Споделете/169

  • 29 286
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Бг
  • Мнения: 846
Като за добрата стара Англия, времето беше повече от чудесно. Е, хладничко е, но пък не вали. Вечер доста подухваше, но като за това време на годината си е екстра.
От пет дни само в един се случи да поръми малко вечерта, но пък на излизане от мюзикъла вече не валеше.
Не мога да се оплача, имайки предвид, че са островна държава. Много силно впечатление ми направи факта обаче, че имаше доста хора, които си се разхождаха съвсем спокойно боси в този студ. Е, да верно, не бяха по чехли, но аз едва ли в този студ ще обуя балерини на бос крак.

# 46
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз много исках Лондонски мъгли да видя през октомври, ама не ме огря.Simple Smile Огря ме всъщност лондонско слънце и боси, боси хора колкото искаш!
За много места , на които съм била съм си задавала въпроса : Бих ли могла да живея там?, за Лондон си отговорих категорично с :"Да".

# 47
  • Мнения: 488
Лондон много искам и аз да го видя, пожелавам си в новата година да ми се случи Simple Smile
Ох, събирам сили, утре ще ходя на пазаруване за подаръци... искам да вляза, и да изляза за половин час! Дано, ама надали...

# 48
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Мяу, само онлайн може да ми се случи това за половината час. Laughing

# 49
  • Мнения: 2 212
London, London, talk to me...Искам навсякъде!

Миал, аз не само за подаръци, ами за всичко съм така, каквото и да купувам за себе си най-вече искам да вляза, да харесам, да ми пасне и да изляза до 20 минути максимум. Да обикалям, да търся, да меря, вече ми е кошмар. Изключително изморително и енергоемко ми действа шопинга. Виж не важи за хранителни продукти, в големите хранителни вериги обичам да обикалям.

# 50
  • Бг
  • Мнения: 846
Аз пък точно Лондонски мъгли и дъжд не исках, все пак за много кратко бях там.
Иначе още кацнала, не кацнала в Бг и започнах да гледам цените на билетите за м. Май догодина. Ах, дано ме огрее пак, че Шотландия ми стои в списъка с "Things to do"  Joy.
Естерсита, и аз искам навсякъде, но няма достатъчно финикийски знаци, иначе ако бях по-богата бих пътувала по света.

# 51
  • Мнения: 2 212
Алекса, и при мен до същите знаци опира. То ако имах и достатъчно бих плащала на някого да пазарува вместо мен  Laughing

# 52
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Aми айде заедно през май! Знаеш ли Изи Джет на какви цени предлагат билети в момента? Mr. Green(не съм подстрекател, не съм подстрекател....)

# 53
  • Мнения: 4 585
Има щолени, но не и от любимия ми ябълков.
Имам вече приятели в новата голяма таксиметрова компания.

# 54
  • Бг
  • Мнения: 846
Ангелинке, за Изи Джет не знам, но за Райнеър от 01 Май до 08 Май цената за отиване и връщане и всичките му там такси е 72 евро, което още повече ме примамва да съгреша  Crazy.
А и мен идеално ме устройва тръгването от Крумово, т. к. ми е на една ръка разстояние летището от Пв.
Никакъв проблем, казваш и тръгваме, не че и аз не съм подстрекателка. А и първото Старбъкс кафе което видях и се сетих точно за теб.

# 55
  • Мнения: 328
довечера ще пека кестени  chef

# 56
  • Москва
  • Мнения: 164
Привет, Споделете   bouquet
Изглежда всички студенти сме еднакви-имам реферат,есе и 3 атестации за понеделник, есе и атестация в събота и доклад за петък. А хич не ми се пипа нищо.Вместо да уча последната събота бях на студентски празник в посолството.Съжалявам,че не ги снимах гостуващите руски студенти какво правеха на чалга.Пък не беше като да са пили много.
Споделям,че нямам търпение да се кача на влака за Волгоград на 30-ти.
И най-накрая си имаме сняг.Снощи беше много красиво-розово небе, снегът се сипе и всичко наоколо е тихо.Разкош..Ама днес- киша,кал и положителни температури. Зимата се шегува нещо тази година Simple Smile

# 57
  • Мнения: 382
Я светнете невежото, какво е това кафе Старбъкс и има ли то почва у нас? Embarassed

# 58
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ме си ти невежо,ами аз (явно) съм пристрастена.  Embarassed Американска верига за кафе са,из целия свят са нацвъкани , а в България сал в София са. Това е спасителното ми място,където преодолявам кофеиновата ди абстиненция било то в Москва,Истанбул или Лондон.
Всеки си има завихрения,моето е това. Едно от тях,де.

# 59
  • Мнения: 516
Колко съм древна. Спомням си "Споделете", в което обяснявахте вкупом на Вълка какво е щолен. А ей на - вече има любим. Чудя  ви се на ентусиазма да печете сладки до припадък. Аз искам само да спя и да гледам филми, докато ме заболят очите. Мисля да не празнувам тази година.  Няма ми ни коледен, ни новогодишен дух. Искам си лятото.

Общи условия

Активация на акаунт