Защо лъжците се множат без страх

  • 7 104
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
 Joy Joy Joy

Тогава ще просперират и гастроентеролозите  hahaha

# 16
  • Мнения: 599
Цитат на: bigdanlink=topic=630113.msg20596295#msg20596295 date=1324417787
Определено се имам за различен от повечето около мен и имам други виждания за света и живота

Всичко е ясно.....

Лабрадор,  Joy

# 17
  • Мнения: 1 788
Авторът - няма нужда от просветления за правия път. За теб може да е този, за мен - друг.
След като търсиш разбиране, не е нужно да натрапваш собствените си възгледи и приоритети. И в крайна сметка никак не ми изглежда "индиговско" това да приемаш само своята истина и никоя друга...
Оставете хората да вярват, в каквото си искат.
Не знам кое точно ви изненада в разказаното от автора толкова, след като има поне 10 теми, в които майки припадат по децата си индиго/кристали и звучат не по-малко налудничаво...
Ето, даже в съседна тема се дава съвет "да слушаме децата до 10 годишната им възраст", защото те получавали информация от други източници едва ли не...

# 18
  • Мнения: 1 615
Стига де, лоши сте! Човекът сам си е казал, че се счита за различен от другите Wink
/отделен въпрос е, че аз го разчитам като "по-тъп съм от средноприемливото"/

# 19
  • Мнения: 17
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.
И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....
А да казвате, че не ви интересува ,,,,малко е странно ,,а интересува ли ви, че сега точно има 1000-ди болни които няма да се зарадват на Коледа ,,,и други които няма да е дочакат и още много др.
Знам не ви интересува понеже си имате други грижи ,,,,това е човека купони и живот ,алкохол ,цигари и така докато не погледне уплашено и не каже "защо господи на мен" тогава обещава, че ще се моли и какво ли не, докато се оправи и пак на ново пропиляване на живота ни с блаженства който нямат смисъл.И Исус дори сме бичували ,,,,но това е друга тема не очаквам да ме разберете ,,,особено тук и сега ,,,,много са хората който, са неразбрани и затова се страхуват да споделят.
А защо съм отишъл, ами понеже исках да го видя и преценя като човек , лице в лице.. Peace

# 20
  • Мнения: 15 619
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.
И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....
А да казвате, че не ви интересува ,,,,малко е странно ,,а интересува ли ви, че сега точно има 1000-ди болни които няма да се зарадват на Коледа ,,,и други които няма да е дочакат и още много др.
Знам не ви интересува понеже си имате други грижи ,,,,това е човека купони и живот ,алкохол ,цигари и така докато не погледне уплашено и не каже "защо господи на мен" тогава обещава, че ще се моли и какво ли не, докато се оправи и пак на ново пропиляване на живота ни с блаженства който нямат смисъл.И Исус дори сме бичували ,,,,но това е друга тема не очаквам да ме разберете ,,,особено тук и сега ,,,,много са хората който, са неразбрани и затова се страхуват да споделят.
А защо съм отишъл, ами понеже исках да го видя и преценя като човек , лице в лице.. Peace

Нищо не знаеш, човеко, само си въобразяваш. Колкото по-навреме го осъзнаеш, толкова по-пълноценно ще живееш.  Peace

# 21
  • Мнения: 17
Стига де, лоши сте! Човекът сам си е казал, че се счита за различен от другите Wink
/отделен въпрос е, че аз го разчитам като "по-тъп съм от средноприемливото"/

Супер мерси  Hug
Пуснете тема са диети и всички сте супер ...тема за секс и пак всичко е ок ....но тема за духовните неща оооо какво е това ...."по-тъп съм от средно-приемливото"  newsm78

# 22
  • Мнения: 17
 Нищо не знаеш, човеко, само си въобразяваш. Колкото по-навреме го осъзнаеш, толкова по-пълноценно ще живееш.  Peace[/quote]

Напълно вярно ...колкото и да е истинска една истина , не може да и се доверим безрезервно.
Всичко на този свят има две страни и ако не преживеем едната, няма да опознаем другата.  Peace

# 23
  • Мнения: 15 619
 
Напълно вярно ...колкото и да е истинска една истина , не може да и се доверим безрезервно.
Всичко на този свят има две страни и ако не преживеем едната, няма да опознаем другата.  Peace
Или просто всеки си има своя истина, свой път, които не са в конфликт с общите такива, имат си цел. Това, че един поради дребнавостта си не може да обхване целостта, не я обезмисля.
Това по повод цитирания по-горе от мен твой коментар.
По темата вече се изказах. Уроците ги получаваме всеки ден, дотогава, докогато прогледнем за тях. Да приемем, че изкореняването на абдализма става само чрез използването му. Докогато е необходимо.

# 24
  • Мнения: 17
Така нека да обясня, че аура камерата на Деян беше рекламирана при Гала (на кафе) която също е минала през нея ,Ники Кънчев и др .Няма да давам линк понеже не искам да популяризирам страницата му.Има много предавания на тази тема, а човек вярва на телевизията.
А ако аз съм ........ както ме нарекоха някои хора значи и Гала е така и Ники Кънчев и Жана - водещ в TV7 , Яна Грудева - водещ в "Станция Нова", всички имат снимка на аурата и др.
На вън също има инфо за аура камера и доста инфо, но в бг както винаги е слабо всичко ....
Аура камерата според статии в чужди страни показва нещо вярно ,,,,но това за мен не е начин да се вадят пари и то в такива размери.
В Интернет има много изписано по-тази тема и 100-ци хора които питат дали е вярно ,,,жалко, че някои хора не четат ,,,не казвам да вярвате, а да сте информирани.  Praynig

# 25
  • Мнения: 15 619
На мен ми стана любопитно, за къв точно му служи на човек принтирана "аура"?  Mr. Green
Какви потребности задоволява?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 332
оу май год! Доживях да видя някой да се подравнява по Гала и Ники Пънчев.

Гласувах, че твърдо вярвам в камерата. Баси, поне един глас да има ЗА. Стана ми жал.

На мен ми стана любопитно, за къв точно му служи на човек принтирана "аура"?  Mr. Green
Какви потребности задоволява?
Финансовите потребности на любовницата на гуруто.  Whistling

# 27
  • Мнения: 234
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.


Ето ,с това трябаше да спреш  Laughing
А ти продължи д назидаваш:


И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....



Що?

Който се интересува от дадена тематика-чете,който не-не чете .Просто е. Защо се опитваш да вменяваш  вина /според теб/ ,страх от Бог или някаква сила.  Това да не е бакалия и Бог да е бакалина?Как беше? Свободна воля?

# 28
  • Мнения: 17
Това за Господ беше просто така, понеже за Господ е друга тема, но не мисля, че тук точно и е мястото ....късно видях къде трябваше да е темата и къде бих бил разбран ...но нека може и тук да помогна на някои ....
Просто прочетете и си дайте мнението каквото и да е .Живеем в свободна страна ,,,това е ....
Само ние и никои друг ,избираме къде, как и в какво да вярваме.  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Авторът, ще ти кажа нещо. На някои хора не им е необходимо да се изръсят с пари, за да разберат, че някой е лъжец и шарлатанин. Изводите си ги направи сам.

Общи условия

Активация на акаунт