За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 220
  • 191
  •   1
Отговори
# 105
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Argent, доволен ли си от отговора? Grinning

# 106
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Хм, аз подписа на Pupitka така и не успявам /и не желая/ да го разчета. Пупита, Шушите в някакви сложни взаимовръзки..... Твърде лично и ангажиращо, помня ненужни неща, за това.
Само става ясно, че тя има двама мъже- Пупи омъжена за него /или пък само бяха заедно/ от ен брой години и Шуши, с който обратното, а също така има и дете от Пупи, защото то се казва Малкото Пупи, ако беше от Шуши, то щеше да е малкото Шуши.
Да,щеше да е малкото шуши,ама ей на Simple Smile  Party

# 107
  • Мнения: 75
Те за това разочарованията са толкова големи. Гледаш Анджелина Джоли дава акъл, а зад профила дебела леля с мустак!

# 108
  • Мнения: 8
 E аз нали същото написах, и веднага се появи някой да ми каже, че съм слон  Laughing

# 109
  • Мнения: 75
E аз нали същото написах, и веднага се появи някой да ми каже, че съм слон  Laughing

Абе, не си хванала още някой да ти прати снимки на лични на другите в зоологическата. Да си слон не е най страшното тук, вярвай!

# 110
  • Мнения: 10 547
E аз нали същото написах, и веднага се появи някой да ми каже, че съм слон  Laughing

Именно. Ако зад аватар на Анджелина Джоли се крие лелка с мустак и целулит, то зад аватар с мравка /какъвто беше вчерашният ти/ какво се крие? Антиподът му разбира се! Толкова е просто и елементарно!

# 111
  • Мнения: 8
 Ясно ми е, че е така. Все пак твърде много манекенки и моделки дават акъл тука, а по улиците като гледам повече лелки се спацират. А и още нещо ми прави впечатление в една друга тема, всичките освен много красиви са и много успели и компетентни, богати и знаещи и можещи, и в същото време денонощно пишещи тука.  Та се чудя защо се крият зад аватари на манекенки и лъжи за корпорации и пари.

 Касита Нортман, слон съм ма, признах си, бъди щастлива  Laughing

# 112
  • Мнения: 10 547
Не, ни най-малко, защото не съм си обръснала днес мустака и това ме изнервя ужасно.

Проблем ще е, ако "Анджелина" или "Катрин" твърдят, че са Анджелина или Катрин, дават съвети от пиедестала на звезди, държат се като такива, вярват си. Това че, на някой от ляво /твое/ на екрана му е тропосана нечия снимка не го прави нито този на снимката, нито пък негов антипод.

# 113
  • Мнения: 8
 А какво го прави? Защо някой ще иска да си слага снимка на Дженифър Лопес, Катрин Зита или Анджелина? Айде сега, правят се на такива каквитно не са, то е ясно. Пък за успеваемостта в този форум хич да не подхващаме темата, че тука са само корпоративни кучки и смучки, компютърни спецки, банкерки и т.н. все по световните най- най- корпорации работят. И като попадне човек тук и ви зачете малко почва да си вика "Бреййй, сред какви хора попаднах тука...големи! " , а ако е малко по-критичен и по-обективен си казва "Колкото и да се прави на ордьовър, помията си остава помия"

# 114
  • Мнения: 4 300
Отилия, да не се стремиш да надминеш Борис по брой на банове и реинкарнации ?

# 115
  • Мнения: 8
 Кой е Борис не знам, това го знаят само най-компетентните сред безработните, а аз не съм нито компетентна, нито безработна за разлика от тебе.

# 116
  • Мнения: 135
Все пак твърде много манекенки и моделки дават акъл тука, а по улиците като гледам повече лелки се спацират. А и още нещо ми прави впечатление в една друга тема, всичките освен много красиви са и много успели и компетентни, богати и знаещи и можещи, и в същото време денонощно пишещи тука.  Та се чудя защо се крият зад аватари на манекенки и лъжи за корпорации и пари.


Добре дошла във висшето форумско общество!!!!  Hug


# 117
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Айде сега, най-вероятно има и мустакатки зад моделските аватари, ама че това е правило - не мисля. Все едно е задължително само 12 годишни да слагат трепкащи меченца и сърчица.

# 118
  • Мнения: 8
Добре дошла във висшето форумско общество!!!!  Hug


  Mr. Green  Grinning Готино!

# 119
  • Мнения: 1 748
Ами да, от толкова вторачване в аватарите тази мацка Ценна се писала, а аз и гледам аватара и Ц в началото и все като Цона я чета  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт