кога ви дойде цикъла след раждане

  • 5 064
  • 133
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 241
При мен се случи точно два месеца след появата на Коси. Дни преди това спрях да се цедя. Според мен обикновено цикълът се възстановява след като се спре с кърменето.Имай в предвид, че първите месеци мензиса е абсолютно нередовен, ту слаб, ту обилен, ту липсва, ту не спира,.... докато нещата се оправят с времето.
И аз съм със секцио, но мисля, че няма връзка с това.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 822
и на мен ми дойде докато се кърмихме. На вторият месец след раждането. Раждах нормално

# 47
  • София
  • Мнения: 2 271
След края на втория месец ми дойде - когато спрях да кърмя.
Не мисля, че има някаква връзка между нервността на бебето и твоя цикъл  Confused

# 48
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Два пъти секцио-първи път на 28 ден,все още кърмех.
Втори-точно на втория месец-пак все още кърмех.
Така че не само е индивидеално,но и при всяка бременност-различно.

# 49
  • Мнения: 2 723
И на мен ми дойде на втория месец след раждането. Май не зависи как си родила, нито пък дали кърмиш Thinking

# 50
  • Мнения: 306
Аз кърмих 13 месеца, а цикъл имам от 6-тия след раждането. Иди разбери какво има значение - родих нормално Thinking

# 51
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Сега съм ощастливена за първи път, т.е. 8 месеца след раждането (продължавам да кърмя по 5 пъти на ден). Месец преди да ми дойде започнаха силни болки в яйчниците и кръста.

# 52
  • Мнения: 213
Bjah sas sekzio.Mesez i polovina sled rajdaneto.

# 53
  • Мнения: 2 952
месец и половина след раждането, родих нормално

# 54
  • Мнения: 10 758
И при двете ми дойде на 40-тия ден.И двете са секцио.

# 55
  • София
  • Мнения: 596
След около 1м и 20 дни, секцио родих.
Смятам, че е индивидуално при всяка жена  Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 1 457
След третия месец,нормално раждане и продължавах да кърмя. Но първите месеци след като дойде беше доста по-нередовен

# 57
  • Варна
  • Мнения: 389
3 месеца след раждането и продължавах да кърмя.

# 58
  • Мнения: 81
Здравейте,
след раждането имах нещо като цикъл, около месец и 5-6 дена, непрекъснато. Това цикъл ли беше ?
Сега вече месец след това, не ми е дошъл, нормално ли е това ? Кога би трябвало да дойде ?
Не сме правили сех със съпруга ми, защото още се чувствам неготова пък и малко ме е страх, кога е нормално да опитаме или да изчакам още ? има ли вероятност да забременея толкова скоро след раждането, или да ползваме предпазните средства ?
Съжалявам че толкова питам  Praynig

# 59
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Веднага след раждането не е цикъл, а са лохии - организма се изчиства.
Колкото до цикъла - при всяка жена е индивидуално. На мен и двата пъти ми дойде за първи път 7.5 месеца след раждането.
За секса - когато решиш, че си готова, тогава. Възможността за забременяване си зависи от организма. Аз съм ЗА предпазните средства Peace

П.С. Пусни една търсачка, да видиш колко инфо ще излезе, и то от скоро Peace

Общи условия

Активация на акаунт