Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 86

  • 33 825
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 414
Току - що го направих Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Приликата с нечии определини части от тялото - не е случайна hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

Дими Hug къз браво  smile3501страхотен колаж.
Назад в темата някой беше попитал за сериала на Фериде.Ще проверя но последно имах информация ,че може би ще продължат излъчването на сериите сега през декември месец.А иначче Фериденцето играе в някаква театрална постановка според Гугъл  smile3521
За "Буря" аз го гледах в ю тюб.Има ги всички серии,но не са преведени нито на български нито на английски.Ето линк.
http://youtu.be/kN3l3siS3Wc
Ели мерси за инфото за Кападокия  smile3525
Значи Мурат ще е прокурор  newsm78.Добре ,добре пак ще е костюмарче.Много ще му отива тогата.И аз се надявах да играе или прокурора или журналиста.

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 21:43 от Eny87

# 721
  • Гърция
  • Мнения: 1

За "Буря" аз го гледах в ю тюб.Има ги всички серии,но не са преведени нито на български нито на английски.Ето линк.
http://youtu.be/kN3l3siS3Wc

Хайде и аз да се цопна при вас  Hug

Знам, че го няма с суб, но може ли на две на три  да ми кажеш как е сериала - интересен ли е Thinking Отдавна исках да го прегледам, защото ми е интересно как играят с Бурчин, но все не му идва ред.

# 722
# 723
  • Мнения: 8 414
Bayraktarova  wavey на мен сериалчето ми хареса.
Скрит текст:
Мурат и Бурчин добре играеха заедно.Сериалчето е лекичко ,хумористично ама има и малко драма.Мурат е Али и,а Бурчин е Зейнеп В общи линии се разказва за две семейства-на Али и Зейнеп.Бащите са големи приятели и все мислят някакви машинации да забогатеят.Майката на Зейнеп понеже е собственичка на някаква фабрика е все на голямо и не искаше Али за зет.Имаше и един пич дето все налиташе на Зейнеп,по едно време щяха да с еженят ама Али отвлече Зейнеп с булчинската и рокля.И така забавничък сериал,ако имаш време гледай го.Аааа и Зейнеп има двама брата които са много забавни..Първо действието се развиваше в  едно село ама после всичко отидаха в Истанбул .

# 724
# 725
# 726
  • Гърция
  • Мнения: 1
Видях, че вчера и днес сте коментира ли серията от снощи. Да си призная аз нея гледах по ДФ защото само ще се ядосам - няма дубльор, който да пресъздаде Саваш особено в скандала с маман. Това ми е един от любимите епизоди. Първо - защото макар и закъсняло Саваш им сипа да ядат на цялото фемили барабар с прислуга, охрана и Лейля - кречеталото. И второ /това трябва маи да е в днешния епизод/- момента с сдобряването между двамата е невероятен всеки път страшно ми въздейства и после в китното ресторанче, и в колата, и с малкия сладур - все любими сцени, изпълнени с много любов, нежност. Страхотно семейство Heart Eyes

Китка по - добре да не я започвам, че пак ще  afwitchМалко и беше на нея, трябваше Саваш поне един път да я шамароса таз ванска коза. Съпруга ми била, то се видя как се тревожи и какво прави една истинска съпруга, а не тая ванска метла.

# 727
# 728
  • Гърция
  • Мнения: 1
Bayraktarova  wavey на мен сериалчето ми хареса.
Скрит текст:
Мурат и Бурчин добре играеха заедно.Сериалчето е лекичко ,хумористично ама има и малко драма.Мурат е Али и,а Бурчин е Зейнеп В общи линии се разказва за две семейства-на Али и Зейнеп.Бащите са големи приятели и все мислят някакви машинации да забогатеят.Майката на Зейнеп понеже е собственичка на някаква фабрика е все на голямо и не искаше Али за зет.Имаше и един пич дето все налиташе на Зейнеп,по едно време щяха да с еженят ама Али отвлече Зейнеп с булчинската и рокля.И така забавничък сериал,ако имаш време гледай го.Аааа и Зейнеп има двама брата които са много забавни..Първо действието се развиваше в  едно село ама после всичко отидаха в Истанбул .

 newsm51 Благодаря - заинтригуваме и ще го по прехвърля, но след празниците. Много ми се гледат двамата заедно - може един ден пак да играят заедно в друг сериал Peace

# 729
  • Мнения: 12 818
Отвратителна Китка, нагла и с поглед, който не вещае добро, а мъст и омраза.
Какво самочувствие демонстрира пред Саваш, самозабравила се е, не знам как я изтрая Саваш. Ох, да беше Кемал или Мустафето досега да е получила заслуженото си, два шамара за приземяване, отврат.


# 730
  • Мнения: 12 818
Явуз, хиена, с какъв хищен поглед наблюдава Ясемин, да има как ще я разкъса, а тя защо не стане и се махне от него, не усеща ли че я изпива с поглед  на бара.
Саваш хубаво броди из улиците , да вземе да отиде в бара , ще види каквото не трябва. Добре е че Пелин се намеси, леле какъв поглед и метна Явуз, развали му се рахатлъка на бара.

# 731
  • Мнения: 12 818
Явуз що не си хареса Севги, тя му е лика -прилика, Joy Joy Joy Joy интригантка, меркантилна, не се сети да се залепи за нея. newsm78 хубаво щяха да съсипят Ясемин и агенцията да и измъкнат дори, гадове- какъвто той, такава и тя, вкопчила се в Ясемин .

# 732
# 733
# 734
  • Гърция
  • Мнения: 1
Явуз що не си хареса Севги, тя му е лика -прилика, Joy Joy Joy Joy интригантка, меркантилна, не се сети да се залепи за нея. newsm78 хубаво щяха да съсипят Ясемин и агенцията да и измъкнат дори, гадове- какъвто той, такава и тя, вкопчила се в Ясемин .

Този поглед на Севги винаги едно и също ми говори - завист и злоба - как така всички богати маже все за Ясемин се лепят - няма ли някой и мен да забележи. Много се разочарова, че даже и за едно питие не можа да го накара да остане ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт