Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 26

  • 71 126
  • 694
  •   1
Отговори
# 150
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 152
Здравейте, много сте изписали...С малко закъснение да честитя именните дни! Ваничка Hug
Нещо съм вирусясала и не съм много в кондиция - емоционална и физическа...А и едни новини идват просто замръзвам...Но вие си ме знаете - от време на време излизам от релси...После пак грейва Слънце и ...така. Бог да е с нас!!!!

# 151
  • Мнения: 0
 Ха честито на бабетките да сте живи и здрави.
И аз тача 21януари но щом е за празнуване винаги съм за newsm10.
 Миленка сякаш сме се наговорили и аз съм една китка не ти е работа.
Йовче докъде стигна с твоето лечение как е рамото?

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Честит бабин ден, мили бабчета!  bouquet
Да сте живи и здрави!

# 153
  • Мнения: 1
Честит Бабин ден на Хули !Момичета,снощи излъчиха репортаж по тв,за един столетник,който на младини се е излекувал от рака.Той сподели,че дължи достолепната си възраст на един буркан мед на седмица newsm78 и малко мастика LaughingТа,какво ви е мнението за този вечен въпрос със сладкото,нали то е забранено за нас,а меда какво е тогава?Аз днес съм много омаломощена,не,не е от секс Embarassed(това беше простотия май,извинете ме).Чудя се дали съм изстинала или някои показатели,кръвни преполагам,са преминали в друга орбита.Приемам всякакви съвети,на 12 съм на 2 терапия #Crazy

# 154
  • Мнения: 977
Аз днес съм много омаломощена,не,не е от секс Embarassed(това беше простотия май,извинете ме).Чудя се дали съм изстинала или някои показатели,кръвни преполагам,са преминали в друга орбита.Приемам всякакви съвети,на 12 съм на 2 терапия #Crazy

А,тц... NaughtyСексът е хубаво нещо,не е простотия! Wink
За показателите ти-пий червено вино! Яж мръвки!Сега се сещам едно време,като почнах да пиша тук,все им мрънках за далаците!  Joy Joy Та яж далаци-печени на скара и по възможност алангле!Ако пък не става с ЙеденЙе и пиЙенЙе,тогава докторите да помагат ,те си имат начини! Ама първото е по-приятно! Peace

Миленооооо, оставяй малката лопатка,с която копаеш пред себе си и мяташ на гърба си,хващай се за косата и се изтегляй от дупката в която си се навряла! Че да не идвам с големите мускули да тЪ тегля аз! Twisted Evil
Лорън,и за теб се отнася същото! Crossing Arms

# 155
  • Варна
  • Мнения: 398
Ти си много силна натура явно,аз в момента съм на химиотерапия и умирам от ужас заради косата си.Едва ли някой ще ме види без коса,дори и семейството.Знам,че на фона на болестта и 3те ми операции,това не би трябвало да го мисля,но.....

ти си познаваш семейството но аз вкъщи си ходя по без коса Simple Smile
и малкия отначало се тръшна да реве , че и той иска такава прическа..детето съвсем искрено ми каза като ме видя-мамо, много си хубава... Mr. Green
иначе и аз ходя с кърпа и когато видя втренчен поглед им се облещвам и не издържат на погледа ми.. Laughing

момичета аз в сряда се връщам на работа..притеснено ми е ама..се надявам да се адаптирам ..пък и да ми е всичко наред вече

Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 18:14 от smurf

# 156
  • Мнения: 977
Смърфче, на работа ще ти бъде в пъти по-добре!
Там ще си ангажирана и няма да мислиш за глупости! Wink
Успех! Peace

# 157
  • Мнения: 45
Да не речете, че се спотайвам - ще приема с удоволствие поздравленията ви по случай четворния ми празник. Както се вижда от сменения ми ник от Бигбаба3 на Бигбаба4 - вече си имам и внучка, че и по стар "български" обичай и сложиха първата буква на баба:). Нерде Силвия, нерде Снежана ама да съм  жива и здрава  да  отгледам  и нейните дечицата! В един размисъл съм сега - дали да продължавам с цифрите след името, че може и числа да станат или да измисля нещо универсално - тъй че приемам всякакви предложения. Сиско то секса хубаво, хубаво, ама виж колко деца наворихме:)

# 158
  • София
  • Мнения: 5 074
Силве, моята най-голяма внучка се казва Нанси. Кръстена е на баба си Пенка  Joy Joy Joy
Средната буквичка, ако не се сещате. Попитали дядо и другия, защо така се казва детето,като е кръстено на мен. Той помислил, помислил, па рекъл - ами сваата е живяла 10 години в Париж, а там такова име като нейното няма, та са и викали Нанси.

# 159
  • София
  • Мнения: 428
Привет на всички и от баба Маргич! То бабин ден е на 21ви но ако питате моята внучка всеки петък, събота и неделя за нея са бабини дни Joy Така, че приемам и аз поздравленията! Дай боже ние бабите да дочакаме правнуци, а младите да станат баби като нас, а пък след това да отгледат и правнуци! Чувството е неописуемо!!!!!!
Мими радвам се, че сме успели да повдигнем духа ти! Само така момиче! Гордеем се с теб! Peace
Бигбаба да ти е жива и здрава малката бебка! Разбира се, че ще я отгледаш - нали знаеш, че тук в темата сме само железни баби /както казва моята внучка баби тарикатки Joy/
На всички желая една лека и приятна работна седмица! Целувам ви!

# 160
  • Мнения: 977
Ади на всички "баби тарикатки" по едно голямо гууш от мене! Hug
Така ме развеселихте,че направо .... Crazy
Силвенце, че ко ни е на бройката мо?! Аз дори казвам,че с моите три съм още малодетна майка...Имам дружки с по четири! Така че,знае ли човек кви ще ги измътя ... Mr. Green

Нанси, твоя сват е гоУема работа! Joy Joy Щом тА й изкарал парижка кокона!  Joy Joy
А аз защо се бях заблудила,че си мома англичанка?! Thinking

Марги, а тебе пък като те знам каква детска градина имаш,направо ми се иска да се преместя в София,че и моите чаавета да ти пратя! Joy Joy

Хич не го знам кога е Бабин ден,ама нека ви е честит! А щом вече сте баби,значи по право за вас всеки ден е Бабин ден! Wink
УбичЪм ви!  bouquet

# 161
  • Варна
  • Мнения: 398
сдобих се с решение на ТЕЛК, сега какво да правя?
от там ми казаха да го дам на работодателя и той щял служебно да ме пенсионира и да отида след 2 седмици в социалното..
ако е написано някъде дайте линк моля

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 199
smurf, на първа страница има информация за ТЕЛК. Аз лично за първи път чувам, че работодателя ще те пенсионира. Това е пожелание,ако искаш се пенсионираш, ако искаш не. Аз лично сама си внесох документите в пенсионното.

# 163
  • София
  • Мнения: 428
Здравейте мили момичета!
Сис нали знаеш колко много те обичам, насреща съм за златните ти слънчица. Ама те вече са отгледани, така че едва ли ще имаш нужда от моята помощ Laughing
Да си призная, такова чудо "служебно пенсиониране" не съм чувала. Смърфче, в работата ти ще ти оформят УП1 и УП2, и ще ти дадат трудовата книжка, ако разбира се не е в теб. Всичко друго в НОИ.
На първа стр. наистина има описано най-подробно стъпка по стъпка какво трябва да направиш.
Желая на всички една хубава и спокойна вечер!

# 164
  • Мнения: 68
мили момичета,здравейте и да са честити всички именници със закъснение!с удоволствие прочетох "писанията" ви за последни дни,тук наистина сме като едно семейство и такъв кураж давате на всеки нуждаещ се и толкова сте силни и с прекрасно чувство за хумор,да не ви се нарадва човекът!
моите дечица бяха при мен по Коледа и Нова година,аз разбира се успях да хвана едно вирусче и няколко дена не можах да се порадвам на щерката и моята кукличка,но все пак бях много щастлива,а сега пак съм тъжна...добре,че имам вас и мога да си отворя сърцето.
Лелята на майка ми е живяла след махане на гърдата,а после и  другата... 35 години,така че Хули има да черпиш още дълги години!!!дай БОЖЕ!!!
Пожелавам на всички здраве и спокойствие! Peace Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт