Дългото чакане след трансфер - 10

  • 53 404
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 089
Miho, Имаш много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  от мен за утре, не бързай да се предаваш докато не видиш резултата утре  Praynig Praynig Praynig
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
криси, благодаря ти, че намина за кураж и малко прашец   bouquet

# 706
  • Мнения: 780
Miho, Имаш много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  от мен за утре, не бързай да се предаваш докато не видиш резултата утре  Praynig Praynig Praynig
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
криси, благодаря ти, че намина за кураж и малко прашец   bouquet

Дарли, благодаря ти, миличка за непрекъснатата подкрепа и бременния прашец!! Хайде дано утре се е удвоило чхг-то и това кървене да спре  Praynig Praynig Praynig

Как си ти? Пази бебко  Hug Hug

# 707
  • Мнения: 114
Днеска си направих уринен тест за бременност,отрицателен показа  newsm45 вътрешно съм така но все пак имам малка надежда, след два дни ми е кръвният тест .Продължавам напред дори претръпнах вече ,това чакане и тези големи надежди и трети трансфер без резултат,НО не искам да се отказвам .Болките и всичко през което минава всяка от нас не е по силно от желанието да имаме бебче  newsm17 smile3503

# 708
  • Мнения: 780
Днеска си направих уринен тест за бременност,отрицателен показа  newsm45 вътрешно съм така но все пак имам малка надежда, след два дни ми е кръвният тест .Продължавам напред дори претръпнах вече ,това чакане и тези големи надежди и трети трансфер без резултат,НО не искам да се отказвам .Болките и всичко през което минава всяка от нас не е по силно от желанието да имаме бебче  newsm17 smile3503

Zvezdichkata, без никаква паника, уринарните са верни само ако са положителни! Кой ден от трансфера ти е днес? Изобщо не губи надежда и си пази ембриончетата до кръвния тест, там ще се види какво е положението! Стискам ти палци  Praynig Praynig

# 709
  • Варна
  • Мнения: 801
ZVEZDICHKATA  newsm17

# 710
  • Мнения: 114
Днеска ми е 14 ден от трансфера. Не Знам всеки път тестовете са ми били отрицателни и са познавали ,дано този път да не е така..  Hug Hug Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 16 691
Звездичка Praynig Praynig Praynig Praynig

# 712
  • Мнения: 94
ZVEZDICHKATA  Praynig
Miho_She  Praynig утре ЧХГ да се е удвоило  Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 16 691
Михо, не я споменавам, ама при нея е ясно- бременна е и ЧХГ утре ще се е удвоило Hug Hug

# 714
  • Мнения: 1 625
ZVEZDICHKATA най-добре пусни кръвен, той ще си покаже и е по-сигурен от уринен.

Miho_She всички сме с теб и вярваме, че утре ще се е удвоило, няма причина да не се е.

# 715
  • София
  • Мнения: 3 789
Много зависи и от уринарния тест. На мен "Шуър чек" ми беше отрицателен три дни след закъснението, а сега "Престо" ми показа "+" още на 7-ия ден след трансфера Peace

# 716
  • Мнения: 1 089
ZVEZDICHKA, не му обръщай внимание на пикливия. Може просто да ти расте по-бавно ЧХГ-то, при всеки е различно. Имай надежда, още поне два дни до кръвния  Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 3 404
Днеска ми е 14 ден от трансфера. Не Знам всеки път тестовете са ми били отрицателни и са познавали ,дано този път да не е така..  Hug Hug Hug
            Видях,че си се завърнала,но съм изпуснала,че си в процедура.Какво става с теб,направи си кръвния,иначе ще се побъркаш.мен вече ме е страх и от двата теста.  Hug

# 718
  • Мнения: 240
Miho_She, на 10-ти ден / без да броя деня на трансфера/ ЧХГ - 13; 3 дни по-късно - ЧХГ - 70. Чертата на ШЧ при ЧХГ 70 според мъжа ми липсваше...достатъчно наситена беше няколко дни по-късно ...
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Darlena  Hug темата е страхотна   bouquet

# 719
  • Мнения: 780
Miho_She, на 10-ти ден / без да броя деня на трансфера/ ЧХГ - 13; 3 дни по-късно - ЧХГ - 70. Чертата на ШЧ при ЧХГ 70 според мъжа ми липсваше...достатъчно наситена беше няколко дни по-късно ...
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Darlena  Hug темата е страхотна   bouquet

Криси Simple Smile благодаря ти много. Леки седмици до края!  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт