За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 187
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
По-скоро си мисля ,че аватара е душевно състояние,не е образ.
Въпреки ,че аватари на красиви хора слагат хора,които искат да изглеждат така Simple Smile
По мое наблюдение Simple Smile
Искаш да се покажеш пред всички..но дали ще те харесат..дълбока интернет психология Laughing
Ako пък си сложиш твой образ и подобие,те смятат за нарцис,който иска да се показва Laughing
Разбира се..по дрехите посрещат....но по постовете изпращат Simple Smile
Моите аватари са били,как се чувствам..никога не в образ Simple Smile

# 16
  • Мнения: 47 993
В една подобна тема разбрах че мога да задам настройка в профила си и да не виждам аватарите и подписите на другите потребители- чудесно е Simple Smile

# 17
  • Мнения: 373
Кака, нищо не ти разбрах, може би се разсейвам от аватара ти...знам ли  Grinning

# 18
  • Мнения: 329
Аз до сега не съм попадала в нито една такава ситуация каквато описваш.


Аз също не съм срещала из форума негативни коментари за аватарите, подписите и изказа.


Къде сте ходили, бре хора!  Simple Smile  Откакто съм с регистрация тук, се сещам поне 3 пъти да са ми "гледали" на аватар, но не в специализираната за целта тема. Както и да е, това мен не ме дразни. Не мога да кажа и че е приятно. Най ще се доближа до истината ако кажа, че просто ми е любопитно кое е това, което кара хората да го правят.

Мъсти, сипи си една и не се занимавай с глупости, душичка.  Hug

# 19
  • Мнения: 293
Явно има хора,които само по този начин могат да привлекат форумско внимание  Crazy

# 20
  • Мнения: 17 407
Ще се вторачваме в аватарите или така ми се струва?
Голяма, не- огромна част от тях ме дразнят или поне не ми харесват, но на кого му пука. Собствена снимка или без аватар, аз друго решение не виждам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 710
Дренка и Клонка кога ще си сменят аватарите? ниКОГА. Ей това исам да разбера какъв феномен е  Twisted Evil

# 22
  • София
  • Мнения: 2 020
Argent, за да сме обективни, нека
се самоцитирам малко нескромно,
но с цел да ти покажа, че си попадал
и в друга категория.  Grinning
Тук. /бях цитирала тогавашния ти подпис и аватар, сега обаче не излиза снимката от аватара/

# 23
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз като Хексе. Обичам си аватарите и никога не бих си сложила от тези модели, които са наличен избор:) Имам си някаква идея за всеки мой аватар.
Hug Hug Hug

Аватарите и подписите сменям според настроението, доста честичко при това, и целя да се харесат на мен, а не на съфорумците. Ако някой ми направи комплимент, е приятен бонус, но не мисля, че репутацията си тук съм я получила от шарените си картинки...

Не знам, аз винаги си представям като видя аватари на известни красиви жени, че зад тях се крие някоя невзрачна жена с комплекси, която иска да прилича на жената от картинката. Това по принцип, не че визирам само теб.
Благодаря ти, че ме просветли колко точно невзврачна и комплексирана съм Hug Mr. Green

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Ааа, доста негативни мнения за чужди аватари засичам из форумо... Wink

Аз също не се вторачвам: много време карам с един, ако случайно попадна на нещо, странно и интересно за мен, може евентуално да го сменя...Но промяната нито е специално търсена, нито пък мисля как ще се възприеме от другите... Simple Smile

# 25
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Аз до сега не съм попадала в нито една такава ситуация каквато описваш.


Аз също не съм срещала из форума негативни коментари за аватарите, подписите и изказа.


Къде сте ходили, бре хора!  Simple Smile  Откакто съм с регистрация тук, се сещам поне 3 пъти да са ми "гледали" на аватар, но не в специализираната за целта тема. Както и да е, това мен не ме дразни. Не мога да кажа и че е приятно. Най ще се доближа до истината ако кажа, че просто ми е любопитно кое е това, което кара хората да го правят.

Мъсти, сипи си една и не се занимавай с глупости, душичка.  Hug

Всъщност, излъгах.
Сега се сетих, че в началото като започнах да пиша една потребителка ме уведоми колко отвратителен и бил аватара ми точно ни в клин, ни в ръкав. Но не се сещам нито ника и, нито темата за какво беше. Съвсем оправдано я препратиха в темата за приятните и досадни аватари...
Но много интересно го заяви, ей така просто. Чак такова отвращение да и предизвика пък  Thinking Ето за този става въпрос:

# 26
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Хомофоби разни.  Mr. Green

# 27
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Акаша, някои хора са тясноскроени, и такъв аватар естествено ще им се набие в очи Wink

# 28
  • Мнения: 329
Argent, за да сме обективни, нека
се самоцитирам малко нескромно,
но с цел да ти покажа, че си попадал
и в друга категория.  Grinning
Тук. /бях цитирала тогавашния ти подпис и аватар, сега обаче не излиза снимката от аватара/

Оу, трогнат съм, аватарки.   bouquet  Надявам се, разбрахте, че в никакъв случай не визирам вас в тази тема. Вие си имате специална тема, посветена на това - ако там се обсъжда колко готин или отвратителен е един аватар или подпис, струва ми се, че е съвсем в реда на нещата. Това, за което аз говоря, е точно описаното от Акаша

Всъщност, излъгах.
Сега се сетих, че в началото като започнах да пиша една потребителка ме уведоми колко отвратителен и бил аватара ми точно ни в клин, ни в ръкав. Но не се сещам нито ника и, нито темата за какво беше. Съвсем оправдано я препратиха в темата за приятните и досадни аватари...
Но много интересно го заяви, ей така просто. Чак такова отвращение да и предизвика пък  Thinking

Именно! Това, което описваш, на мен ми се е случвало няколко пъти. Когато се бистрят подписи и аватари в специално посветена на това тема е съвсем друга  beer

# 29
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аргент, а хрумва ли ти, че ние не сме просто "аватарки" и пишем в стотици други теми в този форум Wink?

Общи условия

Активация на акаунт