За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 232
  • 191
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8
Точно така е! Тук слаби и красиви няма. Всичко живо е дебело, тъпо и със златни зъби.
А ти вероятно си по-прилична на слон, но се криеш зад анимиран аватар на танцуваща мравка.

 Точно така е, абсолютен слон съм, не мога да изляза през вратата и си седя само вкъщи  Peace

# 91
  • Мнения: 1 129
Не би ме подразнил положителен коментар пуснат в тема без връзка. Така е и в живота. Говори ми някоя приятелка, разказва ми нещо, а аз удивена възкликвам "Тези обеци са страхотни!". Няма общо с темата за която говорим, но е спонтанен комплимент и това не би трябвало да е нещо лошо.
За негативен коментар относно аватар в тема без връзка - глупаво е. Засичала съм го и винаги ми е стояло като високомерно заяждане тип "оф, тая/тоя пък, тръгнал/а да ми разсъждава, а гледай какъв аватар"  Laughing то си е смешно само по себе си.
Като цяло обаче, се усещам, че има потребители, които в представите ми са запечатани с аватарите си. Потребители като КЛОНКА, например. Ами не, не си представям, че зад красивият й аватар на изискана дама (разбира се тук влияе и начинът и на писане и изразяване) стои някоя комплексирана лелка. Толкова плоско разсъждение ми се струва това. Има хиляди красиви жени, които се възхищават на излъчването на някоя актриса например. Не виждам лошо. И изобщо никове, аватари, профили и титли...кому е нужно да се дразни за нещо подобно?!

# 92
  • Мнения: 293
Темата пак намирисва на бойно поле,мравки,слонове..... Mr. Green

# 93
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Майкоууууууу тука какво се е заформило.
Никога не съм се замисляла толкова сериозно като повечето от вас над аватара си и подписа си, та и за същите на другите пишещи. Просто явно нямам толкова свободно време.
Не е имало аватари, които ме дразнят. Помагат ми да запомням даден ник, радват ми окото в повечето случаи. Повече ми казват подписите отколкото аватарите.
Като цяло би трябвало моят аватар в момента да спада към вулгарните за повечето, а на оптимистичната аудитория на форума към хумористичните.
Истината е, че го "обличам" за втора поредна година около празниците. И сигурно имам някакъв дълбок психологичен или душевен проблем но просто не го осъзнавам.  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 329
Абсолютно точно Peace. И това ме навежда на друга мисъл- обикновено хората, които те ядат за тривиални неща като аватари, всъщност се дразнят на нещо друго, но заобикалят директната конфронтация с хапливи подмятания я за ник, я за аватар.

So true!


Много е забавно да прочетеш какъв си и какво си искал да кажеш с аватара си, а всъщност то да няма нищо общо с това защо си избрал в този момент точно тази картинка.  Не знам защо някой си мисли, че е толкова специален,че някой избирайки аватар за себе си иска да му казва нещо.  Laughing


Съгласявам се на 200% с изказаното мнение.  Peace  Когато имам да казвам нещо, го правя чрез думите, не с аватар, нито с подпис. Лъжа бе! За аватара не знам, но с подписа си в момента искам да кажа: "МНОГО МЕ КЕФИ ТАЯ ПЕСЕН!!!"  Mr. Green  Всичките ми аватари до момента съм ги слагал просто защото на мен ми харесват. Никога не съм имал за цел да "говоря" чрез аватара. Ако имам да кажа нещо, ще го направя и без него.


Приятелче.. къде се заби бре пич.  Laughing


Баш къдет' си трябва.  Wink


Джелязко, кака, именно ти даваш мноооооооого хубави идеи за аватари Simple Smile

Така, че....отговори си сам защо го правиш. И защо сменяш твоя собствен. И аз не се заяждам.  Hug

Редова, давам ви идеи за аватари... ей така, за кеф, щото са ме впечатлили с нещо и при положение, че в повечето случаи не мога да ги приложа върху себе си, ги подарявам на вас - да влязат в употреба. На този въпрос отговорих, но той не е всъщност зрънцето на темата. Ясно ми беше, че ще криволичим в посока колко много говорели аватарите за човека, кво си личало от тях... и последния да затвори вратата. Пак ще се повторя - в тема, нямаща нищо общо с аватари и подписи, влиза една велика сила да ми обясни как аватарът ми е безкрайно неефективен, за да привлека интереса на средностатистическата съфорумка.  rotfImbo  А, в допълнение на това, бях светнат и че пиша безкрайно дълги постинги, което също било в конфликт с интереса на средностатистическата съфорумка... от което от своя страна се подразбира - консултиране на профил, инспекция - тоя къде пише, па кво пише, колко пише... Вярваш ли ми, че ни един профил досега, ма нито един, никога не съм разглеждал да правя дисекции на хората откога пишат, къде са влизали и так далее. Та... въпросТът е: Защо на някои им е толкова важно да съобщят на даден човек колко кофти е аватара му и колко е изпаднал в теми, нямащи никакви допирни точки с въпросната тематика?  Това питах конкретно. Моите предположения:

а) заядлива по default
б) without шибинг
в) неглижирана от съпружието
г) нерви от децата
д) финансови главоболия
е) всичко накуп
ж) други

Ей, на! И тоя стана километричен. Ако не друго, ся може да се надяваме поне да се появи въпросната да  ми каже колко безобразно е това и че в никакъв случай няма да мога да спечеля вниманието на средностатистическата съфорумка... с което поне ще ме подсети коя беше щото от вчера се мъча да се сетя ама нещо не успявам.

# 95
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Аз си спомням забележката към теб,че не ти отивал този грозен аватар.Беше на някакът танцуващ нинджа или нещо такова.
Аз лично си избрах този аватар,защото ми харесва и е неангажиращ някак си.Не искам да слагам някой прекалено сериозен.Кокетка съм и желая да ми е цветничко.  Heart Eyes  Hug

# 96
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Аз си спомням забележката към теб,че не ти отивал този грозен аватар.Беше на някакът танцуващ нинджа или нещо такова.
Аз лично си избрах този аватар,защото ми харесва и е неангажиращ някак си.Не искам да слагам някой прекалено сериозен.Кокетка съм и желая да ми е цветничко.  Heart Eyes  Hug
Аватарът ти може и да е неангажиращ, но подписът - съвсем не. Mr. Green Още на първа страница са го дали за пример. Grinning

И мен ме дразнят много и разноцветни лентички, но твоите са някак приятно съчетани и малки и не ми се навират специално на мен.

# 97
  • Мнения: 10 547
Хм, аз подписа на Pupitka така и не успявам /и не желая/ да го разчета. Пупита, Шушите в някакви сложни взаимовръзки..... Твърде лично и ангажиращо, помня ненужни неща, за това.
Само става ясно, че тя има двама мъже- Пупи омъжена за него /или пък само бяха заедно/ от ен брой години и Шуши, с който обратното, а също така има и дете от Пупи, защото то се казва Малкото Пупи, ако беше от Шуши, то щеше да е малкото Шуши.

# 98
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Хахах, верно е ангажиращ. Щом Касита въпреки нежеланието си отдели толкова време да го разшифрова. Laughing

# 99
  • Мнения: 2 510
Просто имам зрителна памет.
Никове запомням по-трудно, но чрез аватари и подписи човекът "оживява" пред мен.
Случвало се е и грешка да объркам хора с един и същи аватар. Все пак много от темите са свързани.
Има аватари които не ми допадат и ме дразнят. Избягвам такива потребители. Все пак е форум а не научна дискусия.

# 100
  • Мнения: 2 510
Всъщност, излъгах.
Сега се сетих, че в началото като започнах да пиша една потребителка ме уведоми колко отвратителен и бил аватара ми точно ни в клин, ни в ръкав. Но не се сещам нито ника и, нито темата за какво беше. Съвсем оправдано я препратиха в темата за приятните и досадни аватари...
Но много интересно го заяви, ей така просто. Чак такова отвращение да и предизвика пък  Thinking Ето за този става въпрос:
Това бях аз. "Отвратителен" / не си спомням да съм използвала, но може би да /, но този аватар ме "смаза".

# 101
  • Мнения: 755
Argent, скука ли ти е пиленце, че разбута кокошарника така? Laughing

инак конкретно: аватари не коментирам, гледам какво има за гледане, моят е според настроението ми и според това дали често съм тук или не. Въпрос на  прищявка - женска ми работа. Sunglasses

# 102
  • Мнения: 135

Определено ще се кандидатирам за Дядо Коледа!!!!  Hug

# 103
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
хахахах, Снежа63, и аз не се сещам какво определение използва, но беше в този смисъл, отвратения...
А, какво ще рече, че те е "смазал"?

П.С.  И може би ти ще отговориш на въпроса на автора, а именно "Кое е това, което кара хората в тема, посветена да кажем на бакпулвера и брашното, да се се обадят ни в клин, ни в ръкав и да се започне с традиционното бистрене на аватари?"

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 10:01 от Акаша

# 104
  • Мнения: 2 510
хахахах, Снежа63, и аз не се сещам какво определение използва, но беше в този смисъл, отвратения...
А, какво ще рече, че те е "смазал"?
Отговорих в предходния пост.
На мен това е първото нещо което ми прави впечатление и този път съм го изказала.
Не си търся изказването, но трябва да съм написала нещо от сорта " Какъв е този ужасен аватар?"

Общи условия

Активация на акаунт