За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 227
  • 191
  •   2
Отговори
# 60
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Tъй де, ама и в реалния живот по дрехите само посрещат, а човек, който отделя прекалено много внимание на дрехите рядко има по какво да го изпратят  Grinning За понятия като вкус, елегантност или оригиналност да не говорим.
Да разбирам ли, че всяка с красив аватар и подпис няма какво друго да предложи на форумската общественост?

И какво по-точно неоригинално виждаш в това да си избереш картинка по свой вкус?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Аватарът отразявал моментно настроение. Laughing
Като се има предвид, че се задържа на екран поне 5-7 дни.... къде остана актуалността? Или вие по една седмица сте в едно и също състояние? Wink

# 62
  • Мнения: 1 912
Tъй де, ама и в реалния живот по дрехите само посрещат, а човек, който отделя прекалено много внимание на дрехите рядко има по какво да го изпратят  Grinning За понятия като вкус, елегантност или оригиналност да не говорим.
Извън това, когато се променят размерите на снимки е доста дразнещо окото да не се запазят пропорциите.
Тоест, ако държииш да си добре облечен, значи си прос` и обратно- ако си качествен човек, трябва да носиш нещо, съшито от чувал  Mr. Green

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не знам за вас, но аз съм хем 'убава, хем умна. Аватарът ми е доказателство за това.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 135

 На теб може да ти говори нещо, ама дали е вярно не се знае.


Целта не е да е вярно с оригинала..целта е да се набива на очи pasinet..  Peace

Соте, не ти ли омръзва да ровиш за тези картинки, струва ми се, че ти отделяш повече време за форумния си образ, отколкото мамите, на които се надсмиваш hahaha

Остави го моя образ..той е верен с оригинала  Mr. Green... картинките си имат скрит замисъл, с който все ви провокирам..това е и целта им..не че имат некво значение !!!  Laughing
Не, се надсмивам над мамите..напротив..жал ми е за тях..но пък с кеф чета поредният бисер ..роден незнайно как и къде.. още по се кефя като го видя в подписа на някой!!!  Hug



# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Боги, ти отдавна мина в графата "модна изгъзица" с тоз бухи hahaha.

# 66
  • Мнения: 741
Кое е това, което кара хората в тема, посветена да кажем на бакпулвера и брашното, да се се обадят ни в клин, ни в ръкав и да се започне с традиционното бистрене на аватари?
Бих предположила няколко причини:
1. Вътрешен дискомфорт, заради което търсим начин да уязвим някого, за да се почувстваме по-добре;
2. Чисто и просто потребител/ка със заядлив и конфликтен характер;
3. Потребител/ка търсещ/а внимание, защото явно такова му/й липсва (не мисля, че интелигентен човек би подходил така, но все пак има хора с различна степен на интелигентност);
4. Други - всичко друго, за което някой може да се сети - но съм убедена, че човек с чисти чувства и намерения няма да си позволи публично да унижава някого, само защото на него не му харесва аватара на друг потребител.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Боги, ти отдавна мина в графата "модна изгъзица" с тоз бухи hahaha.
Бих предпочела "модна икона", ако обичате.

# 68
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не може, тази тема не е създадена, за да се четкаме hahaha. Ще те окомплементирам при аватарките, тук си изгъзица Mr. Green

# 69
  • Мнения: 69
Никои не ми отговори на поста:

Според мен има много общо между аватара и начина, по който се облича даден човек. "Неглижетата" са хора приемащи себе си твърде на сериозно, като личности, за да има за тях значение как изглеждат и как ги възприемат околните. Един вид пренебрежение към целия свят, заради "възвишеността" им.
Мен лично ме радват красивите аватари и подписи, както и добре облечените хора.

Ще го приема за съгласие.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Никои не ми отговори на поста:

Според мен има много общо между аватара и начина, по който се облича даден човек. "Неглижетата" са хора приемащи себе си твърде на сериозно, като личности, за да има за тях значение как изглеждат и как ги възприемат околните. Един вид пренебрежение към целия свят, заради "възвишеността" им.
Мен лично ме радват красивите аватари и подписи, както и добре облечените хора.

Ще го приема за съгласие.
Бих казала, че няма корелация между реален стайлинг и аватарен такъв.

# 71
  • Мнения: 135

Бих предпочела "модна икона", ако обичате.

Модна иконка..кацнала на клонка!!!  Laughing
С тез краставици.. повече те оприличавам на гарнирано пиле!!!

# 72
  • Мнения: 69
Никои не ми отговори на поста:

Според мен има много общо между аватара и начина, по който се облича даден човек. "Неглижетата" са хора приемащи себе си твърде на сериозно, като личности, за да има за тях значение как изглеждат и как ги възприемат околните. Един вид пренебрежение към целия свят, заради "възвишеността" им.
Мен лично ме радват красивите аватари и подписи, както и добре облечените хора.

Ще го приема за съгласие.
Бих казала, че няма корелация между реален стайлинг и аватарен такъв.

Според мен има такава зависимост.
Какво би накарало човек да използва за аватар плашеща мумия в близък план (не го използвам, като метафора, а буквално). Същото, което би го накарало да си облече парцал за бърсане на под.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Добре, какво по твоята логика говори за стила ти това неглиже на аватара ти?

# 74
  • Мнения: 17 546
В една подобна тема разбрах че мога да задам настройка в профила си и да не виждам аватарите и подписите на другите потребители- чудесно е Simple Smile
Току що проверих, че при избирането на тези две опции, да не виждаш аватарите и подписите на другите потребители, не виждаш и собствените си аватар и подпис! Интересно защо си си направила труда тогава да си сложиш аватар и подпис? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт