Януарските шкембоци, вече стават на бебоци! - тема №16

  • 28 493
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 330
Честито бебче Георги на мама Таня, да расте здрав и прекрасен мъж Simple Smile на нея бързо възстановяване.

Луми ще ни липсваш  Hug, весело изкарване на празниците, леко раждане и прекрасно бебче. Ако все пак решиш прати някой при нас да донесе добрата вест или ще чакаме с нетърпение завръщането ти.  Hug

# 721
  • Мнения: 1 043
Добро утро, момичета  Hug

Честито бебенце на Таня! Живи и здрави и скоро да са вкъщи!

А това за пола мен ме обнадежди  Mr. Green

Да се отчета на бързо преди да съм яхнала метлата в кухнята. Вчера на ЖК- води- достатъчно, плацента- ок, а наш Пейо- 3,400 вече..уж  Crazy Засега, ако всичко върви по план- секцио- 9.01, жиив и здрави да сме до тогава!

Бубанка, в ДГ Щастливо детство сме, ама и нашия дядо Коледа бил с черни ботуши  Mr. Green

Момичета, желая ви весела Коледа и да получите под елхата подаръците, които сте си пожелали   Hug

# 722
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас Simple Smile (въпреки,че за мен вече си е ден,имайки в предвид,че съм кукнала още в 7:15ч. )
Пуснах една пералня,изгладих друга,пуснах и прахосмукачка,избърсах прахта и сега съм довола и щастлива.  newsm10

Честита радост на eskyto и tania-burgas,да са им живи и здрави малките патета,да растат здари и безгрижни. На мамите скорошно възтановяване и прибиране в къщи.  newsm51

Ние довечера ще се събираме в баба (постара традиция винаги на Бъдни вечер сме при нея,общо 4 семейства и става голям купон),утре за обяд сме в родителите на ММ,я вечерта той е нощна и мама ще дойде в къщи да не съм сама на Коледа  smile3521
Това е от мен за сега,ако не се включа пак,желая на всички ви
Весела и щастлива Коледа,изпълнена с много обич и топлина,красиви и незабравими мигове и сбъдване на най-съкровените ни мечти!  Hug Close-mas:

# 723
  • Мнения: 133
Добро утро момичета,
Катито много е опасно да имаш мляко и да си го държиш в гърдите. Аз така до като разбера,че ми е дошла кърмата с предното за 3 дни получих предмаститно състояние. Голяма болка после до като ги разкарам. Кармата ми намаля, наложи се да пия хапове за спиране, в резултат след 2 години ми се появи бучка, хубаво е че се оказа мастопатийна, но е мн.опасно.
Консултирай се със специалист!

# 724
  • Мнения: 71
Честито момче на мама Таня   bouquet
Кати няма да успееш така да я спреш,консултирай се с лекар или с консултантките по кърмене.
На мен хич не ми е коледно,нямам настроение за нищо.Хормони ли са ,какво е ,но ми омръзна да съм все начумерена.Дано с раждането се променят нещата и си стана пак същата ,каквато си бях.Вчера на консултацията,след като споделих за болезнените контракции,ми назначи магнерот 3*1,каза поне 10 дена да го пия.Да сме се опитали поне до средата на януари да го задържим,на мен терминът ми е за 26.01.Плацентата е започнала да зрее и така .Каза ,че бебето според него няма да е голямо.Ще видим ,важното е че всичко е наред.
Ние ще празнуваме със  зълвата,ще ходим в тях ,че в нас е тесничко и не можем да се поберем.Следобяд ще спретнем на бързо празничната трапеза,какво толкова му трябва на човек Grinning
А утре съм на погача и ще видя едно малко бебче ,нямам търпение.
Момичета ,пожелавам ви едно приказно посрещане на коледните празници.Нека да сме здрави и щастливи.Ииии разбира се и хубави подаръци(аз май ще се размина с подаръците ,но по принцип си го чакам януари Heart Eyes)До скоро Hug

# 725
  • Мнения: 0
4естити бебоци на родилите мами да са им живи и здрави и да ги радват много. Аз да кажа на маиката, която пита за кармата моята с двете ми деца спря на 10ден то4но, но аз се цедях и след това слагах веднага сутиен от преди да забременея малко е тесен но с него и спях е успешно беше и двата пати и след това нямяше никакви проблеми и до днес гардите са ми ок. Желая успех на вси4ки които като мен още 4акат бебетата си. Весели празници н ВСИ4КИ.  

# 726
  • Мнения: 0
иЗВИНЕТЕ 4е така едно след друго пиша но се сетих 4е ако имате проблем с запушване на каналите на гардите наи ефективно е замесвате тесто с пове4е мая и го налагате на гардите студено и то докато втаса и става огромно и много меко, после го махате и измивате и цедите а кардите веднага умекват и отпушват и е супер.

# 727
  • Мнения: 6
Добро утро, момичета, май аз нещо не съм наред - спя перфектно (макар и от 3-4 месеца само на ляво), нищо не ме боли, нищо не ми тежи, имах контракции - изчезнаха, мога цял ден да кръстосвам улиците.. като ви слушам се чудя какъв късмет само Simple Smile

Честито бебе на Таня!

katito0_yo, така както го мислиш няма да стане. Може да се спре кърмата и без хапчета, ама трудно. Трябва да изцеждаш до спокойни гърди и да не пиеш много течности. И все пак има риск от ядове..

Мързел голям, но ще ставам да правя питка Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 732
Добро утро момичета!
Честити бебчета,да са ви живи и здрави!
Весели и щастливи празници на всички!

# 729
  • София
  • Мнения: 204
Здравейте и от нас!
Честит да е малкия мъж на мама Таня! smile3525
Честита принцеска и на Жени! newsm51

Да са ви живи и здрави съкровищата и много да ви радват!

Шоки, аз ще приготвям само традиционните ястия.
Вчера сварих бобче, че от опит знам-хубаво е да е престоял поне 1ден.
Направих и меденките на Марету (отново "Благодаря!") и
те да престоят и за Коледа да са по-мекички.
Днес ме чакат сърмичките и други дребни неща около трапезата.
За утре съм накиснала пуйка в портокалов сок, май стана традиция в къщи. smile3521
Ще се приготвят утре гарнитурите(задушени гъбки и карамелизирани картофки) и 1-2 салатки


Ако не успея да се включа отново:
Весело посрещане на най-хубавите семейни празници!



Не забравяйте да си пожелаете и помечтаете тези дни!
Всички знаем, че на Коледа стават чудеса!
Пожелавам ви здраве, весели моменти и прекрасни изживявания!
  Close-mas:

# 730
  • Мнения: 8
Това с притискането на гърдите е още по-сигурен начин да си докараш проблеми. Peace
Бебе81 просто си имала късмет, че си се разминала без проблем.

Катито има и хомеопатични лекарства за постепенно намаляне и спиране на кърмата.


ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ! ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ВЕСЕЛА НОВА 2012 ГОДИНА! ДОБРО НАЧАЛО ЗА ВСИЧКИ БЕБОЦИ, КОИТО ЩЕ СЕ РОДЯТ ПО ПРАЗНИЦИТЕ!

# 731
  • Мнения: 0
Момичета Весело изкарване на Коледните празници!Нека всичко каквото си пожелаем в тези вълшебни дни да се сбъдне!

# 732
  • София
  • Мнения: 6 086
Влизам само да ви пожелая весело посрещане на празниците! Да видим дали няма да имаме някое Коледно чудо!   bouquet
Ние след малко отиваме с ММ до Техномаркет и за някой последни покупки и после при мама на вечеря!  Hug

# 733
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Честито и тук на Танчето! Честито и на Жени! Да са им живи и здрави малките съкровища!
Menina, и аз снощи се въртях един час в леглото преди да заспя мислейки варианта ако бебка се окаже бебчо  Rolling Eyes Не че има какво да му мисля де  Laughing Да са ни живи и здрави бебоците!
Katito_yo, казали са ти вече и другите де, но наистина най-добре с лекар се консултирай.
Ние с милото не издържахме и вече си разменихме подаръците  Laughing Довечера сме у нашите и ще нося меденки, фунийки и салатка, а утре сме у техните на пуйка Simple Smile
Някой питаше за меденките. Корави си стават, няма как, като престоят се отпускат леко... въпреки че моите са приготвени преди седмица и не усещам кой знае каква разлика, но не трошат зъби, така че ще си ги хапваме така Simple Smile
Мерси на всички за пожеланията! И аз да ви пожелая Весело посрещане на празниците!

# 734
  • Мнения: 4
Първо включване за деня и от мен Simple Smile От сутринта се занимавам с прекрасните ни пердета които съсипах точно преди да нанесем леглото на бебчо Sad . Нищо ! Ще ги позабравя за празниците !
Честити нови бебчета , да са ви живи и здрави и да растат безпроблемно и безкрайно щастливи.  Hug
Пожелавам и на вас весело посрещане на празниците , чакам новини за коледни бебчета !!!
         santa2

Общи условия

Активация на акаунт