PhytoCode - 2

  • 67 417
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
За всички вас най-сърдечни пожелания за весела Коледа, изпълнено с любов, радост и светлина сърце!

# 16
  • Мнения: 100
Весела Коледа на всички! Аз имам въпрос - околоочния крем мога ли да го използвам срещу тъмн кръгове или не е подходящ? Онзи ден си купих комплекта за грижа 20+ и сега вече използвам всички продукти от серията. Много съм доволна! А празничните опаковки са направо приказни.  Hug Чак ми се дощя да си купя и лосиона за тяло, обаче се въздържах. Следващия път ще си го взема обаче.   bouquet

# 17
  • Мнения: 165
Весела Коледа на всички!!! Много успехи през новата година.

Аз продължавам да съм много доволна от измиващия лосион, тоник 20+, лосиона за тяло. Кремчето 20+ ми е малко леко за зимата. Чудех се дали може тестер на 35+. Кремът за  около очи за превантивна антибръчкова грижа  ли е или за определени проблеми като тъмни кръгове? Може ли и за него тестер, FDA,  ако си спомняш имах проблеми с околоочната зона.

# 18
  • Мнения: 113
Весела Коледа на всички!!! Много успехи през новата година.

Аз продължавам да съм много доволна от измиващия лосион, тоник 20+, лосиона за тяло. Кремчето 20+ ми е малко леко за зимата. Чудех се дали може тестер на 35+. Кремът за  около очи за превантивна антибръчкова грижа  ли е или за определени проблеми като тъмни кръгове? Може ли и за него тестер, FDA,  ако си спомняш имах проблеми с околоочната зона.
И на теб  хубави светли празници. Забравих те!....Срам....Ще ти пратя да тестваш и новия крем около очи- за тъмни кръгове подходящ. Сегашният е за подпухналост и бръчки.

Последна редакция: нд, 25 дек 2011, 12:37 от FDA

# 19
  • Мнения: 113
Весела Коледа на всички! Аз имам въпрос - околоочния крем мога ли да го използвам срещу тъмн кръгове или не е подходящ? Онзи ден си купих комплекта за грижа 20+ и сега вече използвам всички продукти от серията. Много съм доволна! А празничните опаковки са направо приказни.  Hug Чак ми се дощя да си купя и лосиона за тяло, обаче се въздържах. Следващия път ще си го взема обаче.   bouquet
Честито Рождество!
Ще ти пратя крема около очи от новата серия- там ще им видим сметката на тъмните кръгове. Чакам адрес...

# 20
  • Мнения: 3 157
Весела Коледа на всички!
Аз също съм много доволна от продуктите,измазах едно кремче 20+ и едно 35+ и въпреки,че съм посредата(31год),35+ ми харесса повече.Дали има голяма разлика между тоника 20+ и 35+,свърши ми единия и се чудя дали да повторя или да взема по-силния,ползвам го всеки ден ако има значение:)Ще пробвам и кремчето за тъмни кръгове.

# 21
  • Мнения: 165
Весела Коледа на всички!!! Много успехи през новата година.

Аз продължавам да съм много доволна от измиващия лосион, тоник 20+, лосиона за тяло. Кремчето 20+ ми е малко леко за зимата. Чудех се дали може тестер на 35+. Кремът за  около очи за превантивна антибръчкова грижа  ли е или за определени проблеми като тъмни кръгове? Може ли и за него тестер, FDA,  ако си спомняш имах проблеми с околоочната зона.
И на теб  хубави светли празници. Забравих те!....Срам....Ще ти пратя да тестваш и новия крем около очи- за тъмни кръгове подходящ. Сегашният е за подпухналост и бръчки.
Супер Hug Аз нямам тъмни кръгове, съвсем леки бръчки. Не ми подпухват очите.Иначе от миналата Нова  година не съм имала лишеи около очите.

# 22
  • Мнения: 1 670
А кога ще излезе кремчето за тъмни кръгове?
Аз ползвам сегашният околоочен, доволна съм, овлажнява ми добре, нямам видими бръчки, но пък имам тъмни кръгове и бих  изпробвала новото кремче Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 9
Честита Коледа! !
Продължавам да ползвам Фитокод и да съм много доволна! Simple Smile

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Четох доста възторжени отзиви за качеството на тази българска козметика и реших да пробвам кремът за суха кожа. Първоначално миризмата му ме накара да погледна отново срокът на годност - в срок е, до 11.2012 г., но мирише на гранясало.  Въпреки че е в срок, 1 седмица си мазах само ръцете с него, очаквайки да се изрина. След като това не се случи , се престраших да слагам и на лицето си. Неприятната миризма на гранясало се разсейва след 10 мин. След 1 седмица употреба резултатът е още по-суха и опъната кожа със залющвания.
Равносметка - за мен тези 21 лв. са безсмислено похарчени.

# 25
  • Мнения: 113
Четох доста възторжени отзиви за качеството на тази българска козметика и реших да пробвам кремът за суха кожа. Първоначално миризмата му ме накара да погледна отново срокът на годност - в срок е, до 11.2012 г., но мирише на гранясало.  Въпреки че е в срок, 1 седмица си мазах само ръцете с него, очаквайки да се изрина. След като това не се случи , се престраших да слагам и на лицето си. Неприятната миризма на гранясало се разсейва след 10 мин. След 1 седмица употреба резултатът е още по-суха и опъната кожа със залющвания.
Равносметка - за мен тези 21 лв. са безсмислено похарчени.
Здравей Karen. Дай си адреса и ще си получиш безсмислено похарчените 21лв.

# 26
  • Мнения: 165
Днес си купих отново тоник и гел за измиване. Поздравления за коледните опаковки Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 2 061
Първо, Весели празници на всички в темата.
Второ, от доста време ползвам козметиката на Фитокод и съм изключително доволна от нея. Сравнявам с преди ползвани от мен козметични марки като Кларанс, Клиник и Есте Лаудер. Определено вашите кремове понасят доста по-добре на моята кожа от някои от кремовете на горепосечените марки.
Купих от серията 45+ и на мъжа ми, защото кожата му е доста сухичка и той е очарован /за сведение преди ползваше мъжката серия на Кларанс, от която кожата му се лющеше доста, активираше се някакъв себореен дерматит ли, що ли?/. Сега като ползва Фитокод няма и помен от това. Та изразявам и неговото високо мнение за вашата козметика. В този ред на мисли - дали предвиждате и серия за мъже /за суха и чувствителна кожа/?
Що се отнася до миризмата на кремовете - е как пък никога не ми се е случило да ми мирише на гранясало?! newsm78 Нещо не ми се връзва тази история - та кремовете имат дискретен аромат на роза, няма как да миришат на гранясало. Да не говорим, че опаковките са airless и просто няма как да влезе въздух вътре, за да се окисли крема и да граняса.
Трето, да не пропусна темата, да се запиша.

Последна редакция: чт, 29 дек 2011, 10:40 от Stacked

# 28
  • Мнения: 6
Весели празници и от мен. Дано новата година донесе на всички вас и на нас разбира се много положителни емоции и да бъде по-добра и шастлива!
Stacked, благодарим за добрите отзиви. Искам да уверя всички наши почитатели и приятели, че ще продължим да държим на доброто качество на нашите продукти и на доброто обслужване. В това , че има потребители , на които нашата козметика не е понесла, няма нищо страшно. Хората са различни и предпочитанията също. Но дори и един да има, който е доволен от покупката си, заслужава си да работим в същия дух, защото така се гради име на марка. А иначе руснаците имат една поговорка - " На вкус и на цвет товарищей нет " . Продължавайте да ни пишете и да изказвате мнения, а ние ще се стараем да ставаме все по-добри и да удволетворяваме вашите високи изисквания. Grinning

# 29
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Що се отнася до миризмата на кремовете - е как пък никога не ми се е случило да ми мирише на гранясало?! newsm78 Нещо не ми се връзва тази история - та кремовете имат дискретен аромат на роза, няма как да миришат на гранясало. Да не говорим, че опаковките са airless и просто няма как да влезе въздух вътре, за да се окисли крема и да граняса.
Трето, да не пропусна темата, да се запиша.

На мен също никога кремовете не са ми миришели на гранясало! Rolling Eyes Нито пък някакъв друг техен продукт!

Весело посрещане на Новата година! Hug Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт