Никога повече няма да пазарувам от ИВ РОШЕ, а вие???

  • 16 681
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Ценна, между другото "високия клас" козметика за който говориш си го поръчваме пак по интернет от други английски и не само английски сайтове на доста по-добри цени от моловете, пък било то и Дъглас!!!
Аз не съм поръчвала от Ив Роше и нямам пратки от Франция,НО въпроса е принципен и никой няма право БЕЗ основание да спира свободното придвиждане на стоки, особено в Европейския съюз. На всичкото отгоре и да прави нелепи обвинения за измама с банкови карти, да не говорим пък да задържа пратки от др.сайтове...Ей така защото е решил да бъде монополист на БГ пазар.
Така че никога няма и не бих си купила нищо на Ив Роше в БГ /от Франция може Wink/ !

# 46
  • Мнения: 3 642
Ценна, между другото "високия клас" козметика за който говориш си го поръчваме пак по интернет от други английски и не само английски сайтове на доста по-добри цени от моловете, пък било то и Дъглас!!!
Аз не съм поръчвала от Ив Роше и нямам пратки от Франция,НО въпроса е принципен и никой няма право БЕЗ основание да спира свободното придвиждане на стоки, особено в Европейския съюз. На всичкото отгоре и да прави нелепи обвинения за измама с банкови карти, да не говорим пък да задържа пратки от др.сайтове...Ей така защото е решил да бъде монополист на БГ пазар.
Така че никога няма и не бих си купила нищо на Ив Роше в БГ /от Франция може Wink/ !
newsm10
кратко сравнение не на т.н. "висок клас" козметика
Бебешко олио на Веледа, тук е над 30 лв., аз си го купувам от английски сайт за 15 лв., че и доставката до България е безплатна - така се печелят клиенти и се правят пари
от цялата тази история Ив Роше са губещите дано се усетят най-накрая и дано спрат да се излагат (макар че не знам от тук на къде повече  Sick)

# 47
  • Мнения: 8
 Веледа е скъпа марка, и се съмнявам, че има оригинални продукти на Веледа на такава цена.

# 48
  • Мнения: 3 642
Веледа е скъпа марка, и се съмнявам, че има оригинални продукти на Веледа на такава цена.
Веледа е скъпа марка само в България, както и много други марки, точно както steli-ssd го написа
от проучванията ми до сега единствената марка, която се предлага на по-ниска цена в България е Манго (олекна ми сега мога с чиста съвест да си купя якенце от Мола  Mr. Green)
Ценна от всичките ти постове до тук ми се струва, че ти като цяло не си запозната с пазаруването от чуждестранни сайтове, иначе въобще нямаше да го водим този разговор  Wink
аз и момичетата масово си купуваме козметика, дрехи, обувки, техника и т.н. от чуждестранни сайтове
Или сигурно и новият ми фотоапарат Канон е фалшив, защото е с над 150 лв по-евтин в БГ?
И говорим за английски, не за китайски сайт, не мисля че въобще трябва да обсъждаме оригиналността на продуктите им... По-добре се запитай това което купуваш тук на двойна цена дали е същото, което се продава там...
п.с. добавям и детски играчки, защото ако тук трябваше да платя 200 лв. за люлката на Фишър прайс, аз я купих за 150 лв с транспорта до вкъщи  Mr. Green

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Ценна, ти на база на какво реши че английската Веледа е "менте", а тази,коята продават в БГ истинска?! Rolling EyesЯвно за теб цената определя качеството, но си в голяма грешка, това определено и отдавна не е тенденция на пазара в световен мащаб.

П.С.anbibian, фалшив ти е Канон щом не си платила поне 300-400лв. за него! Mr. Green

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 23:21 от steli-ssd

# 50
  • Мнения: 8
 Ами не е и евтина. Един крем за лице е 20 евро, цените на продуктите им са от 15-20 евро средно. Среден клас е по-скоро. Не е от най-евтините в никакъв случай.

# 51
  • Мнения: 3 642
Ценна, ти на база на какво реши че английската Веледа е "менте", а тази,коята продават в БГ истинска?! Rolling EyesЯвно за теб цената определя качеството, но си в голяма грешка, това определено и отдавна не е тенденция на пазара в световен мащаб.

П.С.anbibian, фалшив ти е Канон щом не си пратила поне 300-400лв. за него! Mr. Green
ааа с грешка си  Naughty най-малко 500 лв трябваше да платя плюс още 50 за карта-памет
пък аз си купих фалшива за 20 лв  ooooh!

# 52
  • Мнения: 1
Кво да спориме, купували сме ментета от Франция, и искаме да продължим ги купуваме, а хора ние канят купуваме истински продукти от Бг. а ние сме лошииииииииии не ги искаме Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 8
 Да, признавам, че не пазарувам от чужбински сайтове, аз самата живея в чужбина и пазарувам от намаленията, както и онлайн от Дъглас с кредитната карта, защото имам винаги купони за 10% или 5 евро отстъпка, а и пускат промоции разни, при покупка над 49 евро подаряват я някой душ гел, я някой шал, разни такива неща. Доволна съм, определено няма чувството че давам твърде много пари за стоките, които купувам. Козметика купувам от дерматоложката си, медицинска, както и от Дъглас с 10% намаление. Честно казано, не мисля, че мога да си купя оригинален фотоапарат за 20 лв. Веднъж на улицата ми предложиха да купя колело за 5 евро, но явно беше крадено, знам ли  Confused

# 54
  • Мнения: 3 642
Ценна не си дочела
картата с памет за фотоапарата е 20 лв
ама ако намериш Канон за 20 лв свиркай  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 180
Ама какъв е този завой в темата?! Нима трябва да се оправдаваме защо сме поръчали от там?! Не разбирате ли, че въпросът е в ограничените ни права и това, че ни правят на луди?! На всичкото отгоре не отговарят на нито един наш мейл и има стотици изтеглени от тях евра, а поръчки няма да получим.
Нормално ли е да кажат да си купуваме от българското представителство и да принуждават превозвачите ни да подписват споразумения, че няма да превозват стоки от марката им?! Че то даже не е точно забрана за превоз, а за дистрибуция- нещо съвсем различно, но явно непонятно за тях!  ooooh!
А това, че не си получихме пратките от другите сайтове, защото издействаха забрана да се получават пратки на адреса на единия от превозвачите, какво е? От къде на къде някакви си там ще ми спират пратката от друг сайт?! И дава ли си сметка някой колко съществено е това за повечето от нас? Примерно от Ларедут имаше невиждано намаление на играчки- нещо, което не се е случавало с години в сайта и не е имало кодове за намаление на играчки с повече от 20%. Е, сега намалението беше с 20 ЕВРО... казвам "сега", но това "сега" беше преди 20 дни и не е актуално вече, не можем да повторим поръчките си. Загубите ни са от пропуснатите ползи... и не само...

# 56
  • Мнения: 8
Ценна не си дочела
картата с памет за фотоапарата е 20 лв
ама ако намериш Канон за 20 лв свиркай  Mr. Green

  Crazy  Mr. Green
 Аз реших, че фотоапаратът бил 20 лв, та сериозно се зачудих. Между другото, и в България има много евтини неща. Парфюми например - от летище София. Купувала съм си актуални парфюми на смешни цени именно от там. Това по другите летища го няма.

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 988
А аз пък си купих от Ла Редут палто за по 1евро и панталон също за едно евро шити в България!!!Качество няма да коментирам-който е работил за експедиция в шивашки цех знае за какво говоря!Доволна съм от почти всичко,което купувам Mr. Greenи то често на символични цени(по разпродажби).Имам страхотни маркови дрешки за жълти стотинки дошли си с оригиналната неразпечатана опаковка-няма как да е менте,да не говорим,че повечето големи марки използват евтина работна ръка и шият в бедните страни(сред тях и България).Колкото до козметиката-не съм поръчвала от Ив Роше и не съжелявам,не е моята марка и няма да бъде след тези събития...Ползвам Виши и съм доволна-едната част от нея поръчана от иБей,другата от намаления в бг.Като цяло за тази година съм стимулирала родната икономика с едни балеринки,едни боти,потник и бермуди-всичкото за 100-ина лева,които ми се сториха страшно много!Като сметнем и,че Камъче Heart Eyes ми поръча боти на Ливайс за 9евра и с транспорта излязоха 28лв до мен Shocked изобщо няма и да пазарувам Crossing Arms,но всеки преценява newsm78Колкото до мен-упорито "спестявам" и си пазарувам от сайтове-риска разбира се си остава за мен PeaceПоследно си купих козметика Мустела за детето-два измиващи шампоана ми излязоха на цената на 1 и то с убийствена доставка до Бг...Съжелявам,но не могат да ме спечелят да пазарувам от България....няма шанс NaughtyБлагодаря на всички момичета,полагащи толкова усилия да пазаруваме изгодно- Hug  bouquet Heart Eyes
П.С. Coolmummy права си,разбира се...опитвам се да кажа,че ако искам маймуна от Ирландия например, и се предлага -Да,ще си взема ако искам,но да ми се откаже ПРАВОТО ДА ИЗБИРАМ как и откъде да пазарувам,да ме принизяват до по-нисък клас човек,защото съм от БГ-няма да стане! Naughty

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 23:43 от elifanta

# 58
  • Мнения: 554
ИВ РОШЕ НИКОГА НЕ ЩЕ ВИДЯТ И СТОТИНКА ОТ МЕН

# 59
  • Мнения: 1 788
Аз направих опит да попитам, но явно темата е продължение на онази, оригиналната за станалия скандал, ваши хора сте си и не ви се обяснява.
Та, как така ви спряха поръчките? И не ви ли идва на ум, че наистина някой е използвал "некоректна" карта? Или очаквате да дойде и да си признае във форума?
Какво, ако има такъв случай и е нужно разследване?

Общи условия

Активация на акаунт