За безкрайното вторачване в подписите и аватарите

  • 9 215
  • 191
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 052
Според мен има такава зависимост.
Какво би накарало човек да използва за аватар плашеща мумия в близък план (не го използвам, като метафора, а буквално). Същото, което би го накарало да си облече парцал за бърсане на под.

Надявам се това не е някакво дълбоко неразбиране на аватара на Седада.

И аз се присъединявам към въпроса на Северина.

# 76
  • Мнения: 1 911
Аватарът отразявал моментно настроение. Laughing
Като се има предвид, че се задържа на екран поне 5-7 дни.... къде остана актуалността? Или вие по една седмица сте в едно и също състояние? Wink

Не мога да отговоря на този въпрос, защото моите аватари не ми отразяват моментното настроение, а постоянното такова  Mr. Green
Никога не бих сложила тъжен, разгневен, мрачен аватар, защото по природа не съм нито мрачна, нито гневна.

# 77
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Връзка между виртуалната и невиртуалната визия винаги има. Понякога е плитка, понякога е супер дълбока. Понякога изразява автора директно, а понякога огледално, а още по-понякога като негатив.

# 78
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
На мен ми е интересно да разглеждам аватарите на потребителите. Имам си предпочитания, естествено. Има такива, които ме дразнят или са ми грозни, тъпи, безвкусни. Някои са ми безразлични. Въобще въпрос на вкус. Понякога виждам, че са подбрани добре и със стил, но не са мой тип така да се каже. Но всичко това бих го обсъдила само в определената тема.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 13:09 от Акаша

# 79
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Акаша, тук тези теми се роят всеки ден hahaha

# 80
  • Мнения: 69
Добре, какво по твоята логика говори за стила ти това неглиже на аватара ти?

Говори за осъзнатото ми търсене на красивото. То може да бъде сладка животинка, пейзаж от природата, пеперудка, кокиченце, ... , или както в случая - модел. Умишленото предизвикване на отвращение, за мен е един вид високомерие. Моя аватар ми създава една приятна емоция, когато публикувам нещо, както, когато се облека добре и изляза навън.

# 81
  • Мнения: 6 370
...красивото. То може да бъде сладка животинка, пейзаж от природата, пеперудка, кокиченце, ... , или както в случая - модел.

Друго? Laughing

# 82
  • Мнения: 69
...красивото. То може да бъде сладка животинка, пейзаж от природата, пеперудка, кокиченце, ... , или както в случая - модел.

Друго? Laughing

Друго - хумористичните аватари. Важното е да създава положителни усещания.

# 83
  • Мнения: 1 446
Джелязко, кака, именно ти даваш мноооооооого хубави идеи за аватари Simple Smile

Така, че....отговори си сам защо го правиш. И защо сменяш твоя собствен. И аз не се заяждам.  Hug

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Добре, какво по твоята логика говори за стила ти това неглиже на аватара ти?

Говори за осъзнатото ми търсене на красивото.............
На мен пък ми говори нещо съвсем различно. Няма да го споделя, за да не се обидиш.
Както виждаш, една картинка не може да даде никаква достоверна информация за ползващия я потребител. Освен ако не съм права в предположенията си за теб. Wink

# 85
  • Мнения: 15 619
Много психолог, много проблем.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 69
Добре, какво по твоята логика говори за стила ти това неглиже на аватара ти?

Говори за осъзнатото ми търсене на красивото.............

На мен пък ми говори нещо съвсем различно. Няма да го споделя, за да не се обидиш.
Както виждаш, една картинка не може да даде никаква достоверна информация за ползващия я потребител. Освен ако не съм права в предположенията си за теб. Wink


Не виждам нищо лошо в това да си сложиш хубава жена за аватар и мисля, че хората отричащи го напълно имат някакви комплекси от подобни красавици.

# 87
  • Мнения: 1 525
Мен пък ме радват.
Дали на мен ми харесват или не, е друг въпрос. Но всеки изразява нещо чрез тях.
Ако ми харесат, ги разглеждам. Ако не, ги прескачам.
Дори аз се премених в нова визия преди няколко дена.

# 88
  • Мнения: 8
Не виждам нищо лошо в това да си сложиш хубава жена за аватар и мисля, че хората отричащи го напълно имат някакви комплекси от подобни красавици.

 Аз пък мисля, че слагащите си разни красавици всъщност имат комплекси, и се опитват да влязат виртуално в "друга кожа", да избягат от истинския си образ. Идеално си представям как зад поредната манекенка всъщност се крие някоя 90-килограмова леля с рядка коса и кариеси.

# 89
  • Мнения: 10 547
Не виждам нищо лошо в това да си сложиш хубава жена за аватар и мисля, че хората отричащи го напълно имат някакви комплекси от подобни красавици.

 Аз пък мисля, че слагащите си разни красавици всъщност имат комплекси, и се опитват да влязат виртуално в "друга кожа", да избягат от истинския си образ. Идеално си представям как зад поредната манекенка всъщност се крие някоя 90-килограмова леля с рядка коса и кариеси.

Точно така е! Тук слаби и красиви няма. Всичко живо е дебело, тъпо и със златни зъби.
А ти вероятно си по-прилична на слон, но се криеш зад анимиран аватар на танцуваща мравка.

Общи условия

Активация на акаунт