Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 86

  • 33 927
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 45
                 Здравейте момичета! wavey wavey wavey

Слънчев и усмихнат да е деня ви! smile3521 smile3521 smile3521

Свет, да ви е живо и здраво момчето!
Пожелавам му щастие и много любов!




И за мама!

# 166
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Според мен любовта на г-жите Лейля и Шахнур към децата им е преминала в обсебване, като всяка си има свой метод на действие.

Лейля отдавна премина границите с нейното мрънкане, вайкане и опяване , тъй като е безсилна да влияе и контролира дъщеря си,та дай да и отрови живота повече. Уж всичко го прави да я защити , а не си отвори очите да види, че понякога от прекалена загриженост и вреди. Третира Ясемин като неспособна да се грижи за детето си - "така ли се гледа дете, ще се разболее, цял ден разнася детето навън".
Дори и в най-трудните моменти, тя за миг не се замисли , че нагнетява положението още повече. Когато Ясемин и се развика да млъкне, Лейля зацупи усни и хукна тайно да търси подкрепа в другата манипулаторка Севги. А как можа да сравни  Саваш с Явус, когато Йомер беше болен.  Е  не ,само което и изнася , е добро за нея. На не говорим, че Явус като лисица се възползва от случващото се.

# 167
  • Мнения: 630
Муцки, да си се оплача. От няколко дни съм в като затъмнение -. влизам за по-няколко минути, даже имаше и едно денонощие въобще не можех да се класирам от Интернета. Днес е също положение - направо  smile3511 smile3511 smile3511 Уж дишам и броя до 10, но и това не е решение.Не знам това словоизлияние докъде ще го докарам ама съм почнала - пък каквото сабя покаже! Peace Peace

Светле СЗ -  Hug    bouquet:  ПРАЗНИК ХУБАВ ИМАТЕ У ДОМА
                                         ЗДРАВЕ, РАДОСТ  И ЩАСТИЕ Е ТОВА!
                                         С МНОГО КЪСМЕТ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ
                                         ДАРЕНО ДА  Е ПРОДЪЛЖЕНИЕТО НА ВАШАТА ЛЮБОВ!


newsm10 newsm10 newsm51 newsm51

УРА - от първи раз се получи  - просо не вярвам на очите си! newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 13:40 от Goni

# 168
  • Мнения: 887
Светле ,  Hug
За теб мила приятелко и горда майко - само кармъзъ рози

и много целувки

И моето пожелание за синът ти е:
Честит имен ден на синчето ти!
С пожелания за упоритост - за да следва мечтите си,
смелост - за да ги отстоява,
търпение - за да ги постигне и любов,
която да дава смисъл на всичко това


Момичета - страхотна банда сте - умирам за вас! newsm51 newsm51 newsm51

# 169
  • Мнения: 45
Танче, за теб и труда ти!



Та за снощната серия или по точно 32 оригинален епизод. Много силна серия с прекрасна игра на актьорите! Искаше ми се Ешреф да хване Шахнур, да я разтърси едно хубавичко и да и кресне: Събуди се Шахнур, събуди се!
Докато на Ясемин душата и изгаряше от болка и незнание от случващото се, на Китка лицето и сияеше от гнусната постъпка на брат и. Бррр, втриса ме от тази низост.

# 170
  • Мнения: 887
Гони - отвратително е с лош доставчик на Интернет.Аз една година страдах smile3507 така с БТК и им бих дузпата, smile3513 ама направо бях озверяла smile3514 по едно време.
Сега отвреме на време имам ле-е-е-ки проблеми,ама дрънкам телефоните и се жалвам докато им омръзна. smile3515

Снощната серия и мен като Кати ме възмути и изкара от релси поведението на Шахнур.
И тя ще ми говори за традиции,морал и чест.
Затова много пъти съм си мислила,че наказанието за Шахнур не беше толкова болестта й в последните серии,колкото любовта й към най-малкия й син Мустафа.Той ,който е продукт на нейното възпитание беше причината за всички нейни грешки,които сринаха семейството.Това първо и второ - берделът,който допусна да стане със Саваш и Чичек.

Шахнур никога не съзря вина в постъпките на Мустафа,знаеше,че има престъпно поведение,но не взимаше мерки.Точно обратното - Мустафа знаеше,че ще му се размине каквото и да направи,защото майка му го брани със зъби и нокти.
И тук беше права Назан като казваше,че майка им си дели децата.
Понякога оприличавам Назан с нейните усещания и шесто чувството на древната Касандра,която също е предричала събития,но никой не й е вярвал.Просто такава асоциация правя-нищо сериозно.

# 171
# 172
  • Мнения: 630
Едно танго  по икиндия...... Joy Joy Peace Peace  Ама не се знае, знае  ли се ....... Joy Joy
Имаме две празнуващи МАМИ - предлагам им танц - с любимите си Савашковци - мисля, че си го заслужават! Peace Peace Peace

http://www.facebook.com/photo.php?v=138883049503371

Дано пак се класирам  ooooh! ooooh!

# 173
  • Мнения: 887
Според мен любовта на г-жите Лейля и Шахнур към децата им е преминала в обсебване, като всяка си има свой метод на действие.

Лейля отдавна премина границите с нейното мрънкане, вайкане и опяване , тъй като е безсилна да влияе и контролира дъщеря си,та дай да и отрови живота повече. Уж всичко го прави да я защити , а не си отвори очите да види, че понякога от прекалена загриженост и вреди. Третира Ясемин като неспособна да се грижи за детето си - "така ли се гледа дете, ще се разболее, цял ден разнася детето навън".
Дори и в най-трудните моменти, тя за миг не се замисли , че нагнетява положението още повече. Когато Ясемин и се развика да млъкне, Лейля зацупи усни и хукна тайно да търси подкрепа в другата манипулаторка Севги. А как можа да сравни  Саваш с Явус, когато Йомер беше болен.  Е  не ,само което и изнася , е добро за нея. На не говорим, че Явус като лисица се възползва от случващото се.
[/size]

Чудесен пост Габи smile3501 smile3501 smile3501

Но все пак моите симпатии и разбиране са на страната на Лейля.Въпреки,че и двете майки имат в миналото си тежки загуби -деца и съпрузи.При Лейля май newsm78 усещам повече всеотдайност и към Ясемин и към Йомер - да! - обсебваща е понякога,но накрая все пак разбра,че трябва да подкрепи Ясемин и отиде с нея при Саваш.
А Шахнур почти до последно сякаш се бореше срещу щастието на Саваш,нахокваше Ясемин,правеше я "кума" и т.н.- докато не разбра за неизлечимата си болест.Тогава сви платната,защото трябваше да си отиде от този свят помирена със всички , на които е навредила така или иначе.

Гони - съчувствам ти , а тангото е танцът на любовта - страстен и опожаряващ!

# 174
  • Мнения: 887
 За всички вас,мили дружки е моя поздрав със едно романтично клипче

http://youtu.be/WpgQBaWHr80

# 175
  • Мнения: 630

Но все пак моите симпатии и разбиране са на страната на Лейля.Въпреки,че и двете майки имат в миналото си тежки загуби -деца и съпрузи.При Лейля май newsm78 усещам повече всеотдайност и към Ясемин и към Йомер - да! - обсебваща е понякога,но накрая все пак разбра,че трябва да подкрепи Ясемин и отиде с нея при Саваш.
А Шахнур почти до последно сякаш се бореше срещу щастието на Саваш,нахокваше Ясемин,правеше я "кума" и т.н.- докато не разбра за неизлечимата си болест.Тогава сви платната,защото трябваше да си отиде от този свят помирена със всички , на които е навредила така или иначе.



 Peace Peace newsm10 newsm10 newsm51 newsm51

# 176
  • Мнения: 630
За всички вас,мили дружки е моя поздрав със едно романтично клипче

http://youtu.be/WpgQBaWHr80

Дими - Благодаря ти - това е ралакс за душата! Hug Hug Peace Peace  bouquet  bouquet smile3525 newsm51  love001

# 177
# 178
# 179

Общи условия

Активация на акаунт