистрация, така че и писах и аз.Дано поне на един от туитовете да отговори М№
 Praynig

Супер ! Много се радвам, че си писала - това е страхотно. Надявам се да ти отговори. От сърце ти го пожелавам. След като ти си писала - аз ще й пиша други неща. Това си е твоето съобщение. Тя определено заслужава да го прочете. Написала си всичко страхотно. Аслъ трябва да знае какви невероятни фенове има в България ... Браво  newsm44 smile3525 smile3501 Two Hearts Two Hearts

# 686
  • Мнения: 11 766
Тази вечер явно Ибо и Сарп са заедно и снимат нещо. Може би е нещо свързано с футбола и онези трейлъри ... newsm44 smile3525 newsm76

Ибо преди малко писа на Сарп в twitter. Пусна и тяхна обща снимка от днес - невероятни са. Изглежда така се забавляват, че не могат да си заснемат сцената ... txtloves Two Hearts Two Hearts



Сарп приятелю, опитай се да направиш първия кадър ... тази вечер ... 

# 687
  • Мнения: 0
Тази вечер явно Ибо и Сарп са заедно и снимат нещо. Може би е нещо свързано с футбола и онези трейлъри ... newsm44 smile3525 newsm76

Ибо преди малко писа на Сарп в twitter. Пусна и тяхна обща снимка от днес - невероятни са. Изглежда така се забавляват, че не могат да си заснемат сцената ... txtloves Two Hearts Two Hearts



Сарп приятелю, опитай се да направиш първия кадър ... тази вечер ... 



Тази снимка е нова ... о0о супер ... дали това не е някакъв нов сериал в ,който играят и 2
Roxis Благодаря ти сърдечно за инфото за моя любимец Ибо

# 688
  • Мнения: 2
Тази вечер явно Ибо и Сарп са заедно и снимат нещо. Може би е нещо свързано с футбола и онези трейлъри ... newsm44 smile3525 newsm76

Ибо преди малко писа на Сарп в twitter. Пусна и тяхна обща снимка от днес - невероятни са. Изглежда така се забавляват, че не могат да си заснемат сцената ... txtloves Two Hearts Two Hearts



Сарп приятелю, опитай се да направиш първия кадър ... тази вечер ... 



Тази снимка е нова ... о0о супер ... дали това не е някакъв нов сериал в ,който играят и 2
Roxis Благодаря ти сърдечно за инфото за моя любимец Ибо


мисля си, че може да бъде реклама... Времето ще покаже какво точно ще снимат, може и да е свързано с благотворителност! Ще видим! Ама и аз нямам търпение като тебе!!! Wink thumbsup



# 689
  • Мнения: 0
  smile3513Умря и душата на филма  Cry и вече всичко се разваля  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт