Нарекох те Фериха ~ 86 ~"Истината наранявала, ама да не би лъжата да лекува?"

  • 21 745
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 180
Дет казваш остава Е само да чуе как Л се обяснява на Ф в любов и да му заври чайника. Laughing

# 691
# 692
  • Мнения: 21 201
Сестрице, как няма да го АРЕСАТ наш Емирчо, нали зет ША ИМ става. Joy

# 693
  • Мнения: 0
Неси,  bouquet

Е, ако го чуе това обяснение Емир ще му дойде като леден душ! Hug
А и ако се приземи на земята цена няма да има, че нещо напоследък лети из небесата  Joy Joy Joy

# 694
  • Мнения: 0
Сестрице, как няма да го АРЕСАТ наш Емирчо, нали зет ША ИМ става. Joy

Ама Наде, той не си ли каза, че е готов зет да им става, като си говореше с Корай!  newsm78

# 695
  • Мнения: 9
Ради, здравей  Hug

# 696
  • Мнения: 21 201
Сестрице, как няма да го АРЕСАТ наш Емирчо, нали зет ША ИМ става. Joy

Ама Наде, той не си ли каза, че е готов зет да им става, като си говореше с Корай!  newsm78


Ради, не знам вече кой какво казва, кой на кого какво реква?! Едно говорят, друго правят, трето излиза наяве. #Crazy
Хриси, дъщееее,слез долу. hug

# 697
  • Мнения: 180
Сестрице, как няма да го АРЕСАТ наш Емирчо, нали зет ША ИМ става. Joy

Ама Наде, той не си ли каза, че е готов зет да им става, като си говореше с Корай!  newsm78


Kога тва.Аз нещо съм изпущила.На брега да не е станало кога си говириха?Май имаше нещо такова.Сетих се .Да.Каза ако Ф им беше им блъснала вратата и беше дошла при мене щяха да кандисат техните.Радост това ли имаше впредвид? Peace

# 698
  • Мнения: 21 201
Само да Ви припомня нещо. Сега е момента да изгледате преведените части, че не се знае утре дали няма пак да е блокирано Викито.
И тази серия успях да я изгледам без проблем.

# 699
  • Мнения: 180
Само да Ви припомня нещо. Сега е момента да изгледате преведените части, че не се знае утре дали няма пак да е блокирано Викито.
И тази серия успях да я изгледам без проблем.

Peace

# 700
  • Мнения: 0
Сестрице, как няма да го АРЕСАТ наш Емирчо, нали зет ША ИМ става. Joy

Ама Наде, той не си ли каза, че е готов зет да им става, като си говореше с Корай!  newsm78


Kога тва.Аз нещо съм изпущила.На брега да не е станало кога си говириха?Май имаше нещо такова.Сетих се .Да.Каза ако Ф им беше им блъснала вратата и беше дошла при мене щяха да кандисат техните.Радост това ли имаше впредвид? Peace

Меги Peace

# 701
  • Мнения: 9
Аз си лягам newsm46

Gute Nacht! Лека нощ Фемирки  Hug Hug

# 702
  • Мнения: 21 201
Лека нощ и от мен. Hug

# 703
  • Мнения: 180
Лека и до утре петък Simple Smile

# 704
  • Мнения: 56
Поредната серия на Нарекох те Фериха - 39 е готова с български превод.
Искам да благодаря на всички за положения труд.

Надя, Меги, Неси, Gawina, Сиси, Снежка, Тинчето

Общи условия

Активация на акаунт