Бихте ли създали семейство с разведена жена с деца

  • 75 334
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
Какъв положителен резултат?

Ето това имам предвид...

Вземам детето на мига. Честно.

Имам приятелче в подобно положение.. само че жена му е бременна но не от него.. примири се момчето и сега си ги гледа.. какво му е душицата и как го преодоля..само мога да гадая.. но му се възхищавам на геройството.
Аз не бих го преглътнал.  Sad

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 380
   Откровени са - казват истината!  Wink
   Повечето от връзките и браковете са манипулирани от жените.
   И първоначално, и после - докато връзката /уж/ се развива.

Това ми е пределно ясно.. но пък виж само как разсъждават в една по критична ситуация...

Ужасна ситуация наистина.Лично аз няма да гледам чуждо дете,убедена съм в това.Мъжа-в случая,има изневяра и дете от тази изневяра-ми какъв човек си,да изневериш,пък  и да си траеш за детето?? #2gunfire Не бих могла да превъзмогна това,такава подла измяна не заслужава прошка в никакви обстоятелства.Възхищавам ви се,че бихте гледали чуждо дете   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630552.0

Обнадеждаващото в случая на тази тема е че повечето мами са дали положителен резултат.. май все още има надежда за повечето!!!  Peace
да този, ако може да се нарече мъж, наистина е за утрепване. не заради изневярата, ами заради детето. горкото. все едно го е срам от него  ooooh!

# 62
  • Мнения: 27
Обнадеждаващото в случая на тази тема е че повечето мами са дали положителен резултат.. май все още има надежда за повечето!!!  Peace
 

   Това са само приказки. Защото жените, пишещи в темата реално не са в дадената ситуация. Какво им пречи да си говорят, т.е. лъжат, нали все пак тук се гради мнение за всяка една. Ако кажат това, което мислят в действителност, мнението, което ще се изгради за тях, ще е негативно, макар че и тези, които си го създават, биха постъпили по същия начин - или не биха изобщо поели такъв ангажимент, или в последствие, биха се държали ужасно с това дете.
    За жалост, наблюдения имам и в тази посока. И това е самата истина. Но не упреквам жените. Разбирам ги. Просто нямаше да е лошо, ако бяха по-откровени, без да играят роли, без да обещават неща, които никога не биха направили.

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 19:03 от JC

# 63
  • Мнения: 27
...жена му е бременна но не от него.. примири се момчето и сега си ги гледа.. какво му е душицата и как го преодоля..само мога да гадая.. но му се възхищавам на геройството.
Аз не бих го преглътнал.  Sad

   sote-full,
   Това пък е най-ужасното, което може да причини една жена на мъж. Да го измами и подведе с чуждо дете, да го изнуди и изманипулира да го припознае за свое, та и брак да сключи с нея...  ooooh!    ooooh!   
   Ако се направят ДНК-тестове на всяко дете, колко ли деца ще се окажат биологични деца на бащите си?!  Ама пусти страх, колко мъже ги е страх от резултата...!  Thinking

# 64
  • София
  • Мнения: 7 028
Ами и ако мъжът е с дете? Това съвсем променя гледната точка нали Wink Всеки мъж трябва да има поколение и да се радва на дете което е от него, затова мъж с дете да срещне жена с дете, колкото и да я обича, ще има празнина в него която може да развали до някъде нещата и той може да не е щастлив напълно. Но ако мъжът има дете това съвсем променя нещата нали? Двамата с деца по някаква причина сами и се влюбват лудо. Това вече не е проблем защото и той е баща и тя е майка. Той не на детето и тя не на неговото, но децата им ако са на приблизително на еднаква възраст това е още по-добре. Могат да споделят родителски опит като истинско семейство, което би липсвало на другата двойка. Когато двете деца са заедно с двамата влюбени, те могат искрено да се забавляват четиримата някъде където децата играят и се веселят. Тогава двамата родители ще изпитат чувство на блаженство и спокойствие гледайки децата си, което пак би липсвало на другата двойка. Така че зависи от гледната точка, но в този случай нещата ще имат много по голям успех и щастлив край. Та отговора ми, че че влюбвайки се в жена с дете на мен лично нищо няма да ми липсва. И моето дете и нейното дете само ще допълват връзката ни отколкото липсата на някое от тях, защото и двамата сме родители.
Направо не мога да повярвам, че мъж разсъждава така... Макар и самотна майка/вдовица, бях убедена напълно, че всички мъже мислят като Соте..., а донякъде и аз... компромис мога да направя, но само за определен човек  Heart Eyes Crazy

# 65
  • Мнения: 755
   Откровени са - казват истината!  Wink
   Повечето от връзките и браковете са манипулирани от жените.
   И първоначално, и после - докато връзката /уж/ се развива.

Много вярно!  Peace
Няма нищо обидно в тезата" жените си избират мъжете" и по-напред писах, че това е природен закон, нямащ нищо общо с психиката и манипулацията. Нещата опират  до хормони и привличане. Истината е,че условно наречено самецът е привлечен от сигналите и миризмата на женската. Абсолютно  така се развиват нещата и при хората с тази подробност, че ние не сме животни и можем да мислим т.е. имаме контролиран избор. Друг е въпросът кой и как успява да го направи. Grinning
А затова, че има "жени-ловци" няма нищо чудно, отдавна това не е приоритет на мъжете, т.е. жените винаги, както по-горе писах първи избират, но мъжете не винаги го проумяват/по-скоро не искат да го проумеят/.
Липсата на контролиран избор води до грешки от този тип.

2pac, чудесно го е обяснил. Peace

# 66
  • Мнения: 448
Ами да, защото ако съм с една майка с дете и заедно с моето когато си играят, какво ще ни липсва. И двамата ще сме щастливи и ще изпитаме тези моменти на радост да сме заедно гледайки децата си. Когато сме четиримата, може да почувстваме семейния уют. Двама родители, иначе как да го изпиташ отново след раздялата. Ако тя няма дете или той няма дете, то единия ще се радва, а другия ще се преструва до някъде. Пък така и двамата ще са щастливи и това усещане за семейство ще е истинско.

ПП в предното мнение горе имам малка грешчица.Ама вие сте ме разбрали де. Wink

# 67
  • Мнения: 12

Поне такива приятели, попаднали в капан на жени-ловци - и повечето, познайте -
без да са майки или развеждани, имам прекалено много.

Неслучайно тук някои споменават че жената си избира мъж а не обратното... защо ли.. newsm78

                      Щото мъжете са смотани Grinning Grinning Grinning

# 68
  • Мнения: 380
А затова, че има "жени-ловци" няма нищо чудно, отдавна това не е приоритет на мъжете, т.е. жените винаги, както по-горе писах първи избират, но мъжете не винаги го проумяват/по-скоро не искат да го проумеят/.

Fortune Peace  bouquet

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Аз като една малко разведена с дете се чудя дали се получава тази семейна чудесия.  newsm78
Сега живея с човек, който е страхотен. Отдаден е, но има нещо странно в цялата работа. Не мога да определя какво. Миналото ни, ни пречи явно.  И като казвам минало, не говоря за деца. Говоря за белезите от бившите. Та по - скоро това би  било фактор при връзките на разведените.
Поне за мен децата са си деца. Не държа да са излезли от мен, за да ги обичам и да се грижа за тях.

# 70
  • Мнения: 0

Поне такива приятели, попаднали в капан на жени-ловци - и повечето, познайте -
без да са майки или развеждани, имам прекалено много.

Неслучайно тук някои споменават че жената си избира мъж а не обратното... защо ли.. newsm78

                      Щото мъжете са смотани Grinning Grinning Grinning

Хаха е браво грубости от женски род.
Айде сега без тия.

# 71
  • Мнения: 7 006
 Не бих..

# 72
  • София
  • Мнения: 4 349
Тук мъжете са смотани, а в другата тема си ги търсим със свещ! Е това си е ................  Mr. Green Mr. Green

# 73
  • Мнения: 135
Тук мъжете са смотани, а в другата тема си ги търсим със свещ! Е това си е ................  Mr. Green Mr. Green

Тук някои сме здраво обвързани.. пък вие продължавайте да си ги търсите.. но май прожектор ще ви требе, не свещ!!!  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 4 349
Тук мъжете са смотани, а в другата тема си ги търсим със свещ! Е това си е ................  Mr. Green Mr. Green

Тук някои сме здраво обвързани.. пък вие продължавайте да си ги търсите.. но май прожектор ще ви требе, не свещ!!!  Mr. Green

Абе здраво обвързани, да не сте вързани с корабни въжета! А и фар да имаме, трябва да има й какво да се освети!  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт