За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 216
  • 191
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 304
Много е забавно да прочетеш какъв си и какво си искал да кажеш с аватара си, а всъщност то да няма нищо общо с това защо си избрал в този момент точно тази картинка.  Не знам защо някой си мисли, че е толкова специален,че някой избирайки аватар за себе си иска да му казва нещо.  Laughing

Не смятам, че съм специална и че някой иска да ми каже нещо лично на мен, но е факт, че всички във форума са тук, за да кажат и изразят мнение, предпочитание, настроение. Аватарът и подписът също са израз на предпочитание и настроение. Пък кой разбрал правилно, кой не, вече е друг въпрос, то думите не ги четем и тълкуваме еднакво, картинките - хептен.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 10 547
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.

# 47
  • Мнения: 373
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.
Кой е този момък?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 18 047
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.

Трайкова знае ли?  Shocked

# 49
  • Мнения: 10 547
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.

Трайкова знае ли?  Shocked

Да идва да се бием! Снощи й се обявих в темата, до този момент вампирска булка не ме е нападала.  Mr. Green

mustaine, младежът е Александър Скарсгард.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 18 047
Ще ви държа под око.  smile3508

Няма по забавни постове от тези в темата за ИК.

# 51
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Силно се надявам, че вторачването има край, не е безкрайно. Щото би било не проблем, а диагноза. В малки дози понякога е полезно. Народът не случайно е казал, че по дрехите посрещат ...

# 52
  • Мнения: 1 432
Изобщо не помня нито аватари, нито никове......
Имам двама трима ,които ми харесва да виждам .... Мъстейн и една розово-червена торта.....а, и На Черната стрела аватарите са много яки винаги!!!

# 53
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Поредната тема за тия аватари, подписи и т.н.
Изобщо не ме интересуват аватарите и писаниците под него..Ако ги заглеждам, е просто за да се ориентирам в някоя тема за да прочета конкретното мнение. Е, запомнила съм няколко, но просто самите форумки са забавни.
Но никога не съм чела някой заради аватара му, нито пък сентенциите им отдолу..

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не мога да не се вглеждам в в аватара и подписа си, в част от втория се и заслушвам.
Трайкова знае ли?  Shocked
И аз това се запитах, но видях, че Касита смело се е записала и там hahaha

Няма по забавни постове от тези в темата за ИК.
Има, тези в "Британците" Laughing

# 55
  • Мнения: 135
Приятелче.. къде се заби бре пич.  Laughing
За теб и мен Арджент.. може да няма никакво значение..но за доста от мамите има огромно значение как ще се представи пред останалите..то е като да се гледа в огледалото преди да излезе навън...друг е въпроса какво ще видят околните!!!  Laughing
Важно е да им завиждат.. няма да забравя една мама как си беше сложила за подпис адреса от снимка бг. ..с младото си гадже..тя на 36 с две деца..той на 24... за аватар разбира се тя и той..ма тъй го беше притиснала че чак жал ми стана за момчето.  Shocked
Няма да забравя и впечатляващия аватар на една мама.. с кака дет се кълчи преди оргазъм.. страхотия..за да са наясно другите че тя е най в тази област..и те такива предизвикателни..сякаш те кани да и пуснеш ЛС..та белким я огрее!!!  Peace
Та питам, има ли по важно нЯщо от това да ти завиждат другите ???
Важно е да се намери мястото под форумското слънце.. и то на всяка цена!!!  Peace

# 56
  • Мнения: 2 448

..но за доста от мамите има огромно значение как ще се представи пред останалите..
Демек ти си убеден кой защо си слага еди какъв си аватар?   Rolling Eyes
Можеш да знаеш само защо ти си с твоя аватар, за останалите да предполагаш, ама да говориш убедено кой защо и какво си е избрал е смехотворно.   Simple Smile На теб може да ти говори нещо, ама дали е вярно не се знае.

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Соте, не ти ли омръзва да ровиш за тези картинки, струва ми се, че ти отделяш повече време за форумния си образ, отколкото мамите, на които се надсмиваш hahaha

# 58
  • Мнения: 1 911
Поредната тема, в която се коментра колко ужасно е да имаш красив аватар и как желанието да имаш такъв те прави слаб душевно... ooooh!
За мен аватара тук е това, което са дрехите в реалния живот- не мога да си позволя да изглеждам пет за четири и никога не съм изглеждала така  Flutter Непонятни са ми хората, обличащи нещо колкото да не са голи- на тях съм им непонятна аз.
А визията им тук изразява само и единствено мен самата- слагам снимки на други жени, но не заради самите тях, а заради настроението, което излъчват. Със същия успех мога да сложа (и съм слагала) снимка на куче- колкото се асоциирам с мацката, толкова и с кучето.
В последно време наистина се пръкна нова модна тенденция за форумна визия- няма лошо. Мен ме впечатляват потребители, които държат една линия и имат конкретна идея при избора на аватарите си. Другите просто ми харесват.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 11:34 от Елиас

# 59
  • Мнения: 4 300
Tъй де, ама и в реалния живот по дрехите само посрещат, а човек, който отделя прекалено много внимание на дрехите рядко има по какво да го изпратят  Grinning За понятия като вкус, елегантност или оригиналност да не говорим.
Извън това, когато се променят размерите на снимки е доста дразнещо окото да не се запазят пропорциите.

Общи условия

Активация на акаунт