Средиземноморски круиз със СПЛЕНДИДА през февруари

  • 12 636
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Там сме !!! Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Стотици загиват по пътищата на България,да не говорим колко в Европа и по света.И самолети падат,влакове се блъскат.Значи ли това ,че хората ще спрат да пътуват.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 841
Не, разбира се.  PeaceВсе си мисля, че това е най-безопасния транспорт. На сто години веднъж ще стане нещо неприятно/да чукам на дърво newsm78/, затова и мисля в понеделник или вторник да резервираме промоционално две в едно за 14 април- Средиземноморски круиз със Сплендида. Има ли още някой пътуващ за тази дата Simple Smile

# 18
  • Мнения: 90
Оооо! Сигурно и ние ще пътуваме -толкова време мечтаем за този круиз. Но няма да сме спокойни, ще сме нащрек.
Синът ни и съпругата му ще са на втори Меден месец (ожениха се на 11.11.11), а аз ще празнувам 63 Рожден Ден на 19.02...но каквото...такова...
Много, много се надявам проблема с цигарите ми да се окаже НАЙ-ГОЛЕМИЯ ни проблем Wink с него ще се справя...
Благодаря ви за подкрепата!

ПП. Някой ще пътували на СПЛЕНДИДА на 18.02.2012? Ще се радвам, ако има други българи на кораба.

# 19
  • Мнения: 52
Аз щях лятото да ходя на круиз с Коста Конкордия. Жалко.... Sad

П.С.Ще разгледам този кораб Сплендида и може с някой да се засечем Crazy

# 20
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Изобщо не ме притеснява случката с Коста Конкордия. Катастрофи стават постоянно и непрекъснато.
Каквото ти е писано, ще ти се случи...

# 21
  • Мнения: 90
Не ме е страх от нова катастрофа.
Не вярвам (на 99.9% Simple Smile), че ще се случи отново за 1 месец време на нашият круиз. Все пак нашият не започва в ПЕТЪК 13  Laughing Laughing Laughing
Дано намерят останалите 15 липсващи пасажери "живи и здрави" и се мине с по-малко жертви и малко страх за преживелите. А капитанът на кораба да лежи в затвора, колкото му се полага...

Страхувам се от собствената си нервна система-как ще реагира на по-силен шум, на някакви вибрации на кораба или на някое недобре разбрано съобщение по високоговорителя-това е стрес.
Не съм страхлива (и факта, че ще отида на моя круиз го доказва), но след като два дни гледам в www.youtube.com уплашени, разстроени и разплакани хора, естествено ще съм малко неспокойна. Но това ще мине и ако сме доволни от първия си круиз, аз вече се оглеждам за следващ по-интересен круиз през лятото или есента.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Страхувам се от собствената си нервна система-как ще реагира на по-силен шум, на някакви вибрации на кораба или на някое недобре разбрано съобщение по високоговорителя-това е стрес.
Не съм страхлива (и факта, че ще отида на моя круиз го доказва), но след като два дни гледам в www.youtube.com уплашени, разстроени и разплакани хора, естествено ще съм малко неспокойна. Но това ще мине и ако сме доволни от първия си круиз, аз вече се оглеждам за следващ по-интересен круиз през лятото или есента.
[/quote]

Simple SmileSimple SmileSimple SmileДобре ли сте бре хора ?СТАРА ПЛАНИНА   ли да ви дадат че отивате на луксозен круиз.? Какъв стрес,какъв героизъм?????Отивате на почивка,не на самолетоносач като пилот изтребител.Споко!!Каквото и да не разберете-питайте!!!!На рецепцията говорят поне на 6-8 езика.!!!Мене национален герой ли да ме направят като 32 год.  храня децата и семейството си като работя на кораб.Ами то е хиляди пъти по опасно кола да карате или да летите.Що не си стоите в къщи под похлупак тогава????

# 23
  • Мнения: 1 417
peterky2002 искам да Ви благодаря за подробната и полезна информация относно круиза  bouquet Кутията Ви с ЛС е пълна
Човек трябва да мисли позитивно, няма гаранция че и в къщи да седиш пак няма да стане злополука Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 304
Здравейте, може ли и на мен да изпратите разказа за круиза? Благодаря предварително.

# 25
  • Мнения: 0
А някой друг има ли ,който ще е на круиза с МСЦ Сплендида на 11.02.2012 от Генуа ?

# 26
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Току що казаха по новините, че капитанът се приближил за да приветства отблизо свой приятел от брега Shocked

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Нали и аз това казвам!!!!!!
Споко.
На круиз се отива за кеф и удоволствие ,а не със страхове някави,геройства да вършим качвайки се на кораб.Стотици хиляди и милиони даже плават по корабите и за развлечение и работа да вършат и хляба си да вадят.
Колкото до злополуките и нещастията ,за съжаление никой не е застрахован.Няма нужда да се изпада в паника.

# 28
  • Мнения: 9
Peterky2002 може ли да ми изпратите и на мен разказа от круиза?

# 29
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И на мен Embarassed Joy

Общи условия

Активация на акаунт