За Шейново

  • 1 380
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 397
Към нито едно от момичетата в стаята нямаше лошо отношение, ,мого внимателни бяха към всички, независимо с уговорка или не. Аз съм много доволна от Шейново.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мамите, раждали в Шейново, да ви питам... има ли телевизор в стаята.. Малко тъп въпрос..  Embarassed А спрея Бивацин? А.. какво друго да питам...Адаптирано мляко искат ли за дохранване? Благодаря Ви предварително...
Да има телевизор с монети.Не искат нищо друго освен памперси и влажни кърпички.Аз съм много доволна от Шейново и то без да плащам на определен екип.Желая ти леко раждане!!!

# 17
  • Мнения: 295
Към нито едно от момичетата в стаята нямаше лошо отношение, ,мого внимателни бяха към всички, независимо с уговорка или не. Аз съм много доволна от Шейново.
И аз!И аз!!!!!!!!!!
Късмет!!! Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 83
Да става. Много по-чисто е от Майчин дом. Не прекалявайте с Бивацин-а. Аз получих гъбички по кожата от него. И най-интересното беше, че в родилното горещо го препоръчваха, а после (на мен ми се отвори епизиотомията) на промивките ми се скараха, че го ползвам

# 19
  • София
  • Мнения: 1 397
За бивацина  - на мен не ми потрябва, нищо че си бях с епизиотомия. Бяха го препоръчали само на мамите с повече шевове. А сега се сещам, че май трябваше памперсите да са непременно "Памперс', ама не съм сигурна.. то че няма да слагат точно твойте на твойто бебче е ясно..
Много странно беше. че като носеха бебетата за кърмене, на другите им даваха шишета с адаптирано мляко, а на мен не ми носеха.. не че щях да го дам на детето, ама защо на едно даваха а на други не така и не разбрах. Сигурно ги премерват дали са хапнали и ако не са тогава дават АМ.
А за телевизора как да кажа.. аз направо полудях, защото работеше 24ч. Аз по принцип не гледам и в къщи и направо се чувствах като на облъчване с електровълни, ама какво да се прави, не исках да съм сама в стая, много по-бавно минава времето и човек има нужда след всичко това да си поприказва с някой който напълно ще го разбира Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт