НИКОТИНОВИ ЛЕПЕНКИ?

  • 29 764
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
лепенките се казват Nicotinell TTS 30, числото 30 обузначава силата на лепенките,тоест моите са за най-страстните пушачи.произведени са са от Новртис и струват 34.90 лв.
относно схемите - аз дори няма да ползвам цялата кутийка,слагах си първите два дни, а днес не.
успех на всички!!!

# 16
  • Мнения: 21
според мен няма никакъв ефект от тези никотинови лепенки.най добре постепенно да се отказват цигарите докато се стигне до минимална бройка на ден и след това се изчисти и нея Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 317
За тези лепенки ли става въпрос:
http://bezrecepta.abv.bg/nikotinel.html#g9

# 18
# 19
днес си купих най-силните никотинови лепенки,защото от утре ги спирам гадните цигари и въпросът ми е дали някоя от вас е ползвала такива пластири и как завърши начинанието им!
И аз отказах цигарите преди повече от 2 години но без лепенки.Наистина не ти трябват лепенки-те са глупости,дьвките сьщо. Силата е в мисьлта-вярваи в себе си. Много е важно да осьзнаеш че ти не се отказваш от нещо хубаво, а се освобождаваш[/size] от нещо лошо и вредно.Чувството на тази "свобода" е стархотно.Промени начина си на мислене спрямо цигарите и не ти трябват лепенки. Аз ги спрях след като прочетох една книга-психология но е на англииски, а и не е моя и не сам я виждала в БГ. Желая ти успех!  bouquet

# 20
Za lenti4kite neznam,no muj mi gi spria s Tabex,taka kakto si pi6e na listovkata!Izpi gi vsi4kite,no vliji i dosta jelanie,ina4e ni6to ne pomaga!!!Az gi spriah samo s volia!!Sega semeinia biudjet e s okolo 150 lv napred!!

# 21
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Момичета и аз от днес не пуша вече.Казах си вчера че това ми е последната вечер да пуша и свършиха цигарите и край.Днес си пих кафенцето без цигара-което е учудващо за мен -аз без цигара не можех,предполагам както и всяка една пушачка де.Ама днес казах край-мъжът ми също каза край.Гледам да не мисля за цигари.А относно напълняването се моля да не кача кг,щото ще се гръмна.Сега съм на диета зелева супа,и помпам разни упражнения тука.Ще видим какво ще излезе.Дано не кача кг.Така като гледам днес след като не пуша не съм се засилила да плюскам и да се тъпча с храна щото не пуша.Дано да продължа с борбата с цигарите.Тез хапчета надали ще ми помогнат.По скоро всичко е до ВОЛЯ.Казваш НЕ и това е.Аз вчера казах НЕ .И днес даже се кефя че имам воля да ги спра тез ''лайна''.

# 22
I az otkakto gi sprqx se 4uvstvam mnogo silna i po-krasiva. Stiskam vi palci momi4eta! Mnogo e hybavo-ste vidite. Horata mi pravexa komlimenti kolko po svega i xubava izglegdam bez da znaqat kakva e tainata.Ne iskam pove4e da gi pogledna tezi cigari.

Общи условия

Активация на акаунт