ЦИНАБСИН

  • 32 655
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 309
Давали ли сте Цинабсин на децата си с цел профилактика или лечение, по каква схема и при какви симптоми? Впечатления?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 504
Симптоми - задна хрема. Давам по схемата в упътването....профилактиката пак по схемата...
Ами помага...аз съм давала на децата, а лично в/у мен съм си го изпробвала...та доста бързо се оправих...

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 15:52 от EmiR

# 2
  • София
  • Мнения: 6 248
Давам, но дали помага, не знам... Според нашата ЛЧ, за да има наистина ефект, трябва да се приема поне 3 месеца. Не съм опитвала за толкова дълъг период, но май ще опитам заедно с Тонзилотрен.

# 3
  • София
  • Мнения: 499
давах за задна хрема - не помага поне аз не видях ефект

# 4
  • Мнения: 309
Благодаря, надявам се на още отзиви!

# 5
  • ямбол
  • Мнения: 86
Аз давам на моето дете заради задната хрема -два месеца 3по1 хапче  като профилактика ,а по време на хрема по  една таблетка на всеки 1-2 часа.Доволна съм миналата година  правих същият курс и целият зимен сезон нямахме проблеми

# 6
  • София
  • Мнения: 3 018
Аз давам на моето дете заради задната хрема -два месеца 3по1 хапче  като профилактика ,а по време на хрема по  една таблетка на всеки 1-2 часа.Доволна съм миналата година  правих същият курс и целият зимен сезон нямахме проблеми

А кои два месеца давате за профилактика - есента ли?

# 7
  • Мнения: 309
Аз давам на моето дете заради задната хрема -два месеца 3по1 хапче  като профилактика ,а по време на хрема по  една таблетка на всеки 1-2 часа.Доволна съм миналата година  правих същият курс и целият зимен сезон нямахме проблеми

А кои два месеца давате за профилактика - есента ли?
и аз се интересувам!

# 8
  • Мнения: 128
Аз съм доволна. Действа ми добре. На децата не съм го давала още.

# 9
  • Мнения: 2 731
Давала съм на детето .Предната година даже два месеца без прекъсване .Сега като започне да говори носово или и се запуши носа го почвам.На нея и действа добре .Преди при всяка хрема я удряше в ушите .

# 10
  • ямбол
  • Мнения: 86
Аз давам на моето дете заради задната хрема -два месеца 3по1 хапче  като профилактика ,а по време на хрема по  една таблетка на всеки 1-2 часа.Доволна съм миналата година  правих същият курс и целият зимен сезон нямахме проблеми

А кои два месеца давате за профилактика - есента ли?
и аз се интересувам!
ДА есента започвам преди да започне грипният период,всъщност за цинабсина разбрах търсейки информация за профилактика на ринита от тази тема-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488418.0

Общи условия

Активация на акаунт