Нашите малки мечти съкровени, рожденици стават - усмихнати и засмени! -28-

  • 27 243
  • 697
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
И аз тук ,Бебеш   bouquet
Буби докато ти отговоря за снега,то вече няма,стопи се.Ама аз много се радвам,хич не обичам сняг  Embarassed
Любомира,все същото е положението ,но днес и изпратих капките за нос+вит.С.Даже успях да намеря хора които ще пътуват утре за Англия,така че още утре ще ги има.
Еления,с Таня минах ме по този път,проходи на 10 мес.падна и се удари доста лошо,уплаши се и се държах ме за ръчичка (не лазеше)до 1г.и 1 седмица,и като се пусна ooooh!Не се притеснявай когато е готов пак ще тръгне.
Криси много сладка малката бъбривка,Нели много и се радва.А иначе"не"е  постоянно на устата и,даже вече върти глава за "не"(по Европейски) Laughing

# 16
  • Мнения: 32
Честит Рожден Ден на всички мъничета! Heart Eyes Колко бързо мина една година.  

Отдавна не съм писала, и не съм чела , но се надявам отново да се включа активно.  Hug

Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 23:15 от Antoaneta :)

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 116
Запис  Peace

Бебешондел  Hug

Много ми липсвате, но нямам никакво време да ви чета  Rolling Eyes Потънали сме в един много як ремонт и още довършваме и чистим много здраво, но се надявам накрая всичко да е ок и да си наредим новата голяяяма къща  Mr. Green

Поздрави на всички, които съм пропуснала и имат или са имали повод  Hug Много здраве и късмет   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 687
буби, обръщането на гърнето не е от нестабилност, а от добре свършена работа Simple Smile
или иначе казано дара като се изака започва да вика и ако случайно се разсеем просто си става детето Simple Smile

аз да се оплача, че дара продължава да не яде пюрета и плодове. отказва абсолютно всичко, освен тиква, ама дори и от нея едва изяжда по 100-ина грама. какво да я правя не знам. иначе яде попара и хляб в промишлени количества, само че на мен никак не ми се ще да е така, а и може ли само това да се яде.Sad

# 20
  • Мнения: 93
Добър вечер мамита,

приспах малката уж и викам да драсна някой ред.

Аз играчки на Емата почти не купувам има толкова подаране или дадени, че не виждам смисъл и без друго си мисля, че трупането е безсмислено.

Иначе аз съм старомодна, книги чета само в хартиен вид, обичам да си ги пипна, да си ги разлистя, а ако са нови и да си ги помириша  Joy

# 21
# 22
  • Мнения: 1 423
Antoaneta добре завърнала се, как е Рая?

Елч, на моя мъж сестра му никога не е яла пюрета с плодове ама никога и до ден днешен плод не вкусва, така че споко каквото му е вкусно на детето ще си яде.

Клече, домъчняло ми е за теб  Hug как сте с ремонта ако имаш нужда от нещо свиркай  Hug

# 23
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Иначе аз съм старомодна, книги чета само в хартиен вид, обичам да си ги пипна, да си ги разлистя, а ако са нови и да си ги помириша  Joy
smile3521 От има няма 5-6 месеца не мога да довърша "Престъпление и наказание" на Достоевски, точно по тази причина! Много ми е смотано да чета през лаптопа  Embarassed А хартиените, направо си ги хапвам за закуска  Whistling

Нещо много хора ми липсват напоследък - Агентката, бг-деси, жекова, клеопатра
спря да пише, Лейдито и Захариев не се отчитат, абе много много хора, няма да пиша поименно, че ще изпусна повечето!  А да не говорим за тези, които нацяло спряха да пишат...Сакси, Аз и ти , Ади 80 и много много други! Еххх...защо така правите бе хора, липсвате!

# 24
  • Мнения: 1 687
жоржи, то ако бяха само плодовите пюрета нямаше да се оплаквам, но дара не яде никакви зеленчукови и месни такива, нито готвени от мен манджи (дали специално за нея или за нас). да не говорим, за да хапне по 1-2 лъжици как се правя на маймуна и разбира се, тези 1-2 лъжици трябва да са гладко пасирани, иначе изпада в истерия. а тя не реве и не се тръшка по принцип. сигурно и затова ми е толкова странно, че реагира така.

не ми се пробва и кухня. сигурна съм, че няма да я яде. макар че знам и че това ще тествам, но резултатът ми е ясен от сега Sad

# 25
  • Мнения: 431
Запис .
Бебеш newsm51

# 26
  • Мнения: 408
Честит рожден ден на Адина!
честито и на всички проходили:)
и емона вчера се пусна и направи няколко крачки сама Heart Eyes
 за коледа-музикално телефонче от родителите на мм.от нас- костенурка с формички и лъвчето на фишер прайс(още не се го взели,де).от мойте родители още незнам.и има един куп лели пра-баба и една пра-пра-баба- и от тях незнам,ама най-вероятно пари.

за книгите-обиииичам да чета хартиени.и аз като инка.и като почна,направо не мога да се спра.все едно ще ми изчезнат страниците и няма да разбера края Crazy
това от нас.

лека на всички

# 27
  • Мнения: 58
Бебеш,   bouquet

Антоанета, пишиииии.Как сте? Липсваш  Hug

Емо тази вечер какво му стана,като почна да ходи,напред,наляво,надясно,естествено аз съм зад него,готова да го хване. Е,клати се малко,залита от бързане.
А от фирмата получих приятна изненада-подарък за детето за Коледа(сладките неща ги сложих в коледния чорап за кака(племеницата ми!) .

Клече,какъв ремонт по никое време? хайде дано свършите скоро.

Иначе аз съм старомодна, книги чета само в хартиен вид, обичам да си ги пипна, да си ги разлистя, а ако са нови и да си ги помириша  Joy

 Peace Аз също. Скоро дори не съм си купувала,значи е време.

# 28
  • София
  • Мнения: 128
засега само запис, за повече нямам сили

# 29
  • Сандански
  • Мнения: 72
Записче
Бебеш   bouquet

Антоанета пиши по-често,липсваше  Hug

Бубе и аз често се сещам за споменатите от тебе мами,а и за още много други Sad Дано се завърнат и да драснат по някой ред Hug

Хайде лека от мене Hug

Общи условия

Активация на акаунт