PhytoCode - 2

  • 67 429
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 113
Благодаря. Имам тестер на red out, чака си реда. Ще пробвам и другия и ще се ориентирам. Red out бори ли определени възрастови изменения?
Да, да. Съдържа  2 % екстракт от Chlorella vulgaris-едноклетъчно, зелено микроводорасло, богато на протеини(60%), много високо съдържание на аминокиселини, които изграждат човешкия колаген. Влияние на съставката:
Дермално-епидермалният граничен слой се грижи за укрепва връзката между двата слоя и подобрява стягането на кожата:
Повишаване синтеза на белтъци: колаген тип IV и VII + Ламинин тип V и VI
Повишаване синтеза на колаген в дермиса: колаген тип I и III
Повишаване синтеза на еластин
Ограничаване разграждането на колаген и еластин от протеини -  MMP (Метало Матрикс Протеаза) и еластаза
Дермис: подобрява еластичността и механичната стабилност на кожата:
повишава синтеза на протеини: колагени и ламинини, и на протеините в дермиса: колагени и еластин, инхибира разграждането на колаген и еластин.
Цел: стяга и тонизира кожата

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Интересувам се планира ли се пускане на пазара на крем за ръце? Много съм доволна от балсама за тяло и ще се радвам много на хубав продукт за ръце , пробвала съм и с него , но не ме удовлетворява   Heart Eyes .

# 722
  • София
  • Мнения: 758
Здравейте. Зададох въпрос във фейсбук страницата, но тъй като все още нямам отговор ще попитам и тук. Каква е функцията на флуида от серията Red out? Замества ли гела за измиване на лице или се ползва като тониците от другите серии. Ако някоя от вас го е ползвала моля за отзиви. Ще ползвам крема Red out и се чудя дали и как да го комбинирам с флуида.

# 723
  • Мнения: 35 985
не е почистващ продукт
по-скоро е като тоник, за обтриване на лицето с тампон
има същите съставки като крема Ред аут, но в по-ниска концентрация за по-чувствителни кожи

това ми обясниха преди време от самия магазин

# 724
  • София
  • Мнения: 758
Благодаря ти много за информацията.  bouquet

# 725
  • Мнения: 2
Здравейте. Зададох въпрос във фейсбук страницата, но тъй като все още нямам отговор ще попитам и тук. Каква е функцията на флуида от серията Red out? Замества ли гела за измиване на лице или се ползва като тониците от другите серии. Ако някоя от вас го е ползвала моля за отзиви. Ще ползвам крема Red out и се чудя дали и как да го комбинирам с флуида.
Здравейте!
Аз също съм го ползвала като тоник.

# 726
  • Мнения: 1 203
Моля да споделите мнение за околоочния крем. Аз съм на 37, имам леки бръчици под очите, почти нямам от тези 'пачи крак'. Дали е подходящ за мен?
От Пловдив съм, за съжаление тук продуктите на Фитокод се предлагат на едно единствено място. Консултантката е меко казано неотзивчива, държи се грубо, сякаш си й длъжен с нещо ooooh!. Въпреки това, съм решила да опитам продукт на Фитокод Peace.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 691
И аз не ги харесвам много в тази дрогерия в Пловдив. Нещо са ми анти...

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 3
И аз не ги харесвам много в тази дрогерия в Пловдив. Нещо са ми анти...
Последния път като минах през тази дрогерия на Пешеходния, консултантката се опитваше половин час да ми обяснява как еди-кой си продукт (не става дума за Фитокод, на друга фирма беше, но не се сещам вмомента коя newsm78) бил натурален и напълно безвреден... Търпеливо я изслушах и после я подхванах - чета съставките една по една и и обяснявам от коя част на Менделеевата таблица са Mr. Green Mr. Green Mr. Green Едва в дъното на състава имаше някакво натурално масло, ама всичко друго пълна химия!

Най-обичам некомпетентни консултантки да се вживяват Crazy

Последна редакция: пн, 16 дек 2013, 12:37 от Ледената кралица

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
И аз искам да пробвам продуктите, след толкова добри мнения за тях..., но след отзивите за лошото обслужване в магазина в Пловдив, май ще пропусна ...поне на този етап. Обичам като ще си давам парите за нещо...поне да ми доставя удоволствие, на сърдите продавачки - не Naughty. Помолих за тестери, дано пристигнат скоро, за проба Simple Smile.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
И аз не ги харесвам много в тази дрогерия в Пловдив. Нещо са ми анти...
Последния път като минах през тази дрогерия на Пешеходния, консултантката се опитваше половин час да ми обяснява как еди-кой си продукт бил натурален и напълно безвреден... Търпеливо я изслушах и после я подхванах - чета съставките една по една и и обяснявам от коя част на Менделеевата таблица са Mr. Green Mr. Green Mr. Green Едва в дъното на състава имаше някакво натурално масло, ама всичко друго пълна химия!

Най-обичам некомпетентни консултантки да се вживяват Crazy

За кой продукт  newsm78? Аз съм останала с впечатление, че нямат "вредни" съставки продуктите им Rolling Eyes.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Според мен става въпрос за продукт от друга фирма. В дрогерията продават много други неща. Не е супер зле картинката, но не са и от най-приятните и наистина не може да се разчита да дадат компетентен съвет-трябва човек сам да избира .

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 3
И аз не ги харесвам много в тази дрогерия в Пловдив. Нещо са ми анти...
Последния път като минах през тази дрогерия на Пешеходния, консултантката се опитваше половин час да ми обяснява как еди-кой си продукт бил натурален и напълно безвреден... Търпеливо я изслушах и после я подхванах - чета съставките една по една и и обяснявам от коя част на Менделеевата таблица са Mr. Green Mr. Green Mr. Green Едва в дъното на състава имаше някакво натурално масло, ама всичко друго пълна химия!

Най-обичам некомпетентни консултантки да се вживяват Crazy

За кой продукт  newsm78? Аз съм останала с впечатление, че нямат "вредни" съставки продуктите им Rolling Eyes.
Да, да - ставаше дума за продукт на друга фирма, не на Фитокод... Просто стана дума за обслужването в тази дрогерия и вметнах и моя коментар  Peace

# 733
  • Мнения: 113
Момичета, много ми е мъчно да чета за такова абсурдно отношение. ...Търсим  и други възможности да продаваме в Пловдив. Надявам се да дойде и момента, когато ще имаме фирмени магазини не само в София.

# 734
  • Мнения: 113
Моля да споделите мнение за околоочния крем. Аз съм на 37, имам леки бръчици под очите, почти нямам от тези 'пачи крак'. Дали е подходящ за мен?
От Пловдив съм, за съжаление тук продуктите на Фитокод се предлагат на едно единствено място. Консултантката е меко казано неотзивчива, държи се грубо, сякаш си й длъжен с нещо ooooh!. Въпреки това, съм решила да опитам продукт на Фитокод Peace.


За да разбереш дали е подходящ за теб, единствения начин е да опиташ. Мога да ти пратя тестери.

Общи условия

Активация на акаунт