"Лъжовен свят" (Yalan Dünya) - Скоро по Канал Д, с участието на САРП АПАК

  • 19 622
  • 277
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Влюбих се в този сериал, още преди да е започнал  txtloves newsm76 Two Hearts txtloves
Симпатяги...



# 61
# 62
  • Мнения: 2
http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Basinda-Yalan-Dunya-ruzga … -26117.aspx#axzz1


Шумни отзиви предивика  "Лъжовен свят" в медиите.

Комедията която, ще стартира в през януари по Канал Д, предизвика голям отзвук в медийното пространво.

 "Лъжовен свят" е продукция на D Yapım, сценарист Гюлсе Бирсел, резисьор Жале Атебей, сучастието на много известно и обичани актьори. Алтан Ерекели, Сарп Апак. Беязът Озтюрк, Йонер Еркан и мн. др.

# 63
  • Мнения: 2
park shin hye , аз не разбрах какво точно искаше да погледна  Embarassed, ако искаш се уточни и ще го видя...

Сега намерих една дълга статия, ще се опитам да я преведа и ще я пусна....

# 64
  • Мнения: 0
Привет
Най-накрая нещо весело свежарско.
Дано да ми хареса.

# 65
  • Мнения: 2
pepita333 - ДАААААА!
побърках се покрай тези турски драми!!!
Добре дошла в темата!   bouquet  bouquet  bouquet

Забравих да напиша  най-важното, в темата хумора е задължителен!!!

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 22:32 от 100% САРПка

# 66
  • Мнения: 2
Ето част от превода на статията, която намерих, информацията не е много нова,защото бях чела нещо подобно преди месец някъде, но пък е много интерсна, ще разберете кога и по какъв начин се е родила идеята за "Лъжовен свят"!  В близките дни ще погледна и останалата част. Wink

За любителите на „Лъжовен свят”

„Европейска страна” е един от най-успешните комедийсни сериали в Турция създаден от Гюлсе Бирсел, много скоро тя ще зарадва зрителите с нов телевизонен проект Лъжовен свят!
Вълнуващато чакане ще преключи през януари.

Канал Д ще изненада с нов проект  зрителите си в началото на новата година.
Сценарист на новия сериал е Гюлсе Бирсел, режисьор е Желе Йозберк, по музика на
Нил Караибрахимгил, „Лъжовен свят” започва много скоро.

Две семейста,  напълно различни едно от друго са принудени рамо до рамо да живеят на една тераса в сърцето на Джихангир. Двете семейстава, ще ни представят много смешни истории.
Изненадата  е  участието в сериала  Беязът Йотюрк, известният водещ на вечерното шоу BEYAZ SHOW, заедно  с Гюлсе Бирсел и останали екип от актьорския състав ще  донесат много бурен смях. на зрителите

Джихангир

Снимките и действието в "Европейска страна" се развива в квартал Нишанташъ, докато на„Лъжовен свят” ще е в Джихангир.
Бирсел обяснява причините за този избор...
Гюлше Бирсел : „Когато бях на 4-5 годинки от тук минавах. Може би затова актьорите/актрисите от "Лъжовен свят" са тукашни. Когато  си казах, че ще наема офис в квартал Джихангир- хората, с които съм се запознах, хората, които предлагат имоти и собственици на апартаменти всички дойдоха едновременно. Седнах и започнах да пиша. За един ден го написах бързо бързо и този ден каквото излезна (декори, характери, противоречия...,всичко съм си отбелязала), сега е в сериала.

# 67
  • Мнения: 1
Svet_sz и pepita333, добре дошли в темата Simple Smile

100% САРПка, хиляди благодарности за цялата информация и всички снимки, които пускаш newsm51 newsm51 newsm51много е важна и любопитна, когато започне "Лъжовен свят" ще има определено какво да коментираме Party

Аз също искам Сарп да ни попее малко Heart Eyes

Снимките са толкова красиви и различни и с тези костюми са уникални Crazy, а Сарп както винаги е в тон - жълта блуза и жълти маратонки Flutter

park shin hye, много ти благодаря и на теб за всичко, което пускаш Hug

Roxis, много ти благодаря за снимките  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 2
Систър, знаеш ли защо толкова много те тормозих надписите в темата да са в жълто, сега ще обясня на теб и останите!
 Някъде, някога бях прочела и в съзнито ми се е запаметило, че жълтият цвят е цвета на лъжата!
В Римската империя жълтия цвят е имал положителен смисъл, като символ на златото и слънцето, но в началото на XIIв. придобива смисъл на нещо негативно и в готиката става символ на лъжата, на предателството на Юда.

Ето още една символика на жълтия цвят: Психологическа символика
   Радост, надежда, жизненост, просветление, общителност, разширение, оптимизъм, философия, егоизъм, нечестност, предателство, страх

 Много от тези символики, ще са част от лъжовния свят на Гюлсе Бирсел и компания! smile3503

Разбира се, ще има любов..... има и удоволстие, и джаз..... и лицемери.............


# 69
  • Мнения: 2
Беязът Йозтюрк( Беяз)- шоумен, радио водещ и актьор е роден на 12 март 1963 в Болу, но израства в Бурса.
Завършва Анадолския университет в Ескишехир/ Факултет за изящни изкуства в скулптура и керамика. Също така е и професиоланел баскетболист.
Започва професионалната си кариера като ТВ водещ с предаването Number One TV.
През 1996 година е даден страта на предаванетo “BEYAZ SHOW”, което се излъва и до днес по Канал Д в петъчната вечер.




През 1998 Издава музикален албум „BEYAZ TURKULER” (турска народна музика).
Печели два пъти наградата „Golden Orange Awards” в Турция.




 




Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 13:42 от 100% САРПка

# 70
  • Мнения: 2
Ето още една песен от албума му, както и линк към страницата на "Beyaz SHOW" в сайта на канал Д smile3503




http://www.kanald.com.tr/beyazshow


# 71
  • Мнения: 2
Хуморът в "Лъжовен свят", ще е още по-интересен с музиката на  Нил Караибрахимгил, това е изпълнителката на супер песничката от интрото, ще чуем още нейни изпълнения в сериала!

# 72
  • Мнения: 2
Ох, много певци, много нещо в Лъжовен свят! Това е Олгун Шишмек, той ще на него се пада честта и отговорността да играедве роли, дали едната няма да е на певец??? newsm78 newsm78
  http://www.youtube.com/watch?v=YpcFzCu5dsA

Последна редакция: сб, 24 дек 2011, 00:26 от 100% САРПка

# 73
  • Мнения: 2
Олгун Шимшек е роден през 1971 г. в Бурса. Завършва Истанбулксия университет. Започва професиоанална кариерата  като актьор през 1993 год.

# 74
  • Мнения: 2
Нихал Ялчън





След празнците ще разкажа и за останалите актьори, ако между временно излезе нещо ново за "Лъжовен свят", ще го пусна! Hug

Общи условия

Активация на акаунт