Защо лъжците се множат без страх

  • 7 120
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Темата е безсмислена и трупа отрицателни чувства.
Затова по-хубаво се забавлявайте в друга.. Peace
Сега разбирам на едно друго място защо затриха темата .... Praynig
Кога разберете какво е светлината и какво е любовта ще откриете всичко . Hug

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 16:43 от bigdan

# 1
  • Мнения: 6
bigdan ти си по-откачен и от тези, за които си написал, този роман по-горе... определено нещо не си в ред....

# 2
  • Мнения: 17
bigdan ти си по-откачен и от тези, за които си написал, този роман по-горе... определено нещо не си в ред....
Добре щом мислиш така ....всеки има право на мнение.Аз просто споделям моето.

# 3
  • Мнения: 245
bigdan ти си по-откачен и от тези, за които си написал, този роман по-горе... определено нещо не си в ред....
Защо да е "откачен"???!
Това,че ти не си на тази вълна,не означава,че той е с жълта книжка.
Bigdanq,много добре те разбрах какво искаш да кажеш,и аз бих се възмутила от среща(при това платена ) с такива "светила ".А иначе,повечето книги,които препоръчваш,съм чела и разбрала и не се смятам за откачена заради това.
Лека вечер на всички! Wink

# 4
  • Мнения: 17
Радвам се, че има и такива хора като m1ma , дори и да са малко.  Peace

# 5
  • Мнения: 9
И аз не виждам защо bigdan да е "откачен". Напротив - много е важно това, което казва, защото в последно време наистина се нароиха много "пророци", които обират парите на хората, възползвайки се от техните болести или отчаяние. Този Деян Колев и на мен ми прави много лошо впечатление, особено на снимката по-горе - не мога да си представя човек с претенции за духовност да участва в такива оргии. Човек, който има претенции да е "индиго", да е възвишен, благороден и морален, най-малкото не би трябвало да слага такива потресаващи такси за услугите си. Христос като е излекувал Лазар, да не би да му е взел пари? Излиза, че този Деян се смята за нещо повече и от бог. Смятам, че е важно да споделяме такава информация, за да отсяваме истинските от фалшивите "духовни лидери", които спекулират с доверието на хората. Искрено благодаря на bigdan за споделеното!

# 6
  • Мнения: 1 175
Докато има овце, ще има и кой да ги стриже  Wink А bigdan е откачен не защото е споделил за измамата - това е важно и полезно предупреждение - а защото изобщо се връзва на такива неща, както на шарлатаните така и на ню ейдж глупостите, на които се осланят. Но то си има баланс в цялата работа - пропиляните пари и унижението от измамата са такса невежество.

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз мерси за споделеното  Peace

отдавна си имам едно  наум за всичките му там духовности , просветления и т.н. зомбираности  Whistling

Ще постна линка на темата  ти в една една друга на алтернативния подфорум  Peace


    За мен нюейджа не е чак глупост но границата е много тънка Peace т.е. като едното нищо може и да изглупееш  Mr. Green

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 03:52 от Desss

# 8
  • Мнения: 1 310
Пиша тук понеже не знам къде да пиша това по-долу се отнася за Деян Колев,който е свързан с Еленко Ангелов и др. ...
До тук спрях да те чета. Нямам време и нерви за глупости, и не вярвам на мошеници. ooooh!

# 9
  • Мнения: 15 619
Защото и абдалите никак не са намалели.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Пиша тук понеже не знам къде да пиша това по-долу се отнася за Деян Колев,който е свързан с Еленко Ангелов и др. ...
До тук спрях да те чета. Нямам време и нерви за глупости, и не вярвам на мошеници. ooooh!

Дотук стигнах и аз. Нямам нерви рано сутрин да изчета толкова щуротии.  Mr. Green

Иначе по темата - ще се множат, докато има будали да им вярват.

# 11
  • Мнения: 234
Защото и абдалите никак не са намалели.

 Peace

И всеки сам прави своя избор Laughing Няма нужда от наставления кое е добро и кое не.

# 12
  • Мнения: 4 068
Хем ми е смешно, хем ми е жал като гледам колко много глупост има у хората. Нека ви взимат парите, защото смятам, че точно това си заслужавате. Интересни са ми някои хора-плюят по лекарите, че били обирджии и мечтаят да се върне комунизма та да им е безплатно лечението, но на такива самозванци дават по 100 кинта за консултация като стой та гледай. Малко са даже 100 кинта, 200 нека ви взимат щом ви е толкова акъла. И като успеят да ти нагласят всички чакри срещу скромната сума от 2 бона ела ми се обади. Боже, каква безмерна глупост Боже!!!

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Потресен съм.

Оставам с впечатлението, че ако има обява "Активирам рейки 1-2-3 ниво с анален разширител" ще има балъци да пробват и после да се жалват по форумите от болежки в задните части.

# 14
  • Мнения: 4 068
 Joy Joy Joy Joy Joy

Разсмя ме рано сутринта. Със сигурност ще има такива "заблудени души" милите те. За 3-то ниво рейки разширителя сигурно ще има и сериозен размер предполагам. Mr. Green

# 15
  • Мнения: 234
 Joy Joy Joy

Тогава ще просперират и гастроентеролозите  hahaha

# 16
  • Мнения: 599
Цитат на: bigdanlink=topic=630113.msg20596295#msg20596295 date=1324417787
Определено се имам за различен от повечето около мен и имам други виждания за света и живота

Всичко е ясно.....

Лабрадор,  Joy

# 17
  • Мнения: 1 788
Авторът - няма нужда от просветления за правия път. За теб може да е този, за мен - друг.
След като търсиш разбиране, не е нужно да натрапваш собствените си възгледи и приоритети. И в крайна сметка никак не ми изглежда "индиговско" това да приемаш само своята истина и никоя друга...
Оставете хората да вярват, в каквото си искат.
Не знам кое точно ви изненада в разказаното от автора толкова, след като има поне 10 теми, в които майки припадат по децата си индиго/кристали и звучат не по-малко налудничаво...
Ето, даже в съседна тема се дава съвет "да слушаме децата до 10 годишната им възраст", защото те получавали информация от други източници едва ли не...

# 18
  • Мнения: 1 615
Стига де, лоши сте! Човекът сам си е казал, че се счита за различен от другите Wink
/отделен въпрос е, че аз го разчитам като "по-тъп съм от средноприемливото"/

# 19
  • Мнения: 17
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.
И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....
А да казвате, че не ви интересува ,,,,малко е странно ,,а интересува ли ви, че сега точно има 1000-ди болни които няма да се зарадват на Коледа ,,,и други които няма да е дочакат и още много др.
Знам не ви интересува понеже си имате други грижи ,,,,това е човека купони и живот ,алкохол ,цигари и така докато не погледне уплашено и не каже "защо господи на мен" тогава обещава, че ще се моли и какво ли не, докато се оправи и пак на ново пропиляване на живота ни с блаженства който нямат смисъл.И Исус дори сме бичували ,,,,но това е друга тема не очаквам да ме разберете ,,,особено тук и сега ,,,,много са хората който, са неразбрани и затова се страхуват да споделят.
А защо съм отишъл, ами понеже исках да го видя и преценя като човек , лице в лице.. Peace

# 20
  • Мнения: 15 619
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.
И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....
А да казвате, че не ви интересува ,,,,малко е странно ,,а интересува ли ви, че сега точно има 1000-ди болни които няма да се зарадват на Коледа ,,,и други които няма да е дочакат и още много др.
Знам не ви интересува понеже си имате други грижи ,,,,това е човека купони и живот ,алкохол ,цигари и така докато не погледне уплашено и не каже "защо господи на мен" тогава обещава, че ще се моли и какво ли не, докато се оправи и пак на ново пропиляване на живота ни с блаженства който нямат смисъл.И Исус дори сме бичували ,,,,но това е друга тема не очаквам да ме разберете ,,,особено тук и сега ,,,,много са хората който, са неразбрани и затова се страхуват да споделят.
А защо съм отишъл, ами понеже исках да го видя и преценя като човек , лице в лице.. Peace

Нищо не знаеш, човеко, само си въобразяваш. Колкото по-навреме го осъзнаеш, толкова по-пълноценно ще живееш.  Peace

# 21
  • Мнения: 17
Стига де, лоши сте! Човекът сам си е казал, че се счита за различен от другите Wink
/отделен въпрос е, че аз го разчитам като "по-тъп съм от средноприемливото"/

Супер мерси  Hug
Пуснете тема са диети и всички сте супер ...тема за секс и пак всичко е ок ....но тема за духовните неща оооо какво е това ...."по-тъп съм от средно-приемливото"  newsm78

# 22
  • Мнения: 17
 Нищо не знаеш, човеко, само си въобразяваш. Колкото по-навреме го осъзнаеш, толкова по-пълноценно ще живееш.  Peace[/quote]

Напълно вярно ...колкото и да е истинска една истина , не може да и се доверим безрезервно.
Всичко на този свят има две страни и ако не преживеем едната, няма да опознаем другата.  Peace

# 23
  • Мнения: 15 619
 
Напълно вярно ...колкото и да е истинска една истина , не може да и се доверим безрезервно.
Всичко на този свят има две страни и ако не преживеем едната, няма да опознаем другата.  Peace
Или просто всеки си има своя истина, свой път, които не са в конфликт с общите такива, имат си цел. Това, че един поради дребнавостта си не може да обхване целостта, не я обезмисля.
Това по повод цитирания по-горе от мен твой коментар.
По темата вече се изказах. Уроците ги получаваме всеки ден, дотогава, докогато прогледнем за тях. Да приемем, че изкореняването на абдализма става само чрез използването му. Докогато е необходимо.

# 24
  • Мнения: 17
Така нека да обясня, че аура камерата на Деян беше рекламирана при Гала (на кафе) която също е минала през нея ,Ники Кънчев и др .Няма да давам линк понеже не искам да популяризирам страницата му.Има много предавания на тази тема, а човек вярва на телевизията.
А ако аз съм ........ както ме нарекоха някои хора значи и Гала е така и Ники Кънчев и Жана - водещ в TV7 , Яна Грудева - водещ в "Станция Нова", всички имат снимка на аурата и др.
На вън също има инфо за аура камера и доста инфо, но в бг както винаги е слабо всичко ....
Аура камерата според статии в чужди страни показва нещо вярно ,,,,но това за мен не е начин да се вадят пари и то в такива размери.
В Интернет има много изписано по-тази тема и 100-ци хора които питат дали е вярно ,,,жалко, че някои хора не четат ,,,не казвам да вярвате, а да сте информирани.  Praynig

# 25
  • Мнения: 15 619
На мен ми стана любопитно, за къв точно му служи на човек принтирана "аура"?  Mr. Green
Какви потребности задоволява?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 379
оу май год! Доживях да видя някой да се подравнява по Гала и Ники Пънчев.

Гласувах, че твърдо вярвам в камерата. Баси, поне един глас да има ЗА. Стана ми жал.

На мен ми стана любопитно, за къв точно му служи на човек принтирана "аура"?  Mr. Green
Какви потребности задоволява?
Финансовите потребности на любовницата на гуруто.  Whistling

# 27
  • Мнения: 234
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.


Ето ,с това трябаше да спреш  Laughing
А ти продължи д назидаваш:


И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....



Що?

Който се интересува от дадена тематика-чете,който не-не чете .Просто е. Защо се опитваш да вменяваш  вина /според теб/ ,страх от Бог или някаква сила.  Това да не е бакалия и Бог да е бакалина?Как беше? Свободна воля?

# 28
  • Мнения: 17
Това за Господ беше просто така, понеже за Господ е друга тема, но не мисля, че тук точно и е мястото ....късно видях къде трябваше да е темата и къде бих бил разбран ...но нека може и тук да помогна на някои ....
Просто прочетете и си дайте мнението каквото и да е .Живеем в свободна страна ,,,това е ....
Само ние и никои друг ,избираме къде, как и в какво да вярваме.  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Авторът, ще ти кажа нещо. На някои хора не им е необходимо да се изръсят с пари, за да разберат, че някой е лъжец и шарлатанин. Изводите си ги направи сам.

# 30
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Всичкото "нюейдж" е обединено.
Всичкото "анти-нюейдж" не е.
Засега резултатът е 1:0. Но той някак е константен. Вселената все ражда достатъчно глупаци.

# 31
  • Мнения: 9 052
Защото в същтност Господ няма и защото народа в България страшно изпростя. Може би не е правилно да се каже изпростя, а запростя  newsm78 Имам в предвид, 4е простите хора са много пове4е, 4е претенциите им са огромни и 4е изобщо не разбират 4е за тях става дума  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 8 940
Къде намеси Бог с разни печалбари. Пък и ти с твоите аури, чакри, маи  и т.н. не си много богоугоден. Прочети там какво пише в Библията за разни лъжепророци и друга измет. Нещо са ти много объркани понятията.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, и на мен ми е любопитно - какво смятате, че щяхте да научите за себе си с това "изследване", което вече не знаете?


А това, че човек вярва на телевизията... наистина ли все още има толкова наивни хора, които смятат видяното за чиста монета? Гала и Кънчев били там, значи всичко е наред.  #Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 2 483
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.
И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....
А да казвате, че не ви интересува ,,,,малко е странно ,,а интересува ли ви, че сега точно има 1000-ди болни които няма да се зарадват на Коледа ,,,и други които няма да е дочакат и още много др.
Знам не ви интересува понеже си имате други грижи ,,,,това е човека купони и живот ,алкохол ,цигари и така докато не погледне уплашено и не каже "защо господи на мен" тогава обещава, че ще се моли и какво ли не, докато се оправи и пак на ново пропиляване на живота ни с блаженства който нямат смисъл.И Исус дори сме бичували ,,,,но това е друга тема не очаквам да ме разберете ,,,особено тук и сега ,,,,много са хората който, са неразбрани и затова се страхуват да споделят.
А защо съм отишъл, ами понеже исках да го видя и преценя като човек , лице в лице.. Peace


И накрая си хем болен, хем обеднял и разочарован. Освен това, ако си наистина вярващ, не търсиш опора в разни "алтернативни" лечители, шамани и пр. Не го казвам като здрав човек, напротив. Но все още имам здрав разум и ценя парите и времето си.

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Откачена работа.  Crazy

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Има кой да вярва - множат се. Също както вярващите в Господ. Аз не ги различавам, все са си лъжци <->заблудени.

# 37
  • Мнения: 9 052
Има кой да вярва - множат се. Също както вярващите в Господ. Аз не ги различавам, все са си лъжци <->заблудени.

Не е така . Религията има традиция, която обединява и създава ценности и интереси. Докато хаховците с аурите - всеки се занимава само и единствено със собствената си аура и не го коси ни об 9ество ни ценности ... ни нищо .

# 38
  • Мнения: 4 841

Не е така . Религията има традиция, която обединява и създава ценности и интереси. Докато хаховците с аурите - всеки се занимава само и единствено със собствената си аура и не го коси ни об 9ество ни ценности ... ни нищо .

Чии ценности и интереси? Да не навлизаме в този дебат, защото е воден многократно  Stop


Докато има хора, които искат да бъдат водени за носа, все ще се намира кой да го прави! Пазарен принцип - докато има търсене, ще има и предлагане. Проблемът е да мислим с главите си, а не с ... телевизорите, както пишеше в подписа на една потребителка.

А под това се подписвам изцяло:

Хем ми е смешно, хем ми е жал като гледам колко много глупост има у хората. Нека ви взимат парите, защото смятам, че точно това си заслужавате. Интересни са ми някои хора-плюят по лекарите, че били обирджии и мечтаят да се върне комунизма та да им е безплатно лечението, но на такива самозванци дават по 100 кинта за консултация като стой та гледай. Малко са даже 100 кинта, 200 нека ви взимат щом ви е толкова акъла. И като успеят да ти нагласят всички чакри срещу скромната сума от 2 бона ела ми се обади. Боже, каква безмерна глупост Боже!!!

  bouquet

# 39
  • Мнения: 9 052

Не е така . Религията има традиция, която обединява и създава ценности и интереси. Докато хаховците с аурите - всеки се занимава само и единствено със собствената си аура и не го коси ни об 9ество ни ценности ... ни нищо .

Чии ценности и интереси? Да не навлизаме в този дебат, защото е воден многократно  Stop
 

Защо винаги нещо трябва да не4ие?

# 40
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Има кой да вярва - множат се. Също както вярващите в Господ. Аз не ги различавам, все са си лъжци <->заблудени.

Защото в същтност Господ няма и ...

Много посветени има в тази тема. Да ви завиди човек. Твърдите го, като да сте получили инфото от първа ръка.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 011
Събираме се в едно заведение, в близост до което има една прочута врачка. Наистина си нямате идея какви хора я търсят /постоянно питат в заведението, защото не се ориентират откъде е входа и/ - все възрастни, едва кретат... Винаги съм се чудила какво очакват да чуят тези хора, и с дадените 100лв. за сеанса, не е ли по-добре да се стоплят този месец, или да си купят по-качествена храна или лекарства...

# 42
  • Мнения: 9 052

Защото в същтност Господ няма и ...

Много посветени има в тази тема. Да ви завиди човек. Твърдите го, като да сте получили инфото от първа ръка.

Аз ли4но съм. След като според мен Господ няма, то първата ръка съм аз. Т.е. това което знам е това, което знам. Останалите са ми равни  Hug

Събираме се в едно заведение, в близост до което има една прочута врачка. Наистина си нямате идея какви хора я търсят /постоянно питат в заведението, защото не се ориентират откъде е входа и/ - все възрастни, едва кретат... Винаги съм се чудила какво очакват да чуят тези хора, и с дадените 100лв. за сеанса, не е ли по-добре да се стоплят този месец, или да си купят по-качествена храна или лекарства...

Ако са сами не мислиш ли , 4е ги интересува грижа, близост, внимание ...

# 43
  • Мнения: 62
Не съм чел мненията, щото и първия пост ми докара мигрена.
Братле, ще се множат без никъв страх докато има идиоти като теб и жена ти, които вярват в глупости за ингиго, кристали и разни пу.ки майни  Laughing

Научи се да пишеш, сприятели се с пунктоацията, пробвай малко художествена литература и пробвай пак.  Grinning

Ей какво хора има, ей

# 44
  • n/a
  • Мнения: 3 341

Защото в същтност Господ няма и ...

Много посветени има в тази тема. Да ви завиди човек. Твърдите го, като да сте получили инфото от първа ръка.

Аз ли4но съм. След като според мен Господ няма, то първата ръка съм аз. Т.е. това което знам е това, което знам. Останалите са ми равни  Hug


Тц, не са ти равни. Поне аз не съм. Може да съм по-долу, може и да съм по-горе. Вероятно е първото, щото не приемам за очевидна логиката на тези разсъждения.

# 45
  • Мнения: 62
Стига де, лоши сте! Човекът сам си е казал, че се счита за различен от другите Wink
/отделен въпрос е, че аз го разчитам като "по-тъп съм от средноприемливото"/

Супер мерси  Hug
Пуснете тема са диети и всички сте супер ...тема за секс и пак всичко е ок ....но тема за духовните неща оооо какво е това ...."по-тъп съм от средно-приемливото"  newsm78

АХАХАХХА
стигнах до тук и не издържах, сори.
Копеле, ТИ това ли мислиш че е духовно?
АХАХХАХАХАХАХА
популярна литература за подсъзнанието, силата и бла-бла, аура камери, индиго и кристали???


АХАХХАХА
Сега сериозно.

Преведи ми 5 бона на сметката (е са ще ти я прата на лично) и всичко ще ти наместа. И всичко ще ти обясня  Laughing
И енергийна защитка ще ти направя Laughing

леле. мъка, мъка.
Братле, сериозно. Зарови сектантската популярна литература на кръстопът и пробвай да навлезеш в дълбокото. Като начало си направи карта за библиотекаи наблегни на основни философски трудове от древеността. Ще се учудиш колко малко неща са се променили и колко малко пари ще ти излезе туй просветление.

копеле.....какви идиоти...... индиги идиоти.... ooooh!

# 46
  • Мнения: 9 052

Защото в същтност Господ няма и ...

Много посветени има в тази тема. Да ви завиди човек. Твърдите го, като да сте получили инфото от първа ръка.

Аз ли4но съм. След като според мен Господ няма, то първата ръка съм аз. Т.е. това което знам е това, което знам. Останалите са ми равни  Hug


щом ти така иска 8 и щом ти така мислиш и щом ти така казваш ... то за теб е така.  Hug

Тц, не са ти равни. Поне аз не съм. Може да съм по-долу, може и да съм по-горе. Вероятно е първото, щото не приемам за очевидна логиката на тези разсъждения.

# 47
# 48
  • Мнения: 5 539
Тъжно ми е да виждам колко лабилни и объркани хора ражда нашето време. Хора, люшкащи се между една и друга псевдоценност, без опора, без котва.
И все пак предпочитам да общувам с хора, които се лутат в търсене на духовни ценности, отколкото с такива, които трайно са се застопорили върху материални.

# 49
# 50
  • Мнения: 62
Тъжно ми е да виждам колко лабилни и объркани хора ражда нашето време. Хора, люшкащи се между една и друга псевдоценност, без опора, без котва.
И все пак предпочитам да общувам с хора, които се лутат в търсене на духовни ценности, отколкото с такива, които трайно са се застопорили върху материални.

 Peace И ти си права. Даже доста.
Ама... в един момент дори ти горчи да се смееш. Индиго, кристалчета, правилен път, положителни хора....
Влезеш ли в тоя порочен клиширан кръг, довиждане. Мъчно ми е като чета колко е надребно, колко е елементарно станало всичко.
Той едва се изразява, седнал да тръби че се е посветил на духовното. И ми цитира Джон Кехау или там както беше тоя с мозъчните промивки.... Тъжно е.

А истината, драги мои, и правия път, това са естествени състояния. Не ти трябва Еленко Дивечов да те води нанякъде, макар и да имаш мозък на овца. Трябва сам да се ориентираш.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много смешна тема. Не, не е смешна, налудничава е.

# 52
  • Мнения: 1 615
Многословните обяснения по подобни теми водят единствено до амортизиране на клавиатурите Wink
Който схваща, и с малко думи ще успее... Който вярва на врачки и баячки... да е жив и здрав! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 484
Докато има овце, ще има и кой да ги стриже  Wink А bigdan е откачен не защото е споделил за измамата - това е важно и полезно предупреждение - а защото изобщо се връзва на такива неща, както на шарлатаните така и на ню ейдж глупостите, на които се осланят. Но то си има баланс в цялата работа - пропиляните пари и унижението от измамата са такса невежество.

Точно! Виждаме невежество в най-чист вид, а не превъртяване. Затова се ходи на у-ще и се учат доста неща.  Обаче някои са спали или отсъствали.

# 54
  • Мнения: 17
Да, и на мен ми е любопитно - какво смятате, че щяхте да научите за себе си с това "изследване", което вече не знаете?


А това, че човек вярва на телевизията... наистина ли все още има толкова наивни хора, които смятат видяното за чиста монета? Гала и Кънчев били там, значи всичко е наред.  #Crazy

Мили съфоромници просто не четете ,,,и се захващате за глупостите ...за какво е да знам каква аура имам,, ами така човек може да научи за себе си много ....но тук да обяснявам за какво не е мястото... Аура има факт , но желаещи да научат нещо за аурата няма... Shocked
Върви му обяснявай ти на човек , че алкохола или цигарите са вредни .....по хубаво се гръмни и сега ще кажете какво общо има едното с другото ами има ХОРА толкова интересни и различни . Peace

# 55
  • Мнения: 17
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.
И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....
А да казвате, че не ви интересува ,,,,малко е странно ,,а интересува ли ви, че сега точно има 1000-ди болни които няма да се зарадват на Коледа ,,,и други които няма да е дочакат и още много др.
Знам не ви интересува понеже си имате други грижи ,,,,това е човека купони и живот ,алкохол ,цигари и така докато не погледне уплашено и не каже "защо господи на мен" тогава обещава, че ще се моли и какво ли не, докато се оправи и пак на ново пропиляване на живота ни с блаженства който нямат смисъл.И Исус дори сме бичували ,,,,но това е друга тема не очаквам да ме разберете ,,,особено тук и сега ,,,,много са хората който, са неразбрани и затова се страхуват да споделят.
А защо съм отишъл, ами понеже исках да го видя и преценя като човек , лице в лице.. Peace


И накрая си хем болен, хем обеднял и разочарован. Освен това, ако си наистина вярващ, не търсиш опора в разни "алтернативни" лечители, шамани и пр. Не го казвам като здрав човек, напротив. Но все още имам здрав разум и ценя парите и времето си.

Аз съм си ок ...не търся шамани ...просто един път сгреших и споделих...
Парите са без никакво значение за мен....А времето го пропиляваме с незначителни глупости затова не цените нищо ....  Wink

# 56
  • Мнения: 17


Интересно кое за теб не е откачено .... Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 788
Абе, нито е много извисено да вярваш сляпо на Гала и съмнителните хора, които кани, нито е много хай хем да се пишеш широко скроен, хем да се подиграваш с вярванията и разбиранията на останалите.
Иначе вярно, Гала беше поканила и някакъв "лекар-билкар", който лекува с лечебен лосион всички видове тромбози, Бюргер.
Народът беше полудял да го търси, а той, завалията приемал в заведението до Военна академия!
Примери още мога да дам, де...
Мен не могат да ме впечатлят нито аури, нито деца-индиго, които в повечето случаи са си най-обикновени деца, ама куп майки пискат истерично и до сълзи, че тяхното гардже е дошло от Марс, а Супермен ряпа да яде пред него...
Но гледам да не се връзвам и не обръщам внимание. Всеки е свободен да вярва в каквото иска.
Иначе некадърници и шарлатани има и сред нормалните лекари - гледаш го - известен, търсят го, има диплома, пък една диагноза като хората не може да сложи...

# 58
  • Мнения: 17
Има кой да вярва - множат се. Също както вярващите в Господ. Аз не ги различавам, все са си лъжци <->заблудени.

Да  така е ....но не си мислете че вие сте безгрешни .... Outta Joint
Всеки ми се прави на светец ,,,но ако може да видим живота му на филм ,,,,май няма да е много истината и морала и ценностите ще видим доста мръсотии ...
Затова се затваряме в черупките си и си живеем един лъжовен живот.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 483
Да, и на мен ми е любопитно - какво смятате, че щяхте да научите за себе си с това "изследване", което вече не знаете?


А това, че човек вярва на телевизията... наистина ли все още има толкова наивни хора, които смятат видяното за чиста монета? Гала и Кънчев били там, значи всичко е наред.  #Crazy

Мили съфоромници просто не четете ,,,и се захващате за глупостите ...за какво е да знам каква аура имам,, ами така човек може да научи за себе си много ....но тук да обяснявам за какво не е мястото... Аура има факт , но желаещи да научат нещо за аурата няма... Shocked
Върви му обяснявай ти на човек , че алкохола или цигарите са вредни .....по хубаво се гръмни и сега ще кажете какво общо има едното с другото ами има ХОРА толкова интересни и различни . Peace

Стремежът на някои хора някой друг да им каже какви са, що са и каква е мисията в живота им, ме потриса.  

Никой не е казал, че пиенето и пушенето са полезни.

За незначителните глупости сте прав, там ви отива времето, посветено на това да спонсорирате разни измамници; така със сигурност подпомагате аурата на тях и семействата им. Междувременно някои живеем и се борим с живота по разумен начин.

# 60
  • Мнения: 17
Има кой да вярва - множат се. Също както вярващите в Господ. Аз не ги различавам, все са си лъжци <->заблудени.

Защото в същтност Господ няма и ...

Много посветени има в тази тема. Да ви завиди човек. Твърдите го, като да сте получили инфото от първа ръка.

Има посветени но не смеят да пишат ..понеже са минали по моя път и не си хабят енергията с подобни хора които пишат тук ...Вече за пореден път се убедих, че кога се мъчиш да направиш добро те плюят ,,,а зло те хвалят ...яко нали  Hug

# 61
  • Мнения: 62
човек, какво добро си направил бе, мъченико?!?!?
Написал си трудно четивна тема за това как някой те измамил.
И КАКВО ИСКАШ, духова музика?
хубаво, мерси че намина и сподели, само че повечето хора тук са достатъчно УМНИ да не се вържат никога на подобна идиотщина.


Ах милия той рицар на доброто  ooooh!

# 62
  • Мнения: 17
Не съм чел мненията, щото и първия пост ми докара мигрена.
Братле, ще се множат без никъв страх докато има идиоти като теб и жена ти, които вярват в глупости за ингиго, кристали и разни пу.ки майни  Laughing

Научи се да пишеш, сприятели се с пунктоацията, пробвай малко художествена литература и пробвай пак.  Grinning

Ей какво хора има, ей

Евала брато искам да ти кажа много,, но няма....такива като теб най ме кефят ,,,
Има ли значение ,,дреболиите в написаното има ли значение нещо друго освен това да опознаем тялото си и за какво сме тук ....Затова се доверяваме на лекари и страдаме ....понеже не четем важните неща .....

# 63
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
bigdan  Crazy ти вЕрно си се зомбирал яко  ooooh!


и това е повсеместно при повечето хора интересуващи се от тези неща  Crazy

То и аз чета , любопитно ми е ама не съм изглупяла толкова  Whistling ама това е вероятно 'щот нали не съм възвисена  Mr. Green


Дали да не ти пратя Рейки да се успокоиш малко Wink че тази тема те принизява гледам ...... Sunglasses


# 64
  • Мнения: 17
човек, какво добро си направил бе, мъченико?!?!?
Написал си трудно четивна тема за това как някой те измамил.
И КАКВО ИСКАШ, духова музика?
хубаво, мерси че намина и сподели, само че повечето хора тук са достатъчно УМНИ да не се вържат никога на подобна идиотщина.


Ах милия той рицар на доброто  ooooh!

Човеко 6 .....дали имаш една положителна мисъл или чакаш такива като мен за да ти е забавен живота .... такива като теб много и се усещат кога живота им свърши но тогава мили е къснооо. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 841
Добре, авторе, очевидно искаш да изнесеш някаква проповед и да посееш семето на познанието в бедните умове на домакините... Ами хайде, направи го, не така с недомлъвки и репликиране на всеки пост... Кажи си каквото искаш да кажеш, директно и без увъртания. Пък тогава вече ще водим дискусия по същество.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
Само да е по-кратко, че дотук май само един потребител писа, че е чел първия пост /аз също не съм/.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
От сутринта я очаквам таз проповед, ама автора увърта.  Mr. Green

И ако може малко по-грамотно да се напише, щото и с по три запетайки, и без такива пак трудно се чете.

# 68
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен ми стана любопитно, за къв точно му служи на човек принтирана "аура"?  Mr. Green
Какви потребности задоволява?
Laughing

И на мен ми е интересно  Wink дали автора би отговорил конкретно поне на това  Rolling Eyes

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Добре, авторе, очевидно искаш да изнесеш някаква проповед и да посееш семето на познанието в бедните умове на домакините... Ами хайде, направи го, не така с недомлъвки и репликиране на всеки пост... Кажи си каквото искаш да кажеш, директно и без увъртания. Пък тогава вече ще водим дискусия по същество.

Ми той си го каза вече. Взели са му пари, а насреща - таратанец. Те това му е болката, и решил да предпази и нас.

Между другото, геройски изчетох целия първи пост и искам награда за това!

# 70
  • Мнения: 5 647
bigdan, от коя секта си?  Joy

# 71
  • Мнения: 17
bigdan  Crazy ти вЕрно си се зомбирал яко  ooooh!


и това е повсеместно при повечето хора интересуващи се от тези неща  Crazy

То и аз чета , любопитно ми е ама не съм изглупяла толкова  Whistling ама това е вероятно 'щот нали не съм възвисена  Mr. Green


Дали да ние ти пратя Рейки да се успокоиш малко Wink че тази тема те принизява гледам ...... Sunglasses



Да мерси спирам ,,,много енергия похабих и да принизих се ...Рейки  да може...
Кога се принизиш до някои хора писали в темата чувството е ужасно и мъчително затова спирам и правя така както много други на моето ниво ,,,,тука не е мястото....
Затова мили хора живейте си в света в които, вие си създавате с мислите и чувствата.
А кога се по-образовате и вдигнете вибрацията на тялото  си помислете за тази тема ....
Както много известни хора са казали ,,,още не сте готови .
Това е всеедно да обяснявам , какво е огъня на тогавашните хора , мислещи, че да живееш значи да ядеш ....Или да обяснявам на тогавашните хора, че земята е кръгла ,  те са си вярвали в тяхната истина  newsm78  Великия Тесла още преди години обяснява за енергията около нас но кои да го чуе.Има много истини но никои не се интересува и чак след 1000-ди години пак сме като коне с капаци ....жалко Всичко ни е дадено а ние го пропиляваме ....
Светлина и любов мили хора   bouquet

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Разгеле!

# 73
  • Мнения: 62
О, светлина и мир, мили хора  Laughing
Ясен си ми, но това което на теб не ти е ясно, явно е, че:
никак не е задължително да си лузър, за да се смееш на такива като теб. напротив дори!
не е нужно да съм нещастен или зъл.
Аз съм благ и мил, но не понасям прости хора. Във всяко едно измерение.  Laughing Тогава избухвам.

А когато простият е и много нагъл, тука става зле... хем теб са те измамили, хем добро си правил, хем светлината те привилича сексуално....

Приятелю!
Освести се навреме! Казвам ти го с най-светли чувства.
Поумней и ще видиш как пъзелът се нарежда Wink
И , не разчитай на Джон Мон и Вун Мун да ти наредят кармата. Не става. Те правят пари от това, ти страдаш.

# 74
  • Мнения: 2 196
Е как ''разгеле''?! Как?!
Аз искам да се по-образовам. Crossing Arms


И КАКВО ИСКАШ, духова музика?


На, водя и духова музика, за настройка на чакрите:
http://www.youtube.com/watch?v=TuSTh_qRlvU&feature=related

# 75
  • Мнения: 62
Необразована ще си останеш с духовата музика. Той човека ни е казал бе, земята е кръгла, ма ние като пещерняци не сме готови за неговите знания! Те тва индигото сериозна работа бе, дееба. Нищо че са го излъгали  Laughing Разбира ги нещата  Laughing

# 76
  • Мнения: 62
Харесва ми и анкетата му  Laughing
Отговорите изобщо не се припокриват, не  Laughing
Те са опции само за индиго. Щото те безпроблемно долавят разликата между
Пълно менте, Поредния лъжец и  bullshit  Laughing

# 77
  • Мнения: 234
Да мерси спирам -Алилуя!
 
Затова мили хора живейте си в света в които, вие си създавате с мислите и чувствата- Мдам,в няколко свята съм аз  Crazy
А кога се по-образовате и вдигнете вибрацията на тялото  си помислете за тази тема -кххх, непременно!
Както много известни хора са казали ,,,още не сте готови-като станем ще ти се обадим  Laughing
Това е всеедно да обяснявам , какво е огъня на тогавашните хора , мислещи, че да живееш значи да ядеш ....Или да обяснявам на тогавашните хора, че земята е кръгла ,  те са си вярвали в тяхната истина    Joy Joy Joy
 Великия Тесла още преди години обяснява за енергията около нас но кои да го чуе.Има много истини но никои не се интересува и чак след 1000-ди години пак сме като коне с капаци ....жалко Всичко ни е дадено а ние го пропиляваме ....-вземай го ти,че ние с тези капаци  ooooh!
Светлина и любов мили хора   bouquet

Мисля,че ще ти е по-добре в Матрицата .

# 78
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Необразована ще си останеш с духовата музика. Той човека ни е казал бе, земята е кръгла, ма ние като пещерняци не сме готови за неговите знания! Те тва индигото сериозна работа бе, дееба. Нищо че са го излъгали  Laughing Разбира ги нещата  Laughing

Назад си  Mr. Green сега на мода са кристалите  Whistling

# 79
  • Мнения: 21 598
   Леле, приятелю... ти мислеше че си открил духовен учител да ти покаже аурата, пък той, каква изненада, излезе шарлатанин, така ли?
  Ужас.... върви, върви бързо при следващия, и нека Силата да бъде с теб!
 

   ПП. Само първия пост изчетох, нататък нещо интересно има ли?

# 80
  • Мнения: 2 196
Необразована ще си останеш с духовата музика. Той човека ни е казал бе, земята е кръгла, ма ние като пещерняци не сме готови за неговите знания! Те тва индигото сериозна работа бе, дееба. Нищо че са го излъгали  Laughing Разбира ги нещата  Laughing

Това, индигото, много интересна работа, да знаеш.
Аз, като бях малка, имах такова / фукам се/. Значи слагаш го между два листа и пишеш върху горния и о,чудо! - на долния излиза същото. Сигурно и с децата индиго е така - като по калъп правени.

Аз като знам, че земята е кръгла просветлена ли съм? Има ли надежда за мен?
Или да се връщам в пещерата? Cry

# 81
  • Мнения: 3 447
Божичко, какви идиоти (казвам като човек, който от 25 години се интересува от езотерика).

# 82
  • Мнения: 21 598
  Ама трябваше да идеш в алтернативния, тука няма кого да спасиш от Деян Колев,  едва ли ще се намери сред нас  някой готов да кихне два бона да му наместят аурата на мизерен лаптоп в полеви условия...

# 83
  • Мнения: 2 196
Абе това да не е ония Деян, със съчките и пръчките?
Щото на тоя са му разстроени всички чакри и дори и с духова музика нама шанс да му бъдат наместени.
Евентуално с бой. По три пъти на ден.

# 84
  • Мнения: 1
Ццццц мъка,мъка ooooh! единия си паднал на главата ,другия на устата.

# 85
  • Мнения: 17
Обичам ви ...форума е страхотен.... Peace

# 86
  • Мнения: 234
Това, индигото, много интересна работа, да знаеш.
Аз, като бях малка, имах такова / фукам се/.


Аз имам още  Mr. Green/фукам се/

# 87
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Ама трябваше да идеш в алтернативния, тука няма кого да спасиш от Деян Колев,  едва ли ще се намери сред нас  някой готов да кихне два бона да му наместят аурата на мизерен лаптоп в полеви условия...


   Що бре човека чудесно си е свършил работата  Peace  още няколко такива урока да си плати и може  да му се наместят чакрите , синхронизира аурата  Sunglasses



# 88
  • Мнения: 17
Харесва ми и анкетата му  Laughing
Отговорите изобщо не се припокриват, не  Laughing
Те са опции само за индиго. Щото те безпроблемно долавят разликата между
Пълно менте, Поредния лъжец и  bullshit  Laughing


Страхотен си ....радвам се че писа .
Човек може много да научи от теб ,мерси  Peace

# 89
  • Мнения: 21 598
    Мда, Остап Бендер е жив, господа съдебни заседатели, и вероятно гадае по рейки...

  Приятелю, ти наистина ли не различаваш шарлатаните, които искат да ти смъкнат парите? Човека не те е измамил, ти сам си си го изпросил. Ако се интересуваш от "духовни работи", мислиш ли че точно при тоя Деян и другите като него трябва да ги търсиш...
  Наивна история... да се смееш ли, да плачеш ли.

# 90
  • Мнения: 2 196
Не четеш внимателно - не е модерно вече. Mr. Green

Ще ни просвещаваш ли или ще ни оставиш да затъваме в невежество и пороци, bigdan?

# 91
  • Мнения: 8 836
Не успях да изчета целия пост, а уж съм калена през годините, докато четях ученическите бисери. Confused Авторе, това говори зле за теб, подобен слог не съм виждала... Tired Не ги познавам тези хора - Еленко, Деян и прочие, макар че се подвизават из форума, доколкото разбирам.... за тях и подобните им: #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Друго ми прави впечатление и то е масовата психоза (да го нарека така) към подобни екземпляри и техните"възможности". Преди повече от 3 години ми поставиха като диагноза рядко срещано нелечимо заболяване и всичко живо, което познавам, се изреди да ме съветва да потърся"алтернативно лечение", разбирайте врачки, шарлатани и т.н. ooooh! Образовани, умни и уравновесени уж хора ме пращаха на знахар, нямам думи.... Whistling Виждам, че доста хора се подиграват, но......не е смешно, трагично е.... Sad Хората са обезверени, объркани, уплашени и напълно дезориентирани, от което се възползват разни мошеници #Cussing out Представяте ли си ако човек като автора или някой от семейството му се разболее сериозно? Свършен е, врачките ще го уморят срещу всичките им пари и имоти Tired Трябва да се направи нещо срещу това явление, защото отчаянието понякога е страшен съветник. Този е куку, ами ако става въпрос за отчаян човек?....... Outta Joint

# 92
  • Мнения: 2 484
   Мда, Остап Бендер е жив, господа съдебни заседатели, и вероятно гадае по рейки...

  Приятелю, ти наистина ли не различаваш шарлатаните, които искат да ти смъкнат парите? Човека не те е измамил, ти сам си си го изпросил. Ако се интересуваш от "духовни работи", мислиш ли че точно при тоя Деян и другите като него трябва да ги търсиш...
  Наивна история... да се смееш ли, да плачеш ли.

Дали пък Гала и Ники Кънчев нямат своя сериозен принос? Сигурно те ще ни обяснят, че това е просто реклама и не носят никаква отговорност......
Някога и пирамидите така ги рекламираха по БНТ! "Лайф чойс", "Ийст уест интернешънал холдинг груп", "Първа частна банка", "ТС-банк", "Хранков хотели" и още и още....И там доста народ хлътна дори без снимка на аурата.

Човекът е пропуснал доста от у-ще. Но такива като него са в изобилие. Общо взето липсват образователни предавания по телевизията и по радиото, които евентуално да запълват такива пропуски.
Зодии, камъни, аура, биоптрони, треви, които отнемат лошите енергии и още и още.....Но като че ли няма кой да противоречи на тези екстри в публичното пространство. Напротив,  все по-често чуваме, че астрологията била много по-обобщаваща от физиката, астрономията, химията, математиката....Онзи ден чух за някакво лечение с билки и масла на какви ли не болести. Това било много по-обобщаващо от медицината! И въздействало на клетъчно ниво! Питах колко са излекуваните от сенна хрема с това масло, което забележете пречиствало въздуха! Момичето отговори, че познавало двама излекувани!

Темата за информираността на хората е много важна. Затова я повдигам тук. Ясно е, че интересът на куп мошеници е точно в обратната посока.

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 17:18 от vl

# 93
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Земята не е кръгла !  http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%98%D0%BB%D1%8E%D0%BC%D0%B8%D … D0%B0%D1%82%D0%B8   Wink

Четете бе хора информирайте се , пълно е с невежи тук  Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 21 598
 

 Какво да се прави, шарлатаните си съществуват открай време... то това да не е от вчера. Дали ще ти продава части от черепа на Йоан Кръстител като дете, или пенкилер, лекуващ всички болести - човека просто гледа да смъкне парици от лековерния слушател. А Гала - чавка без кой знае какви претенции гледа да си пълни предаването с нещо и толкоз...
  Сега въпроса, е че ако си толкова наивен и лековерен, направо си го търсиш.
  Защо лъжците се множели? Ами защото сте много и тия, дето искате да им се хванете на въдицата.
   Чети, говедарче, и ще видиш, че поначало е адски съмнително някой да иска да ти реши проблемите по аурата ти... но като му кажеш тази проста истина, той се сърди, като нашия автор тука Laughing

# 95
  • Мнения: 2 196
Земята не е кръгла !  http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%98%D0%BB%D1%8E%D0%BC%D0%B8%D … D0%B0%D1%82%D0%B8   Wink

Четете бе хора информирайте се , пълно е с невежи тук  Crossing Arms
Така е, като единственият ни шанс да се по-образоваме, беше безвъзвратно пропилян. Crossing Arms


Илюминати, халогени, луминисценти и ксенони водят преговори с телевизия ''СКАТ'' за използването на Машината на времето, за да ни върнат в 90-те години.
Ох, тигре, тигреее! Crazy

# 96
  • Мнения: 8 836
Не, не съм съгласна, престанете с подигравките! Тук не става въпрос само за автора на статията, който без съмнение е изкукуригал, да не говорим за образователни липси. Но не е само до тава "чети, говедарче..." И като чете говедарчето....? Не вниквате по - навътре в проблема, а той е: ако наистина човек изпадне в крайна нужда, може да бъде повлечен още по - надолу, защото съществеват такива като този Деян и никой нищо не им прави. #Cussing out Аз съм преживяла такъв момент: лекарят те гледа и вика: не мога да направя за теб повече, медицината може само толкова, ако успееш да се пребориш сама, добре...Ами ако не успея?....И тогава от дупките си изпълзяват тези деяновци и започват да те убеждават, че ще успеят да ти помогнат, че съществуват, защото традиционната медицина не може всичко........Не знаете как се взима такова решение Tired ooooh! За себе си го взех, мога да нося отговорност за собствения си живот. Сигурно и всеки ще каже, че може да реши за себе си, но ако решавате за детето си, какво ще направите?..... Rolling Eyes Айде по - леко с оплюването само на този глупак, дал парите си на мошеника..... Stop
Лъжците се множат без страх, защото няма достатъчно голяма сила, която да ги спре. Не знам каква да е, но трябва да е по - голяма от просвещението и по- силна от страха пред смъртта. Такава сила е само техния страх за жалката им кожа. Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 3 447
Дали пък Гала и Ники Кънчев нямат своя сериозен принос?

О, определено. Шоуто на Гала е някакво фрийк шоу, пълно с всякакви откачалки. Досега се чудех какви жени го гледат и се връзват, ама ей на, и мъже имало  Tired

# 98
  • Мнения: 1 788
Unadaptable, точно така е! Интересно мнение!  Peace
Човек, когато е в безизходица, често губи връзката със здравия, трезв разум.
Но винаги е по-лесно да оплюем, да се подиграем, което явно в нашите очи ни кара да се чувстваме горди, че имало и по-тъпи от нас...

# 99
  • Мнения: 17
Аз си мислих, че Деян е опасен но съм грешил ....
Опасните са тук,  Shocked във форума.
Хората които писаха и ме разкъсаха без жалост.
Хора които са родители и възпитават деца ,,,деца които скоро ще усетят на какво са способни техните родители в лицата на хората писали тук.
Грешката ми е, че писах тук ....но това беше нужно за да разбера много неща.
За което съм благодарен.
Има място на което ще ме разберат и оценят , но то не е тук.
Не ме познавате, а си позволихте да ме обидите с много груби изказвани за което ви благодаря.
Извинявам се, че писах тук и се радвам, че ви разведрих живота с моите простотии.
Може би ако минете през това което съм минал.Няма да сте толкова нахакани и уверени в изказванията си тук.Но това няма значение.На всички във форума обичам ви.  bouquet

# 100
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Laughing

Приеми темата , форума и случката с Деян или там незнам кой като урок  Grinning



Намали кофтито неща в живота си като си извадиш поука  Grinning


И стига си лицемерничал с това обичам ви  Whistling не си искрен , личи ти  Sunglasses




# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз си мислих, че Деян е опасен но съм грешил ....
Опасните са тук,  Shocked във форума.
Хората които писаха и ме разкъсаха без жалост.
:
Същий Христос. Умилих се. Не, просълзих се.

# 102
  • Мнения: X
Подкрепям те.Само хора,които не са го преживяли,нямат идея за какво иде реч.

# 103
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз си мислих, че Деян е опасен но съм грешил ....
Опасните са тук,  Shocked във форума.
Хората които писаха и ме разкъсаха без жалост.
:
Същий Христос. Умилих се. Не, просълзих се.

Ето  Laughing Боговете се припознават  bowuu

# 104
  • Мнения: 8 836
Авторе, не пиши повече глупости и ако си в състояние, не върши повече такива! Stop Малко грубо ти беше казана истината, да. Но този Деян не знам си кой е наистина много опасен и хубаво, че отвори тази тема Peace
Истината е такава: нищо и никой не може да промени това, което има да се случва. То ще се случи, със или без такива като Деян. На него и подобните му мястото е в затвора. Може да си позволиш да продаваш на другите некачествени неща,  но никой няма право да продава надежда!

# 105
  • Мнения: 17
Laughing

Приеми темата , форума и случката с Деян или там незнам кой като урок  Grinning



Намали кофтито неща в живота си като си извадиш поука  Grinning


И стига си лицемерничал с това обичам ви  Whistling не си искрен , личи ти  Sunglasses





Обичам ви всички ...  bouquet

# 106
  • Мнения: 1 167
Аз си мислих, че Деян е опасен но съм грешил ....
Опасните са тук,  Shocked във форума.
Хората които писаха и ме разкъсаха без жалост.
:
Същий Христос. Умилих се. Не, просълзих се.

Ето  Laughing Боговете се припознават  bowuu

 Joy Joy


Обичам ви всички ...  bouquet

Моля те, обичай преди всичко себе си и не си/ни го причинявай повече.  Peace За всеки влак си има пътници.

# 107
  • Мнения: 4 291
Няма да сте толкова нахакани и уверени в изказванията си тук. bouquet
Разкажи, просветли ни. Без това се периш тук като месия.

# 108
  • Мнения: 8 999
Ох, всеки път, като видя заглавието на тази тема, чета "защо  ЛЪЖИЦИТЕ се множат.." и все недоумявам, защо пък трябва да се боят от Бога! А също и какви са тия лъжици и защо ли се множат?
Много объркващо ми действа!
Явно авторът не е осенен от Божията промисъл, та затова и заглавието му е такова мъгляво.
Ша ма прощавате, че тъй оспамих беседата ви!

Общи условия

Активация на акаунт