www.tinydeal.com - Безплатна доставка и ниска цена - 4

  • 10 768
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 181
Marina, за по-глухото чуване имам една блондинска случка от преди години.  Laughing Купих си телефон от Хенди и като се прибрах установих, че не се чува почти нищо. Чак звънях в магазина.... Оказа се, че е от предпазното фолио /покриващо говорителя/, с което се продава, слюдата дето му викаме.  Crazy Като го махнах и звука се появи с цялата си прелест. Та, виж дали и при вас няма някое найлонче по джаджата, знам ли... споделям като вариант.  Peace

# 31
  • Мнения: 138
Да се похваля
Dear MARINA
Congratulations! We are glad to tell you that you are the winner (order number: 603732000396466910 ) on Tinydeal.com’s sweepstakes. Your prize M-50976 will be delivered to your TD account primary address. If your primary shipping address is not complete or changed, please log in to update it within 48 hours or contact us, so that your prize can be sent to the right address. Hug


А за играта не знам трябва да огледам  newsm78

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 381
какво ще рече, че даден телефон работи само с GSM network, а не с 3G?  newsm78 в бг може ли да се ползва или не?

# 33
  • Мнения: 2 181
Ехеееей, честито! Не съм знаела, че имат томболи. Ето това излиза по реф.номер на наградата: Wink Сладко!

Ето инфо: Daily Sweepstakes Promotion Duration: Nov.29th – Dec. 31st, 2011 You can try your luck with your order number generated after October 18, 2011
Draw frequency: 10 winners will be announced everyday. Meanwhile, weekly prize winner will be announced every friday. The grand prize winner will be announced on December 10th and December 31st separately.

# 34
  • Мнения: 138
От всички дневни награди това бях загледала само и хоп късмет Hug

Между другото на псп-тата качихме филм страхотно върви вижда се чудесно.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 366
От всички дневни награди това бях загледала само и хоп късмет Hug

Между другото на псп-тата качихме филм страхотно върви вижда се чудесно.
А има ли качени някакви игри на тези псп-та?

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 4 708
Има, но в някакъв незнаен формат.

# 37
  • Мнения: 138
Има доста игрички теса като сегата такъв тип

# 38
  • Мнения: 498
Ехеееей, честито! Не съм знаела, че имат томболи. .....[/url]

Е... в началото на темата има линк)))
Поръчах си един космо диск. Имам питане дали някой си е поръчвал електронна цигара да ми помогне. Не ги разбирам а искам на мъжо да взема, че е като комин, а решил след нова година да ги намали.

# 39
  • Мнения: 2 181
Ехеееей, честито! Не съм знаела, че имат томболи. .....[/url]

Е... в началото на темата има линк)))
Поръчах си един космо диск. Имам питане дали някой си е поръчвал електронна цигара да ми помогне. Не ги разбирам а искам на мъжо да взема, че е като комин, а решил след нова година да ги намали.


И космо диск съм поръчвала, и електронна цигара. Космото е страхотно попадение и баба ми може да стане рекламно лице- не го сваля и само той й помага, че има 100 болежки. 1:1 е с този от рекламата, дори на кутията пишеше, че е словашки или нещо такова. Направи ми впечатление.
Цигарата е тази: http://www.tinydeal.com/ru/quit-smoking-usb-rechargeable-electro … hec01-p-2805.html
Заредих я, всичко нормално, ползва се 2 дни и после беше зарязана в един шкаф.  Laughing Препоръчвам я- ниска цена, има 10 пълнителя, изглежда прекрасно и работи отлично за двудневния си стаж.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
12.12.2011 Приемането офис приемане, Shiquan Road, България

Това ми излезе днес, при проверката на тракинг номера. Някой знае ли какво означава?  Confused

# 41
  • Мнения: 498
Coolmummy, много благодаря за бързия отговор) Ще поръчвам цигарката. Космото като дойде ще докладвам, че аз ще го позлвам.

# 42
  • Карлово
  • Мнения: 4 708
Нещо не мога да го намеря този космо диск. Помощ newsm17

# 43
# 44
  • Мнения: 221
Ехеееей, честито! Не съм знаела, че имат томболи. .....[/url]

Е... в началото на темата има линк)))
Поръчах си един космо диск. Имам питане дали някой си е поръчвал електронна цигара да ми помогне. Не ги разбирам а искам на мъжо да взема, че е като комин, а решил след нова година да ги намали.


 Цигарата е тази: http://www.tinydeal.com/ru/quit-smoking-usb-rechargeable-electro … hec01-p-2805.html
Заредих я, всичко нормално, ползва се 2 дни и после беше зарязана в един шкаф.  Laughing Препоръчвам я- ниска цена, има 10 пълнителя, изглежда прекрасно и работи отлично за двудневния си стаж.


Същата цигара и аз поръчах- за нас 2 и за приятели още 3.Никой не е доволен защото като дръпнеш и понякога течноста от пълнителя ти влиза в устата и е супер гадно.Иначе  си работят.

Общи условия

Активация на акаунт