Отговори
# 30
  • Мнения: 2 282
И аз идвам в новата тема .  Peace

Румина , благодаря местенцето   bouquet

Виждам , че избирате м/у З. и Дж. , аз пък съм на страната на Кузей  Peace

Да си правят акциите , сериалите на Керем са си с нормален рейтинг ,виж ВВ със над 60 %  там да търсят  Thinking

Аз избрах Зейнеп, но с мисълта за Кузей. Laughing Да му е хубаво. Между него и Дж ще стои вечно сянката на брат му. Няма да може да се отпусне, да изживее любовта.Със Зейнеп ще се
чувства свободен и ще покаже най-доброто, на което е способен. Laughing  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 413
И аз идвам в новата тема .  Peace

Румина , благодаря местенцето   bouquet

Виждам , че избирате м/у З. и Дж. , аз пък съм на страната на Кузей  Peace

Да си правят акциите , сериалите на Керем са си с нормален рейтинг ,виж ВВ със над 60 %  там да търсят  Thinking


Нали и ВВ е продуциран от Керем Чатай? newsm78 Няма как да не е Зейнеп тръпката на Кузей!
Всички "пътища" водят натам!Ама ще е по-интересно ако я понакъдрят тази работа!

# 32
  • Мнения: 0
Продуцента на ВВ не е Керем Чатай  Peace

Ще бъде най честно К. да бъде с тази към която има най силни и истински чувства . Ще видим коя ще е тя  Thinking

Р.п. проверих ВВ - Продукция: Tims Production-Timur Savcı

# 33
  • София
  • Мнения: 627
Запис ... на 3-та страничка чак  Blush
Не пиша но ви чета редовно  Blush

# 34
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Добро утро на всички малко късно ама чак сега пускам компютъра че малко пак ме е тръшнал грип или по точно се опитва... apchih
 Кузей никога не е избирал лесния път според мен но като гледам не знам дали още има чувства към Дямере последните серии определено са повече приятели от колкото нещо друго. В живота всичко се връща според мен сега Джемре ще бъде в ситуацията в която беше Кузей в началото влюбен в джемре но не може да я има защото тя е с брат му, а джемре сега ще е влюбена и ше гледа отсрани като него това е според мен. Но като приятелка я бива определено и той и споделя.



# 35
  • Мнения: 3 371
Какво ли става с Госпожата? Много ми липсва... Госпожата, подреди ли вече душко новата къща? Hug

Здравейте , момичета ! Hug
Фенче ,  Hug благодаря ти , че не ме забравяш , мила ! Heart Eyes Hug Heart Eyes И ти много ми липсваш , и темата , а да не ти казвам наш левент колко ми липсва !  ooooh! Къщата е долу- горе в ред , има още някои дреболии , но като цяло е ок ! Решила съм , че повече няма да си причинявам такива екшъни ! Naughty
Не съм изгледала още последният епизод , дано да имам време тези дни ! Гледах само някои снимки и оставам с впечатление , че нещата между Кузей и Зейнеб се движат в правилната посока ! Така ли е ?

# 36
  • Мнения: 18 552
Здравей миличка! Hug Да, има нещо такова между наш Кузи и Зейнеп. Макар, че аз не знам защо не я харесвам особено. Предпочитам си Джемрето Joy Joy Joy Мисля си обаче, че тя твърде късно осъзна какво чувства към Кузей. Много се радвам, че вече сте се подредили в новия дом. Ама сега по- не можем да се засичаме с кучетата.

# 37
  • Мнения: 3 371
Здравей миличка! Hug Да, има нещо такова между наш Кузи и Зейнеп. Макар, че аз не знам защо не я харесвам особено. Предпочитам си Джемрето Joy Joy Joy Мисля си обаче, че тя твърде късно осъзна какво чувства към Кузей. Много се радвам, че вече сте се подредили в новия дом. Ама сега по- не можем да се засичаме с кучетата.

А , ще се засичаме , ние маршрута сме си го запазили ! Peace

Аз пък я харесвам Зейнеб или по- скоро харесвам как изглежда и се чувства Кузей , когато е с нея ! PeaceТя му носи спокойствие и озарява лицето му ! Peace

# 38
  • Мнения: 3 485
http://www.dnes.bg/zvezdi/2011/12/17/liubimecyt-na-domakinite-ky … lugramoten.146764
Момичета вижте каква неграмотна статия са написали във в."Днес".Изкарват Къванч неграмотен ,има толкова грамотни артисти ,но некъдърни те се хванали за Къванч! ooooh!

# 39
  • Мнения: 18 552
Ей, ама това човешката завист е голяма работа! Кой ли наш тъп журналист с купена диплома се е изказал толкова неподготвен? Киво е завършил частна гимназия, нали така пише навсякъде? И как ако няма завършено средно ще учи в университет? И откъде ще владее англ. език, ако не е учил? Хайде, френския го е научил докато е живял във Франция, ама английския? Те дори името му пишат неправилно некадърниците! Ох, много се ядосах! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 40
  • Мнения: 1 012
http://www.dnes.bg/zvezdi/2011/12/17/liubimecyt-na-domakinite-ky … lugramoten.146764
Момичета вижте каква неграмотна статия са написали във в."Днес".Изкарват Къванч неграмотен ,има толкова грамотни артисти ,но некъдърни те се хванали за Къванч! ooooh!

Те напоследък са все по-некадърни, поне да беше проверил информацията  #Cussing out

# 41
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Добра вечер на всички. Hug Hug
Съжалявам, че така "абдикирах" от превода, но от почти седмица съм със зверска бъбречна криза и не ми беше до това. Едва днес излязох от небитието Mr. Green и наминавам да ви видя. Огромни благодарности, на тези, които са довършили 13 епизод и са превели излязлото от 14 - tuparowa, kralitsata и на една дама, която не знам коя е, но виждам че се е включила в превода на 14 - loranee. Благодаря ви, момичета, не знам какво щях да правя аз, а и останалите момичета от форума без вас. Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Добра вечер на всички. Hug Hug
Съжалявам, че така "абдикирах" от превода, но от почти седмица съм със зверска бъбречна криза и не ми беше до това. Едва днес излязох от небитието Mr. Green и наминавам да ви видя. Огромни благодарности, на тези, които са довършили 13 епизод и са превели излязлото от 14 - tuparowa, kralitsata и на една дама, която не знам коя е, но виждам че се е включила в превода на 14 - loranee. Благодаря ви, момичета, не знам какво щях да правя аз, а и останалите момичета от форума без вас. Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Пожелавам ти бързо оздравяване дано всичко да премине бързо...  Hug newsm51

# 43
  • Мнения: 3 283
Mimi b пожелавам ти бързо оздравяване и възстановяване   Hug Hug

Сърдечни благодарности на всички включили се в превода   bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 283
RominaB  прекрасна тема Благодаря    bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт