Защо лъжците се множат без страх

  • 7 129
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17
Има кой да вярва - множат се. Също както вярващите в Господ. Аз не ги различавам, все са си лъжци <->заблудени.

Защото в същтност Господ няма и ...

Много посветени има в тази тема. Да ви завиди човек. Твърдите го, като да сте получили инфото от първа ръка.

Има посветени но не смеят да пишат ..понеже са минали по моя път и не си хабят енергията с подобни хора които пишат тук ...Вече за пореден път се убедих, че кога се мъчиш да направиш добро те плюят ,,,а зло те хвалят ...яко нали  Hug

# 61
  • Мнения: 62
човек, какво добро си направил бе, мъченико?!?!?
Написал си трудно четивна тема за това как някой те измамил.
И КАКВО ИСКАШ, духова музика?
хубаво, мерси че намина и сподели, само че повечето хора тук са достатъчно УМНИ да не се вържат никога на подобна идиотщина.


Ах милия той рицар на доброто  ooooh!

# 62
  • Мнения: 17
Не съм чел мненията, щото и първия пост ми докара мигрена.
Братле, ще се множат без никъв страх докато има идиоти като теб и жена ти, които вярват в глупости за ингиго, кристали и разни пу.ки майни  Laughing

Научи се да пишеш, сприятели се с пунктоацията, пробвай малко художествена литература и пробвай пак.  Grinning

Ей какво хора има, ей

Евала брато искам да ти кажа много,, но няма....такива като теб най ме кефят ,,,
Има ли значение ,,дреболиите в написаното има ли значение нещо друго освен това да опознаем тялото си и за какво сме тук ....Затова се доверяваме на лекари и страдаме ....понеже не четем важните неща .....

# 63
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
bigdan  Crazy ти вЕрно си се зомбирал яко  ooooh!


и това е повсеместно при повечето хора интересуващи се от тези неща  Crazy

То и аз чета , любопитно ми е ама не съм изглупяла толкова  Whistling ама това е вероятно 'щот нали не съм възвисена  Mr. Green


Дали да не ти пратя Рейки да се успокоиш малко Wink че тази тема те принизява гледам ...... Sunglasses


# 64
  • Мнения: 17
човек, какво добро си направил бе, мъченико?!?!?
Написал си трудно четивна тема за това как някой те измамил.
И КАКВО ИСКАШ, духова музика?
хубаво, мерси че намина и сподели, само че повечето хора тук са достатъчно УМНИ да не се вържат никога на подобна идиотщина.


Ах милия той рицар на доброто  ooooh!

Човеко 6 .....дали имаш една положителна мисъл или чакаш такива като мен за да ти е забавен живота .... такива като теб много и се усещат кога живота им свърши но тогава мили е къснооо. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 841
Добре, авторе, очевидно искаш да изнесеш някаква проповед и да посееш семето на познанието в бедните умове на домакините... Ами хайде, направи го, не така с недомлъвки и репликиране на всеки пост... Кажи си каквото искаш да кажеш, директно и без увъртания. Пък тогава вече ще водим дискусия по същество.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
Само да е по-кратко, че дотук май само един потребител писа, че е чел първия пост /аз също не съм/.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
От сутринта я очаквам таз проповед, ама автора увърта.  Mr. Green

И ако може малко по-грамотно да се напише, щото и с по три запетайки, и без такива пак трудно се чете.

# 68
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен ми стана любопитно, за къв точно му служи на човек принтирана "аура"?  Mr. Green
Какви потребности задоволява?
Laughing

И на мен ми е интересно  Wink дали автора би отговорил конкретно поне на това  Rolling Eyes

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Добре, авторе, очевидно искаш да изнесеш някаква проповед и да посееш семето на познанието в бедните умове на домакините... Ами хайде, направи го, не така с недомлъвки и репликиране на всеки пост... Кажи си каквото искаш да кажеш, директно и без увъртания. Пък тогава вече ще водим дискусия по същество.

Ми той си го каза вече. Взели са му пари, а насреща - таратанец. Те това му е болката, и решил да предпази и нас.

Между другото, геройски изчетох целия първи пост и искам награда за това!

# 70
  • Мнения: 5 647
bigdan, от коя секта си?  Joy

# 71
  • Мнения: 17
bigdan  Crazy ти вЕрно си се зомбирал яко  ooooh!


и това е повсеместно при повечето хора интересуващи се от тези неща  Crazy

То и аз чета , любопитно ми е ама не съм изглупяла толкова  Whistling ама това е вероятно 'щот нали не съм възвисена  Mr. Green


Дали да ние ти пратя Рейки да се успокоиш малко Wink че тази тема те принизява гледам ...... Sunglasses



Да мерси спирам ,,,много енергия похабих и да принизих се ...Рейки  да може...
Кога се принизиш до някои хора писали в темата чувството е ужасно и мъчително затова спирам и правя така както много други на моето ниво ,,,,тука не е мястото....
Затова мили хора живейте си в света в които, вие си създавате с мислите и чувствата.
А кога се по-образовате и вдигнете вибрацията на тялото  си помислете за тази тема ....
Както много известни хора са казали ,,,още не сте готови .
Това е всеедно да обяснявам , какво е огъня на тогавашните хора , мислещи, че да живееш значи да ядеш ....Или да обяснявам на тогавашните хора, че земята е кръгла ,  те са си вярвали в тяхната истина  newsm78  Великия Тесла още преди години обяснява за енергията около нас но кои да го чуе.Има много истини но никои не се интересува и чак след 1000-ди години пак сме като коне с капаци ....жалко Всичко ни е дадено а ние го пропиляваме ....
Светлина и любов мили хора   bouquet

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Разгеле!

# 73
  • Мнения: 62
О, светлина и мир, мили хора  Laughing
Ясен си ми, но това което на теб не ти е ясно, явно е, че:
никак не е задължително да си лузър, за да се смееш на такива като теб. напротив дори!
не е нужно да съм нещастен или зъл.
Аз съм благ и мил, но не понасям прости хора. Във всяко едно измерение.  Laughing Тогава избухвам.

А когато простият е и много нагъл, тука става зле... хем теб са те измамили, хем добро си правил, хем светлината те привилича сексуално....

Приятелю!
Освести се навреме! Казвам ти го с най-светли чувства.
Поумней и ще видиш как пъзелът се нарежда Wink
И , не разчитай на Джон Мон и Вун Мун да ти наредят кармата. Не става. Те правят пари от това, ти страдаш.

# 74
  • Мнения: 2 196
Е как ''разгеле''?! Как?!
Аз искам да се по-образовам. Crossing Arms


И КАКВО ИСКАШ, духова музика?


На, водя и духова музика, за настройка на чакрите:
http://www.youtube.com/watch?v=TuSTh_qRlvU&feature=related

Общи условия

Активация на акаунт