Защо лъжците се множат без страх

  • 7 126
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 196
Не четеш внимателно - не е модерно вече. Mr. Green

Ще ни просвещаваш ли или ще ни оставиш да затъваме в невежество и пороци, bigdan?

# 91
  • Мнения: 8 853
Не успях да изчета целия пост, а уж съм калена през годините, докато четях ученическите бисери. Confused Авторе, това говори зле за теб, подобен слог не съм виждала... Tired Не ги познавам тези хора - Еленко, Деян и прочие, макар че се подвизават из форума, доколкото разбирам.... за тях и подобните им: #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Друго ми прави впечатление и то е масовата психоза (да го нарека така) към подобни екземпляри и техните"възможности". Преди повече от 3 години ми поставиха като диагноза рядко срещано нелечимо заболяване и всичко живо, което познавам, се изреди да ме съветва да потърся"алтернативно лечение", разбирайте врачки, шарлатани и т.н. ooooh! Образовани, умни и уравновесени уж хора ме пращаха на знахар, нямам думи.... Whistling Виждам, че доста хора се подиграват, но......не е смешно, трагично е.... Sad Хората са обезверени, объркани, уплашени и напълно дезориентирани, от което се възползват разни мошеници #Cussing out Представяте ли си ако човек като автора или някой от семейството му се разболее сериозно? Свършен е, врачките ще го уморят срещу всичките им пари и имоти Tired Трябва да се направи нещо срещу това явление, защото отчаянието понякога е страшен съветник. Този е куку, ами ако става въпрос за отчаян човек?....... Outta Joint

# 92
  • Мнения: 2 484
   Мда, Остап Бендер е жив, господа съдебни заседатели, и вероятно гадае по рейки...

  Приятелю, ти наистина ли не различаваш шарлатаните, които искат да ти смъкнат парите? Човека не те е измамил, ти сам си си го изпросил. Ако се интересуваш от "духовни работи", мислиш ли че точно при тоя Деян и другите като него трябва да ги търсиш...
  Наивна история... да се смееш ли, да плачеш ли.

Дали пък Гала и Ники Кънчев нямат своя сериозен принос? Сигурно те ще ни обяснят, че това е просто реклама и не носят никаква отговорност......
Някога и пирамидите така ги рекламираха по БНТ! "Лайф чойс", "Ийст уест интернешънал холдинг груп", "Първа частна банка", "ТС-банк", "Хранков хотели" и още и още....И там доста народ хлътна дори без снимка на аурата.

Човекът е пропуснал доста от у-ще. Но такива като него са в изобилие. Общо взето липсват образователни предавания по телевизията и по радиото, които евентуално да запълват такива пропуски.
Зодии, камъни, аура, биоптрони, треви, които отнемат лошите енергии и още и още.....Но като че ли няма кой да противоречи на тези екстри в публичното пространство. Напротив,  все по-често чуваме, че астрологията била много по-обобщаваща от физиката, астрономията, химията, математиката....Онзи ден чух за някакво лечение с билки и масла на какви ли не болести. Това било много по-обобщаващо от медицината! И въздействало на клетъчно ниво! Питах колко са излекуваните от сенна хрема с това масло, което забележете пречиствало въздуха! Момичето отговори, че познавало двама излекувани!

Темата за информираността на хората е много важна. Затова я повдигам тук. Ясно е, че интересът на куп мошеници е точно в обратната посока.

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 17:18 от vl

# 93
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Земята не е кръгла !  http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%98%D0%BB%D1%8E%D0%BC%D0%B8%D … D0%B0%D1%82%D0%B8   Wink

Четете бе хора информирайте се , пълно е с невежи тук  Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 21 650
 

 Какво да се прави, шарлатаните си съществуват открай време... то това да не е от вчера. Дали ще ти продава части от черепа на Йоан Кръстител като дете, или пенкилер, лекуващ всички болести - човека просто гледа да смъкне парици от лековерния слушател. А Гала - чавка без кой знае какви претенции гледа да си пълни предаването с нещо и толкоз...
  Сега въпроса, е че ако си толкова наивен и лековерен, направо си го търсиш.
  Защо лъжците се множели? Ами защото сте много и тия, дето искате да им се хванете на въдицата.
   Чети, говедарче, и ще видиш, че поначало е адски съмнително някой да иска да ти реши проблемите по аурата ти... но като му кажеш тази проста истина, той се сърди, като нашия автор тука Laughing

# 95
  • Мнения: 2 196
Земята не е кръгла !  http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%98%D0%BB%D1%8E%D0%BC%D0%B8%D … D0%B0%D1%82%D0%B8   Wink

Четете бе хора информирайте се , пълно е с невежи тук  Crossing Arms
Така е, като единственият ни шанс да се по-образоваме, беше безвъзвратно пропилян. Crossing Arms


Илюминати, халогени, луминисценти и ксенони водят преговори с телевизия ''СКАТ'' за използването на Машината на времето, за да ни върнат в 90-те години.
Ох, тигре, тигреее! Crazy

# 96
  • Мнения: 8 853
Не, не съм съгласна, престанете с подигравките! Тук не става въпрос само за автора на статията, който без съмнение е изкукуригал, да не говорим за образователни липси. Но не е само до тава "чети, говедарче..." И като чете говедарчето....? Не вниквате по - навътре в проблема, а той е: ако наистина човек изпадне в крайна нужда, може да бъде повлечен още по - надолу, защото съществеват такива като този Деян и никой нищо не им прави. #Cussing out Аз съм преживяла такъв момент: лекарят те гледа и вика: не мога да направя за теб повече, медицината може само толкова, ако успееш да се пребориш сама, добре...Ами ако не успея?....И тогава от дупките си изпълзяват тези деяновци и започват да те убеждават, че ще успеят да ти помогнат, че съществуват, защото традиционната медицина не може всичко........Не знаете как се взима такова решение Tired ooooh! За себе си го взех, мога да нося отговорност за собствения си живот. Сигурно и всеки ще каже, че може да реши за себе си, но ако решавате за детето си, какво ще направите?..... Rolling Eyes Айде по - леко с оплюването само на този глупак, дал парите си на мошеника..... Stop
Лъжците се множат без страх, защото няма достатъчно голяма сила, която да ги спре. Не знам каква да е, но трябва да е по - голяма от просвещението и по- силна от страха пред смъртта. Такава сила е само техния страх за жалката им кожа. Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 3 447
Дали пък Гала и Ники Кънчев нямат своя сериозен принос?

О, определено. Шоуто на Гала е някакво фрийк шоу, пълно с всякакви откачалки. Досега се чудех какви жени го гледат и се връзват, ама ей на, и мъже имало  Tired

# 98
  • Мнения: 1 788
Unadaptable, точно така е! Интересно мнение!  Peace
Човек, когато е в безизходица, често губи връзката със здравия, трезв разум.
Но винаги е по-лесно да оплюем, да се подиграем, което явно в нашите очи ни кара да се чувстваме горди, че имало и по-тъпи от нас...

# 99
  • Мнения: 17
Аз си мислих, че Деян е опасен но съм грешил ....
Опасните са тук,  Shocked във форума.
Хората които писаха и ме разкъсаха без жалост.
Хора които са родители и възпитават деца ,,,деца които скоро ще усетят на какво са способни техните родители в лицата на хората писали тук.
Грешката ми е, че писах тук ....но това беше нужно за да разбера много неща.
За което съм благодарен.
Има място на което ще ме разберат и оценят , но то не е тук.
Не ме познавате, а си позволихте да ме обидите с много груби изказвани за което ви благодаря.
Извинявам се, че писах тук и се радвам, че ви разведрих живота с моите простотии.
Може би ако минете през това което съм минал.Няма да сте толкова нахакани и уверени в изказванията си тук.Но това няма значение.На всички във форума обичам ви.  bouquet

# 100
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Laughing

Приеми темата , форума и случката с Деян или там незнам кой като урок  Grinning



Намали кофтито неща в живота си като си извадиш поука  Grinning


И стига си лицемерничал с това обичам ви  Whistling не си искрен , личи ти  Sunglasses




# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз си мислих, че Деян е опасен но съм грешил ....
Опасните са тук,  Shocked във форума.
Хората които писаха и ме разкъсаха без жалост.
:
Същий Христос. Умилих се. Не, просълзих се.

# 102
  • Мнения: X
Подкрепям те.Само хора,които не са го преживяли,нямат идея за какво иде реч.

# 103
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз си мислих, че Деян е опасен но съм грешил ....
Опасните са тук,  Shocked във форума.
Хората които писаха и ме разкъсаха без жалост.
:
Същий Христос. Умилих се. Не, просълзих се.

Ето  Laughing Боговете се припознават  bowuu

# 104
  • Мнения: 8 853
Авторе, не пиши повече глупости и ако си в състояние, не върши повече такива! Stop Малко грубо ти беше казана истината, да. Но този Деян не знам си кой е наистина много опасен и хубаво, че отвори тази тема Peace
Истината е такава: нищо и никой не може да промени това, което има да се случва. То ще се случи, със или без такива като Деян. На него и подобните му мястото е в затвора. Може да си позволиш да продаваш на другите некачествени неща,  но никой няма право да продава надежда!

Общи условия

Активация на акаунт