Време е за Икеа! - тема 13

  • 89 737
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Сравни цената на някой продукти (от които се интересуваш) тук и там и ще стане ясно  Peace

Например столовете и масата на Радина - Стол HENRIKSDAL, в БГ - 100 лв, в Румъния - 116 лв.
Маса BJURSTA - в БГ - 229 лв., в Румъния - 202,24. Т.е. някой продукти са по-евтини тук, други там.

Сравни цените и прецени, заедно с транспорта, откъде ще е по-евтино да се пазарува!

Във всеки случай Букурещ е много по-близо до Русе, отколкото София.
Ще помоля който е ходил или ще ходи скоро до Букурещ и до Солун, да свери дали е още актуална информацията на първа страница и да информира за евентуални промени.  bowuu

# 16
  • София
  • Мнения: 6 010
Bliss , честито!
И аз играя и се надявам да спечеля нещичко Simple Smile

# 17
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
В нашата Икеа през уикендите и последната седмица преди Коледа децата могат да се срещнат с Дядо Коледа, поприказва си с всяко дете и накрая му дава мека играчка.Моята дъщеря беше толкова развълнувана от срещата и сега е непрекъснато със заека дето и даде дядо Коледа.
Това вместо запис.

# 18
  • Мнения: 2 309
Обзаведохме се с икейска лежанка - цък. Много удобна мебел.

Чета внимателно това, което пишете за кухненските столове. Замислям подмяна на сегашните  Crazy

# 19
  • Мнения: 11 361
Денерис , много е хубава лежанката  Heart Eyes

Да ви питам случайно да знаете във Варна дали ще има Икеа?

# 20
  • Мнения: 5 873
И аз тук! Много полезна тема.Благодаря ви. Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
Денерис , много е хубава лежанката  Heart Eyes

Да ви питам случайно да знаете във Варна дали ще има Икеа?
Не зная дали ще доживеем за Варненска Икея, но поне Букурещ ни е къде-къде по-близо от София..

# 22
  • Мнения: 11
Хайде много нови покупки с новата тема  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Bliss , честито!
И аз играя и се надявам да спечеля нещичко Simple Smile

Честито и от мен Bliss   bouquet
И аз играя, но досега не съм познала нито веднъж предмета  hahaha

# 24
  • Мнения: 8 265
Запис да не ви изпусна Simple Smile
Вече имаме и детска стая от Икеа, в събота напазрихме.
Кофтито е че детската не може да се поръча като гардеробите, всичко на едно място а се товари долу на стелажите. Бяхме с детето което тичаше нагоре - надолу а аз крещях номерата на артикулите докато мъжа ми ги търсеше по стелажите. Страшна картинка бяхме. Сглобихме я и сега остава само да я подредя...ама това в някой от почивните дни ако има кой да гледа детето...

# 25
  • Мнения: 124
SDK ще чакаме снимки  Simple Smile Денерис, завиждам благородно за лежанката   Heart Eyes

Благодаря за мненията за столовете HENRIKSDAL и масата BJURSTA. Януари месец ще си ги взема. Още не знам какъв цвят да е и най вече калъфа. Дали бял, за да ходи на другите мебели  newsm78
Досега сътворихме https://picasaweb.google.com/101290224560514101588/rITONH#5674767440605816658
До няколко дена ще вземем ново TV, че язък за красивата секция.  Освен това още 2 модула - за над TV -то и от другата страна.

За цените в Букурещ и аз видях на места по добри, но представете си че има дефектна стока и това се види при сглобяването - какво се прави, пак до Букурещ ли newsm78 . Макар че ако живея в Русе определено не бих се вдигнала до софийската.

# 26
  • Мнения: 1 014
Черепахова, може ли да кажеш какви са ориентировъчно размерите на транспортните опаковки на масата. Ще се събере ли в лека кола?

# 27
  • Мнения: 723
Радина, според мен си вземете тъмни калъфи, за да контрастират на мебелите и пода. Не че и с бялото ще е зле, но някак си ще стане много стерилно. Ние сме с бели калъфи, но пък в нашата трапезария всичко е тъмно. Лесно се поддържат, въпреки цвета. А и като омръзнат, винаги могат да се купят нови калъфи  Peace

И да не забравя, много хубаво се е получило с мебелите от серията Хемнес  Peace

# 28
  • Мнения: 766
Черепахова, може ли да кажеш какви са ориентировъчно размерите на транспортните опаковки на масата. Ще се събере ли в лека кола?
Азира, масата беше в два пакета, в единия краката, значи тесен и дълъг, колкото са те, във втория плотовете, размерът, да кажем  е (ширината на масата ) х (половината й дължина). Спокойно се събира в кола. Само не забравяйте да си вземете и двата пакета от склада.

Радина, много хубав Хемнес.

# 29
  • София
  • Мнения: 117
Привет, ще помоля за съвет става въпрос за модела диван Manstad  ъглов разтегателен диван с ракла, удобен ли е лесно ли се поддържа т.е. може ли да се свалят калъфите ако има такива ?

Общи условия

Активация на акаунт