Най-лошото нещо което ви се е случвало по коледа и нова година

  • 12 514
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 337
Преди много, много години на Бъдни вечер ни се изтраса на гости една много непирятна за мене личност - “приятелка“ на баба ми. Жената имаше сериозен проблем, пияната й дъщеря се беше прибрала и обираше де що имаше нещо за продан от жилището им. До тук нищо лошо, че баба ми я прие, утешаваше я, страдаше с нея и т.н. Но таз жена успя да съсипе празника на всички, хем страдаше, хем намери кусур на абсолютно всичко, хем ми обра парата от питката  Mr. Green, хем ми прави 101 пъти забележка и аз с детския си акъл не й съчувствах, а страдах за проваления ми семеен празник.  Laughing
Иначе дойдат ли празниците и минат страхме хваща - последните години само по погребения ходя в това време. Тази година за разнообразие - преди Коледа, на две.  Cry

# 16
  • Мнения: 1 217
Dreadweep, това към мен ли е ? Чак толкова драматично не е , по-скоро за възпитание става дума. И как да ми навреди ? Вярно, че слухти и дебне, но това не ме интересува, защото тези неща съм му ги казвала и в очите. Надявам се да не прави повече кризи, но знае ли човек ? Simple Smile
Мони, Hug И аз желая весела Коледа на всички ! Close-mas: Nature Snowman santa2

# 17
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Миналата година на 28 декември влязох в болницата с малкия .Имаше пневмония.Навръх Нова Година бях в отделението.Рожденият ми ден пак там го посрещнах.Но важното е ,че всичко мина добре и детето се оправи бързо.За това винаги си пожелавам само здраве Praynig

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди няколко години на Бъдни вечер...
Почваме да се подготвяме да украсяваме елхата. Аз търся играчки, а мъжът ми си делна палеца в опит да закрепи дръвчето в кръстачката. Разряза го до кокал, като добре си сряза и сухожилието.
До 19:00ч. в Пирогов и после... в гипс.

# 19
  • Мнения: 805
Преди 2 г.на 25.12 включвайки прахосмукачката в контакта ме тресна ток та ми се накъдри косата
пп.на автора съчувствам за ключицата....много е неприятно  Tired

# 20
  • Мнения: 447
На 28 декември 2003 почина единият ми дядо, миналата година на 25.12 почина другият....  Confused

# 21
  • ГО
  • Мнения: 3 955
От както имам деца на Коледа винаги има някой болен. И все едни "хубави" болести, Скарлатина, тази година Варицела. Писна ми. Мин. година, всички празнуват, ние се борим с 40 градуса темперартура. След като мине всичко ми се струва, че не е кой знае какво случилото се, ама баш на празника ми е криво.
Съжалявам за загубите на всички! Знам колко е тежко да загубиш близък. По-празниците и в хубавите моменти е най-тежко Sad

# 22
  • Мнения: 833
Преди 8години на 31.12.си изгубих портмонето с всичките пари които имах лични документи,документи на колата, а и за разкош и парите на една приятелка които пазех ooooh!Цяла нощ плаках,повръщах и т.н Whistling

# 23
  • Мнения: 94
На 25.12.2002г. сутринта почина единственият ми останал дядо тогава, когото обичах с цялото си сърце...  Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 0
не обичам празниците.....все кофти неща стават когато трябва да ти е най весело

# 25
  • Мнения: 37
Най-лошото ни се случи миналата година на 24.12 баща ми почина пред всички нас CryИ  като се сетя как искаше да види Коледарите и ги чуваше от близките къщи, че наближават и даже ме попита дали имам дребни пари да им дадем Sad Sad Sad А когато те стигнаха нашета къща ги отпратих с думите , че има смърт  Cry

# 26
  • Мнения: 735
Навръх последната нова година ни уцели 45-калибров куршум. Замина един прозорец и първите 3 часа от новата година си ги прекарахме в компанията на оперативните от МВР...
Имам и други, ама това оглавява класацията... Дано така да си остане и занапред...

# 27
  • София
  • Мнения: 15 470
    Преди 6 години, на 31-ви декември почина баба ми, на 1-ви януари бях на погребение.


Цитат
Навръх последната нова година ни уцели 45-калибров куршум 

Колежка на майка ми е преживяла същото, излиза на балкона, навежда се да вземе шампанското и в това време куршум пробива стъклото, там където и е била главата, секунда преди това.

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
миналата  година, на 30.12. вечерта ми съобщиха за смъртта на близък човек. чувствах се ужасно, на 3000 км, чаках гости за НГ, а децата се свиха и всичко им се скапа, гледайки майка им как страда. покрай тези празници съм с една топка, не мога да се наспя, някой като ми се обади подскачам, мразя тел звън

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 592
Никога няма да забравя Коледата и Новата година през 2004г,когато бях в Тайланд.След това гледам вече с други очи на живота.Плаче чи се всеки път,когато си спомня какво видях.
Пожелавам на всички весели празници,изпълнени само с положителни емоции!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт