Отговори
# 30
  • Мнения: 844
Честит 1ви рожден ден на  Митко на мама  Bezkrainohappy  и Иван  на мама  margoot ! Да са живи и здрави рождениците  , много щастливо и безгрижно детство Simple Smile Честит празник на мама и тати!

Добре ,че в нашата МК дават храната в еднократни кутийки. Много е удобно така, че иначе много трудно се намират от тези бурканчета за храна.. Grinning

# 31
  • Мнения: 1 070
недоумявам как някои хора си позволяват да говорят подобни неща по мой адрес,при това абсурдни

Я си спомни кой кого топна в ноемврийската тема преди време? Кой написа тогава абсурдни неща? Стига си ми се правила на невинна, не бъди толкова недоумяла, ти нали не пишеше тук, сега к'во си се разсополивила, да те съжаляват ли? Така и не разбрахме преди време изпра ли пелените за бебето в родилното или се паднаха на друго бебе? Жалко, ако си се минала и са се паднали на твоето  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 305
Благодаря много на всички за пожеланията!!! Simple Smile Hug

# 33
  • Мнения: 20
Честит рожден ден на Димитър на Bezkrainohappy и на Иван на margoot!

Мед не бързам да давам, скоро тук прочетох тема, че е добре да се дава мед едва след 3-тата годинка  newsm78. Пием АМ сутрин и вечер, кисело мляко само с бисквити, но отскоро и по няколко лъжички чисто - купувам мляко по БДС 3%.
Ние сме с Т от два дни, вдигаме само следобед и вечер и до сега не по-висока от 37,6 предполагам, че е от зъбките.

В кауфланд има пюрета на винт  Peace

# 34
  • Мнения: 519
Честит  рожден ден на  Митко на мама  Bezkrainohappy  и Иван  на мама  margoot  нека бъдат много здрави и растат безгрижно за радост на всички newsm59 newsm59 newsm59
От няколко дни моето момче не иска да суче..явно идва момента на отбиването Thinking Беше малко болен,днес сме на контролен преглед...дано му е минало,че да можем и ваксината да лсожим Praynig

Ще помоля някои хора да ми подминават постовете и да не се притесняват дали си пера пелените на детето или не Stop Mr. Green Дали ще пиша тук си е мой личен избор, тук вече не командваш ти...

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 09:14 от pufpaf

# 35
  • Мнения: 5
Здравейте, мамета!

Честит рожден ден на всички пораснали бебоци, да сте живи и здрави и много да радвате мама, тате и всички около вас!!! Честито и на днешните рожденици Димитър на Bezkrainohappy и Иван на margoot, растете щастливи и обичани мили деца!!!  bdbaloni Tada

Нашия купон в неделя беше супер, малката много се забавлява, то деца, то игри, вървеше и постоянно се хилеше, викаше, говореше си нещо, имаше и много придружители, та мама успя да седне за малки почивки  Crazy Много хубаво беше, има и снимки във FB. В къщи също беше добричка, аз очаквах да реве неистово от умора, но тя си хапна спокойно, поигра си с една съседска кака /на три годинки  Hug/, като продължение на купона и после кротко се приготвихме за сън. Вчера обаче такъв сън му удари, 4 часа преди обед и близо три часа след обед и после към 20:30 заспа от раз, явно доста се е изтощила на купона.

Колажа наистина е страхотен, голямо БЛАГОДАРСКО на Бебешондел  Hug

Цвети, браво на Гого, те сега започват да имитират възрастните и по някога и Ивончето ме изненадва с някои изказвания. Вчера каза нещо като тик так, понеже вече знае къде е часовника и вчера и обяснявам нещо за тик так и тя каза ти та, е после не го повтори, но те сега тепърва започват.
За бурканчетата аз зная само за женския пазар и то мъжа ми ги купи, щото му е близо работата, а и те са много добре изчистени от етикети и лепило, много добре измити, вътре има и две пликчета с по 30 капачки, много удобно са ги направили, аз само пак си ги измих наново с по-гореща вода, ама то и в кухнята ги мият. Така че за 15 лв. си заслужава според мен. Ама не зная за друго място да се продават, може и да има ама...

ivka ♥ 007, дано бързо се оправи малкия сладуранко, ние така бяхме вдигнали 39.5 и след няколко дни ни излезе първото зъбче, но аз шаш и паника, викнахме бърза помош, на 2 лекари я водих и нищо и нямаше, отшумя за 1 ден. Дано не е нищо сериозно, заведете го при педи за ваше успокоение.

Ох тия зимни месеци това е гадното, все се притесняваш, да не е вирус, да не е настинало. На всички болнички и с Т бързо да се оправяте и тия зъбета по-бързо да избиват  Hug

Мед и чисто прясно мляко не съм давала и още ме е страх да дам, правила съм кремчета, грис и други десертчета с прясно мляко, освен това в кухнята готвят с прясно мляко, но така чисто да си пие още не смея. Да се мине още някой месец и ще се престраша  Crazy

# 36
  • Мнения: 15
Честит  рожден ден на  Митко на мама  Bezkrainohappy  и Иван  на мама  margoot !!!!

# 37
  • Мнения: 3 647
Честит Рожден Ден на
Бебе Димитър   на Мама  Bezkrainohappy,
Бебе Иван  на Мама  margoot,
Да са живи и здрави и много  да радват мама  и тате.

Пуфе, добре завърнала се  Hug Hug Естествено, че ще пишеш където  искаш, радвам се, че си решила да се завърнеш.

АМ пие  през  нощта по 2- 3 пъти. Кисело мляко давам от 10тия месец. За медът смятам да изчакам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 070

Ще помоля някои хора да ми подминават постовете и да не се притесняват дали си пера пелените на детето или не Stop Mr. Green Дали ще пиша тук си е мой личен избор, тук вече не командваш ти...
Ти как мислиш, дали съм се притеснила?  Mr. Green Пиши си където искаш, изобщо не ми пречиш, просто си много жалка. Смешно е да си мислиш че съм командвала тук, явно не си пораснала на годинки за да осъзнаеш точно за какво става дума.  hahaha

# 39
  • Мнения: 15
Еми явно ще се чака още за меда, но и аз не бързам, просто исках да се информирам! Аз мисля да му взема АМ Лактана Киндер. Дават го за след годинка и се надявам да му хареса. Аз повече време давах Хипп 2, а той е до 10 месец и затова мисля Хипп 3 да го пропусна и направо на Киндер. Дано не бъркам, но ако някой ме поправи ще съм благодарна. Ние днес сме на консултация, изследвания и може би ваксина!

ANGYA - твоят син голям гладник, направо шапка ти свалям как издържаш да ставаш 2-3 пъти на вечер!

# 40
  • Мнения: 0
мамита,за какви ваксини става въпрос-мислех си,че чак на 1г2м се слага тази за шарката-вие сега каква слагате?? newsm78

# 41
  • Мнения: 3 647
RikaRurika , плевмококовата се слага на  годинка.

# 42
  • Мнения: 276
Честит рожден ден на Димитър на Bezkrainohappy и на Иван на margoot! newsm18

Рика, на 1 годинка има Синфлорикс - пневмококи, на 1г и 1м Приорикс - ваксината за морбили, паротит и рубеола. Peace

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 529

на Никола на c'Mon, Владимир на ivka_007,
 Краси на  Monkas и Димитър на Bezkrainohappy!

Бъдете много здрави, дечица!

# 44
  • Мнения: 152
Добро утро,

Честит рожден ден на Димитър на Bezkrainohappy и на Иван на margoot!!! Много здраве, щастие и весели игри. Чести празник и на тяхните мамчета. Весело изкарване Simple SmileSimple SmileSimple Smile

За Синфлорикс  на 1 годинка нашия педи ми каза ,че това било толкова безсмислено поставяне ,че нямало накъде. ПО негови думи дори и 2 дози ( тази на 3 и 4 месеца ) били напълно достатъчни за изграждането на имунитет, а третата доза ,тази на 5 месеца била като допълнение. В крайна сметка перди Синфлорикс  да се поеме от ЗК помня ,че слагаха по желание на бебетата само една доза и тогава твърдяха как е напълно достатъчна. А сега 4 пъти... абе нямам думи, фабрика за пари. Аз за себе си съм решила,а и с педи съм се разбрала ,че няма да я слагаме тази доза , а само формално ще я пишем за сложена. Повече се тревожа за МПР-то, ама незнам какво да правя ?!?!  newsm78 Смотана работа ... ще ходим на 27.12 на консултация и ще си поговорим с педи Wink

За АМ при нас неможе да се каже ,че пие нещо много, защото сме едва на втора кутия НАН 3. Но мисля до 18 месеца да му давам поне веднъж на ден ( след като го отбия идните дни ) да пие. Иначе кисело мляко давам пак веднъж на ден. За мед и прясно мляко засега ще се въздържа. Може би след 2-3 месеца ще започна да му приготвям примерно мялко с ориз или грис не с АМ ,а с пр. мляко и така лека полека мисля да го въведа.

Да ви се похваля вчера бях на фризьор  Joy Няма такъв кеф, това ми е за втори път от както родих и си е събитие. То вече и на таквиа неща почва да се радва човек. Аз като вляза да си измия косата и е нещо като празник  в къщи ,а каво остава за токова чудо  Joy Ама си трябваше, а и в четвъртък ще излизам сама вечера. Така че ако видите нещо фоерверки тогава да знаете излизам и го отбелязваме подобаващо. Решила съм, да ходя на коледното парти от работата. То се е видяло иначе ,че няма да мога да се видя по друг начин с колегите, а пък ми е мъчно за тях и доста се позабравихме Simple Smile

Цвети, по разните продавалници в интернет са ми казвали ,че се продават бурканчета к-кт за детска кухня. Хората вече всичко продават Wink  

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 10:52 от mama_Iva

Общи условия

Активация на акаунт