Май-ски бебета засмяни носят коледни премяни! - Тема 12

  • 26 925
  • 703
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 451
Новини от Мариета и Мариса и тук,за да няма сърдити Mr. Green

Овладели са Т,оказало се е стомашно-чревна инфекция,все още има кръв и слуз в акото,но е по-малко от вчера,системите са ги махнали днес...в общи линии са малко по-добре от вчера Peace
Слагат АБ венозно.
Стискайте им палци да се оправят бързичко и да се прибират вкъщи за празниците Praynig


Поздрави на всички от Мариета Hug

П.П.По-късно ще се включа по темите,че не съм чела нищо назад Peace

Последна редакция: пт, 16 дек 2011, 15:07 от Lussy

# 61
  • Мнения: 4
Новини от Мариета и Мариса и тук,за да няма сърдити Mr. Green

Овладели са Т,оказало се е стомашно-чревна инфекция,все още има кръв и слуз в акото,но е по-малко от вчера,системите са ги махнали днес...в общи линии са малко по-добре от вчера Peace
Слагат АБ венозно.
Стискайте им палци да се оправят бързичко и да се прибират вкъщи за празниците Praynig


Поздрави на всички от Мариета Hug

П.П.По-късно ще се включа по темите,че не съм чела нищо назад Peace
много се радвам за тях, а на теб - Благодаря за новините и предай поздрави от нас  bouquet
Стискам палци по-скоро да се приберат вкъщи!

jenajena, да ти е жива и здрава малката принцеса  bouquet  Много радости и весели игри  newsm35  party006

Последна редакция: пт, 16 дек 2011, 15:26 от sendy

# 62
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ето ви още едно коледно джудже, което току що щеше да се захрани с восък  Laughing
http://prikachi.com/images/1/4150001L.jpg
http://prikachi.com/images/3/4150003D.jpg
http://prikachi.com/images/7/4150007k.jpg
http://prikachi.com/images/10/4150010M.jpg

Все още сме с 2 зъба, но вече му'аме каши като невидели  Laughing
Връщам се да чета  Grinning

# 63
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Пльос  Stuck Out Tongue Winking Eye

Марте, аз тая пита не съм я правила, само съм си  я "заплюла"  да я сътворя, пък дали ще я докарам до тоя изглед, само снмковият материал ще покаже.

Сега да си покажа меденките

 тук е "Моник с пъпеш" http://youtu.be/1OSLGcWH0R0

Честита месечинка на Маги smile3525

Последна редакция: пт, 16 дек 2011, 16:18 от nandi

# 64
  • София
  • Мнения: 294
Добър вечер!
Честита месечинка на нашата Магеланка  Hug  bouquet
Нанди страхотни сладки, а Моник е ужасно сладка  Heart Eyes , мен ме е страх да давам на Елена парчета плодове защото си отчупва с венците и може да се задави.
Ей, само разни рецепти и снимки на сладки гледам в темата. Ще взема и аз да направя едни да не съм по назад  Whistling Мисля да пробвам ванилените кравайчета които Шени ми препоръча  Hug
Аз днес получих страхотна новина от една приятелка- бременна е   newsm44
Много се радвам , че Мариса е по-добре днес. Лусиии да им пратиш много целувки от нас. Hug
И така , Елена днес е доста по-добре ( по-весела).
Хубав ден е днешния  Wink, дано утре е още по-добър  Grinning


Последна редакция: пт, 16 дек 2011, 16:58 от nellyli

# 65
  • Мнения: 331
Нандииииииииии, жена, уникална е тая Моник, сега гледах и клипчето, на което говориииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 23
Радвам се, че Мариса е по-добре!!!  Hug

Относно анкетата: ние сме беззъби  Crazy Wink

Нанди, страхотни меденки си пуснала...  smile3521

Аз започнах да правя и домашни пюрета, ми то се оказа, че домашното повече се яде от купеното  Crazy на мама момчето  smile3560 feeding
Ама не мога всичко да прая де, просто не става... тааа ще се храним смесено - купено, домашно...  Crazy

Моник е голям сладур как хубаво си папка Heart Eyes, ами Елена много сладка джуджанка Heart Eyes с много хубава играчка - къща, какво по точно е Нели???

# 67
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Гери, подарък ни е. Една къщичка, прозорците и вратата се отварят и затварят, а звънеца звъни.
Силни стиснати палци от нас е Ели за Мариса. Дано за празниците да са вкъщи

# 68
  • Мнения: 14
Честита месечинка на Маги, да расте МНОГО ЗДРАВА, все така усмихната и чаровна (като майка си Simple Smile).

Радвам се да прочета, че болничките се оправят. Най-вече Мариса,  Praynig Praynig Praynig дано бързо оставят проблема зад тях, много ги мисля; а също така Ели, Маги, Рафи... да не изпусна някой, ей...

За Варненската среща - ЗАВИД, ЗАВИД, големи сладури тез малчугани...

Хоуп,  Praynig Praynig Praynig, дано наистина при вас стане чудо....

Люфис, аз си я наричам Джуфче  Mr. Green

Хихи, и така става... още малко - Джудже, в тон на празника Simple SmileSimple Smile

Аз днес чакам племенниците да ми гостуват. Бях решила да правим коледни сладки и ние (да приготвя нещо домашно за именника утре), но сестра ми ме обяви за луда - как с три деца на главата ще се занимавам меденки да правя Simple SmileSimple Smile Ами аз всъщност планувах да използвам детски труд за целта... ми така де - вместо да ми рушат апартамента, да вземат да ми сготвят нещо  Laughing Laughing Laughing

Какво друго... а да, сладка Моник... май и аз ще взема и едно изчистено столче, че малкият като се храни сам на големия стол и всичко изпуска и се клепе, масата му е малко далече... Днес пробвах да му дам тиквичка (много я оцени, защото беше сочна) и морков (там гриза, плю, гриза, плю, малко твърд му дойде).

Хайде, да меся тесто докато джудж спи...

ПП. Забравих да спомена джуджето на Лече-то - ей, чудна, чудна... Ми така де - въвеждайте свещите в менюто вече, стига сте го лъгали детето с зеленчуци Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1
Хоп и аз в новата тема. От приготовления за утрешния ни празник и постоянно изискващото вниманието ми зверче не ми остава време да се включа.
Нелли   bouquet. Благодарности за коледното настроение!
Марте хич и не се оправдавай, че колажа не изисквал много усилия. Дори и с готова програма отнема от времето ти, което сигурна съм с трите деца ти е много ценно. Още веднъж огромно благодаря за усилията ти да направиш празника ни по-усмихнат! И честита месечинка на порасналата ти принцеса newsm51!
Нанди, Моника ужасно сладко хапва.
Хоупи  Hug Hug Hug
Буболече много сладко джудженце
Деси много се измъчи детенце, че и ти порай нея Hug. Като видях вчера как плаче Симонка, а онзи ден и едно малко приятелче по същия начин, направо не ми се мисли какво ни чака и нас. И помен няма от показване на зъб в устата на малечко, но като го заболи става ад, а като почнат да излизат незнам какво ще е. То на вас не ви останаха много зъби за излизане, горе долу още толкова и после ще видиш каква послушанка ще стане  Wink
Много се радвам за хубавите новини за Мариса. Дано бързо се възстанови Praynig
Къщичке, Бубе, Нанди smile3501(имам чувството, че пропускам някоя кулинарка, ако е така по-късно ще се поправя)

# 70
  • Мнения: 1 130
Аз днес забравих, че имам дете, по обяд два часа на кафе с приятелка, след обед 2 часа на кафе с приятели. От както съм при мама /в стария квартал/ само кафета с приятели и приятелки, а мама ми гледа чавето. Днес ММ е гледач цял ден.
И аз вчера научих, че една приятелка е бременна, чака майче за 13 май, на ММ рожденния ден.
За анкетата и Павел е беззъб.
Дано Мариска се оправи по-бързо и по празниците са си вкъщи.
Дано Павел заспи тази вечер на време, че от 3-4 дни заспива към 1,30ч, а и след това.
Лека вечер от мен Simple Smile

# 71
  • Мнения: 5 622

 Аз минавам само да ви кажа, че ви обичам. Ей тъй без повод  Wink Всичките, всичките  Hug

# 72
  • Мнения: 331

 Аз минавам само да ви кажа, че ви обичам. Ей тъй без повод  Wink Всичките, всичките  Hug
Hug Hug Hug Hug Hug
луда жУна!  Crazy
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 23
Майско слънчице нежно сияе, облаче слиза със вас да играе.
“Ние растем, всеки ден, всеки час, скоро ще стигнем и ние при вас”!

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 4
Привет и от нас Simple Smile Набързо да драсна няколко реда Wink

Честита месечинка на малката сладуранка Магеланка Simple Smile Да е здравичка, много да слушка мама Simple Smile

Хоупи и аз стискам палци всичко да минава и да се оправи татко ти... Коледа наближава, а тогава се случват чудеса... Дано и при вас се случи едно от тях  Hug Praynig Praynig

Мариетка и Мариска бързо да оздравяват и за празниците да са вкъщи, нека всичко отминава и да се забравя  Praynig Hug Hug Стискам ви палчета!!!

Буболече добре се завърнала Simple Smile Малката Елена е голяма сладуранка Simple Smile  Hug

Нанди и Моник е страхотен бонбон Simple Smile Много и се кефих как си хапва пъпешчето Simple Smile  Hug А сладките са страхотни Simple Smile

Варненските МАЙчета са наистина много сладки Simple Smile Супер срещичка сте си направили Simple Smile

ГериСян - страхотни римички  Wink

Общи условия

Активация на акаунт