Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 59 236
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Крюелка, Зорничка, не е проблем човек да се наслаждава на чара и таланта на Енгин и едновременно с това да проявява разбиране към драмата на едно изнасилено момиче, при това не само от насилниците й. Аз го правя много успешно, вие също.  Hug Оставете ги онези фенове, нека си пишат. Винаги има недоволни, какво от това!

Вярно! Но след като те пишат и ние пишем. Нали е Форум! Но понякога наистина изтрещявам, защото вече става абсурдно!  smile3512

# 691
  • Мнения: 1 224
Те там е заровено кучето! То ако беше преведено на английски брой го за преведено и на какъвто език искаш.
В такива моменти ме хваща яд, че като ме приеха в Софийския със специалност Тюркология не започнах да си уча по специалността  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 1
Крюелка, Зорничка, не е проблем човек да се наслаждава на чара и таланта на Енгин и едновременно с това да проявява разбиране към драмата на едно изнасилено момиче, при това не само от насилниците й. Аз го правя много успешно, вие също.  Hug Оставете ги онези фенове, нека си пишат. Винаги има недоволни, какво от това!

Вярно! Но след като те пишат и ние пишем. Нали е Форум! Но понякога наистина изтрещявам, защото вече става абсурдно!  smile3512

А така Cruela, ще правим империята отвръща на удара ако е необходимо  Hug

# 693
  • Мнения: 2
Крюелка, Зорничка, не е проблем човек да се наслаждава на чара и таланта на Енгин и едновременно с това да проявява разбиране към драмата на едно изнасилено момиче, при това не само от насилниците й. Аз го правя много успешно, вие също.  Hug Оставете ги онези фенове, нека си пишат. Винаги има недоволни, какво от това!

Вярно! Но след като те пишат и ние пишем. Нали е Форум! Но понякога наистина изтрещявам, защото вече става абсурдно!  smile3512

Много добре те разбирам, джанъм, но с такива хора не си струва дори да се спори. Щом изтриват мнение, което е различно от тяхното, какво да искаме от тях. Между другото, техните коментари само допълват картината на трудната съдба на жертвите на изнасилване и неразбирането, с което се срещат в обществото, сякаш не им стига другото.

# 694
  • Мнения: 0
Хайде сега и Марта 49 да вмени вина на Фатмагюл...  ooooh! Ами разбира се че ще се откаже за да спаси брат си. Кой не би го направил? Дали Керим не би се отказал от нещо заради своята Мерием абла например? Значи не са виновни тези които шантажират (Яшаранови), ами шантажираните, че се огъват за да спасят близките си? И какво значи – ще останат ли в къщата на Кадир бей? Те са наематели. Такава им беше уговорката.

# 695
  • Мнения: 1 224
На мен ми е интересно тези които критикуват Фатмагюл за тази й постъпка, те как биха реагирали на нейно място ?
Няма да се откажат от нещо за да спасят свой близък  ли ? Хах.  Whistling

# 696
  • AMS
  • Мнения: 6 455
Марианка, bonobo, благодаря в светкавичния превод на фрагмана!!!   newsm51
Написах, че " бомбата/фрагманът пътладъ" / спука, е спукан /, защото не пасва с резюмето и подсказките за епизода. Знаем, че ФГ няма да се откаже от делото!!!
Чакам втори фрагман, или продължение на този!!!  tantrum
Много са силни думите ма Керим - "Не можеш да им подариш бъдещето си, Фатмагюл."!!! Naughty
А за насилието - изнасилването, принудителния брак, липсата на нормално детство и постоянния тормоз на Мукадес - са най-ужасните неща, които могат да се случат. Наистина е много кратко времето за възстановяване. Cry Cry Cry
Не е достатъчно само да се преместиш от един град в друг, или от една къща в друга.  
Трудно може да се забрави!!! То за тази една година, година и половина - само стресови ситуации............
Реалистично е.
Имала съм такива периоди в живота -
Положението вместо да се влошава, става непоправимо. ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 19:50 от di...va

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 34 225

Момичета, пускам темата. Вие си знаете. Дописваме тази и новата ни чака. Днес е Стефанов ден. Имам личен празник. Сядам на масата.

# 698
  • Мнения: 0
mariana51, ти, ти, тиии! Както казва Де Ниро в "Анализирай това". Честит ти празник! Хубава вечер! Наздраве!

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 225


Да почерпя, малкият син има рожден и имен ден.

# 700
  • Мнения: 2
Честит рожден и имен ден на сина ти, Марианка! Да ти е жив и здрав и само радост да ти носи!

 newsm59  bigdance2 newsm67

# 701
  • Мнения: 0
Да е жив и здрав и да те радва много!  Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 1 224
Мариана, честит празник! Да ви е живо и здраво детенце и много успехи му желая!

# 703
  • Мнения: 630
Момичета, Добра Ви вечер! Hug Hug

ЧЕСТИТА ВИ КОЛЕДА! НАДЯВАМ СЕ ВЪВ ВСЕКИ ДОМ ДА Е ТАКА СВЕТЛО И УЮТНО, ТОПЛО И ПРИЯТНО, КАКТО И НА КАРТИЧКАТА - НЕЗАВИСИМО ОТ СТУДА И СНЕГЪТ НАВЪН! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! Hug Hug



ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЧКАТА ОТ ВЧЕРА - БЕЗУМНА ЛУДОСТ! Hug
ЧЕСТИТО И НА ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС! Hug Hug Hug Hug

ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ВИНАГИ С РАДОСТ ВЪВ ОЧИТЕ!
МИР И СПОКОЙСТВИЕ ВЪВ ДУШИТЕ!


ЗА МАРИАНКА И ЦЕЛИЯТ ЕКИП, ЗА ДА БЪДЕМ НИЕ НАВРЕМЕ УДОВЛЕТВОРЕНИ - МОИТЕ НАЙ-СЪРДЕЧНИ ПОЗДРАВИ, ПРЕГРЪДКИ И ЦЕЛУВКИ! РАЗКОШНИ СТЕ МОМИЧЕТА!

Hug Hug Hug Hug    love001  love001  love001  love001
Много по-рано исках да се включа, но големи проблеми с нета, а днес от тръстиката само успях да пусна нещо, което явно е публикувано отдавна/въпреки датата /, за което се извинявам!

МАРИАНКА  докато се натуткам да си редактирам поста  съзрях и почерпката ти!

ДА ТИ Е ЗДРАВО ДЕТЕТО, МНОГО ЩАСТЛИВО И С ГОЛЯМ КЪСМЕТ ОРИСАНО! / и ДРУГОТО, РАЗБИРА СЕ! Peace Peace
САМО РАДОСТ ДА ТИ НОСЯТ И ВИНАГИ ДА ПЪЛНЯТ ДУШАТА ТИ С МНОГО ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ! Peace Peace
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Peace Peace

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 22:32 от Goni

# 704
  • Мнения: 0
Да е жив и здрав и да те радва много!  Hug Hug Hug
[/
quote]   
Честит рожден и именден на детенцетоти да тие жив и здрав бог да го благослови  nbirthday  Tada

Общи условия

Активация на акаунт