Защо лъжците се множат без страх

  • 7 142
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Стига де, лоши сте! Човекът сам си е казал, че се счита за различен от другите Wink
/отделен въпрос е, че аз го разчитам като "по-тъп съм от средноприемливото"/

Супер мерси  Hug
Пуснете тема са диети и всички сте супер ...тема за секс и пак всичко е ок ....но тема за духовните неща оооо какво е това ...."по-тъп съм от средно-приемливото"  newsm78

АХАХАХХА
стигнах до тук и не издържах, сори.
Копеле, ТИ това ли мислиш че е духовно?
АХАХХАХАХАХАХА
популярна литература за подсъзнанието, силата и бла-бла, аура камери, индиго и кристали???


АХАХХАХА
Сега сериозно.

Преведи ми 5 бона на сметката (е са ще ти я прата на лично) и всичко ще ти наместа. И всичко ще ти обясня  Laughing
И енергийна защитка ще ти направя Laughing

леле. мъка, мъка.
Братле, сериозно. Зарови сектантската популярна литература на кръстопът и пробвай да навлезеш в дълбокото. Като начало си направи карта за библиотекаи наблегни на основни философски трудове от древеността. Ще се учудиш колко малко неща са се променили и колко малко пари ще ти излезе туй просветление.

копеле.....какви идиоти...... индиги идиоти.... ooooh!

# 46
  • Мнения: 9 052

Защото в същтност Господ няма и ...

Много посветени има в тази тема. Да ви завиди човек. Твърдите го, като да сте получили инфото от първа ръка.

Аз ли4но съм. След като според мен Господ няма, то първата ръка съм аз. Т.е. това което знам е това, което знам. Останалите са ми равни  Hug


щом ти така иска 8 и щом ти така мислиш и щом ти така казваш ... то за теб е така.  Hug

Тц, не са ти равни. Поне аз не съм. Може да съм по-долу, може и да съм по-горе. Вероятно е първото, щото не приемам за очевидна логиката на тези разсъждения.

# 47
# 48
  • Мнения: 5 539
Тъжно ми е да виждам колко лабилни и объркани хора ражда нашето време. Хора, люшкащи се между една и друга псевдоценност, без опора, без котва.
И все пак предпочитам да общувам с хора, които се лутат в търсене на духовни ценности, отколкото с такива, които трайно са се застопорили върху материални.

# 49
# 50
  • Мнения: 62
Тъжно ми е да виждам колко лабилни и объркани хора ражда нашето време. Хора, люшкащи се между една и друга псевдоценност, без опора, без котва.
И все пак предпочитам да общувам с хора, които се лутат в търсене на духовни ценности, отколкото с такива, които трайно са се застопорили върху материални.

 Peace И ти си права. Даже доста.
Ама... в един момент дори ти горчи да се смееш. Индиго, кристалчета, правилен път, положителни хора....
Влезеш ли в тоя порочен клиширан кръг, довиждане. Мъчно ми е като чета колко е надребно, колко е елементарно станало всичко.
Той едва се изразява, седнал да тръби че се е посветил на духовното. И ми цитира Джон Кехау или там както беше тоя с мозъчните промивки.... Тъжно е.

А истината, драги мои, и правия път, това са естествени състояния. Не ти трябва Еленко Дивечов да те води нанякъде, макар и да имаш мозък на овца. Трябва сам да се ориентираш.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много смешна тема. Не, не е смешна, налудничава е.

# 52
  • Мнения: 1 615
Многословните обяснения по подобни теми водят единствено до амортизиране на клавиатурите Wink
Който схваща, и с малко думи ще успее... Който вярва на врачки и баячки... да е жив и здрав! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 485
Докато има овце, ще има и кой да ги стриже  Wink А bigdan е откачен не защото е споделил за измамата - това е важно и полезно предупреждение - а защото изобщо се връзва на такива неща, както на шарлатаните така и на ню ейдж глупостите, на които се осланят. Но то си има баланс в цялата работа - пропиляните пари и унижението от измамата са такса невежество.

Точно! Виждаме невежество в най-чист вид, а не превъртяване. Затова се ходи на у-ще и се учат доста неща.  Обаче някои са спали или отсъствали.

# 54
  • Мнения: 17
Да, и на мен ми е любопитно - какво смятате, че щяхте да научите за себе си с това "изследване", което вече не знаете?


А това, че човек вярва на телевизията... наистина ли все още има толкова наивни хора, които смятат видяното за чиста монета? Гала и Кънчев били там, значи всичко е наред.  #Crazy

Мили съфоромници просто не четете ,,,и се захващате за глупостите ...за какво е да знам каква аура имам,, ами така човек може да научи за себе си много ....но тук да обяснявам за какво не е мястото... Аура има факт , но желаещи да научат нещо за аурата няма... Shocked
Върви му обяснявай ти на човек , че алкохола или цигарите са вредни .....по хубаво се гръмни и сега ще кажете какво общо има едното с другото ами има ХОРА толкова интересни и различни . Peace

# 55
  • Мнения: 17
Ок всеки има право на мнение и всеки си има истината.
И не си мислете, че и вие, не може да се излъжете ,,,,на всеки може да се случи, но не всеки би си признал....
А да казвате, че не ви интересува ,,,,малко е странно ,,а интересува ли ви, че сега точно има 1000-ди болни които няма да се зарадват на Коледа ,,,и други които няма да е дочакат и още много др.
Знам не ви интересува понеже си имате други грижи ,,,,това е човека купони и живот ,алкохол ,цигари и така докато не погледне уплашено и не каже "защо господи на мен" тогава обещава, че ще се моли и какво ли не, докато се оправи и пак на ново пропиляване на живота ни с блаженства който нямат смисъл.И Исус дори сме бичували ,,,,но това е друга тема не очаквам да ме разберете ,,,особено тук и сега ,,,,много са хората който, са неразбрани и затова се страхуват да споделят.
А защо съм отишъл, ами понеже исках да го видя и преценя като човек , лице в лице.. Peace


И накрая си хем болен, хем обеднял и разочарован. Освен това, ако си наистина вярващ, не търсиш опора в разни "алтернативни" лечители, шамани и пр. Не го казвам като здрав човек, напротив. Но все още имам здрав разум и ценя парите и времето си.

Аз съм си ок ...не търся шамани ...просто един път сгреших и споделих...
Парите са без никакво значение за мен....А времето го пропиляваме с незначителни глупости затова не цените нищо ....  Wink

# 56
  • Мнения: 17


Интересно кое за теб не е откачено .... Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 788
Абе, нито е много извисено да вярваш сляпо на Гала и съмнителните хора, които кани, нито е много хай хем да се пишеш широко скроен, хем да се подиграваш с вярванията и разбиранията на останалите.
Иначе вярно, Гала беше поканила и някакъв "лекар-билкар", който лекува с лечебен лосион всички видове тромбози, Бюргер.
Народът беше полудял да го търси, а той, завалията приемал в заведението до Военна академия!
Примери още мога да дам, де...
Мен не могат да ме впечатлят нито аури, нито деца-индиго, които в повечето случаи са си най-обикновени деца, ама куп майки пискат истерично и до сълзи, че тяхното гардже е дошло от Марс, а Супермен ряпа да яде пред него...
Но гледам да не се връзвам и не обръщам внимание. Всеки е свободен да вярва в каквото иска.
Иначе некадърници и шарлатани има и сред нормалните лекари - гледаш го - известен, търсят го, има диплома, пък една диагноза като хората не може да сложи...

# 58
  • Мнения: 17
Има кой да вярва - множат се. Също както вярващите в Господ. Аз не ги различавам, все са си лъжци <->заблудени.

Да  така е ....но не си мислете че вие сте безгрешни .... Outta Joint
Всеки ми се прави на светец ,,,но ако може да видим живота му на филм ,,,,май няма да е много истината и морала и ценностите ще видим доста мръсотии ...
Затова се затваряме в черупките си и си живеем един лъжовен живот.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 486
Да, и на мен ми е любопитно - какво смятате, че щяхте да научите за себе си с това "изследване", което вече не знаете?


А това, че човек вярва на телевизията... наистина ли все още има толкова наивни хора, които смятат видяното за чиста монета? Гала и Кънчев били там, значи всичко е наред.  #Crazy

Мили съфоромници просто не четете ,,,и се захващате за глупостите ...за какво е да знам каква аура имам,, ами така човек може да научи за себе си много ....но тук да обяснявам за какво не е мястото... Аура има факт , но желаещи да научат нещо за аурата няма... Shocked
Върви му обяснявай ти на човек , че алкохола или цигарите са вредни .....по хубаво се гръмни и сега ще кажете какво общо има едното с другото ами има ХОРА толкова интересни и различни . Peace

Стремежът на някои хора някой друг да им каже какви са, що са и каква е мисията в живота им, ме потриса.  

Никой не е казал, че пиенето и пушенето са полезни.

За незначителните глупости сте прав, там ви отива времето, посветено на това да спонсорирате разни измамници; така със сигурност подпомагате аурата на тях и семействата им. Междувременно някои живеем и се борим с живота по разумен начин.

Общи условия

Активация на акаунт