Нарекох те Фериха ~ 84 ~"Истината наранявала, ама да не би лъжата да лекува?"

  • 22 647
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 180
Да,днес го съобщили май в новините и мъжът ми го чул и идва и вика чули новината Брад Пит ша са снима в турски сериал.

# 16
  • Мнения: 9
И аз това мернах по новините. Малее ще му дадат 2 000 000 долара за един епизод  #Crazy Така че може да очакваме Джони Деп в АФК  Joy Joy
Бтв : Не знаех, че Фахрие е участвала във ВВ...Да не би нещо да се объркаха или аз да не знам  newsm78 newsm78

Ах тези трупчета  Grinning

# 17
  • Мнения: 180
И аз се изненадах мн,но не съм разбрала че ще снима във ВВ.И като какъв ще се снима?

# 18
  • Мнения: 180
И аз това мернах по новините. Малее ще му дадат 2 000 000 долара за един епизод  #Crazy Така че може да очакваме Джони Деп в АФК  Joy Joy
Бтв : Не знаех, че Фахрие е участвала във ВВ...Да не би нещо да се объркаха или аз да не знам  newsm78 newsm78

Ах тези трупчета  Grinning


2 000 000??за един еп. ShockedЕ,те тия избиха рибата.Тв не е ли мн?Или аз нещо не съм в час с тея неща? Laughing

# 19
  • Мнения: 9
И аз се изненадах мн,но не съм разбрала че ще снима във ВВ.И като какъв ще се снима?
Меги аз бях писала в една от предишните теми, че има слух, че Брат ще се снима във ВВ в бойни сцени Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 180
И аз се изненадах мн,но не съм разбрала че ще снима във ВВ.И като какъв ще се снима?
Меги аз бях писала в една от предишните теми, че има слух, че Брат ще се снима във ВВ в бойни сцени Peace
Това съм го пропуснала Peace

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 21 201
Сестричке тази снимка е мноооого стара. От шести епизод е, когато Ханде тренираше у тях и Емир дойде и видя, че и звъни телефона и й го подаде. Тогава за първи път призна пред себе си и пред Ханде, че когато Фери е в близост до него не знае какво точно се случва с него самият.

# 25
  • Мнения: 8 417
Честита ни нова тема, страхотна е.   bouquet  Тинче, мерси. Heart Eyes
Фахрие Евджен не участва във ВВ.  Peace Тези от бТВ нещо са се объркали. ooooh!

# 26
  • Мнения: 21 201
Аз от сега съм се настроила, че продължението на тяхната нощ, ще го видим другият Петък. В утрешният епизод очаквам само караници и поредни надвиквания един на друг, както обичайните до сега.

# 27
  • Мнения: 180
Сестричке тази снимка е мноооого стара. От шести епизод е, когато Ханде тренираше у тях и Емир дойде и видя, че и звъни телефона и й го подаде. Тогава за първи път призна пред себе си и пред Ханде, че когато Фери е в близост до него не знае какво точно се случва с него самият.
Възможно е.

# 28
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Определено мисля , че е Фериха Peace

# 29
  • Мнения: 180
Определено мисля , че е Фериха Peace


Възможно е,няма да се изненадам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт