Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 25

  • 57 362
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 433
Ето и едно нейно изпълнение с любимия ми Илхан Шешен (който изпълняваше онова незабравимо танго на сватбеното тържество в "1001 нощ")  Hug Peace



Качеството не е особено добро, защото е снимано в нощен клуб, но пък песента е прелестна... Heart Eyes

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 11:54 от jupetrov7

# 16
  • Мнения: 13 433

И още едно изпълнение на Зухал на култовата песен от филма "Кабаpе", с което поздравявам Ани за новата тема.  Hug

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 11:56 от jupetrov7

# 17
# 18
  • Мнения: 636
Страстите са нажежени до предел................

# 19
  • Мнения: 0
 newsm10 И аз благодаря за новата тема, надявам се, че много ще се забавляваме със сериала и с информацията, която ще си разменяме.
Благодаря на всички, които чрез своите знанията допринасят, за това  сериалът да достигне до нас с пълния си блясък.
Емел, благодаря за интервюто.

# 20
  • София
  • Мнения: 55
 HugБлагодаря на неуморните пчелички, които отново ни доставиха радост да гледаме 35 и 36-ти епизоди с прекрасен превод...Благословени да сте момичета!
  

# 21
  • Мнения: 4 402
Да се включа и аз най-накрая!!! От известно време ви чета и мога да кажа, че сериозно се "зарибих" по сериала и темите, които дискутирате тук... Чудесни момичета, чудесни коментари, толкова положителна енергия! Това, от което всички имаме нужда, за да не се огъваме лесно пред ежедневието! sun
Изгледах трейлърите на предстоящите епизоди и тръпна в очакване!!! Много харесвам Хюррем, може би именно защото е толкова противоречив образ - ту те кара да се смееш, ту да я мразиш, да й съчувстваш... Браво на актьорската игра на всички!
А на нашата мила домакиня и на прекрасните момичета, които превеждат за всички нас - едно огромно благодаря! newsm51

# 22
  • София
  • Мнения: 6 477
Благодаря на милата домакиня за новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet
Емел, голямо мерси за превода на интервюто! Hug

Очаквам новите интриги с нетърпение Wink Wink Wink Добре поне, че сериите са дълги, та мога да ги разделя на 2-3 пъти да ги гледам Embarassed Embarassed Embarassed

Лек ден на всички!  bouquet

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 13 433
DUDAKLARININ SIRRI ÇÖZÜLDÜ!



“Muhteşem Yüzyıl” dizisine Kastilya Prensesi Isabella Fortuna karakteriyle katılan Melike İpek Yalova’nın dudakları tartışma konusu oldu

13.12.2011 14:56:00

Моите устни представляват тайна!(?)

Силикон ли? Нямам!

Устните на актрисата Мелике Ипек Ялова, която изпълнява ролята на принцеса Изабела Кастилска от "Великолепния век", са обект на дискусия.


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/dudaklarinin_sirri_cozuldu_.htm

(превод с помощта на Гугъл - не претендирам за точност) Blush

# 26
  • Мнения: 9 740
И нещичко за настроение Grinning






# 27
  • Мнения: 683
Ани, имам чувството, че си енциклопедия на тема Халит.  Laughing

Знаеш ли случайно от коя година е тази снимка на Халит и певицата Зухал Олджай?  newsm78




Джу, снимката ти не се вижда, но предполагам за какво ме питаш.
Снимката е правена по време на официалната церемония на 26-ти  международен филмов  фестивал в Истанбул 4-19 април 2007 г.

Закриването на фестивала е било излъчено на живо по NTV на 14 април .
Халит заедно с Йозге Йозберк са били водещи.
Освен това през същата година Халит е участвал на турнето на Зухал Олджай и е казал, че мечтата му да пее е станала реалност.







# 28
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

# 29
  • Мнения: 13 433


Ани, стpашно съм ти благодаpна!  Hug
Халит изглежда толкова вдъхновен и кpасив тук!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Имам една мъничка надежда да чуя това изпълнение някой ден!  Praynig Peace Дали няма някъде запис? newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт