Чакаме празнични ритничета от нашите ЮНСКИ мъничета

  • 23 064
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 571
Здр момичета. УСМИХНАТО, да ти е жив и здрав рожденника и много да ви радва. При мен нещата все същите, лежа и чакам да спре това течение и да се вдигне плацентата. Дано всичко се оправи и бъде добре. Иначе знаем вече пола, както в подписа ми са, момченце и момиченце. Ох да са ми живи и здрави и
да растат, че все се притеснявам.

# 721
  • Мнения: 3 499
Усмихнатото, жив и здрав да е рожденникът ви, да ви радва и слуша  bouquet

Болна съм, и двете ноздри са ми запушени, боли ме гърло, кашлям  и май изминалата нощ имах температура Sad Капките за нос КСИЛОМЕТАЗОЛИН подходящи ли са при бременност, останала съм с впчеатление, че са... Имам и бонбонки за гърло Хербитусин, но на опаковката нищо конкретно не пише. Иначе за сега се лекувам с лимони и осцилококцинум.

# 722
  • Мнения: 3
Ето пак ще има да ви мрънкам. Притесняваме факта, че казват че най-основния фактор на изчисление е възрастта ми аз съм на 19 години, но ако резултата ми е 1:2000 и аз съм точно тази? Много такива въпроси ме изпълниха, и се притесних много... Но не искам и вие да се притеснявате за такива неща..

# 723
  • Мнения: 135
Плодче, когато аз бях хремава ми предписаха ксилометазолин, мисля че са безвредни, но ги използвай възможно най-малко, защото страшно изсушават лигавицата на носа, но и много помагат. Дано скоро се оправиш. Пий и много чай с мед и лимон - чудотворно е  Simple Smile а относно гърлото аз смуках тантум верде. Също са безвредни.

# 724
  • Мнения: 300

Плодче, бързо да се оправяш! Леле как мразя запушен нос не мога да дишам през устата и постоянно си слагам капки, но така бях предишната бременност и то няколко пъти, от малкия се заразявах.

Момичета да се похваля и аз, че днес следобяд вече усетих бебето. Помръдва си долу в ляво  Grinning

# 725
  • Мнения: 3 499
Ети, Линко, благодаря за съветите Hug Hug
Линко, честити първи бебешки ритничета. Hug Как искам и аз да го усетя, но имайки предвид, че ми е първа бременност сигурно ще стане чак към 19-20г.с.

# 726
  • Мнения: 427
Здравейте пупита,не съм писала няколко дена,но постоянно ядове,на работата...ей аман от толкова злобарки как живеят тези хора от толкова злоба не знам  newsm78 Вкъщи моя само ме дразни+свекървището.......абеееее #2gunfire #2gunfire #2gunfire......ще полудея

# 727
  • Мнения: 0
Линко, честити ритничета. Simple Smile
Плодче, аз като бях болна доки ми предписа Муконазал, но ми каза да си пръскам само вечер, за да спя по - добре. Иначе пиех чайове с мен и лимон.
Момичета, май ни е време за нова темичка. Някой дали се е захванал с това? Аз не знам как се прави, а и днес цял ден мисля за подходящо заглавие, но нищо не ми хрумва.

# 728
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
минавам само да Ви видя
Линко честито ритниче- и аз нещо усещам  Blush Blush Blush Blush
Днес беше ужасен ден-детето едва не се задуши сутринта от  едно хапче ,а после един луд ме уплаши до смърт ......просто .....супеееееер  Crazy Crazy Crazy
утре ще мина през един доктор да видим какво ще правим моите контракции ....

# 729
  • Мнения: 1 800
За носа, най-добре и най-безвредно е: 10мл физиологичен разтвор или сребърна вода + 5 капки клеева тинктура. Купувате си празно шишенце и капкомер, смесвате и капете 3-4 пъти на ден по 2 капки във всяка ноздра. Помага бързо и не уврежда лигавицата. Запомнете го после и за децата ще Ви потрябва. Споделям от опит. Използвам само тези капки и за детето и за себе си. Отделно може и през устата да приемате Клеева тинктура. Аз я разтварям в чаша сок 10-15 капки.

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 19:08 от Alik

# 730
  • Мнения: 76
morova, не се шашкай! Ако лекарят ти каже - всичко е норма - довери му се, нали затова е там! Така най-много да си навредиш с толко притесняване. Ако си в рискова група - прави се амниоцентеза за по-точни резултати. Въпреки, че и аз се притеснявам от всичко и за всичко   ooooh!
И аз да се оплача - днес като излизах групичка "бездомни" кучета ме нападнаха на улицата;  не се стигна до хапане, защото се появи някакъв човек, но здравата се стреснах. А кавичките са, защото всъщност глутницата си живее в нечий неограден двор и някой си ги храни!!! Ама да си ги връзват!!! Веднага звъннах  в Екоравновесие, а отговорът беше: "Ами ние можем само да проверим дали не сме ги обработвали вече тези кучета и ако не сме - да ги обработим"    #Crazy
Само че те и "обработени" пак си лаят и хапят!!!  #2gunfire

# 731
  • Мнения: 300
Алик и аз минах на сребърна вода от половин година насам. За малкия само това ползвам като е с хрема и ми прави впечатление, че дали с капки за нос дали сребърна вода ефекта е същия само, че е по безвредно  Peace
Тикве, ама ти наистина много набързо мина. Пиеш ли нещо за контракциите?
Ивичка и аз ги мразя тия кучета, освен че лаят и плашат и децата ни , ама и какви л...на сер..т по алеите където се разхождаме и играят деца, не е истина. Особено като падне сняг и побелее земята гледката е като минирано поле  ooooh! Само няма кой да глобява собствениците на домашните дето са обърнали площадката на тоалетна  #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 732
  • Мнения: 145
Момичета, понеже никоя не каза да е почвала нова тема, се хващам аз. Идеи за заглавие?

# 733
  • Мнения: 3
Усмихнато да е жив и здрав рожденника и много да ви радва в къщи  bouquet
Плодче дано по-скоро да се оправяш и за кашлицата на мен ми предписаха Проспан, а миналата седмица пакт бях болна и приемах Инфлуцид и останах доволна.
Ивичка това което те е сполетяло е ужасно много обичам животните но всичко трябва да е с мярка. Като им се гледат животни на каишки и наморници и в къщи.
За нас майките и децата само закони и закончета и ни гледат под лупа е аман  #2gunfire.
Морова не си пълни главата със стресиращи мисли всичко ще е ок  Wink
Емсичка, не се пали на домашните все някак ще ги издържим и мойта свеки вчера пак си е позволила да ме оплюе пред детето и вече ми е много трудно да си мълча.
Имам чувството че се старае да ме разплаква по всякакъв начин и с двете бременности.
Извинете ме излях си душата и се отплеснах.

# 734
  • Мнения: 0
Усмихнатото да ти е жив и здрав баткото и много, много да ви радва Simple Smile

Линко, Тикве честити ви ритничета Simple Smile

Добре дошли на новите мами и честито на новоузналите пола на бебешоците! Simple Smile

Да ви се похваля, вчера ходих на йога за бременни и съм много доволна, препоръчвам ви, ако имате време Simple Smile
Утре трябваше да ходя на УЗ и да си видя бебенцето, но на лекарката и изникна нещо и ще ходя на преглед в понеделник, то не че е далеч, но така се бях настроила за утре ... А иначе бебето започнах да го усещам все по-често и на моменти много силно ме гъделичка Simple Smile така като го усещам и ми е някак доста по-спокойно Simple Smile

Хубава вечер,  Hug  и горе главите!

Общи условия

Активация на акаунт