Нарекох те Фериха~83~ Да умееш да обичаш значи да умееш всичко.

  • 19 753
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
И друго си мисля. Ако се укаже, че не е сън а реалност не мисля, че Емир би и казал нещо с, което да я отпрати, или да се въздържи. Да, предният път в 23 епизод се спря усещайки притеснението й, но обстоятелствата бяха други тогава.
За да се стигне, ако въобще е истина разбира се до такова крайно решение на Фериха да му се отдаде, значи много грозни и непочтени думи Емир е казал на Фери и я е провокирал за да действа така безрасъдно. Изричайки грозни думи по нейн адрес, значи той наистина мисли по този начин и няма да се въздържи или да я отпрати. Да не забравяме какво каза на Корай-Фериха никога не е била поредната в живота ми, но аз съм пореден за нея. Значи той малко или много още преди да види снимката си мислеше, че е била с Левент, а сега, като видя и снимката  съвсем, ще се затвърдят думите му изречени към Корай.
Сценаристите окалпазаняват образът му. Възможно ли е умно момче да е толкова наивно и податливо на чуждото мнение. Не разбра ли, че Фери усети вкуса на първата целувква с нега. Нима е възможно толкова скромно момиче, да бъде вулгарна. Недвоумявам този сценаристки похват. Rolling Eyes

Кога го е казал това  newsm78

Във втора част, когато ги даваха паралелно. Тя разговаряше с Гюлсум, а той с Корай.


Наде, в момента не мога да отворя вики/ явно има техн. проблем/ ,  но смисъла на казаното от Емир е : '' Аз никога  не съм бил част от нейния живот/ да присъства в него истински/ , както тя беше част от моя.''

Смисъла е , че Емир не знаейки истината за нея не е успял да се докосне до истинската Фериха , до начина и на живот , до истините и страховете, и докато тя винаги е знаела всичко за него и винаги е била до него. Peace

# 46
  • Мнения: 21 201
Емир каза-тя никога не е била поредната в живота ми, но явно аз ще си остана поредният за нея.
Аз разбирам тези негови думи точно на обратно на твоето възприятие. Hug
Какво значи, че никога не е била поредната за него? Че не е нито Севде, втора, трета. Аз по този начин разбирам казаното от него, а и да не забравяме, че той е убеден, че Фери е имала афера с Левент  в резултат на което, едва ли не той е поискал да изплати дългът й.
Така е, различни сме и по-различен начин възприемаме едно и също нещо. Hug

# 47
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
И друго си мисля. Ако е сън, защо точно такъв е сънят й? newsm78

може би защото го иска да се лучи.
а не ви ли се струва че Ф може да прави това /ако не е сън/ от ревност. знам ли това сега ми проблесна докато карах колата

# 48
  • Мнения: 21 201
И друго си мисля. Ако е сън, защо точно такъв е сънят й? newsm78

може би защото го иска да се лучи.
а не ви ли се струва че Ф може да прави това /ако не е сън/ от ревност. знам ли това сега ми проблесна докато карах колата
Да ти кажа честно, аз лично изключвам ревността, като предлог да му се отдаде.
 Фериха знае и лично го каза в лицето на Джансу, че Емир не я обича и никога няма да бъде с нея и, че го прави за да я дразни. Аз ако съм, никога не бих ревнувала от Джансу, просто защото тя по никакъв начин не е нейн равностоен противник.
И друго, ако Фери го е искала, защо махайки обеците плаче?!

# 49
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
И друго си мисля. Ако е сън, защо точно такъв е сънят й? newsm78

може би защото го иска да се лучи.
а не ви ли се струва че Ф може да прави това /ако не е сън/ от ревност. знам ли това сега ми проблесна докато карах колата
Да ти кажа честно, аз лично изключвам ревността, като предлог да му се отдаде.
 Фериха знае и лично го каза в лицето на Джансу, че Емир не я обича и никога няма да бъде с нея и, че го прави за да я дразни. Аз ако съм, никога не бих ревнувала от Джансу, просто защото тя по никакъв начин не е нейн равностоен противник.
И друго, ако Фери го е искала, защо махайки обеците плаче?!
може да не ревнува от Пиги, а Е пак да си е довел някоя хубосница.
За обеците, това мен ме изненадва най-много. мислех си че е защото след това което ще става тя вече няма да е невинната фериха.

# 50
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Емир каза-тя никога не е била поредната в живота ми, но явно аз ще си остана поредният за нея.
Аз разбирам тези негови думи точно на обратно на твоето възприятие. Hug
Какво значи, че никога не е била поредната за него? Че не е нито Севде, втора, трета. Аз по този начин разбирам казаното от него, а и да не забравяме, че той е убеден, че Фери е имала афера с Левент  в резултат на което, едва ли не той е поискал да изплати дългът й.
Така е, различни сме и по-различен начин възприемаме едно и също нещо. Hug

Тук не говорим за възприемане , а за превод - ТОЧЕН- на това , което е казал Емир. Не ми е ясно как го разбираш това като няма нищо общо с действителността.


In that house, in that room, like there was everyone except us.  I never have been in her life while she was

Плюс това няма логика всичко , което казваш - той е шокиран от видяното там и на дали си мисли точно  за Левент Naughty

# 51
  • Мнения: 21 201
Емир каза-тя никога не е била поредната в живота ми, но явно аз ще си остана поредният за нея.
Аз разбирам тези негови думи точно на обратно на твоето възприятие. Hug
Какво значи, че никога не е била поредната за него? Че не е нито Севде, втора, трета. Аз по този начин разбирам казаното от него, а и да не забравяме, че той е убеден, че Фери е имала афера с Левент  в резултат на което, едва ли не той е поискал да изплати дългът й.
Така е, различни сме и по-различен начин възприемаме едно и също нещо. Hug

Тук не говорим за възприемане , а за превод - ТОЧЕН- на това , което е казал Емир. Не ми е ясно как го разбираш това като няма нищо общо с действителността.


In that house, in that room, like there was everyone except us.  I never have been in her life while she was

Плюс това няма логика всичко , което казваш - той е шокиран от видяното там и на дали си мисли точно  за Левент Naughty
Да уточня, че не съм гледала превода на английски, а на български, но ако това е точният превод на английски, излиза, че казва-аз никога не съм бил част от живота й, но тя беше.
Как аз възприемам или не и дали е логично или не, това си е лично мое виждане.
Не ми е ясно едно, защо трябва да се охарактеризирват моите изказвания, като логични или не, щом са по-различни от Вашите?!
Аз не го правя по повод Ваши изказвания, не го правете и Вие!

# 52
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Надя, казвам само , че превода / не ме интересува чии е/ е ГРЕШЕН!!! Поправих те веднъж , ти каза, че той точно това е казал , което не е вярно и за това ти показах превода.

Твоето мнение си е твое мнение , но тук не говорим какво мислиш ти , а как е преведено нещо- от това което ти си разбрала от превода излизат съвсем различни неща.

И стига си приемала всичко лично- тук сме за да си помагаме една друга , а не да се нападаме! Ако не сме съгласни с това което пишеш значи вече  те нападаме едва ли не. ooooh!

# 53
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Hug

Честита да ни е новата тема, като гледам как е тръгнало и тя бързо ще се изпише. Peace

Тинче  bouquet

# 55
  • Мнения: 61
 wavey
Здравейте


Мамче, благодаря за новата Тема.
  
Снощи като изгледах трейлара останах без думи Laughing, но днес съм по добре Mr. Green
1/ Тя сама е решила да отиде
2/ Той не я очакваше
3/ Той е изненадан, тъжен, малко ядосан може би Rolling Eyes, надушвам нови проблеми ooooh!
4/ тя е твърдо решена, да докаже, каквото ще доказва Blush  Браво Фери най накрая, да е решена, и то на какво действие Shocked , сякаш не можеше да обясни вс с думи Crazy
5/Обаче опр не го прави с желание, не иска да е по този начн, и то точо сега
6/  Heart Eyes Края на трейлара е супер, сякаш той шепти нещо в ухото и и подушва мириса на кожата и.

 Naughty Къде видяхте обиграният Плейбой Thinking ,не знам кой го бе написал Rolling Eyes.
Визията на Фери опр не ми харесва, но има причина за да е такава, на мен ми прилича по скоро на гейша, откокото на Фери Thinking

Имам техн проблем и не съм гледала нищо във вики, надявам се утре да мога Peace




Странно е Фери с тези дрехи да се разхожда по етажите, къде е Гюлсум, Сехер...доста фенове казват, че е сън Thinking, обаче щеше ли да сънува свалянето на обиците и сълзите си Rolling Eyes. По скоро щеше да се прехвърли директо към осн част Laughing.

Мамче кои са тия двамата от PP  Rolling Eyes напоследък ме учудваш Peace

# 56
  • Мнения: 27
Добро утро.
Ичи страхотна закуска.  bouquet
Сиси поздрава е чудесен . bouquet
Относно фрагмента,аз не мога да си обясня едно,хубаво Фери е бягала  много пъти таино от дома си,но този път с тази нощница малко не ми се вървзат нещата.Да речем,че като е излизала е успяла да се промъкне някак и не са я видели,ама трябва и да се върне.И както става в повечето случаи прибирането и винаги е придружено с виждане от някого,а като се прибира я видят в този вид,не ми се мисли за последствията.Малко ми е нелогично това разкарване по блока с тази нощница и то без връхна дреха/не смятам халата за такава/.
Но всичко ще се разбере в петък за съжаление,а до тогава остават 3 дни.А аз съжаление в петък съм на купон и много по късно от вас ще разбера истината.
Поздравявам Ви с една страхотна песен,която знам,че много от вас харесват.А аз изчезвам на шопинк,или както казва Ханде ''на терапия".


До после и щаслив ден на всички.

# 57
  • Мнения: 27
wavey
Здравейте


Мамче, благодаря за новата Тема.
 
Снощи като изгледах трейлара останах без думи Laughing, но днес съм по добре Mr. Green
1/ Тя сама е решила да отиде
2/ Той не я очакваше
3/ Той е изненадан, тъжен, малко ядосан може би Rolling Eyes, надушвам нови проблеми ooooh!
4/ тя е твърдо решена, да докаже, каквото ще доказва Blush  Браво Фери най накрая, да е решена, и то на какво действие Shocked , сякаш не можеше да обясни вс с думи Crazy
5/Обаче опр не го прави с желание, не иска да е по този начн, и то точо сега
6/  Heart Eyes Края на трейлара е супер, сякаш той шепти нещо в ухото и и подушва мириса на кожата и.

 Naughty Къде видяхте обиграният Плейбой Thinking ,не знам кой го бе написал Rolling Eyes.
Визията на Фери опр не ми харесва, но има причина за да е такава, на мен ми прилича по скоро на гейша, откокото на Фери Thinking

Имам техн проблем и не съм гледала нищо във вики, надявам се утре да мога Peace




Странно е Фери с тези дрехи да се разхожда по етажите, къде е Гюлсум, Сехер...доста фенове казват, че е сън Thinking, обаче щеше ли да сънува свалянето на обиците и сълзите си Rolling Eyes. По скоро щеше да се прехвърли директо към осн част Laughing.

Мамче кои са тия двамата от PP  Rolling Eyes напоследък ме учудваш Peace

Peace

# 58
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201


Мамче кои са тия двамата от PP  Rolling Eyes напоследък ме учудваш Peace[/color]

Габи , hug

Само не разбрах за АВА ми ли питаш newsm78

# 59
  • Мнения: 61


Мамче кои са тия двамата от PP  Rolling Eyes напоследък ме учудваш Peace[/color]

Габи , hug

Само не разбрах за АВА ми ли питаш newsm78

Blush дам, просто съм на др вълна и за това така го написах Crazy

Общи условия

Активация на акаунт