За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 233
  • 191
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Правила съм комплимент за аватар ни в клин, ни в ръкав. Защо не. Също както наяве бих направила, ако се впечатля от нещо.

# 31
  • Мнения: 329
Аргент, а хрумва ли ти, че ние не сме просто "аватарки" и пишем в стотици други теми в този форум Wink?

Да, естествено. Но ви асоциирам някак си с вашата тема.
Аз също пиша в най-различни теми, но понеже пиша и в спама, ми викат "спамър".

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ахам, ясно, аз понеже се асоциирам с една друга тема, ама тук в Клю-то все аватарите ми се нищят Whistling

# 33
  • Мнения: 329
Ми кво да ти кажа - може би не ги сменяй толкова често, за да не даваш материал на тези, които обичат да нищят, да го правят.  Joy

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето, че и ти ме изкоментира, че и ми ограничи свободата на лично изразяване в допълнение Joy Joy Joy.

# 35
  • Мнения: 329
Аз лично нямам нищо против да си сменяш аватара и през 10 минути ако на теб така ти харесва.
Но точно за тези, които отделят огромно внимание на аватара, какъв е той и колко често се сменя, това би се оказало идеален материал за "дъвчене".  Wink

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да дъвчат, аз си Whistling Whistling Whistling и си се радвам на новия аватар Mr. Green.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да дъвчат, аз си Whistling Whistling Whistling и си се радвам на новия аватар Mr. Green.

Ти си съкровище  Heart Eyes
Предполагам темата е пусната по повод друг тип съфорумки и "вторачване" ... Whistling, което и мен ме дразни /или не ми харесва по-точно/  Peace
Иначе няма лошо човек да се грижи за добрия си външен вид  Whistling ... в случая - аватар. Mr. Green
А и това си е важно - човек си личи по избора страшно много... Wink
С което не отричам, че все пак това, което пише /ако пише.../ е най-важно и значещо  Peace

# 38
  • Мнения: 69
Според мен има много общо между аватара и начина, по който се облича даден човек. "Неглижетата" са хора приемащи себе си твърде на сериозно, като личности, за да има за тях значение как изглеждат и как ги възприемат околните. Един вид пренебрежение към целия свят, заради "възвишеността" им.
Мен лично ме радват красивите аватари и подписи, както и добре облечените хора.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 02:19 от stella gemella

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мон,  Hug

С което не отричам, че все пак това, което пише /ако пише.../ е най-важно и значещо  Peace
Абсолютно точно Peace. И това ме навежда на друга мисъл- обикновено хората, които те ядат за тривиални неща като аватари, всъщност се дразнят на нещо друго, но заобикалят директната конфронтация с хапливи подмятания я за ник, я за аватар.

# 40
  • Мнения: 1 801
Не знам, аз винаги си представям като видя аватари на известни красиви жени, че зад тях се крие някоя невзрачна жена с комплекси, която иска да прилича на жената от картинката.

Като невзрачна жена с комплекси, мога да ти отговоря, че никога не бих си сложила някоя моделка или актриса за аватар. Ама точно никога.  Grinning Не мога да се идентифицирам с такъв аватар. От друга страна за какво ми е да ми се навира на всеки мой пост, като предпочитам мъжете. Била съм с аватари на любим певец, на негова картина, с разни други, но винаги съм ги избирала старателно, да ми паснат на мен. И не искам да приличам на някой друг - знам си цената.  Stuck Out Tongue

Аватар много рядко ме дразни, но не обичам никак вулгарни аватари.

# 41
  • Мнения: 2 448
Много е забавно да прочетеш какъв си и какво си искал да кажеш с аватара си, а всъщност то да няма нищо общо с това защо си избрал в този момент точно тази картинка.  Не знам защо някой си мисли, че е толкова специален,че някой избирайки аватар за себе си иска да му казва нещо.  Laughing

# 42
  • Мнения: 2 171
Аз се сетих, че ни в клин, ни в ръкав, съм правила комплимент за аватар Simple Smile. Беше снимка на съфорума, която не бях виждала до момента и се впечатлих от красотата й.
Да правя негативни коментари обаче не ми е в стила и сигурно затова не предполагах, че други го правят Peace

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз пък разглеждам аватарите. Смятам, че те казват много за скрития зад тях съфорумец. Изводите пазя за себе си, не коментирам и не гадая.
Приятно ми е, че напоследък вулгарните аватари (тип "сайт за "запознанства" Laughing)излязоха от мода.
Коментирала съм такива аватари в темите за аватари, никога в тема за бакпулвер!  Crossing Arms Joy

# 44
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Обръщам внимание на подписите ,има интересни сентенции.

Общи условия

Активация на акаунт