Бюбхен, Мустела или Себамед?

  • 15 160
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Откакто се е родила до сега ползвам само Себамед.

# 16
  • Мнения: 361
в самото начало ползвах Себамед /дадоха ми мостри в болницата/, след това Мустела. не съм сменяла досега, доволна съм от Мустела, купувам от аптеките.

# 17
  • Мнения: 37
За бебока ползвам и Мустела, и Себамед. Купувам ги от аптека и съм доволна. Подкрепям пробването на мостри и след това избор за покупка.  Peace

# 18
  • Мнения: 19
Аз малката съм я мазала с какви ли не марки. Както някоя от другите мами беше отбелязала, много е важно да намериш кое е подходящо за твоето дете, защото всеки организъм е различен. И не е необходимо всички мазила да са на една марка. Аз в момента поради проблем използвам лечебна козметика на А-Дерма. Но по принцип бях най-доволна от крема за тяло на Avene Pediatril, за къпане ползвахме БюБхен от глава до пети (много хубаво мирише), а за дупето само Бочко помага, от всички груги се зачервява.

# 19
  • Мнения: 2 216
Себамед Peace
В Мустела няма ли парабени?

# 20
  • София
  • Мнения: 44 115
до колкото помня в новите вече не. преди беше тъпкано Wink

# 21
  • Мнения: 2 216
Дано да си права Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 609
Ползвам Себамед откакто се е родила, доволна съм.

# 23
  • Мнения: 601
Момичета, много ви благодаря за отговорите. Аз днес ходих да се консултирам с докторката, при която ще запиша бебка и тя ми каза, че не позволява използването на каквито и да било козметични продукти. Каза до 30-40 ден само зехтин. Направо се разочаровах, защото в 21 век не мисля, че това е редно, а и зехтина оставя петна и не мирише много приятно. Все пак продължавайте с мненията и коментарите, а аз най-вероятно ще си купя козметика, защото зехтина не ми хареса много като вариант  Thinking

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не е лош и този вариант.Даже сега като се замисля е за препоръчване.21ви век,но колкото по-малко химия ,толкова по-добре.

# 25
  • Мнения: 274
Аз използвам  против подсичане SUDOKREM  а за къпане и олио използвам продуктите та Бочко и съм доволна! Като ги приключа смятам да купа HIPP четох добри отзиви за тази серия!

# 26
  • Мнения: 1 262
Аз гласувам за Себамед. Най-добре се отрази на кожата на сина ми, която е доста чувствителна. Мустела не съм ползвала, но знам че има много парабени.  Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 44 115
Момичета, много ви благодаря за отговорите. Аз днес ходих да се консултирам с докторката, при която ще запиша бебка и тя ми каза, че не позволява използването на каквито и да било козметични продукти. Каза до 30-40 ден само зехтин. Направо се разочаровах, защото в 21 век не мисля, че това е редно, а и зехтина оставя петна и не мирише много приятно. Все пак продължавайте с мненията и коментарите, а аз най-вероятно ще си купя козметика, защото зехтина не ми хареса много като вариант  Thinking

може с кокосово масло вместо зехтин..или някой преди беше писал за масло от семки на малини или нещо такова.
а чак пък да не разрешавала.. Crazy Stop

# 28
  • Мнения: 21 275
Здравейте,ние сме ползвали Бюбхен,но после на малката се появи един проблем точно на пампидуто все едно беше паднала и сме мазали с какво ли не,дори и с антибитик,но като взехме крема за подсичане на Мустела мина за ден,горещо я препоръчвам марката,но все пак всеки сам избира.Ние сме много доволни и от крема за дупе ( с който я излекувахме) и шампоана и Колд крема,който даже наскоро взех  Peace

# 29
  • Мнения: 212
Себамед newsm10 Всичките им продукти са с ph 5.5, което предпазва от вредни микроорганизми. Мустела, с парабените им   People No Good Бюбхен не сме ползвали, защото това, че се продава по супермаркетите, при това на ниска цена не ми говори за много високо качество.

Общи условия

Активация на акаунт