Кой сезон ви е любим и защо?

  • 5 882
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Харесвам всички сезони. Всеки един има собствено, неповторимо очарование. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 634
Всички хубави промени в живота ми започват в началото на есента.

# 17
  • Мнения: 676
Аз ги подреждам така: пролет, зима, лято, есен. Пролетта ми е любимото време от годината - може да оказва влияние това, че съм родена през този сезон, не знам. Обичам топлото време, слънчицето не пече прекалено, всичко е зелено, всичко цъфти, а аз обожавам цветята и аромата на цъфнали овошки. Можеш да излезеш на разходка, да отидеш на пикник. Освен това не се навличаш с един тон дрехи. Зимата ми е на второ място, но само защото не може да има две първи места в класацията Simple Smile. Обичам студена зима с много сняг и без никакъв вятър. Всичко е тихо и се сипе снежец, навсякъде е толкова бяло и чисто, че имаш чувството, че снегът пречиства и душата ти. Стоя на топло, пия горещ шоколад и гледам как вали навън, или излизам да се пързалям и да правя снежен човек, защото въпреки, че вече не мога да се нарека дете, зимата ми създава такова настроение - връща ме в детството повече от всеки друг сезон. За празниците да не говорим. Лятото го обичам заради морето и ходенето на плаж, но пък не понасям големите жеги, особено през последните години. Есента ми е на последно място - винаги ми е действала малко депресиращо, особено когато е дъждовна и студена. Но обичам топлата есен с шарените листа и узрелите плодове. А и откакто съм в университета обичам началото на учебната година - изпълвам се с надежди, имам чувството, че един голям цикъл приключва и започва следващият, който носи със себе си нови успехи. Общо взето, обичам да има четири сезона, не мисля, че бих могла да живея на място само с едно или две годишни времена.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 992
Харесвам късна пролет и ранно лято.
Харесват ми, защото всичко е зелено, птичките пеят, цветя, слънце, няма горещини и изгоряла растителност. Зеленината ме зарежда с енергия.

# 19
  • Мнения: 1
Няма нищо по хубаво ,от лошото време yes

Ей това пък някой сдухан англичанин трябва да го е измислил.
Пролетта обичам, пълни ме с енергия и се разхубавявам, за разлика от студените сезони. Много съм зависима от количеството слънчева светлина.


 Thinking

# 20
  • Мнения: X
Лятото и само лятото.

# 21
  • Мнения: 1 175
Любимо ми е когато има четири сезона! Защото това съвсем не е даденост, ако живееш другаде... Не бих била щастлива на място където няма четири сезона, и то четири истински - лятото да е горещо, зимата да е студена и да има сняг, и т.н. Радват ме всичките, и липсата на който и да е ми се отразява кофти на настроението.

# 22
  • Мнения: 0
Аватара и подписа те подкрепят  Joy Joy Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 609
Най-много обичам зимата. Обичам да е студено, да вали сняг, да се разходя в студа и после да изпия една чаша хубав горещ чай - много уютно ми става.

# 24
  • Мнения: 1 788
Всички сезони са ми любими.  Simple Smile
В зимата обичам бурите, ветровете, виелиците, снега. Зимата е олицетворението на уюта за мен - празниците, топлината...
Пролетта е невероятна с всичките си картини и звуци, събуждането, надеждата за нов живот, пролетните дъждове...
Обожавам тежките летни дни с най-мързеливите следобеди, както и летните бури, с проливните дъждове и гръмотевици. Лятото мирише на море, усмивки, смях, стари приятели...
Есента е като кратък спомен за лятото. Разноцветна, усмихната, но и малко тъжна...

# 25
  • Мнения: X
Аватара и подписа те подкрепят  Joy Joy Joy

Хаха, казваш като обичам лятото, трябва да съм с летни дрехи и през зимата.  Crazy

# 26
  • Мнения: 2 658
Любимо ми е когато има четири сезона! Защото това съвсем не е даденост, ако живееш другаде... Не бих била щастлива на място където няма четири сезона, и то четири истински - лятото да е горещо, зимата да е студена и да има сняг, и т.н. Радват ме всичките, и липсата на който и да е ми се отразява кофти на настроението.

 Peace Peace Peace

Не го осъзнавах, но е точно така!
Иначе.. ами най-не харесвам есента, всъщност. Навява ми меланхолия, потиска. А аз съм зависима явно от светлината, слънцето, от това небето да не започва все от покрива ти, по-точно облаците..
И затова дойдох да живея тук, където въпреки че на теория сезоните са четири, те наподобяват особено много на.. есен. И дъждът никак не е кът  Laughing

# 27
  • Мнения: 9 483
Сложи анкета Peace

ЛЯТО-и на аватара го чакам Whistling

# 28
  • Мнения: 8 999
Лятната ваканция. Поради много причини.

# 29
  • Мнения: 5 940
Лятото и зимата.

Общи условия

Активация на акаунт