Лакове за нокти - тема 47

  • 48 776
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 265
При мен най-нетрайни като чели са мъничките есънси - colour & go.

При мен издържаха, но са ужасно "блудкави", особено бялото, нищо не покрива.

Иначе не се сещам за нетраен лак newsm78, стига цвете да е покривен седи поне 3-4 дни без мърдане, а брокатените лакове ми седят 10 дни, ако не ги свалям може и повече да издържат Laughing .
Но в последно време имам проблем с чупливите нокти, никога не са ми били толкова чупливи, а заздравителя 3в1 на Флормар никак не ми помага. Ако може да препоръчате някой хубав заздравител, ще съм ви много благодарна  bouquet !

# 31
  • Мнения: 13 624
Най-нетрайни са ми Голден Роуз и Манхатън.
Най-много имам ОПИ, но и те се задържат максимум 3 дена. Прави ми впечатление, че една и съща марка, но различен цвят или финиш имат и различна трайност. Ето примерно Аферата ми седя перфектно 4 дни. Други на ОПИ ми се белят след 2. Много трайни са и от серията Brights.
China Glaze имам само неоновите. И те са доста зле като трайност. Белят се на 2-рият ден.
Най-траен лак при мене се оказа Catrice From Dusk Till Dawn.
Имам вече 5-6 лака на Catrice, но само този седи бетон 4-5 дни.

# 32
  • София
  • Мнения: 980
При мен рядко лак да е оцелелее 24 часа винаги имам забелено връхче  Cry
досега най-траен ми е Шанел  графит  - 4 дена без забележки
но аз общо взето купувам лаковете заради цветовете (нямам проблем с честото лакиране)
имам найл тек фон.2 и съм доволна и Вдовичка го имаше .
Момичета може въпросът в следващата тема ако ви харесва да е Каква основа ползваме и какъв топ лак  Embarassed

# 33
  • Мнения: 1 131
Ring in the red на моите нокти :

http://prikachi.com/images/480/4153480i.jpg

И малко коледно настроение:

http://prikachi.com/images/481/4153481Y.jpg

# 34
  • Мнения: 519
хайде и аз да се включа - този път малко по-навреме

при мен май няма нетрайни лакове  newsm78. ползвам основно по-евтините марки, защото ако е много голямо количество ми омръзва. Но за трайността на лака определено значение има Сеш-а Simple Smile

# 35
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Брей, един ден ме няма и сте изписали 6 страници.....
Замислям се за Сеш след отзивите в темата....
При мен трайността зависи от състоянието на ноктите - лак, който ми е стоял 4 дни без забележки друг път съм имала забелени връхчета на втория....

# 36
  • София
  • Мнения: 9 977
Ето какво докарах с утаения брокат
със светкавица
без
Извинете за омазаното и кожичките, крайно време е да отида на маникюр, не мога да се справям с тях много добре Sad

# 37
  • Мнения: 221
При мен най-нетрайни са Кларис, следвани от ОПИ. Катрис има забележки до няколко часа след лакиране, а ОПИ-то до следващят ден, но като цяло не ми пречи понеже така или иначе на 2-3 дни сменям лака.
По повод Nail Tek аз съм вече на 2ро шишенце, мнооого съм доволна от него

# 38
  • Мнения: 303
Най-нетрайни при мен са China Glaze/1-2 дни/ , следвани от Claire's mood/3-4дни/.

# 39
  • Мнения: 1 711
           При мен няма по-нетраен лак от Есенс, независимо от коя серия е. Напоследък се разочаровах и от Перфект.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 544
За темата -   bouquet
По въпроса с трайността не съм критерий, понеже съм с гел.

Слагам 2 снимки със сравнение между Голдън Роуз-05 - на средния и Инглот 202- на безименния.
Какво да ви кажа- разлика няма.  Confused Единя ще заминава в размените.

# 41
  • Мнения: 2 435
Днес ходих да търся холограми на КА,няма нито един и може би няма да има скоро.Няма внос.Който намери някъде и иска,да не им се чуди.
Прибрах се с Gosh 555Silver,но ще почака.Втори ден съм с Водка и хайвер на ОПИ и не е мръднал,явно си зависи от експлоатацията,а и самия цвят може би има значение.Знам ли,не съм компетентна,лаик съм относно лаковете. Embarassed

# 42
  • София
  • Мнения: 9 977
Днес ходих да търся холограми на КА,няма нито един и може би няма да има скоро.Няма внос.Който намери някъде и иска,да не им се чуди.

На мен пък ми казаха, че дълго време не е имало, но сега всичко си е наред - съвсем новички изглеждаха, тези които гледах - с чисто нови етикетчета на капачките, тези със судържанието на български.

# 43
  • Мнения: 0
Аз да ви покажа моят лак на 5 дена
http://www.album.bg/remember91/images/28873135/
http://www.album.bg/remember91/images/28873134/
И си забърках два коледни лака, ще ги покажа като го махна тоя утре или наи късно в понеделник.

Междудругото много готини неща ПАК сте показали.  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 435
Днес ходих да търся холограми на КА,няма нито един и може би няма да има скоро.Няма внос.Който намери някъде и иска,да не им се чуди.

На мен пък ми казаха, че дълго време не е имало, но сега всичко си е наред - съвсем новички изглеждаха, тези които гледах - с чисто нови етикетчета на капачките, тези със судържанието на български.
Значи тук пак сме изостанали Laughing

Общи условия

Активация на акаунт