За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 196
  • 191
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
От доста време се каня да пусна точно такава тема, но все не ми се занимаваше. Е, днес се преборих с мързела си.  Mr. Green  Дано не прозвучи като заяждане, защото въобще не е, чисто и просто ми е любопитно защо една немалка част отделят такова значение на аватарите и подписите? Нека не се засягат и момичетата от аватарната тема. Въпреки, че не съм писал там, ги следя от време на време и се кефя на нещата, които показват. Не става въпрос за това да се интересувате или да потърсите нещо за аватар, което ще ви харесва и ще ви радва. Ще дам един конкретен пример - преди време една дама, чийто ник вече не помня за да го цитирам, се включва безкрайно "по темата" и започва да бистри подписи и аватари, обяснявайки ми, че с моментния ми аватар няма как да привлека вниманието на средностатистическата съфорумка.  Crazy  hahaha  Добре, пиленце, обаче нито ми е цел да привличам вниманието на средностатистическата съфорумка, нито темата е посветена на това. Лично за мен няма абсолютно никакво значение дали един човек има или няма аватар, какъв е той, какъв му е подписът. Много повече ме интересуват постингите. Но явно за други не е така. Кое е това, което кара хората в тема, посветена да кажем на бакпулвера и брашното, да се се обадят ни в клин, ни в ръкав и да се започне с традиционното бистрене на аватари? Нека наистина никой, който се припознае в темата, не се обижда. Не я пускам с такава цел. Чисто и просто ми е адски любопитно, защото винаги ми е било непонятно това обсъждане на аватари и подписи в теми, където по принцип се разисква нещо съвсем различно.

# 1
  • Мнения: 8
 Ами да, прав си. Аватарите, та аватарите. Най-са ми смешни, когато започнат да си казват една на друга "Много си хубава", а то аватарът на някоя певица, манекенка или актриса  Laughing

# 2
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Когато някой прекарва доста време във форума се опитва да вложи нещо от себе си чрез аватара и т.н. атрибути. Един вид те са неговото представяне пред форумското общество. После важи правилото: " По дрехите посрещат по ума изпращат", т.е. ако си далеч от това, което се опитваш да покажеш обикновено се разбира.

Ами да, прав си. Аватарите, та аватарите. Най-са ми смешни, когато започнат да си казват една на друга "Много си хубава", а то аватарът на някоя певица, манекенка или актриса  Laughing

Аватарите са като дрехите, аз ги сменям според настроението си. Peace

# 3
  • Мнения: 8
 А Катрин Зита Джоунс израз на какво настроение е точно  Wink

# 4
  • Мнения: 2 171
Не ме вълнуват мен аватарите. Полезни са ми дотолкова, че по-лесно следя постингите на някои потребители в определена тема, защото нямам навика да чета ника на всяко мнение.

Подписите са ми интересни Peace. Не лентичките с децата и годишнините, а разни мисли и сентенции.

# 5
  • Мнения: 5 710
И аз като Хексе. Обичам си аватарите и никога не бих си сложила от тези модели, които са наличен избор:) Имам си някаква идея за всеки мой аватар.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 18 023
А Катрин Зита Джоунс израз на какво настроение е точно  Wink

Аватарите ми са снимки на КЗД, сменям различни снимки: Била съм:   



За мен снимките изразяват нещо, не ме интересува дали друг го е разбрал. Важното е да се чувствам комфортно в "кожата"им. Peace

# 7
  • Мнения: 329
Когато някой прекарва доста време във форума се опитва да вложи нещо от себе си чрез аватара и т.н. атрибути. Един вид те са неговото представяне пред форумското общество. После важи правилото: " По дрехите посрещат по ума изпращат", т.е. ако си далеч от това, което се опитваш да покажеш обикновено се разбира.

Това ясно. Затова казах по-горе - "Не става въпрос за това да се интересувате или да потърсите нещо за аватар, което ще ви харесва и ще ви радва". Говоря за съвсем друго - в тема, нямаща нищо общо с аватарите, да се включиш, за да кажеш на някого колко неподходящ му е аватара и колко кофти говори това за него.  #Crazy  Или аз съм луд, или някъде много отдавна е тръгнала някаква авария по трасето из ФорОмско...

# 8
  • Мнения: 8
 Не знам, аз винаги си представям като видя аватари на известни красиви жени, че зад тях се крие някоя невзрачна жена с комплекси, която иска да прилича на жената от картинката. Това по принцип, не че визирам само теб.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 18 023

Това ясно. Затова казах по-горе - "Не става въпрос за това да се интересувате или да потърсите нещо за аватар, което ще ви харесва и ще ви радва". Говоря за съвсем друго - в тема, нямаща нищо общо с аватарите, да се включиш, за да кажеш на някого колко неподходящ му е аватара и колко кофти говори това за него.  #Crazy  Или аз съм луд, или някъде много отдавна е тръгнала някаква авария по трасето из ФорОмско...

 Laughing Laughing Явно съм недоразбрала, както се казва - същественото е невидимо за очите. Blush
Не съм срещала досега в тема, ни в клин , ни в ръкав да се обсъждат аватари. Обикновено, ако някой си е сменил "роклята", хора с които често се засичат в едни и същи теми може да изкоментират, но без повод не съм забелязала да се прави. Thinking

# 10
  • Мнения: 4 297
Признавам, заглеждам се по аватарите. Не им отдавам обаче голямо значение.
Мен лично ме мързи да ги сменям и не го правя. Леко се привързвам, така да се каже. Не ми пука дали някой ме анализира по аватар, ама изобщо.

П.П. Дългите подписи ме хвърлят в леко недоумение, но си реших проблема - почти винаги влизам без да се логна и - о, чудо! Не ги виждам.

# 11
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
"Кое е това, което кара хората в тема, посветена да кажем на бакпулвера и брашното, да се се обадят ни в клин, ни в ръкав и да се започне с традиционното бистрене на аватари?"

Което ги кара да зачекват правописа му примерно, изказа му и пр. И чак, пък
"традиционно бистрене"... Аз до сега не съм попадала в нито една такава ситуация каквато описваш.

# 12
  • Мнения: 2 171
Аз също не съм срещала из форума негативни коментари за аватарите, подписите и изказа. За правописа - там е друга работа Simple Smile. Мен също ме дразнят ужасно повтарящите се правописни грешки. Мисля си, че съм си позволявала 1-2 пъти забележка за много фрапиращи такива Peace

# 13
  • Мнения: 2 052
О преди време една дама, чийто ник вече не помня за да го цитирам, се включва безкрайно "по темата" и започва да бистри подписи и аватари, обяснявайки ми, че с моментния ми аватар няма как да привлека вниманието на средностатистическата съфорумка.  Crazy  hahaha  

Ми права е жената. Вътрешен конфликт по тоз' въпрос да нямаш.  Peace

Иначе - хората са същества сетивни и интуитивни, нормално е в среда, в която тече невербална комуникация, съзнателно да предизвикват интерес и да бъдат провокирани от всичко, което виждат и асоциират с даден потребител. А какви изводи ще си направят - и дали гласно или не - е отделен въпрос.

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Нищо против всякакви аватари нямам- стига да не са мърдащи  Tired Не мога да се съсредоточа в/у текста. Вчера, например, се зачетох в разказа за раждането на някаква жена в "майки", еййй 3 пъти прочетох едно изречение, заради олигофренския й аватар (само дето не ми влезе през лявото ухо и изкочи през...другаде).

Много са ми смешни разни един тон наредени лентички. Имаше една- наредила нещо от сорта: Пупи и Пупитка, малката Пупитка, Шуши и Шушка...в първия момент си викам лелееее тази жена колко деца е родила! Респект!
Зачитам се и то какво- пупи и пупитка са заедно от 129865 години, женени от 0787и964 месеца, Пупи ще има рожден ден след 235763 дни.  Whistling ooooh! Tired Crazy

# 15
  • Мнения: 4
По-скоро си мисля ,че аватара е душевно състояние,не е образ.
Въпреки ,че аватари на красиви хора слагат хора,които искат да изглеждат така Simple Smile
По мое наблюдение Simple Smile
Искаш да се покажеш пред всички..но дали ще те харесат..дълбока интернет психология Laughing
Ako пък си сложиш твой образ и подобие,те смятат за нарцис,който иска да се показва Laughing
Разбира се..по дрехите посрещат....но по постовете изпращат Simple Smile
Моите аватари са били,как се чувствам..никога не в образ Simple Smile

# 16
  • Мнения: 48 038
В една подобна тема разбрах че мога да задам настройка в профила си и да не виждам аватарите и подписите на другите потребители- чудесно е Simple Smile

# 17
  • Мнения: 373
Кака, нищо не ти разбрах, може би се разсейвам от аватара ти...знам ли  Grinning

# 18
  • Мнения: 329
Аз до сега не съм попадала в нито една такава ситуация каквато описваш.


Аз също не съм срещала из форума негативни коментари за аватарите, подписите и изказа.


Къде сте ходили, бре хора!  Simple Smile  Откакто съм с регистрация тук, се сещам поне 3 пъти да са ми "гледали" на аватар, но не в специализираната за целта тема. Както и да е, това мен не ме дразни. Не мога да кажа и че е приятно. Най ще се доближа до истината ако кажа, че просто ми е любопитно кое е това, което кара хората да го правят.

Мъсти, сипи си една и не се занимавай с глупости, душичка.  Hug

# 19
  • Мнения: 293
Явно има хора,които само по този начин могат да привлекат форумско внимание  Crazy

# 20
  • Мнения: 17 409
Ще се вторачваме в аватарите или така ми се струва?
Голяма, не- огромна част от тях ме дразнят или поне не ми харесват, но на кого му пука. Собствена снимка или без аватар, аз друго решение не виждам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 710
Дренка и Клонка кога ще си сменят аватарите? ниКОГА. Ей това исам да разбера какъв феномен е  Twisted Evil

# 22
  • София
  • Мнения: 2 024
Argent, за да сме обективни, нека
се самоцитирам малко нескромно,
но с цел да ти покажа, че си попадал
и в друга категория.  Grinning
Тук. /бях цитирала тогавашния ти подпис и аватар, сега обаче не излиза снимката от аватара/

# 23
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз като Хексе. Обичам си аватарите и никога не бих си сложила от тези модели, които са наличен избор:) Имам си някаква идея за всеки мой аватар.
Hug Hug Hug

Аватарите и подписите сменям според настроението, доста честичко при това, и целя да се харесат на мен, а не на съфорумците. Ако някой ми направи комплимент, е приятен бонус, но не мисля, че репутацията си тук съм я получила от шарените си картинки...

Не знам, аз винаги си представям като видя аватари на известни красиви жени, че зад тях се крие някоя невзрачна жена с комплекси, която иска да прилича на жената от картинката. Това по принцип, не че визирам само теб.
Благодаря ти, че ме просветли колко точно невзврачна и комплексирана съм Hug Mr. Green

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Ааа, доста негативни мнения за чужди аватари засичам из форумо... Wink

Аз също не се вторачвам: много време карам с един, ако случайно попадна на нещо, странно и интересно за мен, може евентуално да го сменя...Но промяната нито е специално търсена, нито пък мисля как ще се възприеме от другите... Simple Smile

# 25
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Аз до сега не съм попадала в нито една такава ситуация каквато описваш.


Аз също не съм срещала из форума негативни коментари за аватарите, подписите и изказа.


Къде сте ходили, бре хора!  Simple Smile  Откакто съм с регистрация тук, се сещам поне 3 пъти да са ми "гледали" на аватар, но не в специализираната за целта тема. Както и да е, това мен не ме дразни. Не мога да кажа и че е приятно. Най ще се доближа до истината ако кажа, че просто ми е любопитно кое е това, което кара хората да го правят.

Мъсти, сипи си една и не се занимавай с глупости, душичка.  Hug

Всъщност, излъгах.
Сега се сетих, че в началото като започнах да пиша една потребителка ме уведоми колко отвратителен и бил аватара ми точно ни в клин, ни в ръкав. Но не се сещам нито ника и, нито темата за какво беше. Съвсем оправдано я препратиха в темата за приятните и досадни аватари...
Но много интересно го заяви, ей така просто. Чак такова отвращение да и предизвика пък  Thinking Ето за този става въпрос:

# 26
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хомофоби разни.  Mr. Green

# 27
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Акаша, някои хора са тясноскроени, и такъв аватар естествено ще им се набие в очи Wink

# 28
  • Мнения: 329
Argent, за да сме обективни, нека
се самоцитирам малко нескромно,
но с цел да ти покажа, че си попадал
и в друга категория.  Grinning
Тук. /бях цитирала тогавашния ти подпис и аватар, сега обаче не излиза снимката от аватара/

Оу, трогнат съм, аватарки.   bouquet  Надявам се, разбрахте, че в никакъв случай не визирам вас в тази тема. Вие си имате специална тема, посветена на това - ако там се обсъжда колко готин или отвратителен е един аватар или подпис, струва ми се, че е съвсем в реда на нещата. Това, за което аз говоря, е точно описаното от Акаша

Всъщност, излъгах.
Сега се сетих, че в началото като започнах да пиша една потребителка ме уведоми колко отвратителен и бил аватара ми точно ни в клин, ни в ръкав. Но не се сещам нито ника и, нито темата за какво беше. Съвсем оправдано я препратиха в темата за приятните и досадни аватари...
Но много интересно го заяви, ей така просто. Чак такова отвращение да и предизвика пък  Thinking

Именно! Това, което описваш, на мен ми се е случвало няколко пъти. Когато се бистрят подписи и аватари в специално посветена на това тема е съвсем друга  beer

# 29
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аргент, а хрумва ли ти, че ние не сме просто "аватарки" и пишем в стотици други теми в този форум Wink?

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Правила съм комплимент за аватар ни в клин, ни в ръкав. Защо не. Също както наяве бих направила, ако се впечатля от нещо.

# 31
  • Мнения: 329
Аргент, а хрумва ли ти, че ние не сме просто "аватарки" и пишем в стотици други теми в този форум Wink?

Да, естествено. Но ви асоциирам някак си с вашата тема.
Аз също пиша в най-различни теми, но понеже пиша и в спама, ми викат "спамър".

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ахам, ясно, аз понеже се асоциирам с една друга тема, ама тук в Клю-то все аватарите ми се нищят Whistling

# 33
  • Мнения: 329
Ми кво да ти кажа - може би не ги сменяй толкова често, за да не даваш материал на тези, които обичат да нищят, да го правят.  Joy

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето, че и ти ме изкоментира, че и ми ограничи свободата на лично изразяване в допълнение Joy Joy Joy.

# 35
  • Мнения: 329
Аз лично нямам нищо против да си сменяш аватара и през 10 минути ако на теб така ти харесва.
Но точно за тези, които отделят огромно внимание на аватара, какъв е той и колко често се сменя, това би се оказало идеален материал за "дъвчене".  Wink

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да дъвчат, аз си Whistling Whistling Whistling и си се радвам на новия аватар Mr. Green.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да дъвчат, аз си Whistling Whistling Whistling и си се радвам на новия аватар Mr. Green.

Ти си съкровище  Heart Eyes
Предполагам темата е пусната по повод друг тип съфорумки и "вторачване" ... Whistling, което и мен ме дразни /или не ми харесва по-точно/  Peace
Иначе няма лошо човек да се грижи за добрия си външен вид  Whistling ... в случая - аватар. Mr. Green
А и това си е важно - човек си личи по избора страшно много... Wink
С което не отричам, че все пак това, което пише /ако пише.../ е най-важно и значещо  Peace

# 38
  • Мнения: 69
Според мен има много общо между аватара и начина, по който се облича даден човек. "Неглижетата" са хора приемащи себе си твърде на сериозно, като личности, за да има за тях значение как изглеждат и как ги възприемат околните. Един вид пренебрежение към целия свят, заради "възвишеността" им.
Мен лично ме радват красивите аватари и подписи, както и добре облечените хора.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 02:19 от stella gemella

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мон,  Hug

С което не отричам, че все пак това, което пише /ако пише.../ е най-важно и значещо  Peace
Абсолютно точно Peace. И това ме навежда на друга мисъл- обикновено хората, които те ядат за тривиални неща като аватари, всъщност се дразнят на нещо друго, но заобикалят директната конфронтация с хапливи подмятания я за ник, я за аватар.

# 40
  • Мнения: 1 775
Не знам, аз винаги си представям като видя аватари на известни красиви жени, че зад тях се крие някоя невзрачна жена с комплекси, която иска да прилича на жената от картинката.

Като невзрачна жена с комплекси, мога да ти отговоря, че никога не бих си сложила някоя моделка или актриса за аватар. Ама точно никога.  Grinning Не мога да се идентифицирам с такъв аватар. От друга страна за какво ми е да ми се навира на всеки мой пост, като предпочитам мъжете. Била съм с аватари на любим певец, на негова картина, с разни други, но винаги съм ги избирала старателно, да ми паснат на мен. И не искам да приличам на някой друг - знам си цената.  Stuck Out Tongue

Аватар много рядко ме дразни, но не обичам никак вулгарни аватари.

# 41
  • Мнения: 2 448
Много е забавно да прочетеш какъв си и какво си искал да кажеш с аватара си, а всъщност то да няма нищо общо с това защо си избрал в този момент точно тази картинка.  Не знам защо някой си мисли, че е толкова специален,че някой избирайки аватар за себе си иска да му казва нещо.  Laughing

# 42
  • Мнения: 2 171
Аз се сетих, че ни в клин, ни в ръкав, съм правила комплимент за аватар Simple Smile. Беше снимка на съфорума, която не бях виждала до момента и се впечатлих от красотата й.
Да правя негативни коментари обаче не ми е в стила и сигурно затова не предполагах, че други го правят Peace

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз пък разглеждам аватарите. Смятам, че те казват много за скрития зад тях съфорумец. Изводите пазя за себе си, не коментирам и не гадая.
Приятно ми е, че напоследък вулгарните аватари (тип "сайт за "запознанства" Laughing)излязоха от мода.
Коментирала съм такива аватари в темите за аватари, никога в тема за бакпулвер!  Crossing Arms Joy

# 44
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Обръщам внимание на подписите ,има интересни сентенции.

# 45
  • Мнения: 304
Много е забавно да прочетеш какъв си и какво си искал да кажеш с аватара си, а всъщност то да няма нищо общо с това защо си избрал в този момент точно тази картинка.  Не знам защо някой си мисли, че е толкова специален,че някой избирайки аватар за себе си иска да му казва нещо.  Laughing

Не смятам, че съм специална и че някой иска да ми каже нещо лично на мен, но е факт, че всички във форума са тук, за да кажат и изразят мнение, предпочитание, настроение. Аватарът и подписът също са израз на предпочитание и настроение. Пък кой разбрал правилно, кой не, вече е друг въпрос, то думите не ги четем и тълкуваме еднакво, картинките - хептен.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 10 547
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.

# 47
  • Мнения: 373
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.
Кой е този момък?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.

Трайкова знае ли?  Shocked

# 49
  • Мнения: 10 547
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.

Трайкова знае ли?  Shocked

Да идва да се бием! Снощи й се обявих в темата, до този момент вампирска булка не ме е нападала.  Mr. Green

mustaine, младежът е Александър Скарсгард.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Ще ви държа под око.  smile3508

Няма по забавни постове от тези в темата за ИК.

# 51
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Силно се надявам, че вторачването има край, не е безкрайно. Щото би било не проблем, а диагноза. В малки дози понякога е полезно. Народът не случайно е казал, че по дрехите посрещат ...

# 52
  • Мнения: 1 432
Изобщо не помня нито аватари, нито никове......
Имам двама трима ,които ми харесва да виждам .... Мъстейн и една розово-червена торта.....а, и На Черната стрела аватарите са много яки винаги!!!

# 53
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Поредната тема за тия аватари, подписи и т.н.
Изобщо не ме интересуват аватарите и писаниците под него..Ако ги заглеждам, е просто за да се ориентирам в някоя тема за да прочета конкретното мнение. Е, запомнила съм няколко, но просто самите форумки са забавни.
Но никога не съм чела някой заради аватара му, нито пък сентенциите им отдолу..

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.
Трайкова знае ли?  Shocked
И аз това се запитах, но видях, че Касита смело се е записала и там hahaha

Няма по забавни постове от тези в темата за ИК.
Има, тези в "Британците" Laughing

# 55
  • Мнения: 135
Приятелче.. къде се заби бре пич.  Laughing
За теб и мен Арджент.. може да няма никакво значение..но за доста от мамите има огромно значение как ще се представи пред останалите..то е като да се гледа в огледалото преди да излезе навън...друг е въпроса какво ще видят околните!!!  Laughing
Важно е да им завиждат.. няма да забравя една мама как си беше сложила за подпис адреса от снимка бг. ..с младото си гадже..тя на 36 с две деца..той на 24... за аватар разбира се тя и той..ма тъй го беше притиснала че чак жал ми стана за момчето.  Shocked
Няма да забравя и впечатляващия аватар на една мама.. с кака дет се кълчи преди оргазъм.. страхотия..за да са наясно другите че тя е най в тази област..и те такива предизвикателни..сякаш те кани да и пуснеш ЛС..та белким я огрее!!!  Peace
Та питам, има ли по важно нЯщо от това да ти завиждат другите ???
Важно е да се намери мястото под форумското слънце.. и то на всяка цена!!!  Peace

# 56
  • Мнения: 2 448

..но за доста от мамите има огромно значение как ще се представи пред останалите..
Демек ти си убеден кой защо си слага еди какъв си аватар?   Rolling Eyes
Можеш да знаеш само защо ти си с твоя аватар, за останалите да предполагаш, ама да говориш убедено кой защо и какво си е избрал е смехотворно.   Simple Smile На теб може да ти говори нещо, ама дали е вярно не се знае.

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Соте, не ти ли омръзва да ровиш за тези картинки, струва ми се, че ти отделяш повече време за форумния си образ, отколкото мамите, на които се надсмиваш hahaha

# 58
  • Мнения: 1 910
Поредната тема, в която се коментра колко ужасно е да имаш красив аватар и как желанието да имаш такъв те прави слаб душевно... ooooh!
За мен аватара тук е това, което са дрехите в реалния живот- не мога да си позволя да изглеждам пет за четири и никога не съм изглеждала така  Flutter Непонятни са ми хората, обличащи нещо колкото да не са голи- на тях съм им непонятна аз.
А визията им тук изразява само и единствено мен самата- слагам снимки на други жени, но не заради самите тях, а заради настроението, което излъчват. Със същия успех мога да сложа (и съм слагала) снимка на куче- колкото се асоциирам с мацката, толкова и с кучето.
В последно време наистина се пръкна нова модна тенденция за форумна визия- няма лошо. Мен ме впечатляват потребители, които държат една линия и имат конкретна идея при избора на аватарите си. Другите просто ми харесват.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 11:34 от Елиас

# 59
  • Мнения: 4 300
Tъй де, ама и в реалния живот по дрехите само посрещат, а човек, който отделя прекалено много внимание на дрехите рядко има по какво да го изпратят  Grinning За понятия като вкус, елегантност или оригиналност да не говорим.
Извън това, когато се променят размерите на снимки е доста дразнещо окото да не се запазят пропорциите.

# 60
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Tъй де, ама и в реалния живот по дрехите само посрещат, а човек, който отделя прекалено много внимание на дрехите рядко има по какво да го изпратят  Grinning За понятия като вкус, елегантност или оригиналност да не говорим.
Да разбирам ли, че всяка с красив аватар и подпис няма какво друго да предложи на форумската общественост?

И какво по-точно неоригинално виждаш в това да си избереш картинка по свой вкус?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аватарът отразявал моментно настроение. Laughing
Като се има предвид, че се задържа на екран поне 5-7 дни.... къде остана актуалността? Или вие по една седмица сте в едно и също състояние? Wink

# 62
  • Мнения: 1 910
Tъй де, ама и в реалния живот по дрехите само посрещат, а човек, който отделя прекалено много внимание на дрехите рядко има по какво да го изпратят  Grinning За понятия като вкус, елегантност или оригиналност да не говорим.
Извън това, когато се променят размерите на снимки е доста дразнещо окото да не се запазят пропорциите.
Тоест, ако държииш да си добре облечен, значи си прос` и обратно- ако си качествен човек, трябва да носиш нещо, съшито от чувал  Mr. Green

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не знам за вас, но аз съм хем 'убава, хем умна. Аватарът ми е доказателство за това.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 135

 На теб може да ти говори нещо, ама дали е вярно не се знае.


Целта не е да е вярно с оригинала..целта е да се набива на очи pasinet..  Peace

Соте, не ти ли омръзва да ровиш за тези картинки, струва ми се, че ти отделяш повече време за форумния си образ, отколкото мамите, на които се надсмиваш hahaha

Остави го моя образ..той е верен с оригинала  Mr. Green... картинките си имат скрит замисъл, с който все ви провокирам..това е и целта им..не че имат некво значение !!!  Laughing
Не, се надсмивам над мамите..напротив..жал ми е за тях..но пък с кеф чета поредният бисер ..роден незнайно как и къде.. още по се кефя като го видя в подписа на някой!!!  Hug



# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Боги, ти отдавна мина в графата "модна изгъзица" с тоз бухи hahaha.

# 66
  • Мнения: 741
Кое е това, което кара хората в тема, посветена да кажем на бакпулвера и брашното, да се се обадят ни в клин, ни в ръкав и да се започне с традиционното бистрене на аватари?
Бих предположила няколко причини:
1. Вътрешен дискомфорт, заради което търсим начин да уязвим някого, за да се почувстваме по-добре;
2. Чисто и просто потребител/ка със заядлив и конфликтен характер;
3. Потребител/ка търсещ/а внимание, защото явно такова му/й липсва (не мисля, че интелигентен човек би подходил така, но все пак има хора с различна степен на интелигентност);
4. Други - всичко друго, за което някой може да се сети - но съм убедена, че човек с чисти чувства и намерения няма да си позволи публично да унижава някого, само защото на него не му харесва аватара на друг потребител.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Боги, ти отдавна мина в графата "модна изгъзица" с тоз бухи hahaha.
Бих предпочела "модна икона", ако обичате.

# 68
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не може, тази тема не е създадена, за да се четкаме hahaha. Ще те окомплементирам при аватарките, тук си изгъзица Mr. Green

# 69
  • Мнения: 69
Никои не ми отговори на поста:

Според мен има много общо между аватара и начина, по който се облича даден човек. "Неглижетата" са хора приемащи себе си твърде на сериозно, като личности, за да има за тях значение как изглеждат и как ги възприемат околните. Един вид пренебрежение към целия свят, заради "възвишеността" им.
Мен лично ме радват красивите аватари и подписи, както и добре облечените хора.

Ще го приема за съгласие.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Никои не ми отговори на поста:

Според мен има много общо между аватара и начина, по който се облича даден човек. "Неглижетата" са хора приемащи себе си твърде на сериозно, като личности, за да има за тях значение как изглеждат и как ги възприемат околните. Един вид пренебрежение към целия свят, заради "възвишеността" им.
Мен лично ме радват красивите аватари и подписи, както и добре облечените хора.

Ще го приема за съгласие.
Бих казала, че няма корелация между реален стайлинг и аватарен такъв.

# 71
  • Мнения: 135

Бих предпочела "модна икона", ако обичате.

Модна иконка..кацнала на клонка!!!  Laughing
С тез краставици.. повече те оприличавам на гарнирано пиле!!!

# 72
  • Мнения: 69
Никои не ми отговори на поста:

Според мен има много общо между аватара и начина, по който се облича даден човек. "Неглижетата" са хора приемащи себе си твърде на сериозно, като личности, за да има за тях значение как изглеждат и как ги възприемат околните. Един вид пренебрежение към целия свят, заради "възвишеността" им.
Мен лично ме радват красивите аватари и подписи, както и добре облечените хора.

Ще го приема за съгласие.
Бих казала, че няма корелация между реален стайлинг и аватарен такъв.

Според мен има такава зависимост.
Какво би накарало човек да използва за аватар плашеща мумия в близък план (не го използвам, като метафора, а буквално). Същото, което би го накарало да си облече парцал за бърсане на под.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Добре, какво по твоята логика говори за стила ти това неглиже на аватара ти?

# 74
  • Мнения: 17 546
В една подобна тема разбрах че мога да задам настройка в профила си и да не виждам аватарите и подписите на другите потребители- чудесно е Simple Smile
Току що проверих, че при избирането на тези две опции, да не виждаш аватарите и подписите на другите потребители, не виждаш и собствените си аватар и подпис! Интересно защо си си направила труда тогава да си сложиш аватар и подпис? Thinking

# 75
  • Мнения: 2 052
Според мен има такава зависимост.
Какво би накарало човек да използва за аватар плашеща мумия в близък план (не го използвам, като метафора, а буквално). Същото, което би го накарало да си облече парцал за бърсане на под.

Надявам се това не е някакво дълбоко неразбиране на аватара на Седада.

И аз се присъединявам към въпроса на Северина.

# 76
  • Мнения: 1 910
Аватарът отразявал моментно настроение. Laughing
Като се има предвид, че се задържа на екран поне 5-7 дни.... къде остана актуалността? Или вие по една седмица сте в едно и също състояние? Wink

Не мога да отговоря на този въпрос, защото моите аватари не ми отразяват моментното настроение, а постоянното такова  Mr. Green
Никога не бих сложила тъжен, разгневен, мрачен аватар, защото по природа не съм нито мрачна, нито гневна.

# 77
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Връзка между виртуалната и невиртуалната визия винаги има. Понякога е плитка, понякога е супер дълбока. Понякога изразява автора директно, а понякога огледално, а още по-понякога като негатив.

# 78
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
На мен ми е интересно да разглеждам аватарите на потребителите. Имам си предпочитания, естествено. Има такива, които ме дразнят или са ми грозни, тъпи, безвкусни. Някои са ми безразлични. Въобще въпрос на вкус. Понякога виждам, че са подбрани добре и със стил, но не са мой тип така да се каже. Но всичко това бих го обсъдила само в определената тема.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 13:09 от Акаша

# 79
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Акаша, тук тези теми се роят всеки ден hahaha

# 80
  • Мнения: 69
Добре, какво по твоята логика говори за стила ти това неглиже на аватара ти?

Говори за осъзнатото ми търсене на красивото. То може да бъде сладка животинка, пейзаж от природата, пеперудка, кокиченце, ... , или както в случая - модел. Умишленото предизвикване на отвращение, за мен е един вид високомерие. Моя аватар ми създава една приятна емоция, когато публикувам нещо, както, когато се облека добре и изляза навън.

# 81
  • Мнения: 6 358
...красивото. То може да бъде сладка животинка, пейзаж от природата, пеперудка, кокиченце, ... , или както в случая - модел.

Друго? Laughing

# 82
  • Мнения: 69
...красивото. То може да бъде сладка животинка, пейзаж от природата, пеперудка, кокиченце, ... , или както в случая - модел.

Друго? Laughing

Друго - хумористичните аватари. Важното е да създава положителни усещания.

# 83
  • Мнения: 1 446
Джелязко, кака, именно ти даваш мноооооооого хубави идеи за аватари Simple Smile

Така, че....отговори си сам защо го правиш. И защо сменяш твоя собствен. И аз не се заяждам.  Hug

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Добре, какво по твоята логика говори за стила ти това неглиже на аватара ти?

Говори за осъзнатото ми търсене на красивото.............
На мен пък ми говори нещо съвсем различно. Няма да го споделя, за да не се обидиш.
Както виждаш, една картинка не може да даде никаква достоверна информация за ползващия я потребител. Освен ако не съм права в предположенията си за теб. Wink

# 85
  • Мнения: 15 619
Много психолог, много проблем.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 69
Добре, какво по твоята логика говори за стила ти това неглиже на аватара ти?

Говори за осъзнатото ми търсене на красивото.............

На мен пък ми говори нещо съвсем различно. Няма да го споделя, за да не се обидиш.
Както виждаш, една картинка не може да даде никаква достоверна информация за ползващия я потребител. Освен ако не съм права в предположенията си за теб. Wink


Не виждам нищо лошо в това да си сложиш хубава жена за аватар и мисля, че хората отричащи го напълно имат някакви комплекси от подобни красавици.

# 87
  • Мнения: 1 525
Мен пък ме радват.
Дали на мен ми харесват или не, е друг въпрос. Но всеки изразява нещо чрез тях.
Ако ми харесат, ги разглеждам. Ако не, ги прескачам.
Дори аз се премених в нова визия преди няколко дена.

# 88
  • Мнения: 8
Не виждам нищо лошо в това да си сложиш хубава жена за аватар и мисля, че хората отричащи го напълно имат някакви комплекси от подобни красавици.

 Аз пък мисля, че слагащите си разни красавици всъщност имат комплекси, и се опитват да влязат виртуално в "друга кожа", да избягат от истинския си образ. Идеално си представям как зад поредната манекенка всъщност се крие някоя 90-килограмова леля с рядка коса и кариеси.

# 89
  • Мнения: 10 547
Не виждам нищо лошо в това да си сложиш хубава жена за аватар и мисля, че хората отричащи го напълно имат някакви комплекси от подобни красавици.

 Аз пък мисля, че слагащите си разни красавици всъщност имат комплекси, и се опитват да влязат виртуално в "друга кожа", да избягат от истинския си образ. Идеално си представям как зад поредната манекенка всъщност се крие някоя 90-килограмова леля с рядка коса и кариеси.

Точно така е! Тук слаби и красиви няма. Всичко живо е дебело, тъпо и със златни зъби.
А ти вероятно си по-прилична на слон, но се криеш зад анимиран аватар на танцуваща мравка.

# 90
  • Мнения: 8
Точно така е! Тук слаби и красиви няма. Всичко живо е дебело, тъпо и със златни зъби.
А ти вероятно си по-прилична на слон, но се криеш зад анимиран аватар на танцуваща мравка.

 Точно така е, абсолютен слон съм, не мога да изляза през вратата и си седя само вкъщи  Peace

# 91
  • Мнения: 1 129
Не би ме подразнил положителен коментар пуснат в тема без връзка. Така е и в живота. Говори ми някоя приятелка, разказва ми нещо, а аз удивена възкликвам "Тези обеци са страхотни!". Няма общо с темата за която говорим, но е спонтанен комплимент и това не би трябвало да е нещо лошо.
За негативен коментар относно аватар в тема без връзка - глупаво е. Засичала съм го и винаги ми е стояло като високомерно заяждане тип "оф, тая/тоя пък, тръгнал/а да ми разсъждава, а гледай какъв аватар"  Laughing то си е смешно само по себе си.
Като цяло обаче, се усещам, че има потребители, които в представите ми са запечатани с аватарите си. Потребители като КЛОНКА, например. Ами не, не си представям, че зад красивият й аватар на изискана дама (разбира се тук влияе и начинът и на писане и изразяване) стои някоя комплексирана лелка. Толкова плоско разсъждение ми се струва това. Има хиляди красиви жени, които се възхищават на излъчването на някоя актриса например. Не виждам лошо. И изобщо никове, аватари, профили и титли...кому е нужно да се дразни за нещо подобно?!

# 92
  • Мнения: 293
Темата пак намирисва на бойно поле,мравки,слонове..... Mr. Green

# 93
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Майкоууууууу тука какво се е заформило.
Никога не съм се замисляла толкова сериозно като повечето от вас над аватара си и подписа си, та и за същите на другите пишещи. Просто явно нямам толкова свободно време.
Не е имало аватари, които ме дразнят. Помагат ми да запомням даден ник, радват ми окото в повечето случаи. Повече ми казват подписите отколкото аватарите.
Като цяло би трябвало моят аватар в момента да спада към вулгарните за повечето, а на оптимистичната аудитория на форума към хумористичните.
Истината е, че го "обличам" за втора поредна година около празниците. И сигурно имам някакъв дълбок психологичен или душевен проблем но просто не го осъзнавам.  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 329
Абсолютно точно Peace. И това ме навежда на друга мисъл- обикновено хората, които те ядат за тривиални неща като аватари, всъщност се дразнят на нещо друго, но заобикалят директната конфронтация с хапливи подмятания я за ник, я за аватар.

So true!


Много е забавно да прочетеш какъв си и какво си искал да кажеш с аватара си, а всъщност то да няма нищо общо с това защо си избрал в този момент точно тази картинка.  Не знам защо някой си мисли, че е толкова специален,че някой избирайки аватар за себе си иска да му казва нещо.  Laughing


Съгласявам се на 200% с изказаното мнение.  Peace  Когато имам да казвам нещо, го правя чрез думите, не с аватар, нито с подпис. Лъжа бе! За аватара не знам, но с подписа си в момента искам да кажа: "МНОГО МЕ КЕФИ ТАЯ ПЕСЕН!!!"  Mr. Green  Всичките ми аватари до момента съм ги слагал просто защото на мен ми харесват. Никога не съм имал за цел да "говоря" чрез аватара. Ако имам да кажа нещо, ще го направя и без него.


Приятелче.. къде се заби бре пич.  Laughing


Баш къдет' си трябва.  Wink


Джелязко, кака, именно ти даваш мноооооооого хубави идеи за аватари Simple Smile

Така, че....отговори си сам защо го правиш. И защо сменяш твоя собствен. И аз не се заяждам.  Hug

Редова, давам ви идеи за аватари... ей така, за кеф, щото са ме впечатлили с нещо и при положение, че в повечето случаи не мога да ги приложа върху себе си, ги подарявам на вас - да влязат в употреба. На този въпрос отговорих, но той не е всъщност зрънцето на темата. Ясно ми беше, че ще криволичим в посока колко много говорели аватарите за човека, кво си личало от тях... и последния да затвори вратата. Пак ще се повторя - в тема, нямаща нищо общо с аватари и подписи, влиза една велика сила да ми обясни как аватарът ми е безкрайно неефективен, за да привлека интереса на средностатистическата съфорумка.  rotfImbo  А, в допълнение на това, бях светнат и че пиша безкрайно дълги постинги, което също било в конфликт с интереса на средностатистическата съфорумка... от което от своя страна се подразбира - консултиране на профил, инспекция - тоя къде пише, па кво пише, колко пише... Вярваш ли ми, че ни един профил досега, ма нито един, никога не съм разглеждал да правя дисекции на хората откога пишат, къде са влизали и так далее. Та... въпросТът е: Защо на някои им е толкова важно да съобщят на даден човек колко кофти е аватара му и колко е изпаднал в теми, нямащи никакви допирни точки с въпросната тематика?  Това питах конкретно. Моите предположения:

а) заядлива по default
б) without шибинг
в) неглижирана от съпружието
г) нерви от децата
д) финансови главоболия
е) всичко накуп
ж) други

Ей, на! И тоя стана километричен. Ако не друго, ся може да се надяваме поне да се появи въпросната да  ми каже колко безобразно е това и че в никакъв случай няма да мога да спечеля вниманието на средностатистическата съфорумка... с което поне ще ме подсети коя беше щото от вчера се мъча да се сетя ама нещо не успявам.

# 95
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 142
Аз си спомням забележката към теб,че не ти отивал този грозен аватар.Беше на някакът танцуващ нинджа или нещо такова.
Аз лично си избрах този аватар,защото ми харесва и е неангажиращ някак си.Не искам да слагам някой прекалено сериозен.Кокетка съм и желая да ми е цветничко.  Heart Eyes  Hug

# 96
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Аз си спомням забележката към теб,че не ти отивал този грозен аватар.Беше на някакът танцуващ нинджа или нещо такова.
Аз лично си избрах този аватар,защото ми харесва и е неангажиращ някак си.Не искам да слагам някой прекалено сериозен.Кокетка съм и желая да ми е цветничко.  Heart Eyes  Hug
Аватарът ти може и да е неангажиращ, но подписът - съвсем не. Mr. Green Още на първа страница са го дали за пример. Grinning

И мен ме дразнят много и разноцветни лентички, но твоите са някак приятно съчетани и малки и не ми се навират специално на мен.

# 97
  • Мнения: 10 547
Хм, аз подписа на Pupitka така и не успявам /и не желая/ да го разчета. Пупита, Шушите в някакви сложни взаимовръзки..... Твърде лично и ангажиращо, помня ненужни неща, за това.
Само става ясно, че тя има двама мъже- Пупи омъжена за него /или пък само бяха заедно/ от ен брой години и Шуши, с който обратното, а също така има и дете от Пупи, защото то се казва Малкото Пупи, ако беше от Шуши, то щеше да е малкото Шуши.

# 98
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Хахах, верно е ангажиращ. Щом Касита въпреки нежеланието си отдели толкова време да го разшифрова. Laughing

# 99
  • Мнения: 2 510
Просто имам зрителна памет.
Никове запомням по-трудно, но чрез аватари и подписи човекът "оживява" пред мен.
Случвало се е и грешка да объркам хора с един и същи аватар. Все пак много от темите са свързани.
Има аватари които не ми допадат и ме дразнят. Избягвам такива потребители. Все пак е форум а не научна дискусия.

# 100
  • Мнения: 2 510
Всъщност, излъгах.
Сега се сетих, че в началото като започнах да пиша една потребителка ме уведоми колко отвратителен и бил аватара ми точно ни в клин, ни в ръкав. Но не се сещам нито ника и, нито темата за какво беше. Съвсем оправдано я препратиха в темата за приятните и досадни аватари...
Но много интересно го заяви, ей така просто. Чак такова отвращение да и предизвика пък  Thinking Ето за този става въпрос:
Това бях аз. "Отвратителен" / не си спомням да съм използвала, но може би да /, но този аватар ме "смаза".

# 101
  • Мнения: 755
Argent, скука ли ти е пиленце, че разбута кокошарника така? Laughing

инак конкретно: аватари не коментирам, гледам какво има за гледане, моят е според настроението ми и според това дали често съм тук или не. Въпрос на  прищявка - женска ми работа. Sunglasses

# 102
  • Мнения: 135

Определено ще се кандидатирам за Дядо Коледа!!!!  Hug

# 103
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
хахахах, Снежа63, и аз не се сещам какво определение използва, но беше в този смисъл, отвратения...
А, какво ще рече, че те е "смазал"?

П.С.  И може би ти ще отговориш на въпроса на автора, а именно "Кое е това, което кара хората в тема, посветена да кажем на бакпулвера и брашното, да се се обадят ни в клин, ни в ръкав и да се започне с традиционното бистрене на аватари?"

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 10:01 от Акаша

# 104
  • Мнения: 2 510
хахахах, Снежа63, и аз не се сещам какво определение използва, но беше в този смисъл, отвратения...
А, какво ще рече, че те е "смазал"?
Отговорих в предходния пост.
На мен това е първото нещо което ми прави впечатление и този път съм го изказала.
Не си търся изказването, но трябва да съм написала нещо от сорта " Какъв е този ужасен аватар?"

# 105
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Argent, доволен ли си от отговора? Grinning

# 106
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 142
Хм, аз подписа на Pupitka така и не успявам /и не желая/ да го разчета. Пупита, Шушите в някакви сложни взаимовръзки..... Твърде лично и ангажиращо, помня ненужни неща, за това.
Само става ясно, че тя има двама мъже- Пупи омъжена за него /или пък само бяха заедно/ от ен брой години и Шуши, с който обратното, а също така има и дете от Пупи, защото то се казва Малкото Пупи, ако беше от Шуши, то щеше да е малкото Шуши.
Да,щеше да е малкото шуши,ама ей на Simple Smile  Party

# 107
  • Мнения: 75
Те за това разочарованията са толкова големи. Гледаш Анджелина Джоли дава акъл, а зад профила дебела леля с мустак!

# 108
  • Мнения: 8
 E аз нали същото написах, и веднага се появи някой да ми каже, че съм слон  Laughing

# 109
  • Мнения: 75
E аз нали същото написах, и веднага се появи някой да ми каже, че съм слон  Laughing

Абе, не си хванала още някой да ти прати снимки на лични на другите в зоологическата. Да си слон не е най страшното тук, вярвай!

# 110
  • Мнения: 10 547
E аз нали същото написах, и веднага се появи някой да ми каже, че съм слон  Laughing

Именно. Ако зад аватар на Анджелина Джоли се крие лелка с мустак и целулит, то зад аватар с мравка /какъвто беше вчерашният ти/ какво се крие? Антиподът му разбира се! Толкова е просто и елементарно!

# 111
  • Мнения: 8
 Ясно ми е, че е така. Все пак твърде много манекенки и моделки дават акъл тука, а по улиците като гледам повече лелки се спацират. А и още нещо ми прави впечатление в една друга тема, всичките освен много красиви са и много успели и компетентни, богати и знаещи и можещи, и в същото време денонощно пишещи тука.  Та се чудя защо се крият зад аватари на манекенки и лъжи за корпорации и пари.

 Касита Нортман, слон съм ма, признах си, бъди щастлива  Laughing

# 112
  • Мнения: 10 547
Не, ни най-малко, защото не съм си обръснала днес мустака и това ме изнервя ужасно.

Проблем ще е, ако "Анджелина" или "Катрин" твърдят, че са Анджелина или Катрин, дават съвети от пиедестала на звезди, държат се като такива, вярват си. Това че, на някой от ляво /твое/ на екрана му е тропосана нечия снимка не го прави нито този на снимката, нито пък негов антипод.

# 113
  • Мнения: 8
 А какво го прави? Защо някой ще иска да си слага снимка на Дженифър Лопес, Катрин Зита или Анджелина? Айде сега, правят се на такива каквитно не са, то е ясно. Пък за успеваемостта в този форум хич да не подхващаме темата, че тука са само корпоративни кучки и смучки, компютърни спецки, банкерки и т.н. все по световните най- най- корпорации работят. И като попадне човек тук и ви зачете малко почва да си вика "Бреййй, сред какви хора попаднах тука...големи! " , а ако е малко по-критичен и по-обективен си казва "Колкото и да се прави на ордьовър, помията си остава помия"

# 114
  • Мнения: 4 300
Отилия, да не се стремиш да надминеш Борис по брой на банове и реинкарнации ?

# 115
  • Мнения: 8
 Кой е Борис не знам, това го знаят само най-компетентните сред безработните, а аз не съм нито компетентна, нито безработна за разлика от тебе.

# 116
  • Мнения: 135
Все пак твърде много манекенки и моделки дават акъл тука, а по улиците като гледам повече лелки се спацират. А и още нещо ми прави впечатление в една друга тема, всичките освен много красиви са и много успели и компетентни, богати и знаещи и можещи, и в същото време денонощно пишещи тука.  Та се чудя защо се крият зад аватари на манекенки и лъжи за корпорации и пари.


Добре дошла във висшето форумско общество!!!!  Hug


# 117
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Айде сега, най-вероятно има и мустакатки зад моделските аватари, ама че това е правило - не мисля. Все едно е задължително само 12 годишни да слагат трепкащи меченца и сърчица.

# 118
  • Мнения: 8
Добре дошла във висшето форумско общество!!!!  Hug


  Mr. Green  Grinning Готино!

# 119
  • Мнения: 1 737
Ами да, от толкова вторачване в аватарите тази мацка Ценна се писала, а аз и гледам аватара и Ц в началото и все като Цона я чета  Crazy

# 120
  • Варна
  • Мнения: 18 023
А какво го прави? Защо някой ще иска да си слага снимка на Дженифър Лопес, Катрин Зита или Анджелина?   - защото ги харесва например GrinningАйде сега, правят се на такива каквитно не са, то е ясно.- Не знаех , че снимката на аватара, трябва да се възприема като снимката на ЛК Пък за успеваемостта в този форум хич да не подхващаме темата, че тука са само корпоративни кучки и смучки, компютърни спецки, банкерки и т.н. все по световните най- най- корпорации работят.По тази точка съм невинна. И като попадне човек тук и ви зачете малко почва да си вика "Бреййй, сред какви хора попаднах тука...големи! " , а ако е малко по-критичен и по-обективен си казва "Колкото и да се прави на ордьовър, помията си остава помия" Тук е вече до читател. Wink

# 121
  • Мнения: 69
Аз пък мисля, че слагащите си разни красавици всъщност имат комплекси, и се опитват да влязат виртуално в "друга кожа", да избягат от истинския си образ. Идеално си представям как зад поредната манекенка всъщност се крие някоя 90-килограмова леля с рядка коса и кариеси.

...Гледаш Анджелина Джоли дава акъл, а зад профила дебела леля с мустак!

...Защо някой ще иска да си слага снимка на Дженифър Лопес, Катрин Зита или Анджелина? Айде сега, правят се на такива каквитно не са, то е ясно...

Едва ли такава лелка би си сложила за аватар манекенка или красива холивудска звезда. Това ми се струва много малко вероятно. Стоейки пред компютъра, с ролки върху последните си пет косъма от косата и пръжки в ръка, тя би си казала "Аз съм над тези неща" и вероятно наистина е, щом отдавна се е отрекла от хубостта и е допуснала да й порасне мустак. По-реално ми звучи такъв типаж да предпочете мечета...

# 122
  • Мнения: 1 288
Нещо ми се е сбъгясало точно показването на аватара и аз не си го виждам, нямам идея дали останалите го виждат. Crazy

Иначе - всеки индивидуално избира как да се представи пред света, пък бил той и форумен, толерантна съм в това отношение и мисля, че никога не съм си позволявала критика на нечий чужд аватар/подпис/ник. Някои аватари ми доставят естетическа наслада и ми помагат по-лесно да идентифицирам и разгранича даден съфорумец, други говорят за по-ярка индивидуалност и т.нат. Давам на човека свободата на себеизразяване графично и писмено кой както му душа сака. Коя съм аз, че да си позволявам всякакъв вид окачествяване.

# 123
  • Мнения: 1 129
Ценна ми направи по-грозно впечатление и от Отилия, ако е тя - този път е надминала себе си. Не знам какво удоволствие можеш да изпиташ да влезеш и да обиждаш де що свариш просветлявайки го колко прост е щом седи в този форум. Потребителки със снимки на красиви жени, всъщност са грозни и дебели, други които по някакъв начин са били компетентни по дадена тема са безработни безделнички, а ти каква си?! Разбрахме, че не си слон, разбрахме и че си много работна, но за сметка на това намираш време да влезеш и изсипеш кофа помия отгоре ни...друго нещо?!

# 124
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Соте, виж явно и ти имаш някакъв дълбок психологически проблем като мен.  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 135
Соте, виж явно и ти имаш някакъв дълбок психологически проблем като мен.  Mr. Green

Май сме от една порода!!!  Laughing

# 126
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ааа моля моля, тука стигнаха до извода, че зад съблазнителни модели и какички стоят мустакати лелки.  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 135
Ааа моля моля, тука стигнаха до извода, че зад съблазнителни модели и какички стоят мустакати лелки.  Mr. Green

Възможно е и да има скрити лимонки.. но имам честта, под една или друга форма да познавам малка част от списващите.  Laughing
Та с ръка на сърцето си признавам.. че нито една нема с мустаци  Joy .. мацки са та дрънкат..е, понякога и доста глупости..но външният им вид си заслужава внимание!!!  Mr. Green

# 128
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
И аз съм останала със същото впечатление, особено като се има предвид, че пиша предимно в Красива мама.  Mr. Green


... но в крайна сметка какво знаем ние...  Whistling

# 129
  • Мнения: 135

... но в крайна сметка какво знаем ние...  Whistling

Да се наслаждаваме на красивите гледки..ъъъ, мами имах предвид!!!  Hug

# 130
  • Мнения: 755
Ааа моля моля, тука стигнаха до извода, че зад съблазнителни модели и какички стоят мустакати лелки.  Mr. Green

Значи така погледнато за мен има надежда. Party Sunglasses

TheBlackWidow, нещо се фалиш,м? Не искаш да си мустаката...хахаха
Много ме развеселихте. Hug

# 131
  • Мнения: 2 510
Не съм си мислела за това какво стой зад аватари на красиви жени. По скоро ме интересува изражението. Определено то е много силно.
 Fortune, бабката ти е много нахакана / и в друга тема съм го казала/ и си е за завиждане.

# 132
  • Мнения: 329
Аз си спомням забележката към теб,че не ти отивал този грозен аватар.Беше на някакът танцуващ нинджа или нещо такова.

 doh  Вярно! Това беше още в началото. Бях забравил. Случаят, за който аз говорех, беше преди около месец и нещо, но не ми се рови в хронологията, а и съм сигурен, че трудно ще го намеря. Ето виждате ли - на мен ми се е случвало няколко пъти. Правело ми е впечатление, че и други са се опитвали да ги "хапнат" заради аватар или заради това как си оформяли постовете и др. Затова и пуснах такава тема - да ви питам дали и вие сте го забелязали и какво мислите. Искате ли да ви кажа честно какво аз мисля за това - мисля, че е чиста проба заяждане, а от какво е продиктувано, вече всеки си знае. Да си кажеш колко противна ти е някаква картинка в темата за подписите и аватарите го намирам за ок, но в други теми ми намирисва на злобичка. Това е.


Argent, скука ли ти е пиленце, че разбута кокошарника така? Laughing

Форти, на мен ако ми е скука, ще пусна нещо няколко идеи по-пикантно. Когато искам да "разбутам" кокошарника обичам да вляза и направо да си "чегъртам" как си требе. Нямам притеснения от това. Никакви.  Wink  В конкретния случай обаче наистина не съм имал за цел да бъда в ролята на катализатор на плюно и храчоотделянето.  Laughing  Но пък който има напъни и си го влече натам, ся да го спираме ли!


Argent, доволен ли си от отговора? Grinning

Ми честно казано - не. Темата предвидимо тръгна в посока кой какви аватари обичал, кой пък кви не обичал. Какво се подразбирало ако си сложиш прасе аватар и какво - ако си сложиш Клаудия Шифър. В случая въпросът беше съвсем друг, но както и да е. Аз за себе си намерих отговора. Единствено ми се искаше да узная вашите.


Отилия, да не се стремиш да надминеш Борис по брой на банове и реинкарнации ?

Нека само уточня нещо не само на Рокси, а и на всички. Ако сте чели няколкото ми постинга в темата "Въпроси и отговори към модератори и администратори", когото бях с бам и влязох като гост под името Борисс, то е защото в момента слушах Борис Дали - "Помощ от приятел" и това беше първото, за което се сетих.  Mr. Green  Името ми е далеч по-хубаво от Борис.  PartyРокси, в случай, че визираш някой друг Борис, за когото не съм наясно, предварително се извинявам. И предлагам да теглим чертата на тая лудост, че Отилия се е клонирала в хиляди профили и вилнее из форума. От писанията тук излиза, че аз в тоя форум си говоря само с Отилия и с още няколко други евентуално.  Laughing  За последното не се извинявам.  Wink


Иначе - всеки индивидуално избира как да се представи пред света, пък бил той и форумен, толерантна съм в това отношение и мисля, че никога не съм си позволявала критика на нечий чужд аватар/подпис/ник. Някои аватари ми доставят естетическа наслада и ми помагат по-лесно да идентифицирам и разгранича даден съфорумец, други говорят за по-ярка индивидуалност и т.нат. Давам на човека свободата на себеизразяване графично и писмено кой както му душа сака. Коя съм аз, че да си позволявам всякакъв вид окачествяване.


Адмирации за това.   bouquet  Много ми хареса!

# 133
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ааа моля моля, тука стигнаха до извода, че зад съблазнителни модели и какички стоят мустакати лелки.  Mr. Green

Значи така погледнато за мен има надежда. Party Sunglasses

TheBlackWidow, нещо се фалиш,м? Не искаш да си мустаката...хахаха
Много ме развеселихте. Hug



Хич не се фаля, довечеря смятам да се епилирам, че пак дойде времето.  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 2 510
Argent, доволен ли си от отговора? Grinning
Ми честно казано - не. Темата предвидимо тръгна в посока кой какви аватари обичал, кой пък кви не обичал.
А, не е тръгнала в такава посока.
Мисля, че въпросът беше зададен за моя отговор.
Като прочетох в началото се коментира, че аватара навява други мисли на хора. На мен ми приличаше на вампир ски аватар. Страшната мистика винаги ме е плашила.
Не по-малко лошо ми действат и ангелите. С такива хора много внимавам. Като, че ли ти казват не ме докосвай ще ме нараниш.
Един беше казал, че по дрехите посрещат, но и дрехите си взаимодействат с думите и не ми харесва когато си противоречат. Създават ми дисконфорт.
На мен са ми казвали и двете, че аватара ми е тъжен / друг беше/ и , че подписът ми се разминава с написаното. На последното не отговорих, защото наистина се разминава, но по други причини.

# 135
  • Мнения: 135
Не съм си мислела за това какво стой зад аватари на красиви жени. По скоро ме интересува изражението. Определено то е много силно.


Мдаа Снежке..изражението!!!  newsm78

# 136
  • Мнения: 293
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

# 137
  • София
  • Мнения: 6 219


 Аз пък мисля, че слагащите си разни красавици всъщност имат комплекси, и се опитват да влязат виртуално в "друга кожа", да избягат от истинския си образ. Идеално си представям как зад поредната манекенка всъщност се крие някоя 90-килограмова леля с рядка коса и кариеси.

Какво ще кажеш за моя аватар? Аз как изглеждам, след като имам двама мъже в него?



Стига бре, хора! Не знам защо аватарите се приемат толкова навътре...  Thinking
Моята аватар освен настроение изразява форумен образ в определена тема на определен подфорум (особено в частта си с овцата). Много пъти съм казвала, че снимката на Лео е произведение на изкуството от Ани Лейбовиц и страшно много ми харесва, бидейки черно - бяла.

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 11:23 от Vanya_I

# 138
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Моите предположения:...

ПМС.

# 139
  • Мнения: X
Всеки път ли, щом някоя форумка те заговори, смяташ да пускаш специална тема за това?  Явно имаш доста свободно време, за да отделяш такава голяма част от него за неща, които никак не те забавляват. Ама не знам това за блазосване или за съжаление е...

# 140
  • Мнения: 329
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Невероятно права си! Това нещо, за което говориш, е публична тайна. Влизам и в други форуми - няма ги тези трясъци, каквито ги има тук. Винаги съм казвал, че щом му се носи славата на този форум, явно има защо... Както и да е, не ми се мисли в тази посока. Приел съм го за даденост това явление и толкоз. И извън виртуалното пространство е пълно със злоба и интриги, така че...


Всеки път ли, щом някоя форумка те заговори, смяташ да пускаш специална тема за това?  Явно имаш доста свободно време, за да отделяш такава голяма част от него за неща, които никак не те забавляват. Ама не знам това за блазосване или за съжаление е...

buttinsky, свободно време наистина имам. Е, не е много, но в никакъв случай не мога да се оплача от липса на такова. А ти ще ми отговориш ли на въпроса дали наистина ти е толкова важно да знаеш дали ще пускам тема всеки път, когато някоя форумка ме заговори? Както и на един друг, извинявай ако са станали много - всеки път ли, когато се засечем някъде, ще се опитваш да се зачекнеш с мен? Кажи ми простичко - "Противен си ми", "Неприятен си" и толкова. Ще го приема съвсем нормално, няма да вдигна кръвно. Обещавам тържествено и че няма да пускам специална тема, посветена на това.

# 141
  • Мнения: 755
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Agaph, това учудва ли те? Та това е женски форум - две жени скандал, три жени пазар са казали хората. За да има толерантност трябва да има и търпимост, а за да съществува тя е нужна вид избирателна пропускливост, каквато тук липсва. Пука ли ти? Редно е да претръпнеш вече, мисля. Laughing

# 142
  • Мнения: 293
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Agaph, това учудва ли те? Та това е женски форум - две жени скандал, три жени пазар са казали хората. За да има толерантност трябва да има и търпимост, а за да съществува тя е нужна вид избирателна пропускливост, каквато тук липсва. Пука ли ти? Редно е да претръпнеш вече, мисля. Laughing

Форчън,вече свикнах  Grinning НО... това много повече ми прави впечатление,отколкото някакви си аватари ... Други неща са далеч по-важни ...ама уви.

# 143
  • Мнения: X
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Невероятно права си! Това нещо, за което говориш, е публична тайна. Влизам и в други форуми - няма ги тези трясъци, каквито ги има тук. Винаги съм казвал, че щом му се носи славата на този форум, явно има защо... Както и да е, не ми се мисли в тази посока. Приел съм го за даденост това явление и толкоз. И извън виртуалното пространство е пълно със злоба и интриги, така че...


Всеки път ли, щом някоя форумка те заговори, смяташ да пускаш специална тема за това?  Явно имаш доста свободно време, за да отделяш такава голяма част от него за неща, които никак не те забавляват. Ама не знам това за блазосване или за съжаление е...

buttinsky, свободно време наистина имам. Е, не е много, но в никакъв случай не мога да се оплача от липса на такова. А ти ще ми отговориш ли на въпроса дали наистина ти е толкова важно да знаеш дали ще пускам тема всеки път, когато някоя форумка ме заговори? Както и на един друг, извинявай ако са станали много - всеки път ли, когато се засечем някъде, ще се опитваш да се зачекнеш с мен? Кажи ми простичко - "Противен си ми", "Неприятен си" и толкова. Ще го приема съвсем нормално, няма да вдигна кръвно. Обещавам тържествено и че няма да пускам специална тема, посветена на това.

Аа, сакън. Моля ти се. Толкова открито да ти нарека таквизи неща. Да не съм луда. Ти от такива дреболии си се впечатлил, па си седнал и писал, та брисал, а камо ли да ти се врека публично в противност. Не си падам по този начин на изразяване.

# 144
  • Мнения: 329
За мен аватарите са най-малкият проблем в този форум.
По-стряскащи са писаниците.По-стряскащо е,че тук всички са перфектни.
По-стряскаща е липсата на добра комуникация,липсата на толерантност,арогантността,комплексите.
Пък,аватарите....бял кахър.

Невероятно права си! Това нещо, за което говориш, е публична тайна. Влизам и в други форуми - няма ги тези трясъци, каквито ги има тук. Винаги съм казвал, че щом му се носи славата на този форум, явно има защо... Както и да е, не ми се мисли в тази посока. Приел съм го за даденост това явление и толкоз. И извън виртуалното пространство е пълно със злоба и интриги, така че...


Всеки път ли, щом някоя форумка те заговори, смяташ да пускаш специална тема за това?  Явно имаш доста свободно време, за да отделяш такава голяма част от него за неща, които никак не те забавляват. Ама не знам това за блазосване или за съжаление е...

buttinsky, свободно време наистина имам. Е, не е много, но в никакъв случай не мога да се оплача от липса на такова. А ти ще ми отговориш ли на въпроса дали наистина ти е толкова важно да знаеш дали ще пускам тема всеки път, когато някоя форумка ме заговори? Както и на един друг, извинявай ако са станали много - всеки път ли, когато се засечем някъде, ще се опитваш да се зачекнеш с мен? Кажи ми простичко - "Противен си ми", "Неприятен си" и толкова. Ще го приема съвсем нормално, няма да вдигна кръвно. Обещавам тържествено и че няма да пускам специална тема, посветена на това.

Аа, сакън. Моля ти се. Толкова открито да ти нарека таквизи неща. Да не съм луда. Ти от такива дреболии си се впечатлил, па си седнал и писал, та брисал, а камо ли да ти се врека публично в противност. Не си падам по този начин на изразяване.

Спокойно. Впечатлил съм се, но без да влагам емоции.  Peace  Исках само да разбера дали и другите са го забелязали това и общо взето да се намираме на приказка, не го крия. Темата няма някаква висша конспиративна цел. Според мен абсолютно всичко, което се разисква по форумите, е дреболия. Значимите неща - всеки случай - не тук. Можеш да ми се вречеш публично в противност - ще го понеса съвсем спокойно. Не се чувствай възспирана да го направиш.  Wink

# 145
  • Мнения: 22 476
Уффф, естествено че ми е направило впечатление. То цяла тема си има за аватари. )
Все едно е кой знае какво дали човек си е сложил костенурка за профилна снимка, или снимка на топ модел. И като се започне едно гадаене - ама дали е куха домакиня с омазани с манджа дрехи, дебелана, или пък свръх интелигентна дама, която да ти завърти главата....смешна история.

# 146
  • Мнения: 2 448
Чак безкрайно не се вторачвам, но на Касита аватара как да го подмина. Сърце не ми дава. Дали е от благотворното влияние на въпросния "вампир" върху мислите и, обаче чак ми се струва по симпатична и в писането си.  Laughing  

# 147
  • Мнения: 10 547
pasinet, подобен комплимент не мога да подмина!  Grinning  Искрено благодаря!

# 148
  • Мнения: 329
Уффф, естествено че ми е направило впечатление. То цяла тема си има за аватари. )
Все едно е кой знае какво дали човек си е сложил костенурка за профилна снимка, или снимка на топ модел. И като се започне едно гадаене - ама дали е куха домакиня с омазани с манджа дрехи, дебелана, или пък свръх интелигентна дама, която да ти завърти главата....смешна история.



Mirama, за теб и мен може да е все едно. Но за една огромна част никак не е.  Mr. Green  Тази куха домакиня, дръзнала да си сложи аватар на Анджелина Джоли - ми тва е егати лицемерието спрямо форумното общество.  Joy  А що просто да не приема, че въпросната съфорумка може да си е най-нормална и готина мацка, която се кефи на Анджелина Джоли и си я е сложила за аватар... или  че в даден момент си е харесала някаква картинка, която просто ей така я радва без съответната картинка да издава каквато и да е информация за същността на притежателката си? Подволотелизмът си е на почит тук. Какво да се прави. Въпрос на гледна точка.

# 149
  • София
  • Мнения: 2 024
Тази куха домакиня, дръзнала да си сложи аватар на Анджелина Джоли - ми тва е егати лицемерието спрямо форумното общество.  Joy  А що просто да не приема, че въпросната съфорумка може да си е най-нормална и готина мацка, която се кефи на Анджелина Джоли? Подволотелизмът си е на почит тук. Какво да се прави. Въпрос на гледна точка.

Аз защо махнах снимките на София Лорен?
Направо се уплаших да не ме обявят за
дебела, грозна, мустаката и комплексирана
и това съвсем да ме докомплексира.  Mr. Green
/шегичка, временно е, пак ще я върна София/

# 150
  • Бургас
  • Мнения: 6 613
Аз пък си сложих Ким,защото всички казват,че била красива почти колкото мен! Embarassed
Ее,чак като мен няма как да е,обаче го докарва жената. Laughing

# 151
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Аз пък си сложих Ким,защото всички казват,че била красива почти колкото мен! Embarassed
Ее,чак като мен няма как да е,обаче го докарва жената. Laughing

М/у другото аз съм забелязала една такава тенденция да си слагат аватари на известни красавици, на които смятат, че приличат или са близки по цветове да кажем - дълга черна права коса или къса коса и сини очи, или руса къдрава коса и т.н.

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 21:47 от Акаша

# 152
  • Мнения: 2 448
Е някои слагат аватари на известни красавици и казват, че са те. 

И аз да се отчета - приличам на  аватара си - пия си сутрешното кафе в червена чаша и в момента си плета такава шапка. Но да отбележа разликата - брюнетка съм, демек умна.  Laughing

# 153
  • Мнения: 2 510
Аз също много приличам на аватара си.

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 6 613
Снежи,   Joy Joy Joy

# 155
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Коя е известната красавица на аватара ти?

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 6 613
Ким Бейсинджър-красива колкото Славка,но НЕ чак толкова! Laughing
Както казва една дружка "Какво ни остава на нас-едната хубост и едни пари." Mr. Green

Мацки,нали се сещате,че се шегувам? Grinning

# 157
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Аз питах Снежа, щото тя каза, че приличала на аватар си, ама то ставаше въпрос за красиви жени, не за мечки.

# 158
  • Мнения: 2 510
Това не е мечка, а мече. Сантиментален спомен.
Мечето е знак на обич. Нали писах, че ги възприемам по изражението красавиците или красавците.

# 159
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Нали писах, че ги възприемам по изражението красавиците или красавците.
Това не го разбрах... и предния път.

# 160
  • Мнения: 2 052
Нали писах, че ги възприемам по изражението красавиците или красавците.
Това не го разбрах... и предния път.
И двете със Славка сме красавици недостижими, но тя е някак замечтана, пък аз - вглъбена. А аватарите ни са израз на скромност и предколедно християнско смирение.  Blush

# 161
  • Мнения: 373
Аз  го докарвам мъжествена.....по тази логика  Laughing

# 162
  • Мнения: 2 052
Е то аз към завоалираните красавици се опитвам да се присламча, не към онези, дето на всичкото отгоре са и умни.  Embarassed Като нищо да не съм разбрала, но аватарът ми има мисията да подсказва, че може евентуално да съм достатъчно хубава, че да ми бъде простено. Въобще - голяма работа това безкрайно вторачване в аватарите  Peace

# 163
  • Мнения: 2 510
mustaine , предходния ми по - харесваше. Имаше по - голям авторитет.

# 164
  • Мнения: 329
Аз  го докарвам мъжествена.....по тази логика  Laughing

Оу, како Мъсти, имаш нов аватар.  Laughing  Айде, да си сипем от нашето по случая и да ти е честит.  cheers
Ще пусна тема "Любимата ви бира". Нещо много вървя по класиката в това отношение и
ми се иска да разбера нещо за новите тенденции в областта. Гледам, някакви горски
плодове добавят напоследък към любимото ми питие... Кво ли пък ще е тва..

# 165
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Аз  го докарвам мъжествена.....по тази логика  Laughing

По коя логика, бре? И твоето лий красавица на аватара?

# 166
  • София
  • Мнения: 12 461
Но да отбележа разликата - брюнетка съм, демек умна.  Laughing
И аз отново съм брюнетка, но не поумнявам. Прочетох почти цялата тема, но продължавам да не разбирам за какво си говорите.  Embarassed

# 167
  • Мнения: 329
Ми ей така - говорим си, кой за каквото му е на сърце.
Стана малко като спам, но няма лошо, ние си го обичаме.  Mr. Green

П.П. Бояна, по принцип дефинитивно блондинстваме, но няма как да Ви се отрече, че като брюнетка сте ослепително-зашеметителна.  Sunglasses  bowuu

# 168
  • Мнения: 2 510
На мен брюнетка ми по- харесваш. За поумняването не коментирам.

# 169
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Но да отбележа разликата - брюнетка съм, демек умна.  Laughing
И аз отново съм брюнетка, но не поумнявам. Прочетох почти цялата тема, но продължавам да не разбирам за какво си говорите.  Embarassed

Щото си със собствения си лик за аватар. Не ги разбираш ти тези работи. То си е цяла наука. Grinning

# 170
  • София
  • Мнения: 12 461
Благодаря ви за милите думи и особено за това:
За поумняването не коментирам.

Утре отново ще опитам да разбера. Стискайте палци. Wink

# 171
# 172
  • Варна
  • Мнения: 18 023
mustaine , предходния ми по - харесваше. Имаше по - голям авторитет.

И аз съм на същото мнение. Peace

# 173
  • Мнения: 8
 Много просто си говорим, съдейки по аватара, какъв е човекът зад него.

# 174
  • София
  • Мнения: 12 461
Много просто си говорим, съдейки по аватара, какъв е човекът зад него.
Щом съдейки по думите не разбирате какъв е човека гледането на аватар граничи с ясновидство. Може и да бъркам, не знам.

# 175
  • Мнения: 8
Много просто си говорим, съдейки по аватара, какъв е човекът зад него.
Щом съдейки по думите не разбирате какъв е човека гледането на аватар граничи с ясновидство. Може и да бъркам, не знам.

 Ами да погледаме, мили, знам, има които гледат на кафе, нищо лошо.

# 176
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Ами то си има тема за гадаене по аватари. Или май по никове беше, но същата работа. Даже и аз съм се пробвала да изврачувам. Забавно е. Хубавото е, че се внимава да не засегнеш човека и все хубави неща му предсказваш. Laughing За разлика от гадателите в теми неопределени за това, за които всъщност е темата.

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Аватара разкрива доста според мен. Примерно моя - като оставим настрана каква е картинката аз съм с един и същи аватар от .... поне 5г. Говори, че се харесвам каквато съм, че не обичам промени, постоянна съм в предпочитанията си. Подписите също - един голям, шарен с блестящи букви е възможно да казва две неща  - неуверена личност или голяма привърженичка на шаренията. Свържи подписа с аватара - съвсем се разкриват нещата.


Аватарът ми е алюзия към стиха от песента на Хиподил "Грозна си като салата, неразбъркана с оцет.....". На аватара салатата се бърка с оцет, тоест с времето се разхубавявам Mr. Green

# 178
  • Мнения: 6 358
Аватарът ми е алюзия към стиха от песента на Хиподил "Грозна си като салата, неразбъркана с оцет.....". На аватара салатата се бърка с оцет, тоест с времето се разхубавявам Mr. Green
... по си ниска от заплата, по си плоска от тапет. Joy

Янтра, никога нямаше да се сетя, че аватарът ти има връзка с Хиподил. Добре, че го спомена. Laughing

# 179
  • Мнения: 373
Аз  го докарвам мъжествена.....по тази логика  Laughing

По коя логика, бре? И твоето лий красавица на аватара?
Ахаа ..и руса най-вече....на мен прилича значи  Mr. Green

mustaine , предходния ми по - харесваше. Имаше по - голям авторитет.
В концертно настроение съм... Flutter

# 180
  • Мнения: 10 547
Аз съм травестит тогава.

# 181
  • Мнения: X
Този от аватара ти случайно да играе в "Сламени кучета"?

# 182
  • Мнения: 10 547
Този от аватара ти случайно да играе в "Сламени кучета"?

Същият.

# 183
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Пак ли ще си врачувате по аватар?
 Желязко, на теб ти обръщат внимание, кака, щот си малцинство  Hug. Чувствай се поласкан и забелязан. Wink

# 184
  • Мнения: 4 300
Отилия, да не се стремиш да надминеш Борис по брой на банове и реинкарнации ?

Нека само уточня нещо не само на Рокси, а и на всички. Ако сте чели няколкото ми постинга в темата "Въпроси и отговори към модератори и администратори", когото бях с бам и влязох като гост под името Борисс, то е защото в момента слушах Борис Дали - "Помощ от приятел" и това беше първото, за което се сетих.  Mr. Green  Името ми е далеч по-хубаво от Борис.  PartyРокси, в случай, че визираш някой друг Борис, за когото не съм наясно, предварително се извинявам. И предлагам да теглим чертата на тая лудост, че Отилия се е клонирала в хиляди профили и вилнее из форума. От писанията тук излиза, че аз в тоя форум си говоря само с Отилия и с още няколко други евентуално.  Laughing  За последното не се извинявам.  Wink
Хубаво е да се пише ( свеж правописен полъх си, няма да си кривя душата), но е хубаво и да се чете, за предпочитане преди да се пише  Grinning
Извиненията са приети.

пп.между клониран и реинкарнация има разлика все пак- едното предполага едновременност, а другото завръщане . Което пък води до
ппп. защо, по дяволите, хора, на които форумът не им е важен, а съфорумците са тъпи и скучни хем продължават да се блъскат тук, хем се сърдят ако са подминати в алтернативните канали за комуникация.

# 185
  • Мнения: 329
Пак ли ще си врачувате по аватар?
 Желязко, на теб ти обръщат внимание, кака, щот си малцинство  Hug. Чувствай се поласкан и забелязан. Wink

Сиган?  Mr. Green  Joy


ппп. защо, по дяволите, хора, на които форумът не им е важен, а съфорумците са тъпи и скучни хем продължават да се блъскат тук, хем се сърдят ако са подминати в алтернативните канали за комуникация.

 Thinking  Сложни въпроси задаваш... На мен лично форумът ми е важен дотолкова, доколкото да си убия времето преди или след работа, докато чакам да се съберат придружители за кафе, за да оползотворя час-два преди да почне филм, който следя и т.н. Съфорумците не са ми тъпи и скучни, напротив, има и такива, които са ми доста симпатични даже. Има и такива, които са ми тъпи и сучни... грешка - по-скоро заядливи, но това са все нормални неща - има ги навсякъде, където са събрани повече хора.

алтернативните канали за комуникация.

 Thinking Ей тук вече става сложно - алтернативните канали за комуникация... Сещам се за един такъв канал, но ти едва ли визираш него в случая. За такива като мен този начин на изразяване идва твърде неразбираем... колкото и да чета преди това.  Grinning  Например, когато искам да кажа "задник", казвам просто "задник", не "седалищни части". Малко вероятно е да не разбереш какво искат да ти кажат хора, които се изразяват по този начин.  Simple Smile

# 186
  • Мнения: 2 510
Argent, много често пиеш кафе. Не, че и аз не го обичам.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Аватарът ми е алюзия към стиха от песента на Хиподил "Грозна си като салата, неразбъркана с оцет.....". На аватара салатата се бърка с оцет, тоест с времето се разхубавявам Mr. Green
... по си ниска от заплата, по си плоска от тапет. Joy

Янтра, никога нямаше да се сетя, че аватарът ти има връзка с Хиподил. Добре, че го спомена. Laughing
То е за мен, какво си мисля, като си видя собствения аватар Simple Smile Алюзия Simple Smile Ако исках да е очевидно - щях да си сложа линк към песента в ютуб.

# 188
  • Мнения: 329
Argent, много често пиеш кафе. Не, че и аз не го обичам.

 newsm26  Всеки ден по няколко пъти.

# 189
  • Мнения: 64
 Mного еднообразни теми. Simple Smile

# 190
  • Мнения: 329
 Shocked  smile3544  Пиле шарено, кацна ли ти! Къде се губиш? Драго ми е да те видя.  Hug

# 191
  • Мнения: 411
Нищо против всякакви аватари нямам- стига да не са мърдащи  Tired Не мога да се съсредоточа в/у текста. Вчера, например, се зачетох в разказа за раждането на някаква жена в "майки", еййй 3 пъти прочетох едно изречение, заради олигофренския й аватар (само дето не ми влезе през лявото ухо и изкочи през...другаде).

Много са ми смешни разни един тон наредени лентички. Имаше една- наредила нещо от сорта: Пупи и Пупитка, малката Пупитка, Шуши и Шушка...в първия момент си викам лелееее тази жена колко деца е родила! Респект!
Зачитам се и то какво- пупи и пупитка са заедно от 129865 години, женени от 0787и964 месеца, Пупи ще има рожден ден след 235763 дни.  Whistling ooooh! Tired Crazy

 hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт