Дългото чакане след трансфер - 10

  • 53 405
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 336
Тончи, много съжалявам, мила. Силни прегръдки от мен
Miho_She, според мен всичко ще е наред щом бетата се удвоява. Стискам ти палци Wink
Звездичка, не губи надежда. Може теста да не те засича още. Успех и на теб Simple Smile
Шоко, какво стана с теб, мила. Хайде ти си следващата с + тест Simple Smile

# 721
  • Мнения: 114
Благодаря на всички за милите думи,за надеждата!  Защо трябва да е толкова трудно,моят тест беше Clearblue 

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 00:20 от ZVEZDICHKATA

# 722
  • Мнения: 780
Благодаря на всички за милите думи,за надеждата!  Защо трябва да е толкова трудно,моят тест беше Clearblue 

звездичката, бягай да пуснеш кръвен. стискаме палци  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 723
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Miho_She ти направи ли теста ??? Чакаме новини  Praynig Praynig Praynig

# 724
  • Мнения: 1 045
ZVEZDICHKATA на мен най-простия лентов тест ми показа по-добре отколкото скъпия Шуърчек. Направо си изскочи втората черта, а при Шуър-а бая зверене падна докато видим нещо и това при положителен кръвен. Затова най-добре кръвен  Peace Ще стискаме палци  fingerscrossed
Miho_She fingerscrossed  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 3 050
Мише, чакаме те! Hug Hug Hug Praynig

# 726
  • Мнения: 780
Момичета, това е истинско чудо, УДВОИЛА се е отново - 74.8, а съм с истински цикъл от снощи, тече ми кръв обииилно, сменям превръзки на два часа. Но се удвоява бетата, значи все още има бременност.  Praynig Praynig Praynig Praynig Аз си мислех че всичко е загубено, даже не знаех защо пускам този тест днес, но.. чудо! Чакам да ми звънне д-р Тимва да видим какво да правим.  newsm78 newsm78 Praynig Praynig

Това наше малко борбено ембрионче абсолютно надхвърли очакванията ми.
 Hug Hug Hug Hug

Адски съм щастлива, че се удвоява, но съм много притеснена от това че имам цикъл едновременно с това.

Благодаря ви за стиснатите палчета, моля ви, стискайте още...  Praynig Praynig

# 727
  • София
  • Мнения: 23 214
Miho_She, не я чакай да ти се обажда, ами направо се строявай пред кабинета.
И не му казвай цикъл на това, кървене си е някакво и е добре да се вземат мерки.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Мишеее, Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 729
  • София
  • Мнения: 3 050
Мише, сега явно ни е месец на чудесата. Успокой се, док ще прецени кое е най-добро за теб.
Продължавам със стиснатите палчета. Борец е ембрито, вярвай в него. Praynig Praynig Praynig Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 16 691
Михо Hug Hug Hug Hug, според мен какво се случва при теб- явно са били двечки- едното е отпаднало, поради което имаш цикъл, но другото си е там и се развива Hug Hug Аз така си го обяснявам Hug

# 731
  • София
  • Мнения: 866
Miho_She,чудесна новина  Grinning.В другата тема ти бях писала,че Илита беше с обилно кървене,няколко дни и все пак гушка прекрасните мъжаги  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 515
Михо,страхотно!Наистина изглежда месец на чудеса  Praynig
Обаче си мисля,че ако са били две и едното е отпаднало,едва ли ще има някакви обективни признаци... Rolling Eyes То няма и 1мм. като размери.Само лигавицата ако се отделя,може да се установи.Но това не означава,че другото не си стои.Аз бях с много масивен кръвоизлив и си износих детето 'напук' на лекарите Wink

# 733
  • Мнения: 780
Момичета, явно това мъниче се бори с всички сили. Не мисля да ходя до болницата ами ще взема да се прибера у нас и ще пазя леглото до понеделник, да му помогна да се закрепи.. а докторката ще ми звънне по телефона и ще ми каже какво да правя, тя така или иначе няма да ме прегледа ако отида, няма смисъл само да се мотам насам натам.

# 734
  • София
  • Мнения: 16 691
Ами да, пази леглото... док. ще ти каже по тел. какво да правиш, пък ако се наложи и събота и неделя можеш да отидеш- те са на линия на работа. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт