Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

глаукома

• 136 992
  • 474
  •   1
Отговори
# 465
Аз съм се оперирала за глаукома. Не бива да чакате. Отидете на специалист. Всичко ще се оправи Simple Smile

# 466
  • Бургас
Аз съм се оперирала за глаукома. Не бива да чакате. Отидете на специалист. Всичко ще се оправи Simple Smile

Това е операцията, която позволява по-доброто оттичане на окото или друг вид?

# 467

Това е операцията, която позволява по-доброто оттичане на окото или друг вид?
Това е операция, която позволява да се отече окото. .. за други операция не знам да има сякаш.

# 468

Благодаря!
Къде сте се оперирала ?
Какъв вид операция ?
Ясно е, каква е целта на операцията, но има различни.

# 469

Благодаря!
Къде сте се оперирала ?
Какъв вид операция ?
В Св. Петка във Варна. Едно каналче правят, с което да е оттича течността

# 470
Здравейте! Към този момент все още доцент Наталия Петкова ли е най - добрият специалист за глаукома? На мен диагнозата ми я поставиха в очна клиника "Тасков" в Търговище. Казват, че там са добри специалисти, но не знам..Бих желала координати на добри лекари, занимаващи се с ВОН.

# 471
# 472
Аз останах с добро впечатление от глаукомния център на Александровска болница(София), очна клиника Зора(София) и  Света Петка във Варна.
С много лошо мнение за Луксор Пловдив и съвет да не си губите времето, нервите и най-вече зрението с тази клиника.

# 473

Благодаря!
Къде сте се оперирала ?
Какъв вид операция ?
В Св. Петка във Варна. Едно каналче правят, с което да е оттича течността

Здравейте.
Колко време вече е минало от операцията ?
До колкото знам организмът се стреми да затвори това каналче ?
Любопитно ми е след  колко време пак се налага операция.
Поздрави!

# 474
С много лошо мнение за Луксор Пловдив и съвет да не си губите времето, нервите и най-вече зрението с тази клиника.

Не пишете дали там има глаукомни специалисти. Ако няма, значи сте сгрешили, като сте оказали доверие на неспециалисти. Обаче, ако има, това говори много лошо за тях.

Ако при вас има възможност за качествено консервативно лечение, не се натискайте за операция.

Общи условия

Активация на акаунт