Защо лъжците се множат без страх

  • 7 128
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 62
Необразована ще си останеш с духовата музика. Той човека ни е казал бе, земята е кръгла, ма ние като пещерняци не сме готови за неговите знания! Те тва индигото сериозна работа бе, дееба. Нищо че са го излъгали  Laughing Разбира ги нещата  Laughing

# 76
  • Мнения: 62
Харесва ми и анкетата му  Laughing
Отговорите изобщо не се припокриват, не  Laughing
Те са опции само за индиго. Щото те безпроблемно долавят разликата между
Пълно менте, Поредния лъжец и  bullshit  Laughing

# 77
  • Мнения: 234
Да мерси спирам -Алилуя!
 
Затова мили хора живейте си в света в които, вие си създавате с мислите и чувствата- Мдам,в няколко свята съм аз  Crazy
А кога се по-образовате и вдигнете вибрацията на тялото  си помислете за тази тема -кххх, непременно!
Както много известни хора са казали ,,,още не сте готови-като станем ще ти се обадим  Laughing
Това е всеедно да обяснявам , какво е огъня на тогавашните хора , мислещи, че да живееш значи да ядеш ....Или да обяснявам на тогавашните хора, че земята е кръгла ,  те са си вярвали в тяхната истина    Joy Joy Joy
 Великия Тесла още преди години обяснява за енергията около нас но кои да го чуе.Има много истини но никои не се интересува и чак след 1000-ди години пак сме като коне с капаци ....жалко Всичко ни е дадено а ние го пропиляваме ....-вземай го ти,че ние с тези капаци  ooooh!
Светлина и любов мили хора   bouquet

Мисля,че ще ти е по-добре в Матрицата .

# 78
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Необразована ще си останеш с духовата музика. Той човека ни е казал бе, земята е кръгла, ма ние като пещерняци не сме готови за неговите знания! Те тва индигото сериозна работа бе, дееба. Нищо че са го излъгали  Laughing Разбира ги нещата  Laughing

Назад си  Mr. Green сега на мода са кристалите  Whistling

# 79
  • Мнения: 21 650
   Леле, приятелю... ти мислеше че си открил духовен учител да ти покаже аурата, пък той, каква изненада, излезе шарлатанин, така ли?
  Ужас.... върви, върви бързо при следващия, и нека Силата да бъде с теб!
 

   ПП. Само първия пост изчетох, нататък нещо интересно има ли?

# 80
  • Мнения: 2 196
Необразована ще си останеш с духовата музика. Той човека ни е казал бе, земята е кръгла, ма ние като пещерняци не сме готови за неговите знания! Те тва индигото сериозна работа бе, дееба. Нищо че са го излъгали  Laughing Разбира ги нещата  Laughing

Това, индигото, много интересна работа, да знаеш.
Аз, като бях малка, имах такова / фукам се/. Значи слагаш го между два листа и пишеш върху горния и о,чудо! - на долния излиза същото. Сигурно и с децата индиго е така - като по калъп правени.

Аз като знам, че земята е кръгла просветлена ли съм? Има ли надежда за мен?
Или да се връщам в пещерата? Cry

# 81
  • Мнения: 3 447
Божичко, какви идиоти (казвам като човек, който от 25 години се интересува от езотерика).

# 82
  • Мнения: 21 650
  Ама трябваше да идеш в алтернативния, тука няма кого да спасиш от Деян Колев,  едва ли ще се намери сред нас  някой готов да кихне два бона да му наместят аурата на мизерен лаптоп в полеви условия...

# 83
  • Мнения: 2 196
Абе това да не е ония Деян, със съчките и пръчките?
Щото на тоя са му разстроени всички чакри и дори и с духова музика нама шанс да му бъдат наместени.
Евентуално с бой. По три пъти на ден.

# 84
  • Мнения: 1
Ццццц мъка,мъка ooooh! единия си паднал на главата ,другия на устата.

# 85
  • Мнения: 17
Обичам ви ...форума е страхотен.... Peace

# 86
  • Мнения: 234
Това, индигото, много интересна работа, да знаеш.
Аз, като бях малка, имах такова / фукам се/.


Аз имам още  Mr. Green/фукам се/

# 87
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Ама трябваше да идеш в алтернативния, тука няма кого да спасиш от Деян Колев,  едва ли ще се намери сред нас  някой готов да кихне два бона да му наместят аурата на мизерен лаптоп в полеви условия...


   Що бре човека чудесно си е свършил работата  Peace  още няколко такива урока да си плати и може  да му се наместят чакрите , синхронизира аурата  Sunglasses



# 88
  • Мнения: 17
Харесва ми и анкетата му  Laughing
Отговорите изобщо не се припокриват, не  Laughing
Те са опции само за индиго. Щото те безпроблемно долавят разликата между
Пълно менте, Поредния лъжец и  bullshit  Laughing


Страхотен си ....радвам се че писа .
Човек може много да научи от теб ,мерси  Peace

# 89
  • Мнения: 21 650
    Мда, Остап Бендер е жив, господа съдебни заседатели, и вероятно гадае по рейки...

  Приятелю, ти наистина ли не различаваш шарлатаните, които искат да ти смъкнат парите? Човека не те е измамил, ти сам си си го изпросил. Ако се интересуваш от "духовни работи", мислиш ли че точно при тоя Деян и другите като него трябва да ги търсиш...
  Наивна история... да се смееш ли, да плачеш ли.

Общи условия

Активация на акаунт